Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

https://euroislam.pl/niemcy-wydaly-na-uchodzcow-53-miliarda-euro/

O to ile kosztuje Niemców przyjmowanie uchodźców, choć te zasiłki pewnie to tylko niewielka cześć kwoty którą na nich wydają, bo do tego należy doliczyć utrzymanie ośrodków, szkolenia, biurokracje, wzrost wydatków na bezpieczeństwo. Łącznie pewnie jest to kwota większa od polskiej dziury budżetowej. :mrgreen: I pomyśleć że ta idiotka Merkel ich sprowadziła aby miał kto zarabiać na niemieckie emerytury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0005TUBXAD0VFG44-C122-F4.jpg

 

Jestem "za" przyjmowanie uchodzców, ale po weryfikacji i nie w takich ilościac jak Niemcy.

W Polsce tak wyglądają dzieci z patologicznych rodzin.

 

PS. Fotki dzieci umierających na raka też mnie nie ruszają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście,że w Paryżu ma powstać dla uchodźców specjalny azyl ?

 

Cooooo? To już endemiczni Galowie będą zmykani do gett? Może rodowitych Francuzów przyjmą jednak Niemcy?

 

Tego nie wiem.Ale ma być ośrodek dla pań i panów.Osobno,dla obu płci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomoc dla prześladowanych przez wielu wyznawców pedofila Mahometa Chrześcijan i wtedy ewentualnie pomoc dla tych wyznawców pedofila i jebaki Mahometa w celu ukazania im, że wyznają przydupasa Diabła.

Oczywiście przygłupy rządzące nie powinny wtrącać się w tą pomoc, bo nie są od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem.Ale ma być ośrodek dla pań i panów.Osobno,dla obu płci.
Możesz podać linki? Ja to sobie taki idealny azyl dla uchodźców wyobrażam jako mini gospodarstwo na kilka rodzin. Do tego stadko kurek, parę kóz i trochę gruntu pod uprawę warzyw, żeby przynajmniej częściowo byli samowystarczalni.

Jakby się trafił garncarz, szwaczka, stolarz czy jakikolwiek inny rzemieślnik to i bez znajomości języka, z niewielką pomocą, mogliby na siebie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się trafił garncarz, szwaczka, stolarz czy jakikolwiek inny rzemieślnik to i bez znajomości języka, z niewielką pomocą, mogliby na siebie zarobić.
Mnie ciekawi jedno znam mnóstwo Polaków łącznie z sobą w przeszłości, którzy mimo słabej a czasami zupełnego braku znajomości języka obcego jakoś pracują na zachodzie, nie tylko się sami utrzymują ale wysyłają mnóstwo pieniędzy do Polski. A ci "uchodźcy" tego nie potrafią, nawet nie wymaga się pracy od nich. Brak znajomości języka nie jest wielkim problemem przy prostych, fizycznych pracach a do takich nadaje się każdy jeśli chce, pracowałem w UK na wielkim budzie gdzie minimum połowa osób nie umiała prawie w ogóle angielskiego( a nie była to jednoetniczna grupa bo byli Polacy, Rumuni, Bułgarzy, Brazylijczycy, Kolumbijczycy) i jakoś robota posuwała się do przodu a tym nierobom muslimskim się po prostu nie chce a dwa nawet nie daje im się szans bo uchodźca wg statusu nie ma pracować zanim nie pozna języka.

 

Z informacji od mojej niemieckiej rodziny która pracuje tam m.in w urzędzie pracy wiem że większość tzw uchodźców nie chodzi na zorganizowaną dla nich naukę języka tak samo jak nie uczęszcza na kursy zawodowe oni cha w większości tylko zasiłków i mieszkania za darmo.

Także tym tzw uchodźcom mówię nie, nie i jeszcze raz nie bo to w większości banda darmozjadów, którzy do tego nie maja zamiaru się integrować i żadne zdjęcia umierających dzieci mnie nie przekonają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem.Ale ma być ośrodek dla pań i panów.Osobno,dla obu płci.
Możesz podać linki? Ja to sobie taki idealny azyl dla uchodźców wyobrażam jako mini gospodarstwo na kilka rodzin. Do tego stadko kurek, parę kóz i trochę gruntu pod uprawę warzyw, żeby przynajmniej częściowo byli samowystarczalni.

