Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Melodiaa napisał:

Czy u Was też biało? ;)

Oj biało biało...

 

 

Cytat

 

Na całej połaci – śnieg.
W przeróżnej postaci – śnieg.
Na siostry i braci
Zimowy plakacik – śnieg… śnieg.

Na naszą równinę – śnieg
Na każdą mieścinę – śnieg
Na tłoczek przed kinem
Na ładną dziewczynę – śnieg… śnieg.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dzisiaj czeka mnie ciężki dzień bo wczoraj była awantura w domu i mój monsz załapał focha 🤪 jak zwykle zresztą 😏 

Gdzie wy macie śnieg 🤨 u mnie mokro bo pada przeważnie deszcz, trochę chłodno minus 2 i ciśnienie niskie 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z nas jest bez winy... w czasie mojego pierwszego wyjazdu na wakacje z moją obecną Żoną byłem prawie cały czas na fochu, bo ona towarzyska, spotkała znajomych (to było w Świnoujściu) a ja zazdrosny byłem i niepewny naszej relacji - w końcu ona się wkurzyła i powiedziała, że nie ma ochoty wchodzić w relacje z rozhisteryzowanym dzieciakiem, bo jest na takie historie za stara. Wracaliśmy do Lublina 820 km samochodem i nie odzywaliśmy się ani słowem do siebie, taki odstawiłem foch 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dryagan napisał:

Kto z nas jest bez winy... w czasie mojego pierwszego wyjazdu na wakacje z moją obecną Żoną byłem prawie cały czas na fochu, bo ona towarzyska, spotkała znajomych (to było w Świnoujściu) a ja zazdrosny byłem i niepewny naszej relacji - w końcu ona się wkurzyła i powiedziała, że nie ma ochoty wchodzić w relacje z rozhisteryzowanym dzieciakiem, bo jest na takie historie za stara. Wracaliśmy do Lublina 820 km samochodem i nie odzywaliśmy się ani słowem do siebie, taki odstawiłem foch 😄

Nie umiała bym tak długo milczeć 🤨 

Gdybym się nie odzywała dłużej niż pół godziny to

- albo bym spała 

- albo była chora 

- albo bym nie żyła 

no innej opcji by nie było🤪 ja nawet przez sen mówię😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

U mnie dzisiaj zamieć 🤨 dawno tak nie było. Nawet psy nie chciały wyjść na dwór i musieliśmy je gonić po domu😅 do tego mogę robić za pogodynkę 🤪 wczoraj tak mnie głowa bolała że nie dawałam rady i mówiłam że zmieni się pogoda. 

Bądź co bądź nadal mi się nic nie chce🤪 chociaż czeka mnie plecenie warkoczyków ze sztucznymi kolorowymi włosami u córki ( oby tylko druga nie chciała🤪). Może nie zwariuje przy tym bo u mnie ciężko z cierpliwością. 

Miłego dnia wam życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie biało się zrobiło na podwórku, złapałem motywację żeby odśnieżyć i motywacja odeszła już pod koniec odśnieżania ale dałem radę. Mam straszną huśtawkę (co mi się chce, nastroju) może że schodzę z leku antydepresyjnego który niestety nie zaskoczył i od jutra zaczynam brać nowy. Mam nadzieję, że w końcu uda sie trafić. 

Edytowane przez mateuszwp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neon napisał:

U mnie pada snieg ale długo nie poleży bo jest plusowa temperatura, dwa razy tak grzmotnęło ze seryjnie myslałem ze wojna juz tu dotarła, zląkłem się aż. Teraz leze i zamulam, odpoczywam, prwnie niedługo kawe machnę

U mnie też już się topi. Wyrzycilam dzieci na dwór chociaż wieje, ale niech mają chociaż na chwilę radoche. Niestety podobno nadciąga do nas burza śnieżna, byle by nie była taka jak rok temu, że zostaliśmy bez prądu na dwa dni a kilka innych wsi na tydzień i dłużej 😏 w tym że wtedy było tyle śniegu że odwołaliśmy wyjazd dzieci do szkół bo nie było szans wydostać się z domu 😅 zachciało nam się wsi i życia na uboczu 😅 

56 minut temu, mateuszwp napisał:

Witam. U mnie biało się zrobiło na podwórku, złapałem motywację żeby odśnieżyć i motywacja odeszła już pod koniec odśnieżania ale dałem radę. Mam straszną huśtawkę (co mi się chce, nastroju) może że schodzę z leku antydepresyjnego który niestety nie zaskoczył i od jutra zaczynam brać nowy. Mam nadzieję, że w końcu uda sie trafić. 

Tak, pewnie przez to. Ja też tak mam jak wchodzę albo schodzę z jakiegoś leku. Ale w końcu wszystko wraca do normy. Ja jestem na etapie wprowadzania drugiego leku bo jeden nie daje rady. 

53 minuty temu, mateuszwp napisał:

i jestem w poszukiwaniu motywacji i mojego "chce mi się" 😅

Też jestem na tym etapie od jakiegoś czasu 😂 jak znajdziesz daj znać może i mi się uda 🤪 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Szczebiotka napisał:

U mnie też już się topi. Wyrzycilam dzieci na dwór chociaż wieje, ale niech mają chociaż na chwilę radoche. Niestety podobno nadciąga do nas burza śnieżna, byle by nie była taka jak rok temu, że zostaliśmy bez prądu na dwa dni a kilka innych wsi na tydzień i dłużej 😏 w tym że wtedy było tyle śniegu że odwołaliśmy wyjazd dzieci do szkół bo nie było szans wydostać się z domu 😅 zachciało nam się wsi i życia na uboczu 😅  

 

Pieknie, biało, swoj urok ma 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Też jestem na tym etapie od jakiegoś czasu 😂 jak znajdziesz daj znać może i mi się uda 🤪 

Pokładam nadzieję w nowym leku i psychoterapii a jestem na etapie "niech poświęci pan godzinę dziennie na to co pan lubi robić" co nie ukrywam ciężko mi jest ale dzięki jednemu lekowi idzie się zmusić i chyba przynosi efekty. 

Godzinę temu, neon napisał:

 

Pieknie, biało, swoj urok ma 😉

Lepsze to niż szaro i ponuro za oknem co niestety pogoda bardzo na mnie wpływa co do samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neon napisał:

 

Pieknie, biało, swoj urok ma 😉

Pewnie. Tym bardziej że ostatnio ciągle było szaro i brzydko. 

47 minut temu, spidi napisał:

Wschód Polski +2 i pada deszcz.Od 5 na nogach odśnieżanie samochodu i znowu jak sie poczułem dobrze wjechało alko 😕

To źle. 

44 minuty temu, mateuszwp napisał:

Pokładam nadzieję w nowym leku i psychoterapii a jestem na etapie "niech poświęci pan godzinę dziennie na to co pan lubi robić" co nie ukrywam ciężko mi jest ale dzięki jednemu lekowi idzie się zmusić i chyba przynosi efekty. 

Lepsze to niż szaro i ponuro za oknem co niestety pogoda bardzo na mnie wpływa co do samopoczucia.

Jaki lek bierzesz? 

18 minut temu, spidi napisał:

Nie jestem.Ale musiałem się spotkać ze znajomymi po powrocie z Dubaju :P

 

Też chce do Dubaju, przynajmniej ciepło tam jest 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×