Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol, Fluanxol Depot)


joanka

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie Sulpiryd fajnie kopał w marcu a teraz biore Anisulpiryd , z ta roznica ze w marcu nie mialem lęków ktore teraz sie pojawily. Biore Ami od jakis moze dwoch tygodni i nie czuje tej fajnej aktywizacji. Rozwazam z tego wszystkiego Fluanxol moze by sie sprawdzil kto wie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 17:44, zburzony napisał:

A dla mnie z kolei dobry lek, lekarz dołożył mi 2 x 0,5 mg do fluwoksaminy i od początku jest poprawa, zobaczymy tylko na jak długo. Nie powiem, były też efekty uboczne ale szybko zaczęły mijać.

Jakie efekty uboczne i na co ci pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nerwowość, złość, pobudzenie chwilami zbyt intensywne. Plus dziwna odczucia typu swędzenie albo "coś po mnie łazi". Wszystko minęło po kilku dniach. Za to od razu zwiększona motywacja, energia, nastrój, mniejszy stres przy ludziach. 

Biorę jednocześnie 200 mg fluwoksaminy.

Edytowane przez zburzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, żeby na następnej wizycie (koniec kwietnia 2022) zaproponować lekarzowi flupentyksol. Biorę cały czas Ketrel, ale niestety bywam momentami z lekka spowolniały. Ale może to spowolnienie minie z czasem stosowania Ketrelu. Bo w szpitalu chcieli mi dokładać do Ketrelu amisulpryd, ale po tym jak się dowiedziałem, że wystrzeliwuje on prolaktynę, to nie dałem sobie go wsadzić. Słyszałem, że ten flupentyksol nie powoduje czegoś takiego, albo powoduje w małym stopniu, to prawda? Mógłbym go brać na aktywizację i swego rodzaju "nadmierne zamyślenie". Co o nim sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alone05 Oj, właśnie ja cały czas marzę o takim znużeniu w ciągu dnia, bo po mojej głowie nieustannie fruwają te przykre, agresywne myśli. Co prawda kwetiapina coś tam je tłumi, ale mimo to, muszę teraz dodatkowo zarzucać opipramol 50mg rano i na wieczór 100mg i dalej jakoś tak średnio, ale jeszcze się ten opipramol musi rozkręcić. Nie chcę też przesadzać z tym opipramolem. Mam w sobie tak dużo tych niewyżytych emocji, chcę je wyciszyć, by móc się nimi na spokojnie zająć na terapii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko widzę ze dawno tutaj nikogo nie było a może ktoś odpisze bo dostałem właśnie Fluanxol 0,5 mg i mam go brać 2x dziennie i dziś będzie 3 dzień jak go biorę i narazie to mam tak ze czuje się po nim na zmianę raz pobudzony tak jak się czułem zawsze a raz u/cenzura/o**(znozony zmęczony ) Wcześniej przez dłuższy czas brałem Solian i dobrze się po nim czułem ale on przestał już działać .. 

miał tak ktoś podobnie na początku przy jego stosowaniu ? Rozkręci się jescze ?

 

biorę do tego wieczorem 

Pragiola 150

Mirtagen 30 

Bromocorn 2,5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema . Dzisiaj po wizycie u znachora , dostałem do anafranilu którego biorę 150 mg dodatkowo fluanxol 2 * 0.5 mg. Anafranil w jakimś tam stopniu zmniejsza lęk, ale nie jest to co powinno być. Do tego somaty w postaci drżenia wewnętrznego i ucisku w klacie i napięcia całego ciała . Mam dodać fluanxol. Brał ktoś taki mix ? To mój pierwszy mix tak wogóle. Pojedyncze leki na mnie nie działają a brałem już citalopram, paroksetyne, wenaflaksyne , duloksetyne , sulpiryd i pregabaline. I żadnych rewelacji . Choruje na lęk napadowy i uogólniony. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dostać amisulpryd w celu zmniejszenia negatywnych efektów początkow brania wortioksetyny, zamiast tego mam wrócić do flupentiksolu, 2x1 mg na dzień. Wziąłem już wczoraj bo miałem w domu, i jest pewna poprawa, nastrój już nie tak tragiczny, lęk zmniejszony chociaż dalej bez oksazepamu się nie obejdę. Podobnie jak kiedy brałem go wcześniej, jest zauważalna aktywizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×