Jakby się trafił garncarz, szwaczka, stolarz czy jakikolwiek inny rzemieślnik to i bez znajomości języka, z niewielką pomocą, mogliby na siebie zarobić.

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/530288,pierwszy-w-paryzu-oboz-dla-uchodzcow-zostanie-otwarty-w-pazdzierniku.html

 

 

 

Mam tylko to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://euroislam.pl/egipt-jaki-byl-kazdy-widzial/

Oto jaki regres spotkał Egipt i co może grozić Europie jeśli dalej będzie wpuszczać tzw uchodźców i panoszyć się islamowi zwłaszcza w wahabickiej czyli dominującej dziś wersji. W artykule jest mowa o wahabitach którzy zmienili oblicze islamu w Egipcie i nie tylko w Egipcie zresztą. To właśnie petrodolary były i są największa zgubą świata islamu a nie tylko jego, bo za nie szerzona jest radykalna wersja islamu wahabickiego, gdyby nie te pieniądze to Saudyjczycy dalej siedzieli by w namiotach na pustyni łącznie ze swoimi zacofanymi poglądami. A tak to uprawiają coś na kształt mc donaldyzacji świata tylko że w swojej chorej wersji zamiast sieci fastfoodów budują meczety i szkoły koraniczne gdzie nauczają tych zacofanych bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z wiadomych przyczyn przeciw....przeraza mnie ISIS, islam i to jak traktuja kobiety.

Swojego czasu ogladalam szokujace filmiki, zdjecia i reportaze. Czytalam o islamie...nie podoba mi sie to wszystko. Zbyt duza przepasc kulturowa..to sie nie uda i juz jestesmy tego swiadkami. Zastanawia mnie co bedzie sie dzialo za kilka lat w Europie, wg mnie realizuja zalozenia islamu a sami stworzylismy im ku temu warunki. Napisze wiecej, z jakis przyczyn zdestabilizowano sytacje w niektorych rejonach swiata i nikomu to nie wyszlo na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż oni zrobili z Aleppo :x zniszczyć piękne miasto :evil: w imię czego ?
W imię religii i polityki. Przecież tam wszyscy strzelają do siebie z okrzykiem Allah Akbar na ustach i uważają swoich przeciwników za bezbożników mim o że wszyscy to muzułmanie tylko że jedni to szyci czy alawici drudzy sunnici, a nawet sunnici zabijają innych sunnitów bo nie są dostatecznie religijni. A do tego wplatały się w to inne mocarstwa i to już zupełna porażka. Ale wg mnie źródłem wszystkiego jest islam i spustoszenie intelektualne które on czyni.

Najgorsze że oni swoje prymitywne zwyczaje i pojmowanie świata chcą przenieść do Europy a ona ( jej władze) nie tylko nie jest przeciwko temu ale jeszcze ich zachęca.

Tymczasem w Stambule Hagia Sophia niegdysiejszy kościół a od czasów Ataturka muzeum ponownie zamieniono w meczet, to symptomatyczne i widać w jakim kierunku idzie Turcja którą niektórzy frajerzy widzą w Unii a to przecież prawie teokracja już jest. https://euroislam.pl/po-80-latach-kosciol-hagia-sophia-w-stambule-znowu-jest-meczetem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=rloyyUyPlBc#t=87

Niemiecki policjantki są masowo znieważane i molestowane przez muzułmańskich" uchodźców" ale oficjalnie nic takiego się nie dzieje. Dlaczego komisja wenecka i KOD się tym nie zainteresuje. :mrgreen: Niemcy pod rządami Merkel w cenzurze pobili już chyba Honeckera bliżej im do czasów Hitlera, polityczna poprawność to nowa forma nazizmu, kto jej się sprzeciwia trafia na margines albo nawet do więzienia. Nad zachodnią Europą zawisła żelazna kurtyna a na imię jej poprawność polityczna i lewactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=rloyyUyPlBc#t=87

Niemiecki policjantki są masowo znieważane i molestowane przez muzułmańskich" uchodźców" ale oficjalnie nic takiego się nie dzieje. Dlaczego komisja wenecka i KOD się tym nie zainteresuje. :mrgreen: Niemcy pod rządami Merkel w cenzurze pobili już chyba Honeckera bliżej im do czasów Hitlera, polityczna poprawność to nowa forma nazizmu, kto jej się sprzeciwia trafia na margines albo nawet do więzienia. Nad zachodnią Europą zawisła żelazna kurtyna a na imię jej poprawność polityczna i lewactwo.

