Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

A w referendum bierzecie udział?

Ja początkowo nie chciałam w ogóle brać udziału i nawet nie wziąć karty, ale odnośnie brania karty zmieniłam zdanie (wezmę tylko dlatego, żeby nie zostało im za dużo kart, bo niestety w komisjach popularne jest wypełnianie pustych kart za ludzi - sorry, ale taka prawda), ale i tak planuje oddać nieważne głosy 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, acherontia styx napisał(a):

A w referendum bierzecie udział?

Ja początkowo nie chciałam w ogóle brać udziału i nawet nie wziąć karty, ale odnośnie brania karty zmieniłam zdanie (wezmę tylko dlatego, żeby nie zostało im za dużo kart, bo niestety w komisjach popularne jest wypełnianie pustych kart za ludzi - sorry, ale taka prawda), ale i tak planuje oddać nieważne głosy 🙃

Nie wzięcie karty powinno zostać odnotowane przy Tobie, a następnie ilość nieużytych kart powinna się zgadzać. 

Natomiast chyba najbardziej optymalne wydaje się wzięcie karty i przedarcie, a następnie wrzucenie jej normalnie do urny. Oczywiście dla osób które chcą oddać nieważny głos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na głosowaniu (jak na każdym odkąd skończyłam 18 lat), odmówiłam wzięcia karty do referendum (bez problemu)…teraz oby tylko wstępne wyniki się potwierdziły i lewica (jako koalicja partii o poglądach lewicowych) zdobyła tą większość w sejmie (poglądy mam zdecydowanie w tym kierunku). A frekwencja boska, żeby już było tak zawsze!

Edytowane przez nieprzenikniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wynik jest zaskoczeniem? 

Teraz, nieprzenikniona napisał(a):

Byłam na głosowaniu (jak na każdym odkąd skończyłam 18 lat), odmówiłam wzięcia karty do referendum (bez problemu)…teraz oby tylko wstępne wyniki się potwierdziły (poglądy mam zdecydowanie lewicowe). A frekwencja boska, oby już tak zawsze!

Podobnie u mnie. 

Referendum podawali, że 40%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, 94. napisał(a):

Jako prawicowiec, konserwatysta i patriota - oczywiście że byłem.

Ja tez bym głosowała jak ty👍👍ale ze mieszkam za granica,nie wtrącam sie .Ale sie nawet ciesze jak Polacy wybrali.Popatrze sobie.🤣jak tera fajnie bedzie.Bo bylo tak straaaasznie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucy32 napisał(a):

Ja tez bym głosowała jak ty👍👍ale ze mieszkam za granica,nie wtrącam sie .Ale sie nawet ciesze jak Polacy wybrali.Popatrze sobie.🤣jak tera fajnie bedzie.Bo bylo tak straaaasznie 🤣

W takim razie zapraszam do pisowskiego kraju, gdzie kobiety nie mają prawa głosu  gdzie nie mogą decydować o swoim ciele. Gdzie obywatele przez głowę państwa są nazywani swiniami i gorszym sortem. Żyjesz sobie za granicą, ale wróć tu i pozyj w tym patologicznym kraju to potem pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cynthia napisał(a):

W takim razie zapraszam do pisowskiego kraju, gdzie kobiety nie mają prawa głosu  gdzie nie mogą decydować o swoim ciele. Gdzie obywatele przez głowę państwa są nazywani swiniami i gorszym sortem. Żyjesz sobie za granicą, ale wróć tu i pozyj w tym patologicznym kraju to potem pogadamy.

Chcesz sie zamienic?Jakiej wam wolnosci brakuje?Pomieszkaj troche za granica ,w tej Europie, z rok ,w takim Islamabadzie to ci sie zateskni za Polska wolnością i nawet Polskie tradycje ci sie przypomną 🤗🤗Po prostu za dobrze wam.Ale ja sie nie chce obrażać z toba.Jak powiedzialam ,sami wybraliscie zycze dobrej zabawy 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cynthia napisał(a):

W takim razie zapraszam do pisowskiego kraju, gdzie kobiety nie mają prawa głosu  gdzie nie mogą decydować o swoim ciele. Gdzie obywatele przez głowę państwa są nazywani swiniami i gorszym sortem. Żyjesz sobie za granicą, ale wróć tu i pozyj w tym patologicznym kraju to potem pogadamy.

