Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weltschmerz

Mocz zakażony syfilisem i istniejąca prawdopodobnie tylko na papierze czeska pielęgniarka, ndie jako źródło, znikające choinki, tylko nikt nie wie, gdzie :blabla:

 

łykajcie to dalej, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny_prorok,

 

Mocz zakażony syfilisem i istniejąca prawdopodobnie tylko na papierze czeska pielęgniarka, ndie jako źródło, znikające choinki, tylko nikt nie wie, gdzie :blabla:

 

łykajcie to dalej, powodzenia.

 

 

 

to ty łykaj dalej, że wszystko jest ok.

 

źródłem przytoczonej przez Carlosbueno informacji nie jest ndie (oni tylko przetłumaczyli artykuł) tylko szwedzka agencja rządowa Rättsmedicinalverket.

 

a co do znikających choinek, wyobraź sobie, że nie czuję potrzeby teraz szukać po internetach i ci czegoś udowadniać bo sobie tego zażyczyłeś.

 

był czas kiedy to robiłem, wstawiałem statystyki, linki, źródła, filmy itp. dziś nie mam ochoty, w imie czego mam się gimnastykować, tracić czas i przekonywać kogoś kto później i tak to skomentuje jakimś słowem wytrychem typu "ksenofob" czy coś w tym stylu.

(nie piszę teraz o tobie tylko ogólnie o swoim doświadczeniu w dyskusjach z osobami twierdzącymi, że wszystko jest ok).

dałem sobie spokój i postanowiłem wyrażać swoje zdanie bez zbędnego wysiłku.

 

zainteresowani tematem wiedzą jak jest, ludzie pracujący w krajach zachodnich widzą jak jest (ja też swojego czasu mieszkałem za granicą i tam pierwszy raz mi się oczka otworzyły) a ty sobie możesz wierzyć, nie wierzyć, twoja sprawa.

 

 

napisałeś, że prawdopodobnie ta czeska lekarka istnieje tylko na papierze, i zauważ, że ja jakoś nie wymagam od ciebie matematycznego algorytmu w jaki sposób to prawdopodobieństwo ustaliłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

Sytuacja z migrantami i generalnie islamem w eu nie jest ok, nigdy nie twierdziłem, że jest dobrze. Granice trzeba uszczelnić, szmuglowanie ludzi zwalczać. Tyle.

 

natomiast nie jest też tak katastrofalna, jak się ją przedstawia w Polsce. I nie może być powodem zrywania więzi z UE. A fake newsy czasami są preparowane byle jak i widać, że nie trzymają się kupy. Tak właśnie to wygląda z tą pielęgniarką. Od kiedy to syfilis przenosi się przez mocz?

 

Zmanipulowane filmiki też nie są najlepszym źródłem wiedzy o świecie. Niedawno widziałem filmik nazwany "niedługo tak będzie w całej Europie", który został nagrany w Brazylii...

 

tak samo to włażenie na choinkę też jest podawane jako filmik raz z Danii, raz ze Szwecji, innym razem z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czeskiej lekarki może istnieje a może nie, ale gorliwy muzułmanin nie może być leczony przez kobietę tak nakazuje koran i tak jest to praktykowane w krajach z obowiązującym szariatem gdzie jest w szpitalach jest segregacja płciowa. A co do całej tej fali "uchodźczej" to z jednej strony może i obawy Polaków są przesadzone bo oni wcale nie chcą tu przyjechać, ale z drugiej strony takie witanie ich z otwartymi rękami jest jeszcze większym błędem, w samej Afryce mieszka ponad miliard głownie biednych ludzi i nawet jeśli tylko co dziesiąty chciał i miał możliwość przybyć na nasz kontynent to zrujnowałoby Europę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, w dobie takiej imigracji ludzi ze Wschodu do Europy, już w krajach europejskich nie jest tak spokojnie, jak było kiedyś.

Już są robione "ostre" zamieszki na ulicach miast niemieckich, demolowanie przystanków, sklepów, choć to nie muszą robić tylko imigranci, ale i również sami Niemcy młodzi.

 

Mieszkańcy Unii Europejskiej boją się i niektórzy nawet chcą wyjeżdżać ze swoich krajów do innych krajów, gdzie jest spokojnie i bezpiecznie.

