Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry

Albo i nie dobry🤔 jeszcze sama nie wiem.

Wczoraj dostałam kolejne leki, wzięłam wieczorem i czułam się jak na haju 🙆 chciała mi dać zastrzyki na rwę ale nie miała bym jak dojeżdżać do przychodni. Kurcze kazała mi brać rano i wieczorem, w aptece mi powiedziała że ten jeden lek to tylko na noc, w ulotce napisane jest to samo i już sama nie wiem 😏 

3 godziny temu, spidi napisał(a):

Siema wronki 🙋‍♂️

Wstajemy!! 

A kawa gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Ja nadal przeziębiona 😷 już mam dość 🙄 chociaż i tak jest lepiej niż jeszcze wczoraj, ale z plusów mam teraz wolne kilka dni ❤️ 

 

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

chciała mi dać zastrzyki na rwę ale nie miała bym jak dojeżdżać do przychodni.

A jaki w tym problem? Istnieje coś takiego jak pielęgniarka środowiskowa. No chyba, że nie masz deklaracji u żadnej, to wtedy rzeczywiście klops.

 

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Kurcze kazała mi brać rano i wieczorem, w aptece mi powiedziała że ten jeden lek to tylko na noc, w ulotce napisane jest to samo i już sama nie wiem

Jaki to lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Jaki jest powód zabierania telefonów w psychiatryku? Moja internowa przyjaciółka (widzieliśmy się tylko raz na żywo rok temu) trafiła do szpitala po próbie s niedawno i zabrali jej telefon, mimo że ma 27 lat. Myślałem, że takie rzeczy robi się tylko na oddziałach dla nieletnich. Napisała mi tylko co się stało, że zabrali jej telefon i że jak tylko jej oddadzą, to do mnie napisze. I tyle, cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Jaki jest powód zabierania telefonów w psychiatryku? Moja internowa przyjaciółka (widzieliśmy się tylko raz na żywo rok temu) trafiła do szpitala po próbie s niedawno i zabrali jej telefon, mimo że ma 27 lat. Myślałem, że takie rzeczy robi się tylko na oddziałach dla nieletnich. Napisała mi tylko co się stało, że zabrali jej telefon i że jak tylko jej oddadzą, to do mnie napisze. I tyle, cisza.

https://zapytaj.onet.pl/Category/004,014/2,28169334,Czy_w_psychiatryku_mozna_uzywac_telefonu_komorkowego.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
1 godzinę temu, DEPERS napisał(a):

 

No ale czym to jest uzasadnione? Boją się, że będą jakieś tiktoki nagrywać czy co?

 

Btw, idę chyba spać, bo już mi się oczy kleją strasznie. Dobranoc 🌙

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

No ale czym to jest uzasadnione? Boją się, że będą jakieś tiktoki nagrywać czy co?

 

Btw, idę chyba spać, bo już mi się oczy kleją strasznie. Dobranoc 🌙

 

Dobranoc. Żeby np nie diagnozować się przez telefon i nie martwić innych swoją paranoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Dryagan napisał(a):

Mnie nikt telefonu nie zabierał. (...) Nie pozwalali tylko mieć ładowarki - ładowało się w określonych godzinach na dyżurce (ale to w Krakowie, w Lublinie nie było problemu).

Potwierdzam to, co napisał @Dryagan - za każdym razem pobytu w szpitalu psychiatrycznym w Opolu mogłem korzystać z telefonu komórkowego 24/7 (nikt mi go nie zabierał) tylko na ładowarkę trzeba było mieć zgodę od lekarza - w przeciwnym razie ładowanie u pielęgniarek na dyżurce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Chyba pobiłem swój rekord - spałem 14h 😂 Poszedłem spać jakoś około 18, obudziłem się przed chwilą.

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
14 minut temu, Jurecki napisał(a):

No to wracasz chyba do zdrowia.

 

Biorąc pod uwagę fakt że miesiąc temu prawie nic nie jadłem, spałem po 3h dziennie i w dni wolne wstawałem tylko jak zachciało mi się do łazienki, to chyba trochę tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Istnieje coś takiego jak pielęgniarka środowiskowa. No chyba, że nie masz deklaracji u żadnej, to wtedy rzeczywiście klops.

Nigdy niczego takiego mi nie proponowano 🙆 więc nawet nie wiedziałam że jest takie coś 😅 deklaracja to ja składałam.

2 godziny temu, Semir napisał(a):

Dzień dobry wronki 🙂 . Jak nocka minęła? 

Dobry dobry 😁 druga noc bez bólu, w końcu 😁 także dobrze.

 

 

Dzień dobry wszystkim

Leki chyba w końcu zaczęły działać bo nie czuje już takiego bólu 😁 co prawda strasznie mi niedobrze po nich ale w końcu po przeszło miesiącu noga mnie nie boli 😅 mam nadzieję że jak przestanę brać to nie wróci ból jak to było po innych lekach 😏 

 

Kawa dla chętnych i znikam ☕☕☕☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×