Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, źle mnie zrozumiałaś, ja akurat go lubię, tak się trochę podśmiechuję z Niego (to chamstwo nie powinienem tak robić :D) ale myślę sobie, że może uda się mu dociągnąć do 1000 postów i 999 będzie o Jezusie, a 1 nie o Jezusie :lol:

Wtedy będziemy świętować :D

Lilithko zgadzam się oczywiście w całości z tym co napisałaś ;);)

 

no ja już powinnam być wywalona przynajmniej kilka razy

Ja za obrażanie żydów również kilka razy :pirate:

To chyba oznacza, że forum nie jest (jeszcze) w rękach żydów :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnioskuję o to, aby słowa nagminnie używane na Forum tj: Razwiedczyk, Razwiedczyki... i podobne jej odmiany... zostały uznane jako zakazane na Forum i wpisane do słów obraźliwych , czyli traktowanie ich jako wulgaryzm!

 

Hmmm ... "A Kasia Razwi*dczyk! A Kasia Razwi*dczyk! A Kasia Razwi*dczyk, Kasia to jest Razwi*dczyk !!!" ? :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, co Ty ćpiesz distorted_level68 ... co Ty ćpiesz ... :P:D

 

A, już wiem - "Pajączka"! :D

 

distorted_level68, Nie wiem co ćpiesz, ale ja bym pomyślał o puszczeniu tego w obrót.

Dopalacz: Disorted level pajączek z takim wyjebanym wykrzyknikiem na środku :D

Widzisz to? Napewno byłoby grubo(!)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, łap pierda ...

 

Siedzi sobie czterech kolesi, grają na konsoli i palą trawkę. Nagle jeden mówi:

- Słuchajcie chłopaki, podobno jak się wciągnie bąka z dupy to jest większa faza.

Kumple z aprobatą przyjęli pomysł i oddelegowali najgrubszego, żeby wypiął dupę i pierdział. Gruby opuścił spodnie i wystawił dupę. Pierwszy koleś nachylił się, gruby pierdnął, koleś wciągnął i:

- Ja pie*dole, ale faza! - wykrzyknął i padł na podłogę uśmiechnięty.

Drugi nachylił się, wciągnął i:

- Ja pie*dole ale faza! - wykrzyknął i padł na podłogę uśmiechnięty.

Nachylił się trzeci, gruby pierdnął, koleś wciąga i nagle zaczyna się dusić, krztusić, kaszleć, pada na podłogę cały siny...

- Ej stary co się stało - pytają kumple - co jest ku*wa?!?

Koleś próbując złapać oddech, cały czerwony i zapłakany, wyszeptał:

- Kometa.

:P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić jeśli na telefonie nie wyświetlają mi się udostępnione na tym forum filmy z youtube'a?

 

Mam ten sam problem na chromie na systemie MacOS (hackintosh). Wystarczy że odblokujesz skrypty lub zmienisz przeglądarkę, ale wtedy wyświetla się że strona jest niezabezpieczona.

 

W moim odczuciu wszystko najlepiej chodzi na enginie Firefoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz napisze w sprawie tagów yt - czy szczera i gorliwa modlitwa może pomóc w naprawie tagów? Mogę też pomedytować, jak ktoś nie lubi słowa modlitwa :D

A jak nie lubicie modlitw, ani medytacji to może okultyzm? :D :D :D Zadzwonię do wróżki albo tarocisty i zapytam kiedy tagi zostaną naprawione?

Wielokrotnie było dzwonione w sprawie naprawy tagów, nic to nie dało :/

https://www.cda.pl/video/18678835e

 

Utraciłem nadzieję na naprawę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz napisze w sprawie tagów yt - czy szczera i gorliwa modlitwa może pomóc w naprawie tagów? Mogę też pomedytować, jak ktoś nie lubi słowa modlitwa :D

A jak nie lubicie modlitw, ani medytacji to może okultyzm? :D :D :D Zadzwonię do wróżki albo tarocisty i zapytam kiedy tagi zostaną naprawione?

Wielokrotnie było dzwonione w sprawie naprawy tagów, nic to nie dało :/

https://www.cda.pl/video/18678835e

 

Utraciłem nadzieję na naprawę :(

złóż szczeniaka i kotka w ofierze,może zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złóż szczeniaka i kotka w ofierze,może zadziała.

Nie, składanie ofiar ze zwierząt to prosta droga do samobójstwa, tacy ludzie przeważnie identyfikują się z grupa religijną potocznie zwaną satanistami i szybko kopią w kalendarz.

Tajemnicze i nieznane ludzkości siły każą im się zabić, ja w to nie wchodzę.

 

Ale zwykły telefon do wróżki chętnie bym wykonał, wyjaśniłbym trudną sytuację Lilith i to, że ma związane ręce i o każdą pierdołę musi pisać zgłoszenia do działu IT.

To już wolałbym rzucić klątwę na programistę, co zarabia 15 000 miesiąc i się śmieje z nienaprawionych tagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złóż szczeniaka i kotka w ofierze,może zadziała.

Nie, składanie ofiar ze zwierząt to prosta droga do samobójstwa, tacy ludzie przeważnie identyfikują się z grupa religijną potocznie zwaną satanistami i szybko kopią w kalendarz.

Tajemnicze i nieznane ludzkości siły każą im się zabić, ja w to nie wchodzę.

 

Ale zwykły telefon do wróżki chętnie bym wykonał, wyjaśniłbym trudną sytuację Lilith i to, że ma związane ręce i o każdą pierdołę musi pisać zgłoszenia do działu IT.

To już wolałbym rzucić klątwę na programistę, co zarabia 15 000 miesiąc i się śmieje z nienaprawionych tagów.

Myślę że nasz team informatyczny miał lepszą beke gdy nie działały bany i każdy delikwent mógł się po prostu zalogować jeszcze raz i jedynym sposobem by klienta skasować była dezaktywacja konta :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nasz team informatyczny miał lepszą beke gdy nie działały bany i każdy delikwent mógł się po prostu zalogować jeszcze raz i jedynym sposobem by klienta skasować była dezaktywacja konta :mrgreen: .

Nieźle :mrgreen::mrgreen::pirate::pirate:

 

Czy dobrze rozumiem, że teraz odbywa się to tak, że Lilith kulturalnie pisze prośbę w sprawie niedziałających tagów i czeka na odpowiedź?

Ja bym podszedł ich sposobem, napisałbym na miejscu Lilith do działu IT, że jest tu kilku userów, których strasznie denerwuje brak działających tagów i wpędza ich to w chorobę, przez niedziałającego YT ich stan zdrowia się pogarsza i niektórzy zagrozili samobójstwem w przypadku nienaprawienia tagów.

Także mogliby ruszyć swoje leniwe, bogate du*ska i zrobić coś w kierunku naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×