Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Zjednoczona prawica (PiS)
      9
    • Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna)
      6
    • Lewica
      6
    • PSL+Kukiz15
      0
    • Inne
      9
    • Nie idę na wybory
      6


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, DEPERS napisał(a):

No była, a kobiety myślą, że gwiazdę z nieba dostaną. Nic w kwestii aborcji się nie zmieni, jeśli ciąża będzie zagrażała życiu matki to będzie mogła usunąć w innym wypadku etyka zabroni , nawet te prawa unijne tak są skonstruowane. A tu była obietnica tego co już jest i było i będzie. Równie dobrze mogli mówić my Wam damy te 500+ na prawdę bo teraz to było oszustwo. No cóż. Takie wykształcone to społeczeństwo na nich głosowało

Znajdzie sobie w necie konfrontację Jakiego z Arłukowiczem, jak Jaki go wyśmiał jak obiecuje to co jest

W Niemczech jak kobieta chce zrobic aborcje ma bodajże trzy spotkania z psychologiem,ktory próbuje  (tak mysle)zmienic jej decyzje .A Patryk Jaki jest dobry,fakt zmienil partie ale najbardziej mi sie podoba jego poparcie dla posiadania broni i kara smierci dla niereformowalnych mordercow.Jest radykalny ale kto wie,dzis brakuje takich politykow w Polsce mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucy32 napisał(a):

W Niemczech jak kobieta chce zrobic aborcje ma bodajże trzy spotkania z psychologiem,ktory próbuje  (tak mysle)zmienic jej decyzje .A Patryk Jaki jest dobry,fakt zmienil partie ale najbardziej mi sie podoba jego poparcie dla posiadania broni i kara smierci dla niereformowalnych mordercow.Jest radykalny ale kto wie,dzis brakuje takich politykow w Polsce mysle.

W holandii nawet nie próbuje lekarz na kobietę wpływać. Możesz i to jest tylko Twoja decyzja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, A3aan napisał(a):

To chyba o to kobiety walczyły teraz w Polsce?

Zeby bez problemu pójść, zrobic i finito .Ot tak ,jakby sie szło na paznokcie🤣Niestety,kobiety musza troche nauczyć sie myslec o zabezpieczeniu przed,a nie żądać po,bo sie zdarzylo,ale ja nie chcialam,wiec trzeba mi teraz to wyjąć z brzuszka.Niestety troche rozumu trzeba miec,albo sie zabezpiecz ,albo zero seksu,nie ważne ze chlop chce🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DEPERS napisał(a):

Arlukowicz jest skompromitowany od lat, tylko jak ludzie głosują na daną partię to wtedy patrzą trochę z przymrużeniem oka. Przecież wszyscy politycy którzy są teraz są od lat, od lat robią to samo. W razie konieczności zawszę mogą zmienić partię, wielokrotnie już to widzieliśmy. Nie cierpię w ogóle rozmowy o polityce a dałem się wkręcić. Pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dalja napisał(a):

@DEPERSchcieli zmienić żeby zespół Downa nie był wśród tych chorób możliwych ale nie pamiętam czy to przeszło bo nie sledzilam

Być może. Ja nie jestem stronniczy, ale niektóre kobiety to by nawet po porodzie usunęły bo dziecko nie jest tak wspaniałe jakby chciały, a chorym to się nie pochwalą na fb i image ucierpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucy32 napisał(a):

najbardziej mi sie podoba jego poparcie dla posiadania broni

Serio? Nie widzę powodu i konieczności posiadania broni. Ludzie jeszcze w Polsce nie rozumieją, że po pijaku się nie jeździ samochodem a co dopiero by było gdyby dać im broń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Serio? Nie widzę powodu i konieczności posiadania broni. Ludzie jeszcze w Polsce nie rozumieją, że po pijaku się nie jeździ samochodem a co dopiero by było gdyby dać im broń...

We wszystkich stanach gdzie jest legalna broń w USA, jest kara śmierci. U Nas jedynie co to mogą ułatwić nieco dostęp. Pełna legalizacja musiałby wiązać się z powrotem kary śmierci w Polsce, aby zapobiec głupim nadużyciom. Na pewno ilość ludności by zmalała przez zabitych, jak i straconych za morderstwa. Lepiej niech będzie tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DEPERS napisał(a):

Być może. Ja nie jestem stronniczy, ale niektóre kobiety to by nawet po porodzie usunęły bo dziecko nie jest tak wspaniałe jakby chciały, a chorym to się nie pochwalą na fb i image ucierpi

Myślę że zanim urodza to sobie wygoogluja jak wygląda takie dziecko;) to powinien być juz wybor rodziców. Nie wiadomo czy matka usłyszy dziękuję ze mnie urodziłaś, może też usłyszeć dlaczego mnie urodziłaś... Póki dziecko się śmieje i jest szczęśliwe to dobrze, ale potem dorośnie do nastolatka i jak się będzie czuć. Nigdy nie założysz rodziny, dożyjesz 30 jak dobrze pójdzie i być może ze nikt obcy cie nigdy nie pokocha. Takie szanse nie są dane każdemu, ale też nie każdemu odbierane z chwilą narodzin;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Serio? Nie widzę powodu i konieczności posiadania broni. Ludzie jeszcze w Polsce nie rozumieją, że po pijaku się nie jeździ samochodem a co dopiero by było gdyby dać im broń...

Nie no ,raczej to byl lekki sarkazm.Moze tak nie wyszlo.Nie jestem zwolenniczka posiadania broni,nie wiadomo co by ludziom odbijało.Nawet tym niby normalnym.Wystarczyloby zeby sasiad glosniej sie zachowywal ,a juz by nerwy komus puszczaly .Milego dnia🖐️😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucy32 napisał(a):

Nie no ,raczej to byl lekki sarkazm.Moze tak nie wyszlo.Nie jestem zwolenniczka posiadania broni,nie wiadomo co by ludziom odbijało.Nawet tym niby normalnym.Wystarczyloby zeby sasiad glosniej sie zachowywal ,a juz by nerwy komus puszczaly .Milego dnia🖐️😘

Już sobie wyobrażam wyborców PO kontra PIS :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Ludzie jeszcze w Polsce nie rozumieją, że po pijaku się nie jeździ samochodem a co dopiero by było gdyby dać im broń...

Mimo to nie zabrania się kierowania samochodem. 

18 godzin temu, A3aan napisał(a):

W holandii nawet nie próbuje lekarz na kobietę wpływać. Możesz i to jest tylko Twoja decyzja 

Jest mi bliski pomysł wedle którego o ile kobieta miałaby prawo do bezwarunkowej aborcji, to mężczyzna móglby nie płacic alimentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×