Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Ja nie jestem psychopatą, moje działania są pokojowe ale będą skuteczne. Nie lubię psychopatów!!

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Zatrucie marihuaną (raz w życiu zapaliłem i wtedy działy się straszne rzeczy), interwencja policji + dzisiejsza data jako zamknięte koło osiedlowych wariatów drogowych.

 

4 godziny temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Jechał za mną psychopata znowu. Wyjechali z osiedla.

 

 

3 godziny temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Mam misję odnaleźć psychopatów, dlatego robię im zdjęcia

Kiedy masz wizytę u lekarza? Proponuje załatwić jak najszybciej, bo coś widzę że albo nie bierzesz leków albo nie działają.

3 godziny temu, Lucy32 napisał(a):

Buahaha ,dzien jak co dzien,zaczynamy na wesoło 🤣🤣🤣

Ja tam nie wiem czy się śmiać czy raczej współczuć

2 godziny temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Dlatego moją misją jest ich identyfikacja 

Buhahaha sorry ale tutaj już nie wytrzymałam 😂 powiedz że nas wkręcasz? Bo jeśli nie to ja już jednego zidentyfikowałam 😏

Godzinę temu, DEPERS napisał(a):

Nawet FBI ma problem ze zidentyfikowaniem takich ludzi, ale jak chcesz to działaj agencie CIA

😂😂😂 

 

Mamo a myślałam że mój dzień będzie cały do bani, a tu proszę wystarczyło tylko wejść na Wronki 😅 

Dzień dobry wszystkim 

 

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Ja nie jestem psychopatą, moje działania są pokojowe ale będą skuteczne. Nie lubię psychopatów!!

 

polemizowała bym tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Ja nie jestem psychopatą, moje działania są pokojowe ale będą skuteczne. Nie lubię psychopatów!!

 

Jak już chcesz tępić psychopatów to zacznij od lekarzy 🙃 w końcu wśród chirurgów jest najwyższy % psychopatów 🙃

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

Jak już chcesz tępić psychopatów to zacznij od lekarzy 🙃 w końcu wśród chirurgów jest najwyższy % psychopatów 🙃

Pewnie oglądałaś ten film w którym chirurg uwięził zabójcę swojego syna i torturował go z żoną w piwnicy używając przy tym wiedzy chirurga w praktyce zadawania bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
25 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Proponuje załatwić jak najszybciej, bo coś widzę że albo nie bierzesz leków albo nie działają.

 

Biorę, tylko połowę dawki nasennych, tych na depresję biorę tyle ile mam zapisane.

 

Jak więcej brałem, to miałem masakryczne mgłę mózgową, ciągle spałem, wolno mi się myślało, nawet jak się odzywałem, to mi się jakoś tak ciężko słowa wypowiadało. Doszło do tego, że usnąłem w pracy, ciągle się myliłem i szefowa mnie wzięła na dywanik, zagroziła że jak się nie ogarnę, to będziemy musieli się pożegnać, bo ona odpowiada za moje błędy i też dostaje za to ochrzan. Groziło mi wypowiedzenie.

 

Teraz czuję się lepiej, śpię dobrze ale nie za dużo, nie przysypiam w pracy, lepiej mi się myśli i nawet z ludźmi mam ochotę pogadać, apetytu nie straciłem, nastrój też w miarę ok. Także nic się nie dzieje jak widać.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziewięćdziesiąt Cztery tylko lek, który Ty uznajesz za nasenny jest też lekiem p/psychotycznym i to są właśnie efekty Twojego zmniejszenia dawki. Znowu wpadasz w paranoje.

 

Nie chce być złym wróżbitą, ale robiąc tak, lekarz Cię przerzuci na formę depot i się skończy kombinowanie z dawkami na własną rękę.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Biorę, tylko połowę dawki nasennych, tych na depresję biorę tyle ile mam zapisane.

 

Jak więcej brałem, to miałem masakryczne mgłę mózgową, ciągle spałem, wolno mi się myślało, nawet jak się odzywałem, to mi się jakoś tak ciężko słowa wypowiadało. Doszło do tego, że usnąłem w pracy, ciągle się myliłem i szefowa mnie wzięła na dywanik, zagroziła że jak się nie ogarnę, to będziemy musieli się pożegnać, bo ona odpowiada za moje błędy i też dostaje za to ochrzan. Groziło mi wypowiedzenie.

 

Teraz czuję się lepiej, śpię dobrze ale nie za dużo, nie przysypiam w pracy, lepiej mi się myśli i nawet z ludźmi mam ochotę pogadać, apetytu nie straciłem, nastrój też w miarę ok. Także nic się nie dzieje jak widać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Biorę, tylko połowę dawki nasennych

Jaki to lek?

