Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowa? Może jeszcze napiszesz, że np. Le Pen zupełnie przypadkowo robi za ekspozyturę Kremla? ;)

Ale istotnie, tamtejsze towarzystwa nacjonalistyczne wysługują się putinokiu za pożyczki, nasze zupełnie za free. Więc może z tym przypadkiem masz rację.

Może Le Pen jest wspierana przez Putina ale jej wyborcy, jak i inni europejscy wyborcy tzw skrajnej prawicy nie mają takich poglądów przez Putina, tylko jest to skutek tego że nie podoba im się polityka głównego nurtu pełna poprawności i zakłamania.

 

I co z tego, że jakiś tamtejszy wzdycha do białości polskiego społeczeństwa? Mieszka w Polsce wielu Mulatów (zatem są to już dzieci imigrantów) i czy powoduje to wzrost jakichkolwiek zagrożeń? Nie, chyba że rasistowskich, wobec nich samych.
Już nie przesadzajmy że wielu, może w Warszawie trochę jest, ale w porównaniu do stolic i dużych miast zachodnioeuropejskich gdzie inni niż biali stanowią często koło połowy to jest nic. Nie mam nic do czarnych ale rozumiem że Anglikom, Francuzom czy Niemcom może się nie podobać że w dużych miastach stanowią oni już mniejszość i nie uważam że to dobra droga dla Polski( zresztą póki jesteśmy tak biedni i ze słabym socjalem inaczej nie będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co takiego Polacy kupują z Niemiec oprócz wypierdzianych szrotów? Pomyśl trochę chłopie, zajrzyj do danych zanim zaczniesz pisać bzdury:

 

Choćby różnego rodzaju narzędzia , maszyny , elektronikę .

 

Wyprodukowane w Polsce z etykietą Bosch i Siemens? Faktycznie bardzo niemieckie te produkty (pomijając mysl techniczną, której w Polsce jest niestety mało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
czarny_prorok,

 

Niecały@, nie histeryzuj. To, co się dziś dzieje jest straszne i się nie broni w żaden sposób, ale nie różni się wiele od dekady ołowiu lat 70. Nawet propaganda na wschodzie kontynentu jest podobna, też przedstawia zachód jako zgniły, niebezpieczny i upadający. Wtedy w Europie mącił Związek Radziecki, dziś niby inspiracja idzie z Bliskiego Wschodu, ale kto wie, jakie newsy w sprawie wspierania islamskiego terroryzmu przyniesie przyszłość, nie ta najbliższa, tylko za 10, 20 lat.

 

 

Ależ ja nie histeryzuje, na prawdę. I nie chodzi tu też o zamachy głównie.

Ja piszę o przestrzeni publicznej, pisze np. o tym: [videoyoutube=F0CYfzAyeLY][/videoyoutube]

To nie są zamachowcy tylko zwykli tzw. umiarkowani muzułmanie ich jest coraz więcej.

 

to też nie są zamachowcy tylko tzw. umiarkowani muzułmanie:

 

[videoyoutube=iKDsvpUpo7o][/videoyoutube]

 

Jest ich coraz więcej, wprowadzają coraz śmielej swoje obyczaje plując i wypierając kulturę wolności, świeckości i demokracji.

Europa to nie jest moja własność i skoro Europa tak aktywnie wspiera ten proces, no to cóż, choć bliższy mi jest świat Spinozy nie będę uszczęśliwiał ludzi wbrew ich woli. Wolę się zdystansować z poczuciem, że ja przynajmniej nie przyłożyłem do tego ręki. Skoro np. taka Ariana Grande wspiera świat w którym wyzwolone kobiety, a nawet jej piosenki "dangerous woman" nie mają prawa bytu to kim ja jestem aby jej tego zabraniać. Kim ja jestem aby aktywiście NN4V zabraniać wić się ze złości kiedy Carlosbueno obnaża prawdę. Przecież oni będą widzieć swoje odbicie w lustrze, a nie moje i coraz częściej (niekoniecznie na przykładzie zamachów ale właśnie w przestrzeni publicznej jak na załączonych filmach) przekonywać się czego są poplecznikami.

Wiesz o tym, że ta akcja z choinką nie miała miejsca w Europie? Z drugiej strony i tak, taka reakcja na zwykłą choinkę to absurd, za to dobrze pamiętam, jaka sraka była kilka lat temu, kiedy jakaś artystka proponowała przerobienie komina w Poznaniu na minaret. Pomijając to, że minaret bez meczetu nie ma sensu, odwrotnie natomiast da się, to przecież to by było dewastowane non stop.

