Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zainteresowania od kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Jak nawiązujesz tak do zwierząt, to z tego co pamiętam, to samica szympansa bonobo sama częściej inicjuje. 

I odpowiadasz tylko wygodnie. Wczoraj mi się chciało z Ciebie śmiać w pozytywnym tego słowa znaczeniu, dziś już mi Ciebie żal, dlatego przestaję pisać, zanim zacznę Tobą gardzić. Jesteś taki mądry, a nie umiesz, znaczy nie chce Ci się zabiegać, czekaj, chodź na dziwki. Dumny z Ciebie facet, wiele w życiu osiągniesz swoim tokiem rozumowania. Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, User1903 napisał(a):

@DEPERS

 

Jak nawiązujesz tak do zwierząt, to z tego co pamiętam, to samica szympansa bonobo sama częściej inicjuje. 

Nie wiem czy częściej inicjuje, ale na wiki jest napisane tak:

"Kopulacja odgrywa istotną rolę w stadzie bonobo. Stosunki kopulacyjne są używane do powitań, rozwiązywania konfliktów i pokonfliktowego „godzenia się”, a także jako przywilej udzielany przez samice w zamian za pożywienie. Bonobo są jedynymi poza człowiekiem przedstawicielami naczelnych, u których zaobserwowano pocałunki językowe, spółkowanie pochwowe w pozycji twarzą w twarz, ocieractwo genitalne pomiędzy dwoma samcami (ang. penis-fencing). Wszystkie te zachowania zachodzą zarówno pomiędzy członkami rodziny – blisko spokrewnionymi osobnikami (kazirodztwo), jak i innymi bonobo w stadzie. Bonobo nie utrzymują stałych związków rodzinnych.

 

Zachowania agresywne są rzadko obserwowane. Samce są na ogół tolerancyjne zarówno wobec samic, jak i młodych.

 

Wielką rolę odgrywają u bonobo samice, wokół których ogniskuje się życie zbiorowości, i których pozycja wygląda na dominującą. Tworzą one bardzo bliskie wzajemne więzi, co jest rzadkością wśród naczelnych. Przypuszcza się, iż sojusze samic mogą stanowić antidotum na typową samczą agresywność albo są sposobem na podniesienie poziomu bezpieczeństwa samic podczas wspólnego żerowania."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szympans_karłowaty

 

A jesteś Panem Bonobo? Jeśli tak to być może jakaś seksowna pani szympansica się Tobą zainteresuje. 

 

U ludzi przeważnie to MĘSZYCZYZNA wychodzi z inicjatywą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby to kobieta "przejęła pałeczkę". Czasy się zmieniają i jak kiedyś to mężczyzna był tym, który nosił spodnie tak dzisiaj ten sam mężczyzna może nosić sukienkę i zajmować się domem. Niektóre kobiety preferują rolę dominującą m.in. w związku.

 

Jeśli będziesz atrakcyjnym kąskiem (nie tylko pod względem fizycznym) i będziesz otaczał się kobietami to część z nich będzie sama zagadywać. Jeśli czegoś Tobie brakuje (ciężko stwierdzić, ludzie są różni i poszukują różnych rzeczy u drugiego człowieka) to mniej kobiet spróbuje Ciebie poderwać (o ile w ogóle). 

 

To co możesz zrobić to dbać o siebie i wychodzić z inicjatywą, aż któraś uzna: "Ok. To jest ten facet." 

 

btw. Może szukaj kobiety w miejscach, gdzie jest deficyt mężczyzn np. w jakichś małych miejscowościach? Mniejsza konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, User1903 napisał(a):

@Kawa Szatana

 

Akurat moja rodzinka miejscowość, co jest ~ 50 tyś ludzi, ale każdy ucieka z młodych. Obecnie jestem za granicą, w celach zarobkowych, ale potem uderzam w duże miasto. Większe perspektywy.

Z takim podejściem to i w LA nic nie zdziałasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, User1903 napisał(a):

@Kawa Szatana

 

Akurat moja rodzinka miejscowość, co jest ~ 50 tyś ludzi, ale każdy ucieka z młodych. Obecnie jestem za granicą, w celach zarobkowych, ale potem uderzam w duże miasto. Większe perspektywy.

I większy wybór i większą konkurencja;) w takim dużym mieście to dopiero łatwo się wtopić w tłum. No ale tam moze zaczną na ciebie co-ja-paczeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 16:37, Melodiaa napisał(a):

Cóż za niedojrzałość...kierowanie swoim szczęściem poprzez opinie innych. 

Sporo ludzi takich jest.

W dniu 14.09.2023 o 17:20, cynthia napisał(a):

Ja umiem, a Pan umie?

 

Bo wszystko wina kobiet znowu :D weź się koleś ogarnij, bo twoje seksistowskie zapędy powodują u mnie mdłości.

A ko mi zarzucił uogólnianie? Ty. A co napisałem? Więc wychodzi na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Dlaczego idziesz w zapartę? I dlaczego mnie próbujesz obrazić, nazywając mnie seksistą bez dowodów na to?

Widząc jaki punkt przyjęłaś od początku, czyli stronniczy wobec mnie, to... może to Ty jesteś seksistką?

 

W dniu 14.09.2023 o 18:11, Dalja napisał(a):

@dominicov   polskich kobiet jest pewnie z 20 milionów, ale to nie wina autora tylko Polek:D bo się nie uśmiechają do niego:D:D

 

Tak. W normalnym kraju, kiedy ktoś Ci się podoba wysyłasz do niego znak, że Ci się podoba.

W nienormalnym, robisz żeby się domyślił. Albo co gorsza manipulujesz osobami, żeby go zmusić. 

 

Cytat

I dobrze ze się odezwałeś, bo znalazłeś rozwiązanie dla autora - Jedz do Niemiec autorze!!!

W Czechach też się laski potrafiły uśmiechać. Umiesz nam wyjaśnić czemu?

 

Cytat

I w dodatku sprawiłeś ze autor wszystkim tutaj wyda się mądrzejszy;)

Mam teraz ci zaklaskać? Stawiasz jakieś tezy bez dowodzenia i uważasz, żę ci każdy będzie bił brawo?

Cytat

Nawet ciężko się odnieść do tego co ty wypisujesz, to jest tak odklejone.

Co jest według ciebie odklejone? Faceci z klinefelterem? Specjalnie starałem się przytaczać fakty, a nie opinie żeby ktoś niezbyt refleksyjny mógł się do nich odnieść. Tak jak koleżanka nie złapała aluzji i nadal bije pianę do tego... 

 

Cytat

A ja napisałam ze wzrost nie świadczy o atrakcyjności, wysoki jest tylko zaletą:) np. rodziny twoich przeszlo 185 centymetrowych koleżanek będą mogły spać w nocy

Czyli nie będziesz międlić tematu jak z tymi Niemkami? Bo odnoszę wrażenie, że to cię najbardziej boli.

Że zagraniczne kobiety są lepsze. Lepsze w sensie charakteru i... ładniejsze. Np. Turczynki, Włoszki, Greczynki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dominicov napisał(a):

. A co napisałem?

 

3 minuty temu, dominicov napisał(a):

Więc wychodzi na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

 

3 minuty temu, dominicov napisał(a):

Że zagraniczne kobiety są lepsze.

 

4 minuty temu, dominicov napisał(a):

I dlaczego mnie próbujesz obrazić, nazywając mnie seksistą bez dowodów na to?

Sam się podsumowałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cynthia A co CIę tak bolą w ogóle cudze preferencje? 

Bo tutaj napisałem, że zagraniczne kobiety są lepsze. I jest to moja osobista obserwacja i preferencja co do zagranicznych kobiet. 

 

 A wcześniej co napisałem? To już zapomniałaś, czy wyparłaś? Napisałem w alegorii, że "niektóre kobiety wolą czekoladę pikantną a niektóre słodką". Parafrazując moje słowa. Więc cytat na górze nie świadczy w żaden sposób o uogólnianiu, tylko o właśnie o osobistych preferencjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dominicov napisał(a):

 

Że zagraniczne kobiety są lepsze. Lepsze w sensie charakteru i... ładniejsze. Np. Turczynki, Włoszki, Greczynki.

 

Ładniejsze bo się usmiechają zapewne. Polki do przystojniaków też się uśmiechają. A za granicą no cóż, widziałeś włocha, greka, albo turka? No jak ktoś lubi żółte to gra gitara. Ja się nie dziwie, że za granicą kobiety uśmiechają się do polaków, bo są przystojni, a w Polsce żeby dostać uśmiech od kobiety trza być level wyżej, bo są przyzwyczajone do przystojniaków i trza mieć to coś, blask w oczach. Więc pewnie dlatego się w Polsce do Ciebie nie uśmiechają. No, ale to tylko moje zdanie, za to jakie logiczne:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dominicov napisał(a):

Tak. W normalnym kraju, kiedy ktoś Ci się podoba wysyłasz do niego znak, że Ci się podoba.

W nienormalnym, robisz żeby się domyślił. Albo co gorsza manipulujesz osobami, żeby go zmusić. 

Nie. A czym jest normalny kraj? W emiratach kobieta ma burke na twarzy więc się nie uśmiechnie do ciebie nawet jeśli się jej podobasz. A gdyby tak by zrobila pewnie by ją ukamieniowali. Ale to nie jest normalny kraj a może nie jest normalny dla nas? Możesz zarzucać co najwyżej nieśmiałość Polkom czy tam sukowatosc na twarzy a nie oceniać pod tym kątem kraj. A tak na logikę, to widocznie Polki nie muszą się szczerzyć do facetów żeby zwrócić ich uwagę. Mają zainteresowania pod dostatkiem:) Ale dobrze ze w innych krajach kobiety muszą się uśmiechać, to ty i autor macie szansę na zdobycie kobiety:p

2 godziny temu, dominicov napisał(a):

 

W Czechach też się laski potrafiły uśmiechać. Umiesz nam wyjaśnić czemu?

Niech zgadnę bo bakaja tony zielska?? 🤣🤣🤣

2 godziny temu, dominicov napisał(a):

 

Mam teraz ci zaklaskać? Stawiasz jakieś tezy bez dowodzenia i uważasz, żę ci każdy będzie bił brawo?

Oczywiście że tak mi się tylko bije brawo

 

2 godziny temu, dominicov napisał(a):

Co jest według ciebie odklejone? Faceci z klinefelterem? Specjalnie starałem się przytaczać fakty, a nie opinie żeby ktoś niezbyt refleksyjny mógł się do nich odnieść. Tak jak koleżanka nie złapała aluzji i nadal bije pianę do tego... 

Nie pamiętam już ale dalej możesz robić z siebie to co robisz. Sprawiasz że się usmiecham

 

2 godziny temu, dominicov napisał(a):

Czyli nie będziesz międlić tematu jak z tymi Niemkami? Bo odnoszę wrażenie, że to cię najbardziej boli.

Że zagraniczne kobiety są lepsze. Lepsze w sensie charakteru i... ładniejsze. Np. Turczynki, Włoszki, Greczynki.

 

Oo też jestem fanem urody południowej. Jak chyba każdy. Ale to wiesz, to czy ktoś jest ładny czy brzydki raczej nie ma związku z narodowością tylko jego wyglądem:) rysy twarzy itp Czy mnie boli że Niemki są w większości brzydkie? No hm trochę szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 17:18, Kawa Szatana napisał(a):

Piłeś/aś coś?

Tak pisałem, ludzie o dobrych warunkach fizycznych, w naszej kulturze są postrzegani jako osoby lepsze. A jako takie, jako takie którym sie należy wiecej. Czy w ogóle to na co inni pracują całe życie i zasługuj.

Przykro mi że jesteś tak zaburzona że nie potrafisz czytać, czy raczej rozumieć, a cytujesz drugą częsć, kiedy moja wypowiedż jest całością... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fresh escape napisał(a):

Tak pisałem, ludzie o dobrych warunkach fizycznych, w naszej kulturze są postrzegani jako osoby lepsze. A jako takie, jako takie którym sie należy wiecej. Czy w ogóle to na co inni pracują całe życie i zasługuj.

Przykro mi że jesteś tak zaburzona że nie potrafisz czytać, czy raczej rozumieć, a cytujesz drugą częsć, kiedy moja wypowiedż jest całością... 

Już mamy październik... rozumiem, że miałeś kaca. Czytać potrafię. Czy rozumieć? To zależy po części od nadawcy wiadomości. Czy Ty potrafisz pisać? Śmiem wątpić. Abym mógł odnieść się do całości wypowiedzi to muszę zrozumieć całą wypowiedź danej osoby tj. każde zdanie, które się na nią składa, ale abym mógł zrozumieć tą wiadomość w całości to dana osoba musi zadbać o to, aby jej wiadomość była zrozumiała. Po to chodzimy do szkoły, abyśmy m.in. nauczyli się tworzyć sensowne i zrozumiałe zdania, a nie zastanawiali się "Co autor miał na myśli?".

 

Dla przypomnienia. Twoja poprzednia wypowiedź do której się odniosłem:

Cytat

Przy kulturze polskich kobieta, pod względem partnera. Przy 190 cm wzrostu musiałeś wykształcić wyjątkowo ch...y charakter. 
Zresztą co tu dużo pisać, intorwertyk co na dziwki chodzi.... hahahahah.
Czy trzeba 25 latkowi tłumaczyć ze dziewczyna, chłopak, to nie MAMA !!!  Co sie zawsze interesuje ! Tylko wy sie macie zainteresować i coś dać od siebie !

 

Taka moja dygresyjka z zycia 37 lat. Wg wysokich facetów, pow. 180 cm . I kobiet co tam w to wlazły. Tacy ludzie nigdy o nic nigdy nie musieli sie starać i w niczym angażować. Im się należało zawsze hahahah.

