Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

FROSTPUNK

Wraz z końcem XIX wieku nastąpił koniec cywilizacji, jaką znaliśmy. Ci, którzy przetrwali, porzucili nieefektywną elektryczność na rzecz technologii parowej - naturalnej kontry wobec wszechogarniającego mrozu. Na zgliszczach minionej cywilizacji stają fundamenty Ostatniego Miasta - nadziei na lepsze jutro... Na jakiekolwiek jutro. Do czego będziesz zdolny by zapewnić je sobie i swoim pobratymcom?

"Frostpunk" to prekursor gatunku society survival - nietypowego połączenia strategii i symulacji przetrwania. Zostań przywódcą zasilanego parą miasta - ostatniego bastionu ludzkości. Ukształtuj swoje społeczeństwo, dziel, rządź i buduj infrastrukturę zdolną stawić czoła umierającemu światu. "Frostpunk" stawia pytanie o to, do czego może posunąć się człowiek, gdy jest popchnięty do granic wytrzymałości, pozostawiając odpowiedź Tobie.

 

fp.thumb.jpg.db626bda703054749d7cf2fe3207afb0.jpg

fp2.jpg.fe059e45f584a90f1554e7632f52b383.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 12:55, Aurora002 napisał(a):

Brzmi super, zbadam temat. Odkąd mam konsole granie na PC straciło swój urok, jestem graficzką więc mam porządny komputer ale swoje lata już ma. No a granie wciąga, może limitowanie sobie czasu na granie pomoże ;) Np. godzina albo dwie dziennie. W końcu granie to często dobry sposób na odstresowanie więc można je traktować jako formę hobby.

 

To na Nintendo masz dużo j-rpgów, jeśli nie przeszkadza Ci japońska kreska i trochę gorsza grafika w grach, to może znajdziesz coś dla siebie. Plus większość normalnych gier na to wychodzi (Oriego akurat nie ma, ale jest Bastion, jest Hollow Knight, Wiedźmin. Są Crashe i jest Rayman). Wcześniej fajnie się też grało na Nintendo 3DS, to jest w ogóle już stara generacja, ale pamiętam że swoją używaną konsolę dorwałam za jakieś grosze a wszystkie gry miałam pirackie :P 

 

W ogóle to wczoraj miałam kameralne urodzinowe spotkanie dla przyjaciół i graliśmy w multiplayery na konsolach. Mario Kart było świetne, Towerfall to w ogóle nie ogarnęliśmy, o co chodzi, ale Rayman okazał się genialnym wyborem :D Ta gra dla wielu osób jest świetnaaaa ^^ 





Jeśli gry, w które chcesz grać, są odpowiednie dla jego wieku i zainteresowań, może to być pozytywne doświadczenie. Jeśli pełnisz rolę mentora, nauczyciela lub rodzica, gry mogą być wykorzystywane do celów pedagogicznych, takich jak nauka i rozwój umiejętności. Na przykład, nie ma nic złego we wspólnym graniu na stronie, o której czytać online tutaj. Ważne jest, aby pamiętać, że każda sytuacja jest wyjątkowa, a to, co jest odpowiednie dla jednej pary mentor-podopieczny, może nie być odpowiednie dla innej. Kluczem jest zawsze działanie z troską, szacunkiem i uwagą na potrzeby i pragnienia podopiecznego.
 

Wow! I mam własne studio projektowania i tworzenia stron internetowych, moglibyśmy omówić wiele rzeczy, jeśli po tylu latach mi odpowiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, oto mała lista gier na PC i PlayStation, które podobają się wielu graczom i które można polecić. Wiedźmin 3: Dziki Gon. Epicka gra RPG z otwartym światem, ekscytującą fabułą i mnóstwem zadań. Ghost of Tsushima. Otwarty świat, który zanurza cię we wspaniałości feudalnej Japonii. Gry na https://unibetpl.com/aplikacja/ są również bardzo popularne. Marvel's Spider-Man. Gra o superbohaterze, która oferuje doświadczenie bycia Spider-Manem. To tylko niewielki wybór spośród wielu świetnych gier dostępnych na PC i PlayStation. Wybór zależy od preferencji w zakresie gatunków i stylu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 23:03, Walter napisał(a):

Dorwałem w promocji Nintendo Switch, pogram parę tygodni i sprzedam; najpierw Super Mario Odyssey fajne ale sterowanie kuleje. Następne Ring Fit Adventure i Zelda BOTW. Odświeżająca rzecz.