 

Oni tylko na tę choinkę wleźli, to jeszcze nie jest dewastacja.

 

Akcja z reporterką wygląda na ustawkę, mogę się oczywiście mylić. Wiem, co to za kanał internetowy pow-ned i oni sympatyzują z Wildersem i PVV, swoją drogą najbardziej antypolskim politykiem i antypolską partią w Holandii.

 

Kulturę wolności, świeckości i demokracji wyparło nam właśnie niedawno prawie 40% głosujących. Pod tym kątem, jest pewien pozytyw związany z masową imigracją ukraińską, oni dobrze wiedzą, czym taka ,,suwerenna demokracja,, pachnie.

 

Może Le Pen jest wspierana przez Putina ale jej wyborcy, jak i inni europejscy wyborcy tzw skrajnej prawicy nie mają takich poglądów przez Putina, tylko jest to skutek tego że nie podoba im się polityka głównego nurtu pełna poprawności i zakłamania.

Nie wiem, co kieruje wyborcami Le Pen, ale co to jest ta polityka pełna poprawności i zakłamania? Kiedy ktoś zaproponuje w końcu ostateczne rozwiązanie kwestii imigranckiej, to to będzie już polityka pełna prawdy?

Slogany opanowałeś dobrze, tylko czy u Ciebie też za nimi kryje się pustka i ignorancja, jak u większości altrightu?

 

Już nie przesadzajmy że wielu, może w Warszawie trochę jest, ale w porównaniu do stolic i dużych miast zachodnioeuropejskich gdzie inni niż biali stanowią często koło połowy to jest nic. Nie mam nic do czarnych ale rozumiem że Anglikom, Francuzom czy Niemcom może się nie podobać że w dużych miastach stanowią oni już mniejszość i nie uważam że to dobra droga dla Polski( zresztą póki jesteśmy tak biedni i ze słabym socjalem inaczej nie będzie)

Czyli nie podoba ci się kolor skóry, po prostu to powiedz. Face the truth: jesteś rasistą.

 

No to,można tu się zgodzić.Że sprawy gospodarcze.Ale,o co ciągle wracać do czasów wojny ?

Bo jest teraz modne plucie na zachód. Na wschód tacy odważni już nie są, a oni nam zrobili jeszcze więcej złego w przeszłości niż Niemcy. I dopiero po wielu latach przeszło im w ogóle przez gardło, że to jednak oni odpowiadają za Katyń i przepraszają. Ani rubelka nam nie oddali za to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się nie podoba,ta islamizacja.Ale i nie podoba mi się konserwatyzm katolicki i prawica.

 

Nim dziesięć lat minie Twego życia jeszcze to z domu przed kościelny ołtarz, będziesz szedł na kolanach i to z własnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

No, wiejski filozof ślub będzie pewnie brał, jeżeli już do tej pory nie wziął. ;) Dałeś mu sporo czasu na to.

 

swoją drogą, to jest jeden z moich ulubionych tzw. argumentów niektórych towarzyszy, kontra właściwie na wszystko: ,,polub katolicyzm (między wierszami: ten polski, smoleńsko-toruński, czyli najbardziej ludowy, prosty, polityczny i nienawistny w Europie), bo przyjdą muzułmanie i ci głowę urwą, a później zgwałcą i zjedzą,,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wiejski filozof ślub będzie pewnie brał, jeżeli już do tej pory nie wziął. ;) Dałeś mu sporo czasu na to.

 

swoją drogą, to jest jeden z moich ulubionych tzw. argumentów niektórych towarzyszy, kontra właściwie na wszystko: ,,polub katolicyzm (między wierszami: ten polski, smoleńsko-toruński, czyli najbardziej ludowy, prosty, polityczny i nienawistny w Europie), bo przyjdą muzułmanie i ci głowę urwą, a później zgwałcą i zjedzą,,...

