Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, DEPERS napisał(a):

🙃

Gdyby to tak działało 😅

Idę dzisiaj znowu do lekarza zobaczymy co tym razem wymyśli.

14 godzin temu, Semir napisał(a):

@Dryagan właściwie ja też wróciłem a jeszcze dzisiaj planuję w domu zrobić pare rzeczy 🙂 . Ja to bardziej z tych nocnych Marków :D 

Ja nie spałam do 2🙆 

 

Dzień dobry wszystkim. Nikt z kawą dzisiaj nie przyszedł 🤔 @Fobicgdzie kawa dla mnie🤔😅 

 

16 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Chyba jednak nie 🤔

😅😅😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
12 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

taa stresuje się dzisiejsza wizytą 

 

Ja miałem mieć dzisiaj, ale oczywiście spanikowałem i napisałem wiadomość we wtorek z prośbą, czy mogę na już, bo się źle dzieje, bo się boję szeptów. Akurat tak się ułożyło, że ktoś odwołał wizytę i było wolne miejsce w godzinach popołudniowych, więc poszedłem we wtorek zamiast dzisiaj o 18. Eh no. 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Ja miałem mieć dzisiaj, ale oczywiście spanikowałem i napisałem wiadomość we wtorek z prośbą, czy mogę na już, bo się źle dzieje, bo się boję szeptów. Akurat tak się ułożyło, że ktoś odwołał wizytę i było wolne miejsce w godzinach popołudniowych, więc poszedłem we wtorek zamiast dzisiaj o 18. Eh no. 

Ja nie do psychiatry, tam się nie boje iść😅 lubię do niego chodzić bo mam wrażenie że on jako jeden z nielicznych mnie rozumie.

Ja od miesiąca zmagam się bólem kręgosłupa i nogi ( rwa kulszowa i nie wiadomo co jeszcze, podobno naciągnięte ścięgno w udzie mam też). Ogólnie bez leków przeciwbólowych nie mogę wcale funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
1 minutę temu, Szczebiotka napisał(a):

Ja nie do psychiatry, tam się nie boje iść😅 lubię do niego chodzić bo mam wrażenie że on jako jeden z nielicznych mnie rozumie.

Ja od miesiąca zmagam się bólem kręgosłupa i nogi ( rwa kulszowa i nie wiadomo co jeszcze, podobno naciągnięte ścięgno w udzie mam też). Ogólnie bez leków przeciwbólowych nie mogę wcale funkcjonować.

 

Ja się boję wyników badań na pasożyty, mam nadzieję, że nie mam tasiemca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Ja się boję wyników badań na pasożyty, mam nadzieję, że nie mam tasiemca.

No to Cię zmartwię bo żeby tasiemca wykryć to on musi jajeczkować, nawet jak będziesz srał i to badał codziennie przez miesiąc, a nie będzie cyklu jajeczkowania to go nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
Godzinę temu, DEPERS napisał(a):

No to Cię zmartwię bo żeby tasiemca wykryć to on musi jajeczkować, nawet jak będziesz srał i to badał codziennie przez miesiąc, a nie będzie cyklu jajeczkowania to go nie znajdziesz

 

Kurde, teraz czytam i serio to nie jest miarodajne. Myślałem o usg brzucha (robiłem w czerwcu i wszystko ok), ale też piszą, że nie pokaże tasiemca. To jakie badanie może wykryć? Tomografia? Kolonskopię też robiłem w czerwcu i wszystko ok.

 

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Kurde, teraz czytam i serio to nie jest miarodajne. Myślałem o usg brzucha (robiłem w czerwcu i wszystko ok), ale też piszą, że nie pokaże tasiemca. To jakie badanie może wykryć? Tomografia? Kolonskopię też robiłem w czerwcu i wszystko ok.

 

Gastroskopia hmmm, przyjemne badanko😂. Kolonoskopia to bada jelito grube, a tasiemiec to zazwyczaj przyczepia się w przełyku i rośnie w jelicie cienkim. Ojjj chyba na biologię się nie chodziło😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
16 minut temu, DEPERS napisał(a):

Gastroskopia hmmm, przyjemne badanko😂. Kolonoskopia to bada jelito grube, a tasiemiec to zazwyczaj przyczepia się w przełyku i rośnie w jelicie cienkim. Ojjj chyba na biologię się nie chodziło😱

 

Kolonoskopię robiłem, bo myślałam, że mam raka jelita grubego, a nie tasiemca (brak apetytu, biegunki, krew w stolcu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Ja miałem mieć dzisiaj, ale oczywiście spanikowałem i napisałem wiadomość we wtorek z prośbą, czy mogę na już, bo się źle dzieje, bo się boję szeptów. Akurat tak się ułożyło, że ktoś odwołał wizytę i było wolne miejsce w godzinach popołudniowych, więc poszedłem we wtorek zamiast dzisiaj o 18. Eh no. 

I co Ci lekarz powiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
1 minutę temu, acherontia styx napisał(a):

I co Ci lekarz powiedział?

 

Że widzi, że ze mną lepiej, bo krytycznie do tego podchodzę, a wtedy mówiłem niespójnie, chaotycznie i byłem przekonany do swoich racji i że naprawdę widać różnicę w moim zachowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Że widzi, że ze mną lepiej, bo krytycznie do tego podchodzę, a wtedy mówiłem niespójnie, chaotycznie i byłem przekonany do swoich racji i że naprawdę widać różnicę w moim zachowaniu.

A coś pozmieniał w lekach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×