Skocz do zawartości
Nerwica.com

To forum jest wyjatkowe:)


korms

Rekomendowane odpowiedzi

Na tylu forach co bylem nie koniecznie zwiazanych z nerwica o roznej tematyce na tym jest najwyzszy poziom kulrury nikt nigogo nie miesza z blotem od tak sobie dla zabawy bynajmniej jeszcze tego nie zauwazylem no a fakt faktem za dlugo tu jeszcze nie jestem ale raczczej zapowiada sie ze bede stalym bywalcem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze niektorzy ludzie sa zbyt pesymistycznie nastawieni przez ta chorobe choc nie ukrywam ze ja tez jak sie dobrze czuje to i chumorek mam a ze ostatnio tych zlych dni jest wiecej niz dobrych to ja sie tym ludziom nie dziwie ale chodzi mi o to ze na tym forum jak ktos cos napisze czo czasem jest dziwne jak rowniez dla mnie nerwica jest bardzo dziwna choroba z szerokim wachlarzem objaow bardzo zblizonym do innych chorob i dlatego czesto jest trudna do poprawnego zdjagnozowania aczkolwiek tutaj kazdy stara sie drugiemu pomuc , doradzic a nie "krzyczec " na niego i miec pretesje ze ktos ma odmienne zdanie jak juz wczesniej napisalem moze to tylko zludzenie gdyz za ktorto tu jestem no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam na imię Agnieszka nigdy nie przyuszczałam ze mnie to spotka mam dwoje dzieci męża wszystko co powinnam miec dobra prace

a to od listopada tamtego roku dostałam te cholerne stany lekowe teraz mam nerwice serca ciagle mysle ze mi sie cos stanie ze umre bedac w domu tylko z dziecmi ,albo na spacerze mam dosc mocne bule w klatce piersiowej robi mi sie nieraz słabo na pogotowiu juz mnie z naja w szpitalu na izbie przyjec tez jestem stałum bywalcem....

moze mi ktos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o to forum , to sytuacja przedstawia się następująco - trafiaja tu ludzie , których dotkneła ta nieprzyjemna choroba -

częsciowo z tąd ta kultura i miła atmosfera - po prostu nikt z osób ,które chorują na tą przypadłosc , nikomu nie życzyło by takiej sytuacji .

druga sprawa to myśle, ze dość trafne czyjeś spostrzeżenie ze to choroba osób wrażliwych , zazwyczaj dopda ona osób które się za bardzo martwią o wszystko i o wszystkich .Takie ooby raczej wpółczują i pragnąpomóc innym , niż robić głupie żarty z tak poważnej sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i forum jest trochę mdłe i nijakie bo nikt po nikim nie jeździ (prawie).. Kiedy czytam i wyjątkowo coś lub ktoś mnie wkurzy,to myślę sobie że trzeba wrzucić na luz bo to chory człowiek i ma masę problemów z samym sobą :lol: Użalanie się nad sobą najbardziej mnie drażni.. U nerwicowców to norma. Wiem,ze trudno pokonać swoje lęki. Poza tym,przeszłam "to" i wiem jak "to" smakuje. Bla,bla,bla.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest to jedyne forum na którym sie trochę udzielam, ale między innymi właśnie zachęciła mnie do tego kultura wypowiedzi, nie wiem jak dla innych ale to forum ma dla mnie działanie terapeutyczne, czytając wasze wypowiedzi uspokajam się czasami w trudnych momentach, wydaje mi się że wszelkie przejawy agresji, nawet takiej na forum, nie wpływają korzystnie na osoby z nerwicą w związku z tym jak dla mnie, może być dalej tak "mdło" jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi czytanie tych wszystkich wypowiedzi o lękach, niepokojach pozwala spojzec z dystansu na siebie samą. moze to zabrzmi egoistycznie, ale dobrze, ze nie jestem na swiecie jedyna osoba z taka przypadloscia. fajne jest tez to ze niektorzy potrafia podejsc do tego wszystkiego z humorem i pewna rezerwa. ogolnie pozytywna atmosfera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest bardzo pomocne. Stanowi cenne zrodlo wiedzy i doswiadczen.

Ktos kogo dotknelo takie cierpienie, patrzy z innej perspektywy na innych.

 

Napisanie o swoich lekach i objawach pozwala wyrwac je chociaz na chwile ze swiata wlasnej psychiki i przyjzec im sie w swietle dnia, gdzie mozna zobaczyc je jako cos wytlumaczalnego i realnego.

 

Mozna tez przypomniec sobie jak wazna jest terapia. Wszyscy maja rozne etapy, razem jest latwiej.

 

Fajnie gdyby powstalo kiedys forum ludzi uleczonych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak sie dzieje, że jak przebywam poza domem, mam zjęcie to jest w miare ok ale jak tylko zbliża sie np. czas wyjscia z pracy do domu ogarnia mnie lęk i panika. Zauważyłam też że musze być cały czas zajęta bo jak siedze bezczynnie to jest duzo gorzej. Chcę siedzieć przed telewizorem, leniuchować... A nie moge bo zaraz nachodzą mnie dołujące myśli, humor mi sie pogarsza i ogarniają mnie lęki.

Dlaczego sie tak dzieje?

Czy leki antydepresyjne mogą tu pomóc?

Najpierw cierpiałam na depresję z tej najgorszej fazy wyszłam a teraz niestety lęki nie opuszczają mnie mimo że biore tabletki.

Jestem przerazżona ja chce normalnie żyć bez lęków popijać kawke i cieszyć sie każdą wolną chwilą.

:(

 

[ Dodano: Nie Kwi 16, 2006 6:09 pm ]

przepraszam ale powyższy wpis nie tu miała sie znaleść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś mdli to niech idzie do kibla i się wyrzyga. Proste. A takie głaskanie i pocieszanie wielu osobom jest potrzebne bo daje wiarę w wyleczenie, a potem już pozostaje tylko leczenie, bo chęć wyzdrowienia już jest. Wiem to po sobie i widzę po wielu innych osobach. Kropa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj maz stwierdzil cytuje: ta cholerna strona jest juz wazniejsza ode mnie!

 

Trzeba zachować umiar. Wirtualia nie mogą być ważniejsze niż życie realne. Najpierw rodzina a potem forum.nerwica ;) Wszystko w odpowiednich proporcjach.

 

Forum jest świetne ale czasem lepiej faktycznie wyjść na spacer (np.z mężem) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest świetne ale czasem lepiej faktycznie wyjść na spacer (np.z mężem)

 

O ile da się namówic :roll:

 

Nie czuję abym zaniedbywała cokolwiek.....a forum i ludzie wpadający tu czasem świetni.

Wiadomo co real to real,ale tu można się bardziej otworzyc....ja generalnie nie miewam z tym problemów ale myślę że wiele osób tak.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×