Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ciezarowka-wjechala-w-tlum-ludzi-w-berlinie/3k8f6wn

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,10-faktow-o-wydarzeniach-w-Berlinie,wid,18646645,wiadomosc.html

 

Ktoś sobie wczoraj wieczorem urządził carmageddon ulicami Berlina, ciężarówka była na Polskich numerach, więc to pewnie Polak :pirate:

W kabinie znaleziono drugiego martwego Polaka, sprawcę ujęto i jeszcze nie ogłoszono jakiej jest narodowości, oczywiście mógł to równie dobrze być Niemiec, który zabił Polaka i wjechał w tłum.

 

Wesołych Świąt

[videoyoutube=OGzJFpyKx34][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afgańczyk był zamachowcem.

Jestem w szoku, tego się chyba nikt nie spodziewał.

Ciekawe czy będzie akcja z kredkami, tęczami, flagami itp gównem na ulicach i FB, pewnie nie, za mało ofiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Pakistańczyka już wypuścili na wolność, nic na niego nie znaleźli albo nie chcieli znaleźć żeby opinia publiczna nie obwiniała uchodźców i polityki Merkel. Dla nich najlepiej jakby tego zamachu dokonał Polak najlepiej zwolennik PiS. :mrgreen: Paro polskich lewaków już się cieszyło po tym jak podali wczoraj ogłosili wstępnie że to polska ciężarówka wjechała w ten tłum, że to nie źli muzułmanie tylko Polacy rasiści mordują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=ZTq5U_AtwCk][/videoyoutube]

Polscy artyści wspierają uchodźców, owszem po chrześcijańsku jest pomagać ludziom, ale czy po chrześcijańsku jest demontować chrześcijaństwo i pozwalać na zabijanie chrześcijan przez muzułmanów. Ja ciągle czekam na jakiś jawnie antyislamski zespół metalowy, antychrześcijańskich mamy od groma a tych brak( przynajmniej ja nie znam) czyżby się bali, niech Nergal zamiast biblii podrze koran ale wtedy do końca życia musiałby się ukrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym problem,chrześcijanin nie zabije w imieniu Świętego Marka.Poganin z imieniem Mokosz nie zabija.Muzułmanin we imieniu Allaha tak.

Ale,skoro są zespoły odwołujące się do wierzeń pogańskich,to ja to rozumiem.Że są przeciw katolikom i muzułmanom.Tak,mi to się kalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terroryści z IS spalili żywcem tureckich żołnierzy

isis_600.jpeg

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Terrorysci-z-IS-spalili-zywcem-tureckich-zolnierzy,wid,18651474,wiadomosc.html?ticaid=118509&_ticrsn=3

 

 

Na stronie w linku nie ma filmu, znalazłem go rano na necie (burn 2 Turkish Army captives alive - drugi wynik) do teraz mi od tego niedobrze.

Pod mundurami umieścili jakąś łatwo palną substancję (ale nie szybko palną), ew. nasączyli to jakąś naftą, ogień obejmował ich w miarę powoli i śmierć w męczarniach trwała ze 2 minuty :cry:

Mam pytanie, skoro są pier@#$%^i zwierzętami, palą, topią, wysadzają ludzi, to czemu nie torturują? Wyczytali w jakiejś pier#$%^j świętej księdze, że wroga należy pozbawiać życia bez zbędnego męczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzekucja nagrana jest tak profesjonalnie, że wygladała mi przez chwilę na fake.

Czuję obrzydzenie do gatunku ludzkiego. Żadne zwierzęta nie są zdolne do takiego okrucienstwa i masowych mordów, do tego zdolni są tylko ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, W Rosji jest dużo więcej muzułmanów niż we Włoszech tylko tam się z nimi nie cackają, no ale w rejonach gdzie jest ich większość powoli wprowadzą swoje prawa, choć ci rosyjscy głównie tatarscy i kaukascy muzułmanie zwykle nie są tak radykalni ale za parę lat kto wie, już w tej chwili stanowią ponad 20% społeczeństwa a rozmnażają się dużo bardziej a i ich abstynencja powoduje że w tym pijackim kraju odnoszą sukcesy i dłużej żyją. Rosja może być szybciej muzułmańska niż zachód zwłaszcza że Putin który trzyma ich za mordę wiecznie żywy nie będzie. http://kresy24.pl/muzulmanie-przejma-wladze-w-rosji-polska-musi-byc-przygotowana/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas by to zrobili i szybko zostali, by sprowadzeni przez bojówki na ziemię. Prasa by się wtedy rozpisywała, że Naziole pobili spokojnych uchodźców.

W Polsce by się nawet na to nie odważyli, Polacy mają opinie rasistów i skrajnych katoli co akurat w tym wypadku działa odstraszająco. Im gorzej o nas piszą, pokazują w mediach zachodnich odnośnie "rasizmu i islamofobii" tym lepiej dla nas. W tym wypadku soroswskie media robią dobra robotę choć pewnie nieświadomie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ndie.pl/beda-sadzic-francuskiego-burmistrza-o-obraze-muzulmanow/

Za stwierdzenie faktu, cytuje "W jednej z klas szkoły położonej w centrum mojego miasta 91% uczniów stanowią muzułmanie. Jest oczywistym, że jest to problem" burmistrzowi francuskiego miasta wytoczono proces karny o podżeganie do nienawiści. Czy Le Pen albo chociażby Fillon zdąży jeszcze uratować Francję, wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×