Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: [CZĘSTOCHOWA]

Wiadomości w tym temacie: 86

Strona 1 z 7  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Reklama

Autor

[CZĘSTOCHOWA]

[CZĘSTOCHOWA]
Post 24 sty 2006, 22:49 

Od: 24 sty 2006, 22:46
....

Ostatnio edytowano 27 lip 2007, 08:16 przez janetpower, łącznie edytowano 1 raz

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

[CZĘSTOCHOWA]
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 24 sty 2006, 23:31 

Od: 17 paź 2005, 09:56
:: EGOMEDICA NZOZ CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
42-200 Częstochowa
Orkana 139B
tel. 034 366-28-81
Czynne : od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 19.00, w piątek od 8.00 do 15.00.

Poradnia zdrowia psychicznego. Poradnia leczenia nerwic. Dzienny oddział psychiatryczny. Dzienny oodział leczenia nerwic. Leczenie zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, psychoz, depresji. Grupa wsparcia dla rodzin chorych pacjentów. Badania psychologiczne. Terapia indywidualna i grupowa.

tylko nie wiem czy maja umowę z NFZ

______
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

CZĘSTOCHOWA:polecam psychiatrę dr n.med.W.Gryglicką-Krawiec
Post 21 lut 2006, 19:23 
Psychiatra ta przyjmuje na ul.Orkana w Częstochowie.Bardzo rzeczowa,ciepla,zdecydowana,prowadzi leczenie w atmosferze spokoju i opanowania.Odpowiada na wszelkie watpliwosci a w razie problemu pozwala tez do siebie zadzwonic i zapytac.Ja lecze u niej nerwice lekowa.Koszt wizyty:60 zl.Za wizyty w miedzyczasie zdarzalo mi sie nie placic dzieki uprzejmosci pani doktor.Polecam
Czekam na opinie i zapytania.

Szukam dobrego państwowego psychoterapeuty w Częstochowie
Post 13 mar 2006, 11:04 
Jeżeli ktoś mógłby mi w tym pomóc to bardzo proszę...

Post 25 maja 2006, 13:22 

Od: 28 kwi 2006, 19:13
Ja chodze do egomedica na okana terapia jest grupowa, byłem dopiero raz ale uważam że jest wporządku. pozdrawiam

Post 26 maja 2006, 08:01 
Witam.Takze jestem zapisana do egomedica ale chcialabym korzystac z porad psychologa indywidualnie.Niestety moja nauka i praca nie bedzie pozwalala na codzienne uczestniczenie w grupie

Post 26 maja 2006, 09:00 

są zajęcia popołudniowe 2 rzy w tygodniu od 15:30 do 19:00 na nie właśnie chopdze poza tym z tego co wiem to dopiero po grupowej mogą cie skierować na indywidualną, może się myle ale tak mi powiedzieli ludzie, którzy chodzą na terapie już od paru miesięcy, wiem że jest też przychodnia na Wiolinowej, ale o niej nic nioe wiem

Post 26 maja 2006, 09:10 
Melon,a powiedz mi prosze czy byles u psychiatry w tym osrodku pani Poraj?Zapisano mnie do niej w tej egomedice i niedlugo ide.Do tej pory chodzilam do psychiatry prywatnie.Napisz mi tez na czym polegaja owe zajecia grupowe?Jacy sa ludzie i czy zajecia te wymagaja duzego zaangazowania bo ja niestety jestem raczej osoba niesmiala,niesklonna do zwierzen przy innych.Czy terapia pomaga Ci wyjsc z nerwicy?Dziekuje Ci za odpowiedz i sama sluze radami.

Post 31 maja 2006, 19:07 

u pani poraj nie byłem, na terapi trzeba się troche angażować bo inaczej nie miało by to sensu, ale nawet nieśmiałe osoby świetnie sobie radzą :D

Post 31 maja 2006, 19:39 
Na szczescie mnie udalo sie uniknac tej cholernej terapii grupowej i sluchania narzekan innych nerwicowcow.Nie chce sie wglebiac w niczyje problemy.Przytrafila mi sie nerwica,wiem od czego i chce sama analizowac i zwalczac problem.Przydzielono mi indywidualne spotkania z psychologiem,ufff......................

Post 29 cze 2006, 13:35 

Od: 27 cze 2006, 11:25
Moniczko czytam Ciebie i czytam .
powiedz mi jedno jak TY chcesz żeby ktoś CIę zrozumiał, wysłucchał jak TY sama nie potrafisz słuchac innych.

"Na szczescie mnie udalo sie uniknac tej cholernej terapii grupowej i sluchania narzekan innych nerwicowcow.Nie chce sie wglebiac w niczyje problemy"

Cały czas tylko ja... moja choroba... moje drżenie rąk... mój problem.
Nie dziwię się że nie możesz spotkac innych ludzi , którzy też mają takie problemy , bo po prostu to Ciebie nie obchodzi liczysz się tylko TY i Twoje JA. :? :? :? :? :?

______
cieszmy się każdym danym nam dniem

Post 29 cze 2006, 18:36 
Ano widzisz czarna741,cale zycie przejmowalam sie tylko innymi a oni mnie mieli gdzies no to jak mi sie przytrafila ta cholerna nerwica lekowa to chyba moge teraz z czystym sumieniem zajac sie wreszcie SOBA i SWOIMI DOLEGLIWOSCIAMI, prawda????Szczegolnie,ze inni maja je gdzies!!!!

Post 29 cze 2006, 21:32 

Od: 27 cze 2006, 11:25
Moniczko piszesz jak najeżony jeż :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zresztą czytam Cię od dwóch dni i w każdym miejscu piszesz co innego he he
Dziwna jakaś jesteś to moje odczucie, ale tak Cię odebrałam.Czasami mam wrażenie że jeteś niesamowitą egoistką za chwile na innej stronie czytam Ciebie i piszesz jak małe skrzywdzone zwierzątko.
Pomimo mojej choroby nie odczułam żeby ktoś z moich znajomych czy rodziny odwrócił się ode mnie. Staram się byc taka jak wcześniej i udaje mi się. Nerwica to nie koniec świata to choroba jak każda inna i tak trzeba to traktowac. Zresztą nie piszę i nie uświadamiam Cię już , bo czytam jak ludzie Cię pocieszają , próbują podnieśc a piszesz że inni mają CIę gdzieś.

______
cieszmy się każdym danym nam dniem

Post 30 cze 2006, 08:51 
Kazdy z nas nerwicowcow jest po trosze egoista i w kazdym temacie stara sie do niego dostosowac,prawda?A swoja droga zauwazylam,ze ja dosc ostentacyjnie odkrywam sie przed ludzmi i otwarcie mowie o nerwicy a wielu z was nawet nie podaje miasta z ktorego jest w opisie-wiec to jednak ludzie sie ukrywaja.
Male skrzywdzone zwierzatko?A owszem sa dni ze tak sie czuje,ale sa tez takie ze potrafie niezle innym dopiec,jestem zmienna jak to kobieta

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |