Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę powoli się żegnał z tematem. Zwiększę Anafranil powoli odstawiając paroksetynę, jeśli efekt nie będzie zadawalający, to zostanę na samym Anafranilu, ewentualnie dorzucę do tego fluoksetynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parogen - interakcja

 

Mam nadzieję, że nikt wcześniej o to nie pytał. Jak to jest z Parogenem i lekami przeciwbólowymi, szczególnie chodzi mi o "Nimesil", czy mogę ten lek sporadycznie przyjmować podczas brania Parogenu. Przy okazji zapytam: czy można brać inne leki przeciwbólowe przy Paro? No i pytanie dodatkowe, wielokrotnie zadawane: czy Parogen powoduje tycie? Każdy twierdzi co innego. Dla mnie to bardzo ważna kwestia. Jeżeli przytyję choćby kilogram pewnie odstawię lek bez wiedzy lekarza.

 

Dzięki, jeżeli zaśmiecam forum, proszę o usunięcie tematu i przepraszam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was przytył po paro...jak tak to ile?..i jak szybko?

 

Ja na paro przytyłam łącznie 20kg, pierwsze 15 to w pół roku, a potem kolejne 5 kilo, biorę paro 2 lata z 3 miesięczną przerwą

 

Ja mam pytanko - czy pijecie sobie przy paro piwko? Nawet od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez przytylam 20 kg w ciagu 2 lat....

pije kiedy mnie najdzie ochota, wszystko ok ale kac gigant rano :\

 

No właśnie tak sie zastanawialam jak to jest z tym piwkiem przy lekach...

Odkąd biorę paro to alko nie piję wcale, ale ostatnio mam ochotę na piwko, a nie wiem czy można...

Ogólnie nigdy nie piłam dużo alko bo po prostu za tym nie przepadam, ale od czasu do czasu wypić

sobie piweczko przy paro to chyba mogę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, ile razy zadajesz to samo pytanie w roznych tematach? :time:

 

pytasz czy przytyli po tym leku a z gory zadajesz pytanie JAK SZYBKO?

 

Tyle osob co ci pisze, ze nie przytyli, ze raczej schudli a ty masz to gdzies. Dalej drazysz temat. Bardziej prawdopodobne jest ze przytyjesz po witaminie C niz po antydepresantach.

 

Wczesniej bylam delikatniejsza ale teraz ci musze napisac: ta twoja obsesja na tycie nie jest normalna i to na 100%. nie bede pisac co ci jest niech stwierdzi to lekarz! Zbalosc o sylwetke to jest pozytywna cecha ale kiedy jest to jakas obsesja to juz nie. Jest to jakies zaburzenie i moze jakbys zaczela brac seroxat czy efectin to by ci przeszlo. Jakby lekarz widzial co ty piszesz na tym forum to na pewno by ci powiedzial co jest co.

Nie jestem jedyna co tak mysla, ze cos jest nie tak. Pisali ci to inni, nawet juz ktos napisal, ze jestes meczaca itd. W temacie Efectinu ile razy zadalas pytanie zy ktos przytyl i ile i jak szybko? Mam ja policzyc??? I nie zadowalaja cie odpowiedzie, ze nie przytyli a raczej schudli nawet. Wiec jakiej odpowiedzi szukasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawianie Paxtinu(nerwica lekowa)

 

ema witam wszystkich ,jestem jakis rok na forum ,jednak nie zakladalem wczesniej zadnych tematow:)od roku biore leki na nerwice lekowa ,z poczatku był to seronil jekies 7 miesiecy a pozniej i aktualnie nadal paxtin,chcialbym zapytac jakie mieliscie niedogodnosci podczas odstawiania paxtinu,czy wogole takie były ,jesli tak to jak to wygladało:)Od ponad miesiaca odstawiam z 2,5 tabletki doszedlm do 0.5 i jest mega ciezko ,w sensje ze mocne bole glowy ,obajawy takie jak przed wystapieniem lęków, ktore wczesniej mialem.Chodzi mi glownie o to czy potrzebna jest wbitka na wieksza dawke czy jak daje rade to trzymac dalej az do zera i zobaczyc jak bedzie wygladalo?? ,nie jest jakos tam nadmiernie ciezko ,myslicie ze dalej powinienem probowac odstawic???jestem za granica ,jesli ktos jest w stanie sie wypowiedziec w temacie ,bede wdzieczny:)piateczka!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...no może i przesadzam,ale to jest niestety objaw mojej nerwicy zamartwianie się wszystkim na zapas ;) ...wiem,sama powinnam spróbować leku,a potem odstawić jak zacznę po nim tyć...no i chyba tak zrobię...ale po serotaxie i tak niektórzy tyją i to dużo...więc to moje ,,przesadzanie'' nie bierze się ot tak sobie....bo jest wiele ludzi którzy przytyli do 100 kg nawet nie mając dużego apetytu,a potem wstydza się wyjść z domu z taką masą;/....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, od żadnego leku się nie tyje tylko od wpieprzania. Jeśli podczas kuracji poczujesz, że masz ochotę jeść więcej to musisz to opanować. A jest to do zrobienia. Ja biorę lek od którego bardzo się tyje i ostatnimi czasy schudłem 12 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x,

ale jak zaczniesz sie leczyc to moze ta schiza ci przejdzie nie? wiec zacznij brac to co ci lekarz przepisze i zobaczysz co i jak. Ta schiza na tycie na pewno nic dobrego. Bierz leki i tyle. Zawsze miej w glowie to, ze poprostu jak zobaczysz ze tyjesz (co sie nie zdarzy na 99.999%) to przestaniesz brac.

Jak jak aczelam brac seroxat to spadla mi waga do 48kg i wcale nie wygladalam ladnie!

Nie widzisz, ze wiecej jest takich co chudna niz takich co tyja??? (o ile sa tacy bo ja nie widzialam) sama myslalam, ze przytylam po efectinie ale wychodzi na to, ze poprostu zaczelam sie mnie ruszac i wiecej zrec!!! (bo nie pracowalam a czas imprez i ciaglych spotkan ze znajomymi itd tez sie skonczyl)

 

Dawaj tego co przytyl do 100kg! Gdzie on/ona jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, Ogólnie jestem ektomorfikiem, ważę ~67kg przy wzroście ~186cm, tryb życia głównie siedzący jednak parę razy w tygodniu ćwiczę czy to siłowo (hantle, pompki) czy rekreacyjnie (rower, bieganie). Po paroksetynie nie przybył mi nawet 1 dodatkowy kg. Jem tyle co zawsze, paroksetyna nie spowodowała zmiany jeżeli chodzi o moją wagę. (Biorę rexetin 30mg około 4 miesiące, może 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, dokładnie, ale byłem dwa razy na diecie, w sumie to trzy jeżeli licząc gainery i anaboliki podczas treningów. Przytyłem maksymalnie 3kg z czego po redukcji został... 1kg :lol:

Tak już mam, że co zjem to wysram. :mrgreen:

 

To po co jeść? Lepiej od razu do kibla wyrzucić. :mrgreen:

 

-- 24 maja 2011, 00:58 --

 

Marek77, dokładnie, ale byłem dwa razy na diecie, w sumie to trzy jeżeli licząc gainery i anaboliki podczas treningów. Przytyłem maksymalnie 3kg z czego po redukcji został... 1kg :lol:

Tak już mam, że co zjem to wysram. :mrgreen:

 

To po co jeść? Lepiej od razu do kibla wyrzucić. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×