Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Kłęby dymu nad Watykanem. Świadkowie mówią o eksplozji

Gęsty, czarny dym w pobliżu zabudowań mieszkalnych w okolicy Watykanu. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, ale świadkowie zdarzenia mówią, że doszło do wybuchu.

 

MTAwMDAyJD1uOGJycEE1Z3dPYiBvDj09LBBjNC1WfGx2RHxxdEl6Y2xafHR4SHRidEB4dm4OLCA4HCwqbxM9Mw==

 

https://wiadomosci.wp.pl/kleby-dymu-nad-watykanem-swiadkowie-mowia-o-eksplozji-6128994649614465a

 

Jeśli o mnie chodzi to Watykan mógłby shajcować w całości, incydent miał miejsce godzinę temu, a w światowych mediach jeszcze nic nie ma, niedopuszczalne są takie opóźnienia, podobnie jak założenie, że imigranci mieli z tym coś wspólnego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że Islam i jego wyznawcy nie mają nam absolutnie nic dobrego do zaoferowania. Natomiast wspaniałe dokonania odkrywcze z przed wieków to po prostu nadinterpretacja i to mocna. Przez ich tereny biegły szlaki handlowe do obecnych Indii i Chin, a oni mocno wchłaniali dorobek Dalekiego Wschodu jak i samych europejczyków. W zasadzie to tylko Persja jakoś tam odznaczała się na tym polu.

Pragnę także nadmienić, iż w Bagdadzie, stworzono Bajt al-Hikma - Dom Mądrości - w którym gromadzono dzieła naukowe zdobyte w czasie podbojów. Kopiowano tam wszystko co im wpadło w ręce i dopiero na podstawie wchłoniętej wiedzy, prowadzono ewentualne dalsze badania prowadzące do praktycznego zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wspaniałe dokonania odkrywcze z przed wieków to po prostu nadinterpretacja i to mocna. Przez ich tereny biegły szlaki handlowe do obecnych Indii i Chin, a oni mocno wchłaniali dorobek Dalekiego Wschodu jak i samych europejczyków. W zasadzie to tylko Persja jakoś tam odznaczała się na tym polu.
Sami Arabowie czy muzułmaninie nic ciekawego nie wymyślili i nie odkryli tylko że pozwalali innym głównie żydom działać, odkrywać, czy tez tylko tłumaczyć działa Greków i rzymian podczas gdy Chrześcijanie wówczas ( IX- XI wiek) nawet na to nie pozwalali. No ale od tamtego czasu nie dali światu nic oprócz zamachów, przemocy i prześladowań. :mrgreen: Takie emiraty, Bahrajn, Arabia Saudyjska dysponują olbrzymimi środkami a ich nauka jest daleko w tyle ale jak ma się rozwinąć jak jest podporządkowana islamowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islam jest zacofany duchowo o jakieś 1000 lat. Chrześcijaństwo o 500 lat, a Buddyzm - brak zacofania.

Jako punkt wyjścia przyjąłem 2500 p.n.e. - umowne narodziny Buddyzmu, całkiem ogarniętej religii, jak randomowy islamista patrzy na randomowego buddystę, który w ramach protestu dokonuje spalenia swojego ciała, nie paląc ani nie wysadzając innych, to se myśli, no pojebany, spalił się i co mu to dało? I wraca do konstruowania bomby. Nie ogarnie jego myślenia, stąd 1000 letnie zacofanie. A Chrześcijanie? 500 lat nie wygląda to dobrze, ale nie jest też źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, myślę, że muzułmanie dostatecznie dają się poznać od tej złej strony, natomiast dobrej jakoś brak.

 

Co do "katolików z Chorwacji,luteran z Danii,czy buddystów z Laosu" to poproszę jakieś źródła, bo tak na pałę to sobie można pisać, że do Marsjan z Marsa też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, myślę, że muzułmanie dostatecznie dają się poznać od tej złej strony, natomiast dobrej jakoś brak.

 

Co do "katolików z Chorwacji,luteran z Danii,czy buddystów z Laosu" to poproszę jakieś źródła, bo tak na pałę to sobie można pisać, że do Marsjan z Marsa też.

