Skocz do zawartości
Nerwica.com

To samo .


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie jestem na rencie socjalnej . Mam całkowitą niezdolność do pracy , mój czas upływa mi na czytaniu , oglądaniu . I gadaniu w koło tego samego . Bo o czym mam mówić , jeżeli dzień w dzień robię to samo :?::!::bezradny: O czym, mam mówić , stale gadam tylko o wyjściu do baru z Mariolą ( ona traktuję to tylko jak wyjście z kolegą ) ja chciałem coś więcej . No , cóż zdarza się . Unikam ludzi, bo nie wiem o czym rozmawiać , nie każdy czyta książki i lubi zwierzaki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

 

PRzeciez ta choroba absolutnie nie powoduje niezdolnosci do pracy. W zasadzie ponad 90 % osob moze niemal normalnie funkcjonowac i pracowac.

 

Uwazam, ze jak najbardziej moglbys sie rozgladnac za jakas praca, chocby prosta jak sprzatanie czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytajcie i powiedzie co robić , nie będę pisał jak jestem bo wszyscy wiedzą . Ostatnio wcale mi nie zależy na zmianie . O.K jestem inny niż wszyscy , ale czuję się dobrze psychicznie , nie mam myśli samobójczych . Robię to co lubię , co to jest ? Czy nie mam w sobie samozaparcia , by się zmienić . Może bycie na rencie mi odpowiada . ? Bycie na rencie nie jest złe , chyba ,że jest innaczej :105::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziennie mam to samo,zaczyna mnie to wkurzac jak wszystkich comaja nerwice lekowa uogolniona z somatyzacja :? ostatnio boje sie wychodzic z domu do najbliszego sklepu ehh przeraza mnie to :!: boje sie ze zasiedze sie w domu i juz nigdzie niewyjde :( ,mozliwe ze leki ktore biore sa za slabe,pramolan i hydro nic niedaja ehh,juz niewiem co robic :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×