Skocz do zawartości
Nerwica.com

DEBIUT


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam depresiarzy chyba mnie to tez dotyczy znowu mam nawrót to już rok temu podobnie miałem tez od tej porze roku tzn łapie mnie gdzieś od października do wiosny tak na marginesie czy są tu osoby którym tez tak się to objawia w tym czasie. Wiec zaczne od mego problema moje odczucia są upadlajace moja osobę brak motywacji straszny pesymizm brak checi do życia towarzyszace przy tym lęk niska samoocena.Moi znajomi są ale rzadko sie z nimi widuje brak ochoty tez czasu najchetniej to bym sie alienowal ale nie tedy droga. Zażywam lek coaxil ale to chyba jakas popierdułka bo od 2 tyg biore i zero poprawy. Mam takie odczucia jakbym nie był z tej epoki większosc gania za mamona albo pozycja w tym materialnym swiecie ambicja ich kieruje a ja chce po prostu spokojnie zyc ale jak tu zyc kiedy przyszlosc w tym kraju raczej szarawe ma perspektywy dla takich szaraczkow jak ja duzo się w moim zyciu zmieniło byłem w anglii nie wypalilo ale być może jeszcze raz będę probowac dzialalnosc prywatna stracilem robie teraz w kołchozie u prywaciarza duzy wyzysk mala kasa ale starcza do 10 tego no i z dziewczyna zerwalem także moja wiara na lepsze jutro raczej mizerna. Ciężko mi się odnaleśc gdyz moja ideologia ma kierunek punk rockowy ale jak to pogodzic z realiami dzisiejszych czasow musze się jakosc utrzymac mieć kase na zycie także w pracy pewnym osobom tak bym nawrzucal ale wiem ze nie mogę sobie psuć atmosfry tam jestem w pracy zamkniety w sobie to tez nie dobrze bo powoli maja mnie za jakiegos dziwaka pieprzona presja w pracy i szczeble pozycji tam jest jak w wojsku trochę nie mogę się przelamac. Po pracy przychodze zmęczony ale psychicznie chociaż fizycznie pracuje zapadam w sen i regeneruje swoja psychikę wiem ze nie tędy droga musze znalesc w sobie silę i motywacje jedyna droga potrzebuje siarczystego kopniaka w dupe dajcie jakas rade co wam poprawia samopoczucie albo chociaż napiscie mi o lekach jakie wam pomagaja dzieki ogólnie napiscie co wam na ozorki wejdzie jak ktos ma ochote pogadac na gg zapraszam gg7602876 pyzdrowienia no i wesolych swiat jak to tylko możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Sam pewno wiesz ,że nie wszystkie leki działają od razu, więc jeszcze trochę poczekaj. Ja sama biorę asentrę i muszę powiedzieć,że raz jest lepiej raz jest gorzej. W trudnych chwilach powtarzam, nie dam się, a kiedy nie mam sił aby co kolwiek robić, moje motto, trzeba walczyć bo przecież kiedyś życie było piękne. Dużo czytam, co też mi pomaga. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×