 

Arabowie rozumiem,islam to durnota.Ale,ostatnio pobito Greka -prawosławny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce,trwa jakaś chora agresja to wszystkich obcych.Nie tylko Arabów.Ale i do katolików z Chorwacji,luteran z Danii,czy buddystów z Laosu.
Niestety niektórzy Polacy myślą że każdy tzw ciapaty czyli ciemniejszy od nich ale nie murzyn to od razu muzułmanin a to może być przecież ktoś z południa Europy, Ameryki południowej, Gruzin czy Syryjczyk Chrześcijanin. Zresztą nawet jakby był muzułmaninem to agresja wobec niego nie jest wytłumaczeniem, trzeba wymusić na rządzie odpowiednią politykę anie brać się za rękoczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego kolejny atak w Londynie i panika w Turynie choć tam żadnego ataku nie było ale żyjące w strachu przed tym społeczeństwo tak reaguje. Wcześniej odwołanie dużego koncertu w Niemczech z powodu rzekomego zagrożenia, słowem cel islamistów osiągnięty mimo że nawet nie musieli w tych 2 wypadkach nic robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego kolejny atak w Londynie i panika w Turynie choć tam żadnego ataku nie było ale żyjące w strachu przed tym społeczeństwo tak reaguje.

Faktycznie nic nowego, ja tam czekam na serię ataków, tak by przy*pierdolili kilka razy w ciągu 1 dnia w różnych miejscach, ale obawiam się, że też nic by to nie dało.

Politycy wróciliby do swoich siedzib i zajęli się relokacją.

 

Tak na dobrą sprawę nie trzeba do tego uchodźców, wystarczy, że stare tępe ch*je z brodami, będą w dalszym ciągu bezkarnie głosić swoje gówniane teorie na temat karania niewiernych, setki tysięcy niedorozwojów chłonie takie przekazy.

pojedyncze ataki nic tu nie wniosą, tylko serie lub ataki chemiczne są w stanie sprawić, że EU ma szansę się obudzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że wszyscy zamachowcy z Londynu byli znani służbom, jeden z nich wystąpił nawet w filmie o dźihadystach gdzie wygłaszał swoje chore poglądy i co dalej beztrosko se żył i pracował w metrze. No ale za poglądy i wiarę nikogo skazać nie można chyba że faszyzm, "rasizm" prawicowość itp to i owszem.

pojedyncze ataki nic tu nie wniosą, tylko serie lub ataki chemiczne są w stanie sprawić, że EU ma szansę się obudzić

Nie jestem tego pewien, marksizm kulturowy jest nieuleczalny, gdyby nawet doszło do tych zmasowanych ataków to oni by tak oskarżyli o to "prawicowych oszołomów" którzy do tego sprowokowali albo powiedzieli że to incydenty wywołane przez osoby chore psychicznie i islam nie ma z tym nic wspólnego. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może islam,to religia chorych psychicznie ? :lol::lol::lol::lol:

Może.

Ciekawe jaka religia panuje na kaszubach?

Bo mają tam pasjonujące zwyczaje.

->

http://wyborcza.pl/7,75398,21981115,czemu-nikt-nie-zatrzymal-polskiego-fritzla-jest-wniosek-o-sledztwo.html#BoxGWImg

 

A może kaszubi to tatarscy imigranci so?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, trochę podczytuje ten temat i widzę, że dysponujecie sporą wiedzą, a zwłaszcza - pozwole sobie wyróżnić - forumowicz Carlosbueno.

Mam pytanie w związku z tym - doszła do mnie informacja, że piłkarze Arabii Saudyjskiej ostentacyjnie wręcz naruszyli minutę ciszy, o którą poproszono przed meczem by uczcić pamięć ofiar zamachów w Londynie i Manchesterze. O co tu chodzi? Bo nie ukrywam, że jestem zdumiony.

 

NN4V,

 

Sytuacja, którą przytoczyłeś nie ma nic wspólnego z religią panującą na Kaszubach.

Zwyrodnialec który tak bestialsko traktował własną żonę i córki z pewnością nie podążał za naukami Jezusa, więc łączenie tego wydarzenia z religią chrześcijańską jest jakimś absurdem. Zgłosiłem Twoją wypowiedź do moderacji, ponieważ pomijając, że nie na temat, jest to oszczerstwo w stronę Kaszubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może islam,to religia chorych psychicznie ? :lol::lol::lol::lol:

Może.

Ciekawe jaka religia panuje na kaszubach?

Bo mają tam pasjonujące zwyczaje.

->

http://wyborcza.pl/7,75398,21981115,czemu-nikt-nie-zatrzymal-polskiego-fritzla-jest-wniosek-o-sledztwo.html#BoxGWImg

 

A może kaszubi to tatarscy imigranci so?

 

Wielu,ludzi dokonuje złych rzeczy.Opierając się na religii :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może islam,to religia chorych psychicznie ? :lol::lol::lol::lol:

Może.

