Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

z o.o.

Użytkownik
 • Zawartość

  11744
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. z o.o.

  zadajesz pytanie

  ostatnio snowboard zimą i rolki latem... ale moim ukochanym sportem pozostaje bieganie... chociaż wspaniale wspominam treningi sztuk walki (trenowałam taekwondo i kickboxing z elementami MMA) a Twój?
 2. z o.o.

  Skojarzenia

  praca
 3. @el33 znam to uczucie. Ja jak opowiadam np. o mojej dziwnej relacji z ojcem, czuję się winna, że mówię źle o własnym ojcu, a przecież należy mu się szacunek od własnej córki. Ja, bardziej niż opowiadaniem o relacjach z bliskimi, stresuję się tematem dotyczącym bezpośrednio mojej niskiej samooceny.
 4. z o.o.

  zadajesz pytanie

  trochę jednego i drugiego, z przewagą plaży... tyle że nie chodzi mi o leżenie na plaży, tylko sporty wodne. Snorkeling, wakeboarding, windsurfing, kitesurfing, kajaki i co tam jeszcze można robić a Ty co wybierzesz?
 5. z o.o.

  HIT czy KIT?

  hit mieszkanie w akademiku?
 6. el33 u tej terapeutki nareszcie czuję się słuchana i rozumiana. Przez te wszystkie lata u różnych psychiatrów, psychologów i terapeutów nawet mi przez głowę nie przeszło, że tak może wyglądać terapia. To tak jak bym rozmawiała sama z sobą, tylko mądrzejszą. A to, że raz powiedziała coś, co mi się nie spodobało, a potem się z tego wycofała... no cóż, nie będę przekreślać człowieka z powodu jednego błędu. Tym bardziej, że tyle mi już pomogła. I jeszcze w wielu sprawach może mi pomóc.
 7. z o.o.

  zadajesz pytanie

  To dużo pytań zamiast jednego. No ale ok, postaram się odpowiedzieć po kolei. Przyczyn depresji może być wiele, czasami pojawia się też bez powodu (o ile mi wiadomo, a nie znam się aż tak, więcej mogę powiedzieć o schizofrenii). Młodzież nie jest odmóżdżona, po prostu przechodzi etapy dojrzewania emocjonalnego i intelektualnego, i tak ma każde pokolenie.Wrażliwe osoby zawsze mają pod górkę w niektórych sprawach, a z drugiej strony wrażliwość to bardzo ważna i pożyteczna cecha. mieszkasz w domu czy w bloku? gdzie być wolał?
 8. z o.o.

  HIT czy KIT?

  kit piercing na twarzy (nos, brew, warga)?
 9. Kot się położył na enterze.
 10. @WrazliwyP jeszcze raz dzięki. Będzie ciężko, ale łatwo się nie poddam.
 11. @WrazliwyP dzięki. Ale u mnie to nie jest zwykły stres przed egzaminem. Chodzi o traumę z wypadku, w którym zginął mój instruktor. I chociaż to się działo na żaglach, a nie w samochodzie, to jednak trauma rozlała się na wszystkie pola.
 12. @WrazliwyP No to albo jesteś uzdolniony samochodowo, albo miałeś farta. Ja po pierwszym kursie na prawko nawet nie podeszłam do egzaminów, tak źle jeździłam. Za drugim razem 7 razy wyjeżdżałam już na miasto, jeździłam po nim 20-25 minut i dupa. Nie wiem, jak będzie teraz. Wciąż walczę z lękami. Ale mówię sobie tak: ludzie wierzą w to, że szczepionki powodują autyzm, albo że ziemia jest płaska, a ty nie możesz uwierzyć w siebie?
 13. z o.o.

  HIT czy KIT?

  hit pierogi z jagodami?
 14. z o.o.

  zadajesz pytanie

  dla mnie hip hop zaczął się i skończył w latach 90. słucham obecnie power metalu, folk metalu i heavy folku oraz wszelkie odmiany epic/ fantasy/ viking metal czy jak tam zwał. Disco polo nie jestem w stanie znieść, to aż boli. Ostatnio słucham mało znanego zespołu Runika, ale bardzo lubię też Łysą Górę. teraz Ty o muzyce
 15. tak przeżyłaś kiedykolwiek straszną burzę będąc na dworze?
×