 

Ja nie zamieram polubić katolicyzmu, ale silne tzw środowisko narodowe może się czasem przydać, choć mam inne od nich poglądy to traktuje ich jako pożytecznych idiotów chroniących przed naporem islamu i ogólnie obcej kultury. To oplucie i dyskryminacja w Lublinie tych niemieckim muzułmanek( jeśli to nie jakieś ich wymysły) to z jednej strony naganne zachowanie ale z drugiej strony robi Polsce "dobrą reklamę" odstraszającą muzułmanów i powinno być pokazywane w krajach muzułmańskich i z liczną jej mniejszością. :mrgreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znów pogaństwo? Na początek zacznij czytać kroniki perskie, rzymskie i germańskie i nie pierdziel tych głupot o jakichś pogaństwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
No, wiejski filozof ślub będzie pewnie brał, jeżeli już do tej pory nie wziął. ;) Dałeś mu sporo czasu na to.

 

swoją drogą, to jest jeden z moich ulubionych tzw. argumentów niektórych towarzyszy, kontra właściwie na wszystko: ,,polub katolicyzm (między wierszami: ten polski, smoleńsko-toruński, czyli najbardziej ludowy, prosty, polityczny i nienawistny w Europie), bo przyjdą muzułmanie i ci głowę urwą, a później zgwałcą i zjedzą,,...

 

Ja nie zamieram polubić katolicyzmu, ale silne tzw środowisko narodowe może się czasem przydać, choć mam inne od nich poglądy to traktuje ich jako pożytecznych idiotów chroniących przed naporem islamu i ogólnie obcej kultury. To oplucie i dyskryminacja w Lublinie tych niemieckim muzułmanek( jeśli to nie jakieś ich wymysły) to z jednej strony naganne zachowanie ale z drugiej strony robi Polsce "dobrą reklamę" odstraszającą muzułmanów i powinno być pokazywane w krajach muzułmańskich i z liczną jej mniejszością. :mrgreen

Nie powiedziałbym, że są tacy pożyteczni...

Ich ideologia jest bardzo agresywna i prosta, jak kiedyś komunizm, przez co dość dobrze się rozprzestrzenia na ludzi, którym niekoniecznie chce się zbyt dużo myśleć, wolą szukać prostych odpowiedzi i szukają ujścia dla swojej nienawiści. Dziś to są muzułmanie, a raczej generalnie Arabowie i imigranci z basenu Morza Śródziemnego, a jutro nie wiadomo, na kogo padnie, jak w latach 30/40. w Niemczech. Pewnego dnia ci "pożyteczni idioci" po prostu wygrają i zaprowadzą swoje porządki, jeżeli to się nawet już nie wydarzyło. I to w odpowiedzi na zagrożenie dla nas minimalne, bo nigdy nie kolonizowaliśmy obszarów muzułmańskich, nasz wkład w wojnę iracką nie był duży, właściwie nigdy ze światem islamu nie mieliśmy większej kosy, oprócz Wiednia, za który chyba nas bardziej szanują, niż nienawidzą. Natomiast zatargi z Zachodem to dość świeże sprawy: kolonializm, wojna w Algierii, otwarcie puszki Pandory na Bliskim Wschodzie w XXI wieku... Co nie usprawiedliwia tego, co robią radykałowie w żadnym stopniu. Myślę, że można skutecznie obronić się przed agresją niektórych kręgów muzułmańskich bez cofania się mentalnie do XIX wieku lub średniowiecza. Stawką jest to, czy nadal będziemy częścią Zachodu, czy pewnego dnia będziemy zmuszeni wybrać Wschód - moim zdaniem nawet z garbem islamizmu (to nie to samo, co ogólnie islam) Zachód jest lepszym dla nas towarzystwem, zresztą Rosja też ten garb nosi, na razie to śpi, ale kiedy Putinowi się zemrze lub rzeźnik Ramzan utraci wpływy, to jestem pewien, że znowu czeczeński terroryzm da o sobie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny_prorok, Polski nie zaatakują, ale też tu będą. Międzymorze ma być chronione traktatem z Islamem. W tej chwili już cały świat patrzy na nasz kraj. Po wszystkim federacja ma być większa niż Międzymorze. Jeżeli wszystko wypali to nadchodzą dla Polski złote czasy. Wszystko za naszego życia, więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. I to w odpowiedzi na zagrożenie dla nas minimalne, bo nigdy nie kolonizowaliśmy obszarów muzułmańskich, nasz wkład w wojnę iracką nie był duży, właściwie nigdy ze światem islamu nie mieliśmy większej kosy,

A czy Szwecja miała jakieś kolonie czy zatargi ze światem islamu :?: Wg mnie to nie ma większego znaczenia, kluczowe dla problemów islamu w danym kraju jest; ilość muzułmanów i polityka wobec nich a im bardziej uległa np jak w Szwecji tym na więcej se pozwalają. W takiej Rosji jest nawet procentowo dużo więcej muzułmanów niż na zachodzie Europy ale poza Czeczenami siedzą cicho bo boją się Putina, no i na pewno sowiecka przeszłość też ma akurat w tym wypadku pozytywne działanie choć będzie ono maleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ To jest taki odjazd, że nie wiem, co tu mam odpowiedzieć.