Może gdyby rzeczywiście nie miały to nawet nie było by tak źle, ale póki co twierdzenie, że Pis odbiera kobietom prawo głosu jest jakimś paranoicznym urojeniem, podobnie jak to że niby odbiera kobietom prawo decydowania o swoim ciele.

 

Co do wyborów to myślę, że było źle, ale będzie jeszcze gorzej. Natomiast nie czuję potrzeby emocjonalnego zaangażowania w to, którzy złodzieje i oszuści będą przy korycie, bo nie jestem marionetką.

 

Demokracja to taki podły ustrój, w którym indywidualna jednostka jest skazana brać zbiorową odpowiedzialność za decyzje niezbyt rozgarniętych mas. Dodatkowo to ustrój, który premiuje najbardziej cyniczne, wyrachowane jednostki, posługujące się kłamstwem, propagandą i socjotechniką. Właściwie polityk, który nie kłamie, nie stosuje socjotechniki - nie jest w stanie przebić się do władzy.

Obecna demokracja to nie żadna "władza ludu", tylko władza różnych grup oligarchicznych walczących ze sobą na moce oddziaływania propagandowego na mózgi bydlaków.

Niestety w Polsce elity doprowadziły socjotechnikę do takiego poziomu, że ludzie się aż wzajemnie nienawidzą, nienawidzą własnego kraju, nienawidzą innych opcji politycznych. Dobrze to się nie skończy. Moim zdaniem ten kraj mogłaby uratować tylko długoterminowa awaria prądu, która odcięłaby ludzi od radia i telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, forget-me-not napisał(a):

Może gdyby rzeczywiście nie miały to nawet nie było by tak źle, ale póki co twierdzenie, że Pis odbiera kobietom prawo głosu jest jakimś paranoicznym urojeniem, podobnie jak to że niby odbiera kobietom prawo decydowania o swoim ciele.

 

Co do wyborów to myślę, że było źle, ale będzie jeszcze gorzej. Natomiast nie czuję potrzeby emocjonalnego zaangażowania w to, którzy złodzieje i oszuści będą przy korycie, bo nie jestem marionetką.

 

Demokracja to taki podły ustrój, w którym indywidualna jednostka jest skazana brać zbiorową odpowiedzialność za decyzje niezbyt rozgarniętych mas. Dodatkowo to ustrój, który premiuje najbardziej cyniczne, wyrachowane jednostki, posługujące się kłamstwem, propagandą i socjotechniką. Właściwie polityk, który nie kłamie, nie stosuje socjotechniki - nie jest w stanie przebić się do władzy.

Obecna demokracja to nie żadna "władza ludu", tylko władza różnych grup oligarchicznych walczących ze sobą na moce oddziaływania propagandowego na mózgi bydlaków.

Niestety w Polsce elity doprowadziły socjotechnikę do takiego poziomu, że ludzie się aż wzajemnie nienawidzą, nienawidzą własnego kraju, nienawidzą innych opcji politycznych. Dobrze to się nie skończy. Moim zdaniem ten kraj mogłaby uratować tylko długoterminowa awaria prądu, która odcięłaby ludzi od radia i telewizji.

Lepiej bym tego nie ujęła 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, initium napisał(a):

Korwin Mikke tango down :D

czas najwyższy

 

15 godzin temu, Lucy32 napisał(a):

Po prostu za dobrze wam.

No chyba nie było nam za dobrze, skoro 11 mln Polaków przy frekwencji prawie 75% wolało wybrać inaczej.

 

15 godzin temu, Lucy32 napisał(a):

Jak powiedzialam ,sami wybraliscie zycze dobrej zabawy 🤣🤣

 

Ale sie nawet ciesze jak Polacy wybrali.Popatrze sobie.🤣jak tera fajnie bedzie.

I po co te złośliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lucy32 napisał(a):

Chcesz sie zamienic?Jakiej wam wolnosci brakuje?Pomieszkaj troche za granica ,w tej Europie, z rok ,w takim Islamabadzie

Ale to był Twój wybór że tam pojechałaś, także argument o kant tyłka potłuc. W ogóle te złośliwości i ironiczne wypowiedzi to sobie daruj. Jak masz zły dzień to polecam wyjść pobiegać czy coś, zamiast produkować idiotyczne posty.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×