 

Pobawiłem się także Xbox Series X znajomego; mocarny sprzęt ale nie dla mnie, wszystko co tam jest mam na PC tylko w Full HD zamiast 4K a Game Pass mnie nie kręci, ma sie ciśnienie by grać póki jest wykupiony, a ja lubię grę kupić, chomikować rok i zagrać jak mnie coś napadnie aa nie patrzeć w kalendarz.

PS4 odpoczywa ale jeszcze wrócę.

Dzięki za informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2021 o 15:31, Walter napisał(a):

Nadrobiłem starego Wiedźmina 2 - całkiem fajna, takie 7,5/10, nadal dobrze wygląda.

Ze starszych gier to trafiłem Forze Horizon 2 na XO- nadal miazga.

Spróbowałem u kolegi Ratchet &Clanck tego nowego na PS5 - ło matko jakie to piękne! Poprzedniczka z 2016 roku wygląda suuper, a to już wypala gały!

Odpaliłem Dying Light na PS4; nie podeszło, w to trzeba zagrać na PC albo nowszej konsoli by było 60 klatek przy skakaniu po dachach, mam nadzieję że może Epic da kiedys za free ;)












Jak na złość, gdy trzeba znowu siedzieć w domu to żadna gra nie przyciąga, odpaliłem jakiegoś Wolfensteina, Resident Evil 7 i nie powala, czasem pyknę jakieś samochody ale ciężko mi się wciągnąć. Ostatnio częściej jednak spędzam czas na oglądaniu materiałów o grach niż na samym graniu. Śledzenie najnowszych wieści o nowych konsolach, dostępnych na stronie https://mostbet.edu.pl/, stało się moim hobby. Nie można jednak ukryć, że obecny czas zmusza nas do różnych form rozrywki, a może jeszcze znajdę tytuł, który mnie wciągnie na dłużej.
 

Dzięki za informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 06:44, tarantula napisał(a):

Jak w tytule, jakie gry polecacie w jakie gracie (online i offline). Kto wie, może okazać się iż razem z kimś z forum biegamy razem :D, albo kogoś znajdziemy do wspólnej podróży.

Osobiście online gram w BDO, NW, POE.

Z offline to lubię najbardziej RPG, przygodowe, przygodowe akcji itp. Lista jest długa ale tak na szybko to mogę polecić Fallout series, Skyrim series, Mass-Effect series, Alice Wonderland i Alice Madness, Bioshock series...itd, c.d.n 🙂

To świetnie, że grasz w takie różnorodne gry online! Znajdowanie wspólnych towarzyszy do rozgrywki może być nap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogrywałam Hogwarts Legacy, Demon's Souls (remake na PS5), Hollow Knight, Assassins Creed Mirage. W każdą z nich grało się świetnie, choć z różnych powodów. Hogwart i AC to takie gry, w których jest wszystkiego po trochu - eksploracja świata, walka, poszukiwania skarbów, rozwiązywanie zagadek. Demons Souls to ciągła akcja, walka praktycznie bez przerwy, ale wizualnie wspaniałe. A Hollow Knight to takie 2D action-adventure. Podróż przez podziemne królestwo robaków. Klimatem bardzo mi odpowiada. Teraz mam na tapecie Bloodborne, bo podobno w tym roku ma wyjść dwójka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi jakiejś strzelanki, chociaż od kiedy przeszłam na PS5 ciężko było mi się do nich przekonać, na komputerze było jakoś łatwiej 😅 Ale w końcu znalazłam coś sensownego: Aliens: Fireteam Elite. Póki co gra się bardzo przyjemnie. Dopiero zaczynam, zobaczymy co będzie później. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×