"Przy kulturze polskich[...] - Jeśli już to "W polskiej kulturze[...]" lub "W kulturze polskich kobiet[...]"

"Przy kulturze polskich kobieta, pod względem partnera." - Co ta kobieta pod względem partnera?  "Przy 190 cm [...]" - Zacząłeś nowe zdanie niedokończywszy poprzedniego.

 

itd. Nie mam zamiaru tracić czasu na poprawianie Twoich błędów. Masz internet - skorzystaj z niego.

 

Kolejny kwiatek:

Cytat

A jako takie, jako takie którym sie należy wiecej. Czy w ogóle to na co inni pracują całe życie i zasługuj.

 

btw. Jeśli już to zaburzony, ale jeśli preferujesz formę "zaburzona", "seksowna" czy "diablica" to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kawa Szatana napisał(a):

Już mamy październik... rozumiem, że miałeś kaca. Czytać potrafię. Czy rozumieć? To zależy po części od nadawcy wiadomości. Czy Ty potrafisz pisać? Śmiem wątpić. Abym mógł odnieść się do całości wypowiedzi to muszę zrozumieć całą wypowiedź danej osoby tj. każde zdanie, które się na nią składa, ale abym mógł zrozumieć tą wiadomość w całości to dana osoba musi zadbać o to, aby jej wiadomość była zrozumiała. Po to chodzimy do szkoły, abyśmy m.in. nauczyli się tworzyć sensowne i zrozumiałe zdania, a nie zastanawiali się "Co autor miał na myśli?".

Nie no chłopie... !?!?! Smiesz se robić jakieś jaja !?!?! Dzisaj w mediach społecznościowych mamy taki trend ze wszystko co chcemy powiedzieć, zawieramy w 6-ciu buzkach, z miną i kolorem.... Nie dziwie sie ze mnie nie rozumiesz, bo dziś mało kto i mało kogo rozumie. Na Dyskusji na 6-ciu bużkach, a eduakacja była od lat 90-tych takach ze nie ważne kto co mówi. Ważne ze jak ma jakiś bład to to sie nie liczy co powiedział. To jest własnie kwestia takich forów wp.pl. Gdzie ludzie nic nie rozumieją, a kwestia jest taka aby z łądem i skaładem napiasać choć najwiekszą bzdure... Taka mitologia współczesnośći.... I ch...a na to kłade, tylko w kwesti chorób izaburzeń psychicznych, bardzo, a nawet bardzo bardzo to ludzią szkodzi. Gdzie osoby mało zrozumiale piszać, gdzie literki dla odbiorców są przeszkodzą, a nawet poelskie znaki, dla jakiegoś odbioru. Gdzie Polonistyka na poziomie 4-6 klasy podsawówki uwzglednia idee i myślei ludzi którzy pisząc są fajniejsi niż, ktoś ma wiedze na poziomie studiów filozoficznych. Tylko kurna.... brzydko pisze.... Takie zdałnienie społeczeństwa prostego, co nic nie potraf, nic nie umie. A poprawność jest ważniejsza w odbiorze niż treśc haahhahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fresh escape Masz rację, przyjacielu! Myślę, że każda kobieta chciałaby mieć takiego mężczyznę jakim Ty jesteś. Być może nawet nie jeden pan byłby Tobą zainteresowany.

 

Drogi Autorze tego wątka. Bierz przykład z fresha!

 

😘 😘 🥰😍🥸👹🙈💋🫦🧑‍🎤🧌🪺🐤.

 

:shock:💩🚽.

 

🏳️.

 

EOT. 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kawa Szatana napisał(a):

@fresh escape Masz rację, przyjacielu! Myślę, że każda kobieta chciałaby mieć takiego mężczyznę jakim Ty jesteś. Być może nawet nie jeden pan byłby Tobą zainteresowany.

 

Drogi Autorze tego wątka. Bierz przykład z fresha!

 

😘 😘 🥰😍🥸👹🙈💋🫦🧑‍🎤🧌🪺🐤.

 

:shock:💩🚽.

 

🏳️.

 

EOT. 😘

hihi wyraznie napisal 6 buziek. nie umiesz czytac no! :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 5.10.2023 o 09:49, fresh escape napisał(a):

ludzie o dobrych warunkach fizycznych, w naszej kulturze są postrzegani jako osoby lepsze.

 

Nie widziałem żadnej przewagi, ułatwień w relacjach d-m dzięki wysokiemu wzrostowi (189-190 cm). Dość często ten temat widziałem na grupach facebookowych dot. Tindera, iż wysokich tylko wybierają kobiety. 

Edytowane przez User1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×