Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

przecie z tym tvnem to byla jawna beka - serio brak mi slow :roll:

 

nawet w tvp wczoraj w wiadomosciach byla wzmianka o tym biedaku i to w tym samym kontekscie wspolczujacym bo i dziennikarze tej stacji nie sa w stanie pierdolic jak te wszystkie zwierzeta w internecie [rzecz jasna nie chce obrazac zwierzat bo one przy polaczkach wydaja sie juz byc bardziej ludzkie... i teraz przyznaje ze reynevan miala jednak racje piszac strone temu ze mam zawyzone wymagania wobec ludzi]

 

polecam zapoznac sie z komentarzami stad i chwile pomyslec -> https://www.facebook.com/notes/blog-slwstra/polacy/559519514252398

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież my nie odpowiadamy za te komentarze. Biedny chłopiec, ale co możemy zrobić? Na pewno fakt, że takie tragedie się dzieją nie oznacza, że mamy przyjmować tych wszystkich ludzi, którzy chcą się dostać do Europy. Zresztą to nawet nie rozwiązałoby problemu, bo wojna nadal by trwała i zawsze jacyś ludzie, w tym dzieci, by ginęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócicie się o jedno zdjęcie, a tymczasem:

 

ponad 15 milionów ludzi umarło w ostatnim tysiącleciu w wyniku klęsk żywiołowych,

około 20000 ludzi dziennie umiera z głodu,

840 milionów ludzi cierpi głód i niedożywienie,

ponad 102 miliony ludzi umarło od roku 541 przed naszą erą do roku 1912 w wyniku epidemii,

50 milionów ludzi umarło w roku 1918 w wyniku pandemii grypy,

blisko 11 milionów ludzi rocznie umiera na choroby zakaźne,

ponad 7 milionów ludzi rocznie umiera na nowotwory złośliwe,

ponad 3,5 miliona ludzi rocznie umiera w wypadkach,

około 56,5 milionów ludzi umarło w roku 2001, co daje ponad 107 śmierci na minutę,

133 miliony ludzi przed dwudziestym wiekiem zostało zabitych w masowych mordach,

od 170 milionów do 360 milionów nieuzbrojonych cywili i cudzoziemców w pierwszych osiemdziesięciu ośmiu latach dwudziestego wieku w wyniku rozporządzeń rządów zastrzelono, zatłuczono, torturowano do śmierci, zadźgano, spalono, zagłodzono, zamrożono, zmiażdżono, zmuszono do pracowania do śmierci, pogrzebano żywcem, utopiono, powieszono, zbombardowano lub w jakiś inny sposób zabito,

1,6 miliona ludzi umarło w wyniku wojen w XVI wieku, 6,1 miliona w XVII wieku, 7 milionów w XVIII wieku, 19,4 miliona w XIX wieku, 109,7 miliona w XX wieku, 310000 w roku 2000,

około 40 milionów dzieci rocznie pada ofiarami przemocy,

ponad 100 milionów obecnie żyjących kobiet i dziewczynek zostało poddanych klitoridektomii,

815000 ludzi w roku 2000 popełniło samobójstwo[97] (obecnie szacuje się, że samobójstwo popełnia ktoś co 40 sekund, ponad 800000 ludzi rocznie[98]).

 

Tylko antynatalizm!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, Nie wiem co Ty masz z tym wklejaniem linków do komentarzy jakich ludzi często niezbyt rozgarniętych, zresztą niektóre te komenty są całkiem do rzeczy, choć część oczywiście wskazuje na niski poziom empatii i kultury. Wcześniej były jakieś głupki co cieszyły się z zamachu na gejów teraz paru cieszy się z cierpienia dzieci, ale w każdym społeczeństwie są tacy ludzie a dobie powszechnego internetu każdy może się tak popisywać. Owsiak kiedyś powiedział że internet( w sensie co to wypisują w nim ludzie) przypomina publiczny szalet i miał sporo w tym racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ludzkość by pokojowo wymarła powstrzymując się od rozrodu i byłby spokój. Chociaż ja bym poszedł dalej, mianowicie brak jakiegokolwiek życia = brak jakiegokolwiek cierpienia.

co racja to racja, kiedyś napisałem na forum, że wysadzenie całej planety w powietrze byłoby najbardziej humanitarnym gestem na jaki ludzkość może się zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ludzkość by pokojowo wymarła powstrzymując się od rozrodu i byłby spokój. Chociaż ja bym poszedł dalej, mianowicie brak jakiegokolwiek życia = brak jakiegokolwiek cierpienia.

o to tez mocno popieram bo przedstawia dosc bliska mi wizje

 

Nie wiem co Ty masz z tym wklejaniem linków

 

razi mnie to przeogromnie po prostu i temu tez ciezko jest mi przejsc obojetnie

i ogolnie szeroko pojeta obojetnosc mnie czesto boli ale to nie na ten temat juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razi mnie to przeogromnie po prostu i temu tez ciezko jest mi przejsc obojetnie

i ogolnie szeroko pojeta obojetnosc mnie czesto boli ale to nie na ten temat juz

 

a sorki, że zapytam, tylko tak szczerze odpowiedz, czy udzielasz się charytatywnie?

np. wpłacasz jakieś pieniążki na potrzebujących? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo Chociaż ja bym poszedł dalej, mianowicie brak jakiegokolwiek życia = brak jakiegokolwiek cierpienia.

 

 

! Cierpienie cierpieniem, to moge zdzerzyć, ale z obłudą jest mi sie ciężko pogodzić. Przez pierwsze okres zycia próbowałem iść drogą miłości do ludzi , i ciągle coś nie wychodziło, teraz przestawiam sie na miłość do świata i wychodze na tym znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Bouchart przyznała, że w czasie mistrzostw piłkarskich Europy z Calais wycofano 300 policjantów. Zostało ich tysiąc, a imigrantów z obozu zwanego "dżunglą" jest 9-krotnie więcej. W nadziei na dostanie się do Anglii, blokują drogi dojazdowe do portu, nieraz do 15 kilometrów w głąb lądu. Stawiają barykady z płonących śmietników i materaców, zwalają na drogę pnie i przecinają przewody hamulcowe pojazdów, a po spowodowaniu korka, włamują się do naczep dalszych TIR-ów w kolejce na drodze.

 

Kierowcy skarżą się na ataki na blokadach i na stacjach benzynowych przy użyciu kamieni, kijów baseballowych, łomów i gazu łzawiącego.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1657148,Calais-imigranci-atakuja-ciezarowki-Kierowcy-prosza-o-pomoc

 

Ten gaz łzawiący to pewnie na śmietnikach znaleźli i wykorzystali w afekcie, bo ci okropni kierowcy ich prowokują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To efekt indoktrynacji od najmłodszych lat, tam dzieci zamiast się bawić uczą się nienawidzić a później mordować niewiernych, czy nie odpowiednio wiernych bo jednak to oni głównie wybijają się miedzy sobą. Już lepiej jakby Husajn dalej tam rządził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×