Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

z o.o.

Użytkownik
 • Zawartość

  30356
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja przeziębiona. A wczoraj miałam jakiś dziwny niepokój, bałam się, że to początek nawrotu. Dzisiaj wydaje mi się, że tak zamanifestowało się moje przeziębienie (chodziło za mną od tygodnia, ja je lekceważyłam, to teraz mam; ale i tak nie jest źle, ja to zawsze łagodnie przechodzę).
 2. @ehempatia powodzenia, trzymaj się.
 3. Ja nie mam alergii, ale mam non stop katar, zwłaszcza przy temperaturze pon. 25 st. C. Jest to związane z budową anatomiczną mojego nosa. Alergia i wszelkie choroby wykluczono. Zabieg prostowania krzywej przegrody nosowej nie pomógł.
 4. @ehempatia miałam ogromny problem z samooceną. Pomogło mi zrobienie listy moich osiągnięć i uświadomienie sobie, że nie wszyscy ogarnęli tyle, co ja. Tym bardziej, że my mamy choroby psychiczne. Może na początek znajdź chociaż jedną rzecz, w której jesteś lepsza od innych. Później okaże się, że takich rzeczy jest więcej. I w pewnym momencie zrozumiesz, że rzeczy, w których jesteś słabsza od innych, nie mają znaczenia, bo tych rzeczy, w których jesteś lepsza, jest całkiem sporo. Co do rozmawiania z ludźmi, możesz na początku powiedzieć coś w stylu "sorry, ale nie jestem zbyt dobra w nawiązywaniu kontaktów i rozmawianiu z ludźmi, więc obawiam się, że ciężar podtrzymania tej rozmowy spadnie na Ciebie". Uśmiechnij się przy tym. Dla Ciebie będzie to zrzucenie stresu i poczujesz ulgę. Rozmówca doceni, że się starasz (jeśli nie, prawdopodobnie nie jest wart zainteresowania). A na Waszą rozmowę wpłynie to w taki sposób, że będzie to jakiś początek nawiązania konwersacji. W ten sposób troszeczkę się otworzysz i pojawi się między Wami nić porozumienia (oczywiście, jeśli ta osoba to zrozumie; w przeciwnym razie daruj sobie taką znajomość). Czy to było chociaż trochę pomocne?
 5. wysypuje, czyli powoduje wysypkę
 6. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien myślę, że możemy zakończyć ten temat.
 7. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien ojciec nie jest dla mnie autorytetem, tylko kimś ważnym.
 8. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  Nie. Po prostu nie chowam głowy w piasek, potrafię być dumna z siebie. Jeśli uważasz, że ludzie powinni być skromni i udawać gorszych, niż są w rzeczywistości, to idź na terapię.
 9. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien jak długo trenowałeś sztuki walki, że tyle o nich wiesz? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pierwszą rzeczą, której dziecko uczy się na treningu jest to, że walki nie wolno stosować poza matą/ ringiem? Nie widzę związku. Słabi ludzie mają w życiu gorzej, twardzi odnoszą sukcesy. Chyba nie chcesz podważyć słów mojego ojca.
 10. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien a co do tego, że nazwałeś mnie "narcystką". Nie mam zamiaru być fałszywie skromna, jak inni ludzie, tym bardziej, że coś w życiu osiągnęłam i mam prawo być z tego dumna, a także namawiać innych, żeby się starali i szli po swoje.
 11. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien próbujesz siebie wybielić pisząc o pacyfizmie na zasadzie kontrastu ze mną, tą "złą". Tymczasem mylisz pojęcia, bo co sport ma wspólnego z wojną? A poza tym ja też jestem pacyfistką. Abstrahując od powyższego, nadal zostaję przy zdaniu, że w życiu trzeba być twardym.
 12. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien cóż, uważam że wszyscy, niezależnie od doświadczeń życiowych, powinni w życiu się ogarniać i dawać z siebie przynajmniej 100%. Jest takie powiedzenie Legii Cudzoziemskiej, "kto nie maszeruje, ten ginie". To współczesne czasy przyzwyczaiły ludzi do wrzucania na luz, bo "ja już taki jestem" i "mi się należy". Nie szantażuj mnie odejściem z forum, bo to dziecinne.
 13. z o.o.

  Pytania TAK lub NIE

  @acarien fakty są takie, że ze schizofrenii nie można się wyleczyć, a z faktami się nie dyskutuje. Radzę sobie jak potrafię. Ale nie będę tolerować tłumaczenia swoich niepowodzeń życiowych za pomocą chorób psychicznych (jakichkolwiek). I nie uważam się za osobę chamską. Mylisz chamstwo ze szczerością. Nikt mnie nigdy nie głaskał po głowie i ja też tego nie robię innym ludziom.
 14. z o.o.

  zadajesz pytanie

  też słabo byłaś kiedykolwiek w Paryżu?
×