Ciekawe jaka religia panuje na kaszubach?

Bo mają tam pasjonujące zwyczaje.

->

http://wyborcza.pl/7,75398,21981115,czemu-nikt-nie-zatrzymal-polskiego-fritzla-jest-wniosek-o-sledztwo.html#BoxGWImg

 

A może kaszubi to tatarscy imigranci so?

 

Znowu moje rodzinne miasto i powiat niechlubnie zasłynęło, jak nie zabicie dzieci w rodzinie zastępczej to zakopanie żywcem psa a teraz jeszcze to. A do kościoła tu chodzi większość co tydzień, ale głosują głównie na PO i połowa ma niemieckie korzenie także to nie są typowi Polacy-katolicy wyborcy PiS. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spoczną,dopóty Europę na islam nie nawrócą.

Wtedy też nie spoczną, im chodzi o prowadzenie ciągłego dżihadu. Gdyby była 3 wojna światowa i wygrali by ją dżihadyści, to zaczęliby prowadzić dżihad pomiędzy sobą i tylko duża dzietność ratowałaby ich przed wyginięciem.

 

tylko serie lub ataki chemiczne są w stanie sprawić, że EU ma szansę się obudzić :D

Ja uważam, że EU nie ma z czego się budzić, wiedzą, do czego zmierzają.

 

A może islam,to religia chorych psychicznie ?

Chyba nie, ale odsetek chorych psychicznie wśród "prostych ludzi" jest tam raczej większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wczoraj włączyłem tvn a tam dwóch gości rozmawia o imigrantach u Olejnik, byłem pewny, że jeden jest za, a drugi przeciw, że będzie rywalizacja jak to zwykle bywa w tego typu programach, a tu się okazuje słuchajcie, że oni rywalizowali jedynie w tym który z nich bardziej przekonująco będzie namawiał do przyjmowania imigrantów.

 

 

Dzisiaj też ksiądz Wierzbicki wycierający sobie buźkę chrześcijaństwem jak to tylko możliwe apeluje u Olejnik ku jej aprobacie o przyjmowanie imigrantów. I nie ma tam nikogo kto mógłby zadać kłam wygłaszanym przez niego bzdurom.

 

No nie pamiętam aż tak jawnego stronnictwa na tej stacji, Wipler był zapraszany przecież, a nawet Miriam. Jak to może być, że zdecydowana większość polskiego społeczeństwa nie ma swojej reprezentacji w tego typu dyskusjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może islam,to religia chorych psychicznie ? :lol::lol::lol::lol:

Nie obrażaj chorych psychicznie ;)

Tu wszyscy zdrowi,wariaci.Nie znają się na polityce.

Kurcze wczoraj włączyłem tvn a tam dwóch gości rozmawia o imigrantach u Olejnik, byłem pewny, że jeden jest za, a drugi przeciw, że będzie rywalizacja jak to zwykle bywa w tego typu programach, a tu się okazuje słuchajcie, że oni rywalizowali jedynie w tym który z nich bardziej przekonująco będzie namawiał do przyjmowania imigrantów.

 

 

Dzisiaj też ksiądz Wierzbicki wycierający sobie buźkę chrześcijaństwem jak to tylko możliwe apeluje u Olejnik ku jej aprobacie o przyjmowanie imigrantów. I nie ma tam nikogo kto mógłby zadać kłam wygłaszanym przez niego bzdurom.

 

No nie pamiętam aż tak jawnego stronnictwa na tej stacji, Wipler był zapraszany przecież, a nawet Miriam. Jak to może być, że zdecydowana większość polskiego społeczeństwa nie ma swojej reprezentacji w tego typu dyskusjach?

 

Ks Wierzbicki jeden z normalych duchowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

No dobrze, wszędzie huczy o imigrantach z Afryki i Bliskiego Wschodu, proponuje się czasami powrót do ideologii rodem z lat 30. ubiegłego wieku, co rzekomo ma pomóc w zatrzymaniu tej fali (a wystarczy po prostu zrobienie porządku z przemytnikami na przeprawie Libia - Włochy, na szlaku bałkańskim wystarczył deal Merkel z Erdoganem i mur Orbana).

 

Tymczasem w ciągu 2 lat do Polski wjechało mnóstwo Ukraińców, jest ich ponad milion. I jest coraz więcej, a kontroli nad tym napływem chyba nie ma, skoro w tak krótkim czasie przyjechało ich tak wielu.

To nie jest chyba ten wzór polityki migracyjnej, na jaki chce pozować rząd Polski? Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×