Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym podszedł ich sposobem, napisałbym na miejscu Lilith do działu IT, że jest tu kilku userów, których strasznie denerwuje brak działających tagów i wpędza ich to w chorobę, przez niedziałającego YT ich stan zdrowia się pogarsza i niektórzy zagrozili samobójstwem w przypadku nienaprawienia tagów.

Podpalić się w ramach protestu ? :D Liber8! Liber8 Liber8! Liber8! Liber8! Liber8! Liber ... - skanduje tłum :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż zupa z rzodkiewek zaczęła przejawiać te zamordystyczne tendencje, coby zdusić ich w zarodku:

 

Przyszła mi do głowowy jedna rzecz, uwaga - nie jest to zbyt mądre ale napiszę, otóż dużo lepiej jest gdy moderator kobieta, daje bana/warna warna facetowi.

Czemu? Gdybym przykładowo został na stanowisku dłużej i nie zrezygnował jak ostatni frajer, to teoretyczna spinka miedzy mną a distortedem, Wolfem, Nihilem zakończona banem - mogłaby mnie kosztować utratę zębów w realu, na jakimś spotkaniu czy zlocie. Niewielkich rozmiarów jestem i Wolf by mnie miał na jeden strzał, albo i pół :mrgreen:

Co innego gdy banuje zupka, carica, czy lilith - pewnie można zarzucić wiele distortedowi, czy kilku innym ulicznym wojownikom, ale damskimi bokserami nie są, wiec poza hejtem, uszczypliwościami, czy wyzwiskami, takiej moderatorce jak zupka nie ma czego się obawiać w realnym świecie, bo nikt jej przecież w realu nie będzie zastraszał ani bił. Z nowych moderatorów najbardziej wyróżnia się właśnie Ona i nie ma z tym żadnej dyskusji 8)

 

Zupka, pamiętaj, że My, przeTrolle, wiemy jak się nazywasz, gdzie mieszkasz (bodajże z profilu FB Dryagana czy Arhola :P) ... :P:D Wiedz, że obserwujemy Twoje poczynania! :P;)

 

P.S. I jak mogłaś to Nihila zaproszenie do znajomków odrzucić ?! :P;)

 

 

 

Lilith, zobacz, Nihil Ci Modów zastrasza, ahahahaha :D;)

 

 

 

zupa z rzodkiewek, a jak przenosisz posty do Kosza, to zostaw, choćby w komentarzu do edycji, ten odnośnik. Nosz ku*wa - nie po to ciśniemy distorted_level68, żeby miał nie przeczytać ... :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się dać permisje automatyczne do edycji dla użytkownika który pisze w dziale "Nasze/moje twórczości"?

Szczerze powiedziawszy chciałbym zająć się programowaniem i coś tam czasem wrzucać, a widzę wymuszoną aktualizację postu gdy jest nowy.

 

Może zmiana w regulaminie mówiąca iż tworzenie nowych postów jest zabronione i w taki sposób nabijanie? Albo po prostu prawa do edycji, ale brak możliwości tworzenia nowych postów?

I tak jest to mało (albo bardzo mało) oblegany dział. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U jednych tagi działają, a u innych nie -> post2463283.html#p2463283

 

Wydaje się, że w linku powyżej shira123 i ja, wstawiliśmy dobrze obrazki, a zamiast obrazków, pojawił się napis "obrazek".

 

http://wstaw.org/m/2018/03/09/teeeeeeeeeeeecza.jpg

http://i64.tinypic.com/15ytzrb.jpg

^^obrazki spełniają kryteria, a się nie wyświetlają w postach po ujęciu w tagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi ostatnio często pojawiającymi się kontami, które wysyłają tylko jeden i bezsensowny post, a potem już ani razu nie są aktywne? To są jakieś boty?

Przykłady:

 

Z tej choroby bardzo trudno jest się wyleczyć teraz
To jest aż tak trudna choroba jak piszecie tu na forum
Ale to jest normalne że taka choroba jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, jak masz telefon z androidem, to możesz zmniejszyć wagę zdjęcia za pomocą aplikacji, pierwsze lepsze

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shoozhoo.imageresizer&hl=pl

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobilephotoresizer&hl=pl

 

Zdaje mi się, że na forum nie wchodzą zdjęcia większe niż 1 MB. Miałem 1,1 MB i było za duże, ja zmniejszam wagę w gimpie. 900 KB może być. Kiedyś były większe limity wagowe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith czy będzie można wstawić na forum film? taki ze 30 albo 40 MB,  jak pisze na tych wytycznych:

Maksymalny, ogólny rozmiar 48,83MB · Maks. rozmiar pliku 31MB

 

^^To by mogło działać, Teraz jak wgrywam to pokazuje się  "Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×