A ISLAMIZACJA EUROPY już, pomału postępuje i dobrze nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=JFqYby58PjA][/videoyoutube]

:D:D

 

Szwedzi przebijają w wielu sprawach nawet państwa islamskie.

 

Oto co oni prezentują sobą w tej sondzie, to lata lewackiej indoktrynacji, jak zacną rządzić nimi islamiści to się będą jeszcze cieszyć że są tacy otwarci.

https://ndie.pl/sonda-uliczna-szwedzi-chcieliby-zmusic-polske-wegry-przyjmowania-imigrantow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kopalniawiedzy.pl/mezczyzni-kobiety-demografia,24622

 

Specjaliści spodziewają się, że w bieżącym roku nierówności w tej grupie wiekowej wzrosną do 115:100, gdyż w roku ubiegłym przybyło do Szwecji ponad 35 000 samotnych nastolatków.

 

W sondzie którą zapodałeś też jest o tym mowa. Większa liczba mężczyzn oznacza profit dla kobiet, mają po prostu większy wybór. Z perspektywy typowego szweda - gorzej to wygląda, duża konkurencja i większe prawdopodobieństwo, że trzeba będzie ze spuchniętymi jądrami chodzić po mieście :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
[videoyoutube=JFqYby58PjA][/videoyoutube]

:D:D

 

Szwedzi przebijają w wielu sprawach nawet państwa islamskie.

 

Oto co oni prezentują sobą w tej sondzie, to lata lewackiej indoktrynacji, jak zacną rządzić nimi islamiści to się będą jeszcze cieszyć że są tacy otwarci.

https://ndie.pl/sonda-uliczna-szwedzi-chcieliby-zmusic-polske-wegry-przyjmowania-imigrantow/

Przyszedł przekaz dnia z Petersburga?

 

Nie wiem, co wam przeszkadza pogodynka w hidżabie. Stacji telewizyjnych w Szwecji jest zapewne kilkadziesiąt, więc jeżeli komuś to przeszkadza, wybierze inny kanał.

 

Fajna, prosta(cka) manipulacja: wybierzmy jeden z nielicznych, o ile nie jedyny kanał tv w Szwecji, w którym zapowiada pogodynka ubrana w hidżab i jeden z nielicznych, o ile nie jedyny kanał iracki, w którym zapowiada pogodynka w dżinsach i bez woalki. Nie zdziwiłbym się, gdyby nagranie z tą drugą pochodziło jeszcze z czasów Saddama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta(cka) manipulacja

Oj tam od razu manipulacja, żarcik internetowy i tyle.

Wstałem dziś dobrą nogą i tryskam optymizmem, myślę, że za 5 - 10 lat, nikt już o żadnych incydentach w Europie nie będzie pamiętał, w zachodnich krajach multi nastąpi pełna asymilacja, wszyscy będziemy się trzymać za ręce i tańczyć :smile:

Zweryfikowałem swoje poglądy o imigrantach, jak każdy szanujący się Europejczyk witam wszystkich z otwartymi ramionami, a nie jakiś tam biedak polak, islamofob, cebulak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta(cka) manipulacja

Oj tam od razu manipulacja, żarcik internetowy i tyle.

Wstałem dziś dobrą nogą i tryskam optymizmem, myślę, że za 5 - 10 lat, nikt już o żadnych incydentach w Europie nie będzie pamiętał, w zachodnich krajach multi nastąpi pełna asymilacja, wszyscy będziemy się trzymać za ręce i tańczyć :smile: .....

Ano. Tańczyć kalinkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny_prorok, tak ma wyglądać wsparcie UE?

 

 

Niemiecki budżet zarobił na pomocy dla Grecji 1,34 mld euro.

 

 

Budżet Niemiec na kredytach i pożyczkach dla Grecji w ramach programu pomocowego zarobił na czysto 1,34 mld euro - poinformował w środę dziennik "Sueddeutsche Zeitung". Politycy Zielonych uważają, że ze względów moralnych zysk powinien zostać zwrócony Grecji.

 

 

Gazeta wymienia m.in. kredyt udzielony Grecji w 2010 roku przez Kredytowy Bank Odbudowy (KfW), który przyniósł dotąd budżetowi zysk z odsetek w wysokości 393 mln euro - jak zaznaczają komentatorzy - "netto, po odliczeniu wszystkich kosztów refinansowania".

