Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Śniło mi się, że uciekałem przez policją 😂

 

Obudziłem się w momencie jak prawie mnie złapali gdzieś na polu pełnym buraków i mówili "panie Dziewięćdziesiąt Cztery, od dnia 25.05.2018 czytamy całą aktywność pana w internecie, już pan nie ucieknie nigdy". Zdążyłem tylko spojrzeć na telefon (było lekko po 1) i usnąłem w sekundzie. Potem już nie pamiętam co mi się śniło, więc raczej nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Śniło mi się, że uciekałem przez policją 😂

 

Obudziłem się w momencie jak prawie mnie złapali gdzieś na polu pełnym buraków i mówili "panie Dziewięćdziesiąt Cztery, od dnia 25.05.2018 czytamy całą aktywność pana w internecie, już pan nie ucieknie nigdy". Zdążyłem tylko spojrzeć na telefon (było lekko po 1) i usnąłem w sekundzie. Potem już nie pamiętam co mi się śniło, więc raczej nic ciekawego.

Buahahahaa no fajnie 🤣🤣🤣Panie @Dziewięćdziesiąt Czterytylko pare burakow trza bylo zabrac,beda w sam raz do obiadu😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Dryagan napisał(a):

Cześć wszystkim, nadaję znad Bałtyku. To dlatego jest mnie teraz mniej. @Semir witaj po przerwie. Forum jak narkotyk, też zawsze wracałem, nawet jak "definitywnie" skasowałem konto

Jesteś niedaleko mnie? 🤨 

 

Witam

Ja nadal umieram z bólu. Ledwo funkcjonuje. Na czwartek mam wizytę znowu do lekarza. Miałam też dzisiaj znowu problemy z zakupem leków🤨 podobno będzie coraz ciężej kupić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Jesteś niedaleko mnie? 🤨 

 

Witam

Ja nadal umieram z bólu. Ledwo funkcjonuje. Na czwartek mam wizytę znowu do lekarza. Miałam też dzisiaj znowu problemy z zakupem leków🤨 podobno będzie coraz ciężej kupić. 

 

U mnie leków jest pod dostatkiem. Wczoraj zamówiłem i dziś czekały na pańcia:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dryagan Witaj tak forum jak narkotyk brakowało mi pisania na klawiaturze :D . A tak szczerze to naprawdę dostawałem na mój nadal aktualny mail jakieś przypomnienia że jednak było takie forum na którym spędziłem wiele godzin. Więc postanowiłem wrócić chociaż myślałem że skasowałem konto a jednak nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
Godzinę temu, Semir napisał(a):

Witaj tak forum jak narkotyk

 

Ano właśnie, próbowałem tu usunąć konto kilka razy (mimo że jestem tu miesiąc, chociaż wcześniej chodziłem tu jako gość, bo się często pokazywało w w google), ale jakoś nie umiem. Wiem że powinienem się socjalizować z ludźmi z pracy, ale ciężko mi się do tego zmusić i właściwie poza forum z nikim nie rozmawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Byłem w pracy tak masakrycznie śpiący, czułam się jak na kacu + jakbym miał gorączkę, zrobiłem masakryczny błąd w pracy (na szczęście w porę się zorientowałem i udało mi się naprawić wszystko), do tego jak chciałem porozmawiać z koleżanką, to co chwilę mi słów brakowało. No jak upośledzony 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×