Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa...


cinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, długo broniłam się przed uświadomieniem tego, że jestem chora... Ja zawsze zdrowa, uśmięchnięta od roku nie daje juz rady:(

Cierpię na zaburzenia lękowe z napadami paniki, od 3 lat codziennie boli mnie głowa (obręczowe bóle).

Mieszkam w Katowicach , liczę na Wasze wsparcie i dobre słowo:)

Jeszcze raz dzien dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam piątkowo:)

 

juzef95, wystarczy ze w pracy ciagle przy kompie;)

powietrzny kowal, leczylam się, w poniedzialek mialam wizyte u nowego psychiatry, bede miala terapie indywidualna, bo pracuje na zmiany, zreszta kontrakt z nfz sie skonczyl w...lutym;) poki co biore seroxat a na noc miansec

Absinthe,skad jestes?

secretladykkk, dziekuje, na pewno przeczytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Zdecydowałam się w końcu do Was dołączyć, na początku przerażała mnie sama myśl o tym, że przeżywam podobne sytuacje... Miło wiedzieć, że nie jest się jedynym...heh niestety, bo z całego serca życzyłabym sobie żeby nikt nie musiał przez to przechodzić! Teraz już nadszedł czas,żeby z tym trochę powalczyć i nie będę ukrywać,że liczę też na Waszą pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani Forumowicze:)

Daaawno mnie tu nie było...wpadłam podziękować i się pożegnać. To dzięki Wam jestem zdrowa, tu poznałam wspaniałego, najcudowniejszego mężczyznę na świecie . Dzięki terapii i kochanej osobie choroba minęła (mam nadzieję że nie wróci). Życzę każdemu z Was tego samego. Pozdrawiam ciepło:)*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, długo broniłam się przed uświadomieniem tego, że jestem chora... Ja zawsze zdrowa, uśmięchnięta od roku nie daje juz rady:(

 

 

Witaj.

 

Tez długo broniłam się przed tym, że jestem chora. Do momentu kiedy uświadomiłam sobie, że nie dam rady ...

Musimy się wspierać, każdy ma coś. Nie każdy sam umie sobie poradzić.

 

Może spróbuj sięgnąć porady psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×