 

Ciekawy wywiad, częściowo w temacie: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22034663,piotr-oseka-nowoscia-w-wiadomosciach-tvp-jest-obsesja-erotyczna.html#MT

 

Ale czy udzielającemu wywiadu nie przyszło do głowy to że wiadomości TVP są odpowiedzią na naciągane i uchodźcofilne Fakty TVN gdzie uchodźcy to głownie dzieci i kobiety choć prawdą jest że dominują młodzi faceci w zdecydowanej większości nie z Syrii, wiec żadni to uchodźcy tylko emigranci. Może i rzeczywiście TVP przesadza z tym zagrożeniem ale jakby inne media przedstawiały to bardziej rzetelnie byłoby inaczej a tak mamy straszliwe polaryzacje i 2 rożne światy PiS i PO z których żaden nie jest do końca prawdziwy. Gdzieś czytałem że 1/3 obecnych wyborców PiS popiera ich głównie a czasami tylko za to że sprzeciwiają się fali emigracji, wiec PiS rozgrywa tą karta ile może bo może ugrać bardzo wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
. I to w odpowiedzi na zagrożenie dla nas minimalne, bo nigdy nie kolonizowaliśmy obszarów muzułmańskich, nasz wkład w wojnę iracką nie był duży, właściwie nigdy ze światem islamu nie mieliśmy większej kosy,

A czy Szwecja miała jakieś kolonie czy zatargi ze światem islamu :?: Wg mnie to nie ma większego znaczenia, kluczowe dla problemów islamu w danym kraju jest; ilość muzułmanów i polityka wobec nich a im bardziej uległa np jak w Szwecji tym na więcej se pozwalają. W takiej Rosji jest nawet procentowo dużo więcej muzułmanów niż na zachodzie Europy ale poza Czeczenami siedzą cicho bo boją się Putina, no i na pewno sowiecka przeszłość też ma akurat w tym wypadku pozytywne działanie choć będzie ono maleć.

Tak się boją, jak w Biesłanie i na Dubrowce, a w tym roku w Petersburgu? Tam zresztą nie wiesz, czy wysadzi cię w powietrze terrorysta czeczeński czy służby Putina... Poczytaj o wybuchach w blokach mieszkalnych na przełomie lat 90. i 00. To w każdej chwili może wrócić, bo to, co wyprawiali Rosjanie w Czeczenii nie ustępuje wyczynom hitlerowców.

 

Szwecja ma dziwną politykę, to fakt. Nie bardzo wiem, o co tam chodzi.

 

 

^ Fakty i TVN są może tendencyjne, ale w przeciwieństwie do TVP uczciwe. Nie przypominam sobie w najlepszych czasach PO takiego szczucia i manipulacji w TVN, jak obecnie w TVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty i TVN są może tendencyjne, ale w przeciwieństwie do TVP uczciwe. Nie przypominam sobie w najlepszych czasach PO takiego szczucia i manipulacji w TVN, jak obecnie w TVP.

Propaganda TVP jest bez owijania w bawełnę, skierowana do prostego ludu a ta tvn-owska bardziej subtelna ale efekt jet podobny. Wiadomości TVP są skrojone pod wyznawcę PiS-u i nie dziwota że większości się nie podobają i dochodzi tam do manipulacji, tak samo jak fakty są dla zwolenników totalnej opozycji ale jest tam ogólnie mniej polityki i są bardziej strawne dla apolitycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światopoglądowo zawsze byłem Skrajnie Prawicowy, a co do polityki, to na razie najlepsza opcja jak do tych czas: Ruch Narodowy.

 

PO czy PiS nigdy za nimi it itd nie byłem. Już odrobinkę lepszy ten PiS, ale w sumie jeden uj. Kukiz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×