6 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Także nic się nie dzieje jak widać.

Właśnie widać że coś dzieje i to nie tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
5 minut temu, acherontia styx napisał(a):

@Dziewięćdziesiąt Cztery tylko lek, który Ty uznajesz za nasenny jest też lekiem p/psychotycznym i to są właśnie efekty Twojego zmniejszenia dawki. Znowu wpadasz w paranoje.

 

Nie chce być złym wróżbitą, ale robiąc tak, lekarz Cię przerzuci na formę depot i się skończy kombinowanie z dawkami na własną rękę.

 

Nie miałem wyjścia, bo mnie chcieli wyrzucić z pracy, ja sam czułem, że ciężko mi się myśli, często zostawałem w pracy po 16, bo nie zdążyłem zrobić wszystkiego, w sumie ja się szefowej nie dziwiłem, że mi zagroziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Nie miałem wyjścia, bo mnie chcieli wyrzucić z pracy, ja sam czułem, że ciężko mi się myśli, często zostawałem w pracy po 16, bo nie zdążyłem zrobić wszystkiego, w sumie ja się szefowej nie dziwiłem, że mi zagroziła

To jest żadne wytłumaczenie. W takich sytuacjach dzwoni się do lekarza, mówi mu co się dzieje i lekarz zmienia lek. 

Leczenie depresji psychotycznej to nie jest samowolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
4 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

To jest żadne wytłumaczenie. W takich sytuacjach dzwoni się do lekarza, mówi mu co się dzieje i lekarz zmienia lek. 

Leczenie depresji psychotycznej to nie jest samowolka.

 

Głupio mi tak byłoby dzwonić do niego i prosić o poradę za darmo, bo ja chodzę prywatnie. No i pomyśli, że jestem wybredny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Głupio mi tak byłoby dzwonić do niego i prosić o poradę za darmo, bo ja chodzę prywatnie. No i pomyśli, że jestem wybredny.

Logika którą "kocham". I co z tego, że chodzisz prywatnie? Raczej nie dał Ci numeru do siebie po to, żebyś sobie na niego popatrzył.

Ja też chodzę prywatnie i jakoś nie przeszkadza mojej lekarce ani mi pisanie z nią smsów często nawet o rzeczach nie związanych w żaden sposób z moim leczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Nie miałem wyjścia, bo mnie chcieli wyrzucić z pracy, ja sam czułem, że ciężko mi się myśli, często zostawałem w pracy po 16, bo nie zdążyłem zrobić wszystkiego, w sumie ja się szefowej nie dziwiłem, że mi zagroziła

Ale to dopiero zacząłeś brać leki więc co się dziwisz? 

Po za tym nie zmienia się dawkowania bez wiedzy lekarza. 

1 minutę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Głupio mi tak byłoby dzwonić do niego i prosić o poradę za darmo, bo ja chodzę prywatnie. No i pomyśli, że jestem wybredny.

To umawiasz wizytę. Ja nie mam numeru tel do lekarza i jedyne co mogę zrobić to zadzwonić tam gdzie przyjmuję i umówić szybsza wizytę za którą płacę. Tak też zrobiłam jak widziałam że jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

😱 Byłoby mi głupio tak pisać.

Wiadomo, zależy od lekarza dużo, moja lekarka jest wyluzowana akurat.  Zresztą, nikt Ci nie każe pisać z lekarzem o pierdołach, tylko o rzeczach związanych z  Twoim leczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Dla mnie to jest dziwne, w sumie nie po to ktoś kończy medycynę, żeby potem za darmo recepty wypisywać smsem.

No nie wyczymie!🤯 co Ty masz za dzwiną i pokręconą logikę to ja nie wiem.

To się umów na wcześniejszą wizytę jak już koniecznie chcesz płacić za coś co lekarzowi zajmie 2 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
14 minut temu, acherontia styx napisał(a):

co Ty masz za dzwiną i pokręconą logikę to ja nie wiem.

 

Normalną 😂 Po prostu mam swoje zasady, których się trzymam. No to trochę jakby prawnik udzielał porady prawniczej smsem za darmo. Albo gdyby ci projektant wnętrz wysyłał plany smsem za darmo. Trochę nie wypada.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
9 minut temu, acherontia styx napisał(a):

@Dryagan, @DEPERS, @Szczebiotka, oddaje Wam pole do wytłumaczenia koledze, że jego logika jest pokręcona, bo ja kapituluje.

 

Nie musisz wzywać innych, ja mam swoje zasady, ale szanuję twoje. Ja mam szacunek do zasad innych. Jest ok.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×