 

Tak, tak. To jak w tym dowcipie. Co przyjeżdża z zachodu towarzysz partyjny i gdy go pytają na zebraniu aktywu jak tam było to mówi:

- Towarzysze! Kapitalizm gnije! On zdycha i umiera. Ale w jakich warunkach towarzysze, to sobie nie wyobrażacie nawet w jakich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=rloyyUyPlBc#t=87

Niemiecki policjantki są masowo znieważane i molestowane przez muzułmańskich" uchodźców" ale oficjalnie nic takiego się nie dzieje. Dlaczego komisja wenecka i KOD się tym nie zainteresuje. :mrgreen: Niemcy pod rządami Merkel w cenzurze pobili już chyba Honeckera bliżej im do czasów Hitlera, polityczna poprawność to nowa forma nazizmu, kto jej się sprzeciwia trafia na margines albo nawet do więzienia. Nad zachodnią Europą zawisła żelazna kurtyna a na imię jej poprawność polityczna i lewactwo.

 

Tak, tak. To jak w tym dowcipie. Co przyjeżdża z zachodu towarzysz partyjny i gdy go pytają na zebraniu aktywu jak tam było to mówi:

- Towarzysze! Kapitalizm gnije! On zdycha i umiera. Ale w jakich warunkach towarzysze, to sobie nie wyobrażacie nawet w jakich...

Gdyby tam był prawdziwy kapitalizm to tzw uchodźcy albo wzięli by się do pracy albo zdechli z głodu, tudzież uciekli. My na szczęście przez to że jesteśmy tak biedni i zacofani nie mamy problemu z "uchodźcami" to chyba jedyny plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=rloyyUyPlBc#t=87

Niemiecki policjantki są masowo znieważane i molestowane przez muzułmańskich" uchodźców" ale oficjalnie nic takiego się nie dzieje. Dlaczego komisja wenecka i KOD się tym nie zainteresuje. :mrgreen: Niemcy pod rządami Merkel w cenzurze pobili już chyba Honeckera bliżej im do czasów Hitlera, polityczna poprawność to nowa forma nazizmu, kto jej się sprzeciwia trafia na margines albo nawet do więzienia. Nad zachodnią Europą zawisła żelazna kurtyna a na imię jej poprawność polityczna i lewactwo.

 

Tak, tak. To jak w tym dowcipie. Co przyjeżdża z zachodu towarzysz partyjny i gdy go pytają na zebraniu aktywu jak tam było to mówi:

- Towarzysze! Kapitalizm gnije! On zdycha i umiera. Ale w jakich warunkach towarzysze, to sobie nie wyobrażacie nawet w jakich...

Gdyby tam był prawdziwy kapitalizm to tzw uchodźcy albo wzięli by się do pracy albo zdechli z głodu, tudzież uciekli. My na szczęście przez to że jesteśmy tak biedni i zacofani nie mamy problemu z "uchodźcami" to chyba jedyny plus.[/quote

 

Ja się martwię,też o inne kraje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=rloyyUyPlBc#t=87

Niemiecki policjantki są masowo znieważane i molestowane przez muzułmańskich" uchodźców" ale oficjalnie nic takiego się nie dzieje. Dlaczego komisja wenecka i KOD się tym nie zainteresuje. :mrgreen: Niemcy pod rządami Merkel w cenzurze pobili już chyba Honeckera bliżej im do czasów Hitlera, polityczna poprawność to nowa forma nazizmu, kto jej się sprzeciwia trafia na margines albo nawet do więzienia. Nad zachodnią Europą zawisła żelazna kurtyna a na imię jej poprawność polityczna i lewactwo.

 

Tak, tak. To jak w tym dowcipie. Co przyjeżdża z zachodu towarzysz partyjny i gdy go pytają na zebraniu aktywu jak tam było to mówi:

- Towarzysze! Kapitalizm gnije! On zdycha i umiera. Ale w jakich warunkach towarzysze, to sobie nie wyobrażacie nawet w jakich...

Gdyby tam był prawdziwy kapitalizm to tzw uchodźcy albo wzięli by się do pracy albo zdechli z głodu, tudzież uciekli. My na szczęście przez to że jesteśmy tak biedni i zacofani nie mamy problemu z "uchodźcami" to chyba jedyny plus.

 

Widzę, że nie zrozumiałeś żartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×