Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zapytać czy jesli piszemy coś na forum będąc zalogowany na koncie które jest założe na emailu tym samym na którym założonego mamy facebooka to czy facebook sam może udostepniac cos co piszemy tutaj na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dryagan napisał:

@Merl nie. Forum nie jest powiązane z FB

Dziękuje za odpowiedź. Czyli nigdzie na fb nie pojawi sie to co tutaj sie pisze? Ani na naszym profilu, na naszej tablicy ani w zaden inny sposob nie bedzie to widoczne na fb ? Wiem wiem. Dziwna ta chec upewnienia sie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dryagan napisał:

@Merl Nie, nie pojawi się. Ale Forum jest ogólnodostępne, więc każdy może przeczytać co tu piszesz

Ale na forum nie widac naszego imienia,nazwiska ani adresu e mail wiec jesteśmy tak jakby anonimowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pytanie dlaczego pisze mi ze ktos ostatni raz byl aktywny wtedy i wtedy a ostatni post zajduje duzo pozniej niz byl aktywny? 

 

Czy jest mozliwosc kontaktu z administracja jesli tak to czy poprzez wiadomosc prywatna czy jak?

Edytowane przez Pawel.770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od moderatora:

Cytat

nie na temat

Do moderatora:

Ciekawe. 🙂 W takim razie jakie było moje przesłanie? Myślę, że fresh zrozumiał i pewnie służy pomocą, gdyż to dobry chłopak. Zwykły uśmieszek też byłby zły?

 

Ostatnie komentarze z tamtego tematu również powinny wlecieć do kosza, bo również są nie na temat. Ostatni fresha, mój, ten Dalji (bez urazy) i pewnie znajdzie się jeszcze kilka. Jednak rozumiem że, to co leci do kosza zależy od nastroju danego moderatora lub od jego niekompetencji (pewnie to ten młody narybek).

 

fresh miał drugi komentarz, ale jakoś go znaleźć nie mogę. Ah, te "znikające" komentarze...

Rozumiem, że nie ma opcji, aby zostawiać jakieś info o przyczynie usunięcia (tego z pominięciem kosza) danego komentarza?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×