Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2023 o 22:44, alone05 napisał:

Kiedy słucham piosenki Lany Del Rey:"Summertime Sadness" to przypomina mi się lato 2020 roku, które spędziłam w szpitalu, bo myślałam, że umieram, ale tak bardzo nie boję się śmierci, bo wierzę w życie wieczne.

No to jej nie słuchaj, a po co Ci powrót do takiej przyszłości? Lepiej rób coś przyjemnego przy nowej muzyce, wtedy odtwarzając ją będziesz miała poczucie przyjemności:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj ostatnio cisza 🤨 nikt nawet kawy nie proponuje 😮💨 ja ostatnio ograniczyłam jej picie i przełamuje się do herbat owocowych bądź ziołowych. Ale dzisiaj kawę zaliczyłam 🤪 coś czuję że nikt kawy nie daje bo nikomu myć się nie chce po niej😉 więc mogę się poświęcić i umyć kubki🤪 

U mnie cały weekend lało 😏 dzisiaj też szaro i buro 😏 no ale cóż pogody nie zmienię więc nie będę narzekać, ooo! Ostatnio postanowiłam że będę szukać pozytywnych rzeczy a nie patrzeć ciągle negatywnie na wszystko, więc tak deszcz jest potrzebny dla ziemi i roślin, a już coś tam po siałam sobie. Do tego alergia mniejsza bo pyłki tak nie latają 😁 

Dobra koniec rozpisywania się, kawa dla wszystkich ☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Ale tutaj ostatnio cisza 🤨 nikt nawet kawy nie proponuje 😮💨 ja ostatnio ograniczyłam jej picie i przełamuje się do herbat owocowych bądź ziołowych. Ale dzisiaj kawę zaliczyłam 🤪 coś czuję że nikt kawy nie daje bo nikomu myć się nie chce po niej😉 więc mogę się poświęcić i umyć kubki🤪 

U mnie cały weekend lało 😏 dzisiaj też szaro i buro 😏 no ale cóż pogody nie zmienię więc nie będę narzekać, ooo! Ostatnio postanowiłam że będę szukać pozytywnych rzeczy a nie patrzeć ciągle negatywnie na wszystko, więc tak deszcz jest potrzebny dla ziemi i roślin, a już coś tam po siałam sobie. Do tego alergia mniejsza bo pyłki tak nie latają 😁 

Dobra koniec rozpisywania się, kawa dla wszystkich ☕

Alleluja:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał:

Alleluja:) 

No co🤪 stosuje się do rad 😏 nie powiem czyich😜 

1 godzinę temu, Dryagan napisał:

No to i ja z tej kawy skorzystam. Senny, deszczowy dzień w biurze.... 

Pozdrawiam wszystkich

 

U mnie tak od trzech dni jest🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się uspokoiliście z tymi oskarżeniami.Już tłumaczę,byłem odebrać wyniki i z ciekawosci zapytałem o lit,Pani doktor dosłownie mi odradziła i koniec tematu.A co do zmiany leku zanim sie rozkręcą to kolego jestes w błędzie bo paro biorę od 7 miesiecy,esci brałem 4,serte 5 o innych nie wspomnę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kawa to gdzie jest? 🤔 

 

Dzień dobry, ja dopiero wstałam 🤪 tzn drugi raz wstaje dzisiaj😅 poszłam spać coś około 3 😏 nie mogłam zasnąć, a wstałam o 6 ale wzięłam leki i wróciłam do łóżka bo nie dałam rady funkcjonować. Ciężki dzień będzie dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy ktoś ma pożyczyć krowę?🤔 Mleko mi się skończyło do kawy😮💨 wypiłam czarna, fee

 

Ale dzisiaj jest zimno 🥶 wiatr zimny wieje i pochmurno jest. 

Nie mam planów na majówkę, zaczynam żyć na zasadzie tu i teraz, jak to kiedyś mówiono " żyj dziś. Bo wczoraj już nie wróci, a jutra może nie być." 

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Dzień dobry, czy ktoś ma pożyczyć krowę?🤔 Mleko mi się skończyło do kawy😮💨 wypiłam czarna, fee

 

Ale dzisiaj jest zimno 🥶 wiatr zimny wieje i pochmurno jest. 

Nie mam planów na majówkę, zaczynam żyć na zasadzie tu i teraz, jak to kiedyś mówiono " żyj dziś. Bo wczoraj już nie wróci, a jutra może nie być." 

Miłego dnia

Cypis śpiewa " Jesteś gorąca jak kawa z rana, poleję Ci śmietanki ty moja kochana " Więc po co krowa? Facet wystarczy:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał:

Cypis śpiewa " Jesteś gorąca jak kawa z rana, poleję Ci śmietanki ty moja kochana " Więc po co krowa? Facet wystarczy:) 

Fuj 

1 godzinę temu, Dryagan napisał:

czarna kawa najlepsza, mleko fuj

Ja ogólnie nie lubię mleka😅 ale kawę z nim pije. Kiedyś tylko czarna piłam.

Godzinę temu, DEPERS napisał:

Albo kawa, albo napój jak kto woli. Dla mnie taka z mlekiem to mdlący napój, ale dla niektórych baja😱

No ja lubię, i cukier do tego🤪 jak paliłam to piłam tylko czarną kawę😅

Godzinę temu, Jurecki napisał:

 @Szczebiotka pożyczę krowy mlecznej  :smile:

 

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

Dziękuję. Problem w tym że ja się boje krów 😅 więc jeszcze kogoś kto ją wydoi 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×