Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem temat poniżej, ale odzewu niestety brak. Pomyślałem, że nie zaszkodzi dopisać się tutaj. Cóż... jestem 20-sto letnim chłopakiem z okolic poznania i strasznie męczą mnie te dłużące się noce więc jeśli masz ochotę na rozmowę to zapraszam 47868783. Twoja płeć czy wiek nie ma dla mnie znaczenia, choć przyznam, że lubię nietuzinkowe osobowości, ale z tym tutaj raczej nie będzie trudno. Nie gryzę więc śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick,

 

Czy mi się tylko wydaje, czy ktoś inny używał ostatnio identycznego awatara? Czyżbyś do Nas powrócił, czy to tylko moje problemy z pamięcią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick,

 

Czy mi się tylko wydaje, czy ktoś inny używał ostatnio identycznego awatara? Czyżbyś do Nas powrócił, czy to tylko moje problemy z pamięcią?

Powróciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm... a jest tu jakiś dda, ewentualnie ddd, który chciałby pogadać ze mną? najlepiej z woj. kujawsko-pomorskiego, wpierw popisalibyśmy na pw, potem może spotkanie w realu?

 

-- 03 lip 2013, 02:34 --

 

ps. chyba, że są jakieś osoby, które czują się osamotnione, zostawione, nie mające przyjaciół... to też zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kite,

Moich jęków trochę wczoraj jednak posłuchałaś ;) Co prawda to były jęki na życzenie, ale zawsze :D

 

Co Ci szkodzi na GG? Przecież pajęczyny to wczoraj odkurzyłaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa,

No to już masz dwie chętne powyżej. Co prawda GG nie bardzo, ale liczy się sama rozmowa, a nie forma w jakiej zostanie przeprowadzona.

 

psyche.,

A Ciebie to od czasu do czasu zaspamuje na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce porozmawiać, zapraszam na PW. Depresja, nerwica, fobia, dda, wszystko już chyba przerabiałem w ciągu swojego jak na razie nieszczególnie długiego życia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×