Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

uspośledzony

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Śledztwo

Może wysyp śledzi jakichś nastąpił w jego pobliżu. Nigdy nie wiadomo 🐟

Jeśli nie, to F-ki w jego sygnaturze czasem mówią więcej niż on sam.

 

@Dziewięćdziesiąt Cztery bez urazy, ale takie jest życie. Zaburzenia psychiczne potrafią płatać niezłe figle i wodzić nas samych za nos w strony, których nigdy byśmy się nie spodziewali.

Co by nie było zdrówka życzę w dalszej egzystencji i powrotu na "właściwe tory" 💙

 

Witaj @Lucy32 jajca jak berety 😅 ale w końcu to nie forum o szydełkowaniu.

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Fobic napisał(a):

Może wysyp śledzi jakichś nastąpił w jego pobliżu. Nigdy nie wiadomo 🐟

Jeśli nie, to F-ki w jego sygnaturze czasem mówią więcej niż on sam.

 

@Dziewięćdziesiąt Cztery bez urazy, ale takie jest życie. Zaburzenia psychiczne potrafią płatać niezłe figle i wodzić nas samych za nos w strony, których nigdy byśmy się nie spodziewali.

Co by nie było zdrówka życzę w dalszej egzystencji i powrotu na "właściwe tory" 💙

 

Witaj @Lucy32 jajca jak berety 😅 ale w końcu to nie forum o szydełkowaniu.

@Fobicczasem mysle ze ja nieźle jestem upo..śledź ..ona że potrafie sie jeszcze śmiać z poważnych spraw🤩🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Fobic napisał(a):

Może wysyp śledzi jakichś nastąpił w jego pobliżu. Nigdy nie wiadomo 🐟

W końcu wczoraj padało, to może i w kałuży śledzie obrodziły.

Hej @Fobic zrobiłeś mi dzień. 

Ja sobie teraz oglądam mecz Świątek na US Open, ale emocji żadnych jak na razie. Poza tym powrót do szarej rzeczywistości po urlopie, pranie, sprzątanie ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Dryagan napisał(a):

W końcu wczoraj padało, to może i w kałuży śledzie obrodziły.

Hej @Fobic zrobiłeś mi dzień. 

Ja sobie teraz oglądam mecz Świątek na US Open, ale emocji żadnych jak na razie. Poza tym powrót do szarej rzeczywistości po urlopie, pranie, sprzątanie ... 

Ja rowniez po urlopie mam tylko...pranie 🤣🤣

 

I mile wspomnienia😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Ja miałem urlop w połowie czerwca i zdecydowanie nie mam z niego miłych wspomnień 🤮

 

A teraz poszedłem na spacer, bo jest trochę chłodniej, więc korzystam z okazji, zwłaszcza że weekend spędziłem w łóżku.

 

Nie wiem kto tym ludziom dał prawo jazdy. Chodzenie osiedlowymi uliczkami jak nie ma chodnika to jest koszmar, wszyscy chcą we mnie wjeżdżać. No masakra. Gdybym nie był uważny i nie oglądał się za siebie, to dawno byłbym martwy albo byłbym inwalidą, to jest niczym tor przeszkód albo walka o przetrwanie. Ja zawsze uważam, żeby na nikogo nie wjechać, a inni jak widać pchają się do kryminału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Nie wiem kto tym ludziom dał prawo jazdy. Chodzenie osiedlowymi uliczkami jak nie ma chodnika to jest koszmar, wszyscy chcą we mnie wjeżdżać. No masakra. Gdybym nie był uważny i nie oglądał się za siebie, to dawno byłbym martwy albo byłbym inwalidą, to jest niczym tor przeszkód albo walka o przetrwanie. Ja zawsze uważam, żeby na nikogo nie wjechać, a inni jak widać pchają się do kryminału.

To, że by Cię przejechał nie oznacza żadnego kryminału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
Teraz, DEPERS napisał(a):

To, że by Cię przejechał nie oznacza żadnego kryminału

 

I tak by to nic nie dało gdyby mnie przejechał i gdybym został inwalidą np. bez nóg. Mi by to nóg nie wróciło. Dlatego lepiej chodzić po trawniku. Lepiej chodzić po trawniku w pokrzywach niż po uliczkach osiedlowych. Dzisiaj to normalnie jak szaleni po tym osiedlu. Trochę chłodniej się zrobiło i już nabrali energii na szaleństwa drogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

I tak by to nic nie dało gdyby mnie przejechał i gdybym został inwalidą np. bez nóg. Mi by to nóg nie wróciło. Dlatego lepiej chodzić po trawniku. Lepiej chodzić po trawniku w pokrzywach niż po uliczkach osiedlowych. Dzisiaj to normalnie jak szaleni po tym osiedlu. Trochę chłodniej się zrobiło i już nabrali energii na szaleństwa drogowe.

Jak byś przez niego stracił nogi i sąd by orzekł jego winę, to mógłbyś wywalczyć dożywotnią rentę od niego. Zawsze coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
16 minut temu, DEPERS napisał(a):

Jak byś przez niego stracił nogi i sąd by orzekł jego winę, to mógłbyś wywalczyć dożywotnią rentę od niego. Zawsze coś

 

Obstawiam, że wtedy byłoby mi to obojętne, co to za życie bez nóg. Więc póki co wolę być ostrożny i uważać na tych wariatów drogowych na osiedlu. Będę chodzić trawnikiem. Jak nie ma chodnika, to polecam chodzić trawnikiem. Wejście w psią kupę czy poparzenie pokrzywą to nie jest problem, a może wam ocalić życie. 

 

16.06.2017

25.05.2018

28.08.2023

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
46 minut temu, acherontia styx napisał(a):

 

Zatrucie marihuaną (raz w życiu zapaliłem i wtedy działy się straszne rzeczy), interwencja policji + dzisiejsza data jako zamknięte koło osiedlowych wariatów drogowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Jechał za mną psychopata znowu. Wyjechali z osiedla.

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
8 minut temu, DEPERS napisał(a):

Wybacz, ale psychopaci są nieuchwytni, wmieszają się w tłum i to oni obserwują

 

Dlatego moją misją jest ich identyfikacja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×