Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale rozwiązaniem jest kliknięcie w "oznacz działy jako przeczytane" po zakończeniu przeglądania forum.

W ten sposób wchodząc na drugim urządzeniu, mamy zawartość od momentu kiedy oznaczyliśmy działy jako przeczytane.

W czym dokładnie jest problem? Akurat ta opcja forumowa działa prawidłowo, tagami yt by się zajęli w końcu :pirate:

Gdzie taka opcja jest, nie mogę znaleźć?

Chodzi o to, że powinno się to robić automatycznie tak jak na innych forach. Wchodzę do tematu klikająć różowy kwadracik przy jego tytule w linku i automatycznie przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta - to działa w porządku. Natomiast przeglądając dalej temat, kolejne strony oznaczają się jako przeczytane, ale tylko na tym urządzeniu, za pomocą ciasteczek prawdopodobnie. Na drugim komputerze klikając w różowy kwadracik znowu przenosi mnie do tego samego postu, powinno się to zapisywać na serwerze dla danego użytkownika co jest przeczytane, a co nie, a nie na ciasteczkach w komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy TY i niewidzialna ARMIA?! :twisted:

Był ostatnio przeTroll wizytować owe trollskie obozy (swego czasu tą ekspedycją :P) - na razie małe, trzęsące się na samą myśl o konfrontacji z Ober Razwiedczykiem Kasią trollki ..., ale jak mawiał Wegecjusz: "Few (...) are born brave, many become so through training and force of discipline." - jeszcze będą z nich harde Trollskie Zastępy :D Jeszcze będziemy detronizować ... :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taka opcja jest, nie mogę znaleźć?

Widać ją tylko na stronie główniej, przeglądając działy i wątki - opcja niewidoczna.

[attachment=0]1.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no ale w każdym razie czym innym jest oznaczenie wszystkich postów jako przeczytane, a automatyczne odznaczanie poszczególnych stron danego tematu i powrót to pierwszej nieprzeczytanej strony po kliknięciu różowego kwadracika. Powinno działać w odniesieniu do użytkownika, a nie urządzenia z którego korzysta.

 

Skoro zgłosisz do IT to spoko, chociaż dziwie się, że jestem pierwszą osobą, która ten temat poruszyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailorka, lepiej chwycić za telefon -> nr. 999 i tam powiedzieć o myślach samobójczych, wtedy jest szansa na najszybszą reakcję.

Na forum 24/doba nikt nie siedzi, ale też można zgłosić, reakcja jakaś tam będzie, ale na pewno nie tak szybka jak bezpośredni telefon do służb medycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailorka, lepiej chwycić za telefon -> nr. 999 i tam powiedzieć o myślach samobójczych, wtedy jest szansa na najszybszą reakcję.

Na forum 24/doba nikt nie siedzi, ale też można zgłosić, reakcja jakaś tam będzie, ale na pewno nie tak szybka jak bezpośredni telefon do służb medycznych.

 

Myślę że może to być objaw paranoidalny albo nerwicowy jej choroby, ale rozumiem.

Wątpię żeby miała myśli samobójcze, bo z tego co zauważyłem ma większy kontakt z terapeutami etc. Jak ja.

Na pewno ktoś by zareagował, chyba że znów "ignorancja ludzi" jak to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż dziwie się, że jestem pierwszą osobą, która ten temat poruszyła.

Powodów może być wiele

Ja np. korzystam w desktopa i rozpoczynając przeglądanie forum, klikam Nowe posty, to mi w zasadzie wystarczy do przyjemnego korzystania forum. Otwieram większość tematów na różnych kartach i przełączam się miedzy kartami. Odpowiadam w temacie, nie odpowiadam w temacie, albo zapominam odpowiedzieć w temacie :pirate:

 

A szczerze mówiąc współczuje trochę Admince, że musi się męczyć i zgłaszać te wszystkie problemy do wp, a oni tak maja to gdzieś, zarabia taki koleś 15 000, wiec co go obchodzą tagi, albo problem z odznaczanie tematów nieprzeczytanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że napisanie o myślach samobójczych nie skutkuje żadną interwencją, co innego np. przedstawienie zamiarów samobójczych z bliskim terminem realizacji, ale to i tak prawdopodobieństwo reakcji jakichś służb, wydaje mi się bardzo małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie napisanie o samych myslach samobojcze raczej nie spowoduja pukania do drzwi.

Natomiast informacja o zamiarze moze spowodowac reakcje nawet czytajacego uzytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde :shock: myśli w zamiary, to nieźle. Ja mam codziennie myśli samobójcze i niech mi przyjedzie jakaś karetka czy radiowóz policyjny to psami poszczuje, chyba, że już będę dyndał na sznurze pod sufitem, to wtedy nie poszczuje :bezradny:

 

Od każdego kto mnie uratuje, będę czynnie oczekiwał dożywotniego zapewniania mi godnych warunków bytowych, bo skoro się zmusza kogoś do życia, to należy być konsekwentnym i odpowiednie życie mu zagwarantować, a nie wegetację :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że nie mam myśli samobójczych, bo ewentualna szkoda pieniędzy podatników i Twojej fatygi Lilith... jedna osoba już mi napisała priwkę nie wyłapując, że mój poprzedni post był nie na poważnie. Przyznam, że nie wiedziałem, że to aż tak newralgiczna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśli samobójcze mam codziennie. Zamiarów na razie aż takich nie ma, bo wizyta u psychiatry za niedługo. Mogą mi smurfy do domu przyjechać jeśli chcą, proszę bardzo. Jestem ogromnie znudzony, a to byłoby coś ciekawszego niż nudna codzienność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja też czasem pisałem że mam myśli, ale wątpię żeby kiedykolwiek pisałem to tak, jakby miały się zamienić w zamiary.

 

Chociaż raz kumpel chciał mnie zgłosić z Discorda, ale miałem po prostu zły nastrój przez 20-30 minut.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś może zbanować tego trolla:

member78577.html

Wiem że sam potrafiłem narobić więcej spamu, ale gorzej jak jest sensowny i bezsensowny spam, a takie prokatolickie p*edolenie dla mnie tylko wkurza userów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, dlaczego trolla? Może ma schizofrenię paranoidalną i nie ma jej świadomości? Tak po za tym to nie jest prokatolickie, bardziej jakiś sekciarski odłam chrześcijaństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrakPomysluNaNick01,

 

Coś ty

Powiedzieli że ktos z pomorza zadzwonił na policje bo napisałam na forum ze ide sie zabić.

Wzieli mnie do psychiatryka gdzie przyjeli mnie bez mojej zgody i sprawa odbyła sie w sadzie.

W efekcie spedzilam 2.5mca w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, dziwne, na tym forum wiele osób pisze o swoich myślach, a nawet i zamiarach samobójczych. Zresztą od tego to forum jest, aby zwierzyć się z tego i dostać wsparcie. Nie rozumiem tego, że wystarczy jeden debil, który zgłosi post, aby zniszczyć komuś życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, chyba że tak. Gdyby mnie ktoś zgłosił, to żył bym z nienawiścią do całej ludzkości, ale jeśli Tobie to odpowiadało, to chyba dobrze.

 

Może się zamknę, bo jak do kogokolwiek coś piszę to coś psuję i mam poczucie winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×