 

Niemiecki budżet zarobił też na pilotowanym przez Europejski Bank Centralny (EBC) programie skupowania greckich papierów dłużnych w latach 2010-2012. Zysk z tych pożyczek odprowadzany jest co roku przez EBC do banków narodowych. Od 2015 roku do niemieckiego Bundesbanku wpłynęło z tego tytułu 952 mln euro.

"Fakt, że Niemcy zarabiają na kryzysie w Grecji, jest być może zgodny z prawem, jednak z moralnego punktu widzenia postępowanie takie jest nieuprawnione" - powiedział poseł Zielonych Sven-Christian Kindler, autor interpelacji skierowanej do ministerstwa gospodarki.

 

Jego zdaniem zysk z odsetek powinien zostać przekazany Grecji. Inny polityk tej partii Manuel Sarrazin zarzucił ministrowi finansów Wolfgangowi Schaeublemu, że należącymi się Grecji odsetkami uzdrawia niemiecki budżet.

 

 

 

źródło:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Prasa-niemiecki-budzet-zarobil-na-pomocy-dla-Grecji-1-34-mld-euro-3717688.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł przekaz dnia z Petersburga?

Człowieku co ty masz z tymi ruskimi, każdy wpis nie będący zgodny z polityczną poprawnością uważasz za rosyjską manipulację. Ja ani podejrzewam nikt z tu piszących nie dostaje kopiejki za swoje posty, ja wyrażam swoja opinię a nie powielam rosyjską propagandę której nawet dobrze nie znam. Czeczenia Kadyrowa to jedno z najbardziej islamskich "państw" świata, Rosja wspiera teokratyczny Iran i Putin to wszystko sygnuje także nie po drodze mi z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej,nie przesadać z tą Szwecją.Kraj,opluwany przez prawice.A radzi sobie dobrze.
Ostatnio nakazali tam usuniecie z biblioteki dzieł Astrid Lindgren bo są zbyt rasistowskie. :mrgreen:

No ale ekonomicznie w stosunku do nas i tak są daleko w przodzie także pod tym względem można im zazdrościć, ale w innych niekoniecznie. Według mnie długotrwały dobrobyt i egalitarność spowodowały u Szwedów to mentalne zidiocenie choć wg nich to tolerancja i nowoczesność, no ale to ich sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było. Przeszedłem duchowa przemianę studiując Wielkich Lewaków.

Proszę, walczcie o przyjęcie jak największej liczby uchodźców i imigrantów. Niech nasz dzieci i wnuki żyją w zgodzie z naturą pojone kozim mlekiem, a kolor siny dominuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, proponuje żebyś wyjechał na stałe z Polski. Będziesz w przyszłości zadowolony z wielokulturowości, mieszkając w szwedzkim getcie dla białych.

 

BTW. Szwedzi którzy nie boją się mówić są nieźle wkurwieni na politykę rządzących, odnośnie imigrantów muzułmańskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

Mnie najbardziej odpowiada nowoczesność Czechów: nikogo nie obchodzi, z kim sypiasz, tabletkę możesz sobie kupić bez recepty, kiedy potrzebna jest szybka interwencja, chcesz w miarę wcześnie usunąć ciążę - no problem, trawka? o ile nie dilujesz, to nikt ci problemów nie narobi, a z drugiej strony nie przyjmują, kogo leci i nie rozdają socjalu na lewo i prawo.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22095127,kibole-z-krakowa-przemycili-kilkuset-arabskich-imigrantow-brali.html#BoxNewsLinkImg&a=167&c=96

Straż Graniczna rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą powiązaną ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, która dokonywała przemytu imigrantów pochodzących z krajów arabskich na terytorium Niemiec i Austrii.

buhahahahaha, prawdziwi, k6rwa, wolacy...

 

Angela, Donald, Emmanuel, czas sobie dać spokój z tym absurdstanem...

 

CS, kim ty k6rwa jesteś, żeby wyganiać kogoś z PL? może ty się wyprowadź do Rosji, skoro odpowiada ci chory nacjonalizm i sojusz tronu z ołtarzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×