Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam swoją ulubioną knajpę z wietnamskim jedzeniem i znam ludzi, którzy tam pracują. Nawet nauczyli mnie parę słów po wietnamsku, ale to cholernie trudny język tonalny. Radny to znajomy moich rodziców, leczył mnie z grypy w święta, kiedy miałam pow. 40 st. gorączki, a później miałam z nim kontakt jako dziennikarka.

 

Co do imigrantów ogólnie, pewnie są wśród różni ludzie, wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy zdziwią się moim zdaniem, ale jestem przeciw. ...

Podobnie jak w przypadku aborcji, przeciw są zasadniczo wszyscy.

Rozchodzi się jednak o to jakie działania w zwiazku z tym sprzeciwem są podejmowane.

Podejmowanie działań irracjonalnych świadczy o głupocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem to jest taki, że imigranci nie chcą przyjeżdżać do Polski. Ostatnio słyszałem, że jakaś rodzina stwierdziła brak warunków do normalnego życia. Aborcja będzie na życzenie już w przyszłeś kadencji. Ludzie mają dość czarnej mafii, Kościół ma dość pisu bo nie realizuje obietnic radykalizacji życia. Kościoły pustoszeją - wyż powojenny wymiera, młodzi wolą inne rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem to jest taki, że imigranci nie chcą przyjeżdżać do Polski. Ostatnio słyszałem, że jakaś rodzina stwierdziła brak warunków do normalnego życia. Aborcja będzie na życzenie już w przyszłeś kadencji. Ludzie mają dość czarnej mafii, Kościół ma dość pisu bo nie realizuje obietnic radykalizacji życia. Kościoły pustoszeją - wyż powojenny wymiera, młodzi wolą inne rozrywki.

Nie chcą przyjeżdżać bo zarobki są relatywnie niskie i nie ma socjalu. Ja na miejscu polskich polityków przyjąłbym tych obiecanych przez Kopaczową "uchodźców" rozlokował przy granicy z Niemcami i nie dawał żadnego socjalu, od razu by uciekli do Reichu. Problemem nie są emigranci jako tacy a ta sprowadzana przez mafię islamska dzicz której obiecano tu życie jak pączek w maśle za samo istnienie. Ci ludzie zapłacili naprawdę gruby szmalc przemytnikom i oczekują że wszystko im dadzą a tu się okazuje że nie do końca tak jest.

Nawet Ukraińcy gdyby mieli możliwość pracy na zachodzie Europy w mig by stąd wyjechali tylko co wtedy z polskimi przedsiębiorcami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merkel nic nie robi sobie z zakazu. Spotkała się z królem Arabii Saudyjskiej z odkrytą głową

z21750868Q,Angela-Merkel-i-krol-Salman-w-Dzuddzie.jpg

Angela Merkel odwiedziła Arabię Saudyjską. Mimo panujących w tym kraju obostrzeń dotyczących ukrywania włosów w przestrzeni publicznej przez kobiety, niemiecka kanclerz pojawiła się u boku króla Salmana z odkrytą głową.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21750826,merkel-spotkala-sie-z-krolem-arabii-saudyjskiej-z-odkryta.html

 

Merkel nie zakłada burki nawet jak jest u papieża, czy zakłada? :D Szydło i Polskie Pierwsze damy zawsze zakładają.

Szydło musiałaby polecieć do Arabii, wtedy mielibyśmy porównanie przewinienia Merkel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że nie zakryła twarzy jak zaprosiła nieodpowiedzialnie miliony emigrantów a teraz usiłuje ich wcisnąć krajom ościennym, tego blamażu już nic nie zmaże. A co do Arabii Saudyjskiej to niedawno została wybrana do komisji ONZ walczącej o prawa kobiet, ciekawe jaka prawa chyba do zabijania kobiet za to że zostały zgwałcone czy biczowania za wyjście na miasto bez burki. Zawsze mnie ciekawiło dlaczego nikt nie bojkotuje Arabii Saudyjskiej czy ZEA a przecież są tam łamane prawa człowieka na każdym kroku niczym w Korei Płn a na pewno bardziej niż w Chinach, oczywiście odpowiedz jest oczywista- ropa. Czekam aż wynajdą albo tylko pozwolą zaistnieć alternatywnym źródłom energii wtedy te śmieszne muslimskie reżimy wrócą tam gdzie ich miejsce czyli na peryferia cywilizacji bo są średniowiecznym skansenem zbudowanym na ropie i niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem,zachwytów Kuwejtem czy Katarem.Oprócz wieżowców i szybów naftowych nie ma tam nic ciekawego.

Już wolę norweską wioskę.Tam,chociaż jakaś cywilizacja.

Roponośne kraje arabskie pokazują że za dobrobytem materialnym i nowoczesnością technologiczną nie idą prawa człowieka, demokracja itd jak chcieliby lewacy bo nadal wyznaje się tam prawa średniowiecznego islamu a pracujący tam robotnicy z Bangladeszu czy Indii są traktowani jak niewolnicy. Te wszystkie wieżowce itd, zostały wybudowane za pomocą rąk z Azji środkowej i wschodniej i mózgów z Europy i USA a Arabowie dali tylko kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merkel nic nie robi sobie z zakazu. Spotkała się z królem Arabii Saudyjskiej z odkrytą głową

 

Merkel nie zakłada burki nawet jak jest u papieża, czy zakłada? :D Szydło i Polskie Pierwsze damy zawsze zakładają.

Szydło musiałaby polecieć do Arabii, wtedy mielibyśmy porównanie przewinienia Merkel.

 

Nie no to chyba najbardziej zasłużona dla zjednoczonych islamem społeczności biała suka, która kiedykolwiek w historii Europy się pojawiła. O ile u nas politycznie jest spalona tak nie zdziwię się że za wpuszczenie tego gówna i próby zmuszania krajów UE do rozlokowania ich u siebie dostanie za to jakiś stołek w OPECu albo podobnym tworze za swoje decyzje, podobnie jak Schroder w Gazpromie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co by Merkel zrobiła i tak zostanie zapamiętana przez osoby niepoprawne polityczne jako ta która wpuściła miliony "uchodźców" do Europy i która usiłuje ich wcisnąć reszcie Europy bo takich tabunów nie przewidziała. Włosi niedawno policzyli swoich emigrantów i wyszło że uchodźców jest tam 2,65% i teraz często zamiast przypływać jakimiś lichymi łajbami wielu przypływa jachtami, tylko kto za tą kolonizacje Europy płaci. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno przede wszystkim obrona :smile: Obym nie musiał strzelać do żywej istoty! Obym dostał pozwolenie!

Lepiej mieć broń przy sobie i jej ani razu nie musieć użyć, niż jej nie mieć, kiedy niestety będzie bardzo potrzebna by odpędzić napastnika/napastników!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obym dostał pozwolenie!

Lepiej mieć broń przy sobie i jej ani razu nie musieć użyć, niż jej nie mieć, kiedy niestety będzie bardzo potrzebna by odpędzić napastnika/napastników!

 

Oj lepiej sobie na lewo jakiegoś załatw. Czytaj

 

http://pozwolenienabron.org.pl/sankcje.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientowałem się jakiś czas temu w tym temacie bo sam chciałem mieć (rewolwer to od razu miałbyś 6 strzałów) z tym że jest jeden mały problem tutaj też. Dostaniesz kulki, kapiszony, broń, akcesoria ale żeby kupić proch musisz być w grupie zajmującej się tego typu strzelectwem. Ostatecznie znać kogoś z takiej grupy kto by sprzedał bo normalnie w sklepie go nie dostaniesz, chyba że w Czechach albo na Słowacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×