Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Apek napisał:

Jak dla mnie forum bez shoutboxa to nie forum. Wieje nudą, że aż strach.

-jaką nudą ? :shock: ,,, Na Forum nudą???  ,,,toż tu życiem tętni i frywoli ,aż się wrotki  grzeją do rozpałki ,,,

 psychologów i psychiatrów multum  ,tylko czekają by się umówić na kolejną wizytę  ,popatrz sam 

  https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog 

  a Tobie jakiś shoutbox potrzebny , wstydż się Apek ,,, nie rób popeliny , umów się z psychologiem z listy za jedyne 130 zł i może po którejś z wizyt wybiją Ci potrzebę jakiś niezdrowych atrakcji wiodących ku zatraceniu psychicznemu .

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, rozumiem. Ja jako były admin byłem w stanie ogarnąć forum i shoutboxa i wszystko było cacy. Ale się nie czepiam.

Mam pytanko, kiedy zrobicie coś by nie wylogowywało po jakimkolwiek zamknięciu przeglądarki itp? Ustawiam sobie "zapamiętaj" to powinno mnie pamiętać, a tu co chwila się logować muszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---też uważam ,ze Czat to na tym Forum bardzo nietrafiony pomysł . Swego czasu już  tu  takowy istniał , ale ogólnie do dupy ( jak dla mnie )było tam pisanie . Zanim dążyłem cokolwiek odpowiedzieć w danej kwestii , leciał już inny film  i inne dialogi  i praktycznie nie wiedziałem z kim rozmawiam , bo przez  5 minut zdążyło przewinąć się co najmniej 10 osób , a każdy z  nich raz sie pojawiał , raz znikał to na krótko , to na parę godzin . Totalna wariacka anarchia .

 Według mnie dobrze ,że nie ma Tutaj czatu . Może zdałby egzamin na Forum dla zmotoryzowanych , ale tutaj nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym całym RODO i podatkiem od linków? 

Rozumiem, że nie można zakładać tematów z artykułami, które pisali inni ludzie, bo jest to piractwo? Zawsze podaję źródło, ale teraz to nieważne i nie można kopiować nawet z podaniem źródła. Wie ktoś jak to jest? 

Swoje zdjęcia mogę dawać, tyle wiem, filmy z yt chyba też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, możecie zerknąć na to

https://www.nerwica.com/topic/41526-jestem/?page=2&tab=comments#comment-2367905

 

Napisałem posta, potem chciałem go edytować i miałem jeszcze na to czas. Edycja miała polegać na tym, że chciałem tam wstawić dodatkowy krótki komentarz z cytatem (Luny). Ten: https://www.nerwica.com/topic/41526-jestem/?page=2&tab=comments#comment-2367906

To zaznaczam cytat, pisze swój komentarz, próbuję to zaznaczyć kursorem w edytorze i skopiować ... i się nie da :classic_blink: albo się da, tylko ja nie umiem tego zrobić :classic_blink:

 

Edytować swoje posty można, ale chodzi własnie o to, żeby w tej edycji wstawić też cytat innej osoby - z tym mam problem, najkrócej mówiąc.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lunaa na ten moment nie da się usuwać samodzielnie, trzeba by to naprawić.

koderka nie spać, tylko naprawiać :classic_smile: Ja swoimi zdjęciośmieciami zapełniłem już 27% pojemnika na załączniki :classic_smile:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×