Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co z tego wyjdzie, bo w nawyku miałem 'uciekanie' przed ludźmi, ale mimo wszystko jak się uda to też chętnie z kimś pogadam ;) Najlepiej z kimś w miarę pozytywnie nastawionym bo i mnie już trochę męczy ta cała depresyjna atmosfera - chociaż i wyżalić się czasami jest dobrze (oby jednak nie w nadmiarze :D ).

 

 

Mam 22 lata. Myślę, że w miarę jako tako potrafię rozmawiać...ale się nie będę reklamował, więc zostawię swój nr gg - usuwany już milion razy :P

 

47 29 53 81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętny, PW oraz GG(które przez owy PW podam). Miło by było, gdyby odezwał się ktoś z Legionowa, Warszawy i okolic, ale zapraszam wszystkich. Dosłownie. Podobno jestem niezłym słuchaczem, i generalnie naprawdę dużo rozumiem, w końcu trochę się w tym życiu przeżyło :) Także, zapraszam, borderów, DDA, DDD, ba! Zapraszam do korespondencji wszystkich ludzi, w końcu od kogo się człowiek więcej nauczy, niż od ludzi, którzy nie dostali wszystkiego na tacy :) A wygadać dobrze się czasami nawet przez internet... Jestem otwarty, także zapraszam do korespondencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. chętnie porozmawiam z kimkolwiek, jakkolwiek i o czymkolwiek. Bo chyba ponownie dopadł mnie cykl dni nieciekawych. I chyba ta maska dobrego samopoczucia dla świata zaczyna mnie już uwierać dotkliwie. Mam 20 lat i jestem nią. Ale to raczej nie jest istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze sobie tak jak wpisujecie tu swoje nr gg i się zastanawiam czy faktycznie ktoś pisze? Wiem głupie pytanie i możliwe, że zaśmiecam skoro nie wpisuje swojego ale ja bym np się stresowała od tak napisać do kogoś więc od jakiegoś czasu mnie to zastanawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×