Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

nadzieja w madrym glosowaniu. gdyby Polacy w wiekszosci glosowali na te Twoja nowoczesna czy tam razem, to w Polsce tez juz by sie mocno dzialo i zadne syny Odyna by Ci nie pomogly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadzieja w madrym glosowaniu. gdyby Polacy w wiekszosci glosowali na te Twoja nowoczesna czy tam razem, to w Polsce tez juz by sie mocno dzialo i zadne syny Odyna by Ci nie pomogly :P
Większość tzw uchodźców by z Polski uciekła no chyba że dano im by socjal taki jak na zachodzie przekraczający dochody przeciętnego Polaka, ale partia która by to zrobiła stałaby się największym wrogiem Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki wybór - głosować na PiS, który zdaje się wybrał drogę Trump'a, albo pakować manatki, zaszyć się gdzieś w dziczy i tam zbudować sobie chatkę. Nie licząc Chin, innej alternatywy na obecną chwilę brak. Jeżeli Polacy postanowią walczyć o Polskę to oczywiście nie pozostanę w tym bierny, ale obecnie szary Polak po prostu nie wie czego chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na PIS, chociaż mi z Nimi chyba najbardziej z Was jest nie po drodze...

Dlaczego - bo skuteczne zamykanie wszelakich przestępów do więzień jako jedna z obietnic wyborczych jest ku uciesze gawiedzi z rozmachem realizowana...

Za poprzednich złodziei system sądowniczy był tak rozmontowany, że pomimo bardzo poważnego aktu oskarżenia udawało się przez sześć już lat wodzić sądy za noc ciągle odwlekając sprawy z byle powodu....

Teraz?

Teraz to mój koniec jest już bliski.

Ale... najważniejsze jest dla mnie dobro mojego dziecka. Życzę sobie, aby moglo jeździć na wakacje bez strachu, że rozjedzie go ciężarówka, albo posieka go jakiś "psychicznie chory" skurwiell.

Mam pewnośc, że gangi czarnuchów, nie będą go prześladować w szkole.

Że nie będzie całymi latami, podobnie jak we francji trwał stan wojenny z wojskiem na ulicach...

Że jego żona będzie mogła spokojnie przechadzać się wieczorem po mieście.

Że nie będzie wyjętych spod prawa całych kwartałów czy dzielnic.

Że idąc na koncert będzie myślał tylko o koncercie, a nie o tym, czy czasem nie eksploduje się w tłumie zawszony muzuł.

Że idąc na jarmark Bożo Narodzeniowy nie wjedzie w niego ciężarówka prowadzona przez "inżyniera" "lub "lekarza" z Syrii

 

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego - bo skuteczne zamykanie wszelakich przestępów do więzień jako jedna z obietnic wyborczych jest ku uciesze gawiedzi z rozmachem realizowana...

I skuteczne ułaskawianie wszelakich przestępców.

 

Za poprzednich złodziei system sądowniczy był tak rozmontowany, że pomimo bardzo poważnego aktu oskarżenia udawało się przez sześć już lat wodzić sądy za noc ciągle odwlekając sprawy z byle powodu....

W tej kwestii w polskich sądach nie zmieniło się nic. Sprawy dalej są odwlekane z byle powodu.

 

Chyba lekki off-topic się zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje odwieczne pytanie:

 

LINKA lewacka ździro, miłośniczko alibabów, GDZIE TERAZ JESTEŚ ?

Kilka lat temu, będąc moderatorką straszyłaś mnie milicją za moje antyislamskie poglądy!

Banowałaś mnie aż zrozumiałaś w swej tępocie, że to nic nie da - są bramki proxy i mogłaś mi naskoczyć.

Gdzie jesteś? Może urodziłaś już jakiemuś ahmedowi małego muzuła?

A może jak szmaciana lewacka chorągiewka już zmieniłaś poglądy?

Czekam na odpowiedź.

I zawartą w niej lewacką demagogię.

Dzięki takim kreaturom jak ty dzieje się to co się właśnie dzieje.

Nie pozdrawiam. Życzę wszystkiego najgorszego.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...najgorsze w tym wszystkim jest to, że śmiało , po każdej rzezi można stwierdzić - mają co chcieli.

W Polsce ludzie nie chcieli i nie mają. Wystarczyło pogonić unijnych sprzedawczyków przy urnach....

Scenariusz jak zwykle będzie taki sam.

Larum, kredki, zmiany zdjęć na srejsbukach, minuty ciszy przed meczami, kondolencje...a potem? Za tydzień zapomną, a przy kolejnych wyborach znów głosy na lewaków i globalistów, którzy zgotowali im obecny los...

I zaraz potem kolejne kredki, zmiany zdjęć na srejsbukach, minuty ciszy przed meczami, kondolencje.

Zidiociałe, zmanipulowane,zapatrzone w telewizję i smartfony lemingi, zasługujące na swój los.

 

Za chwile w ogóle okaże się, że za zamachami stoja psychicznie chorzy , miejscowi fani Barcelony, a zamach nie ma nic wspólnego z małpami, tylko jest odwetem za sprzedaż Neymara do PSG :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy Ahmed jest rdzennym Francuzem, czy dopiero co przyjechał, problem polega na tym, że jak w głowie Ahmeda zrodzi się pomysł wjechania w tłum, to żadne służby nie są w stanie mu przeszkodzić.

Wystarczy, że wypożyczy samochód i wcieli swój plan w życie. Ewentualnie może kupić nóż i zarżnąć przypadkowego kierowcę, wtedy ma środek transportu bez wypożyczania i nie musi okazywać dowodu w wypożyczalni.

Oglądałem wczoraj trochę serwisy informacyjne i redaktorzy idioci, zadawali pytania w stylu: które służby zawiodły? i czy można było temu zapobiec? To strata czasu, żadne służby nie zawiodły i tego typu atakom nie da się zapobiegać, refugees welcome :great:

 

A w filmiku poniżej pozytywna strona imigracji, otyłe Niemki wyglądają na zachwycone :D

[videoyoutube=IoNDcRfSdU4][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadzieja w madrym glosowaniu. gdyby Polacy w wiekszosci glosowali na te Twoja nowoczesna czy tam razem, to w Polsce tez juz by sie mocno dzialo i zadne syny Odyna by Ci nie pomogly :P
Większość tzw uchodźców by z Polski uciekła no chyba że dano im by socjal taki jak na zachodzie przekraczający dochody przeciętnego Polaka, ale partia która by to zrobiła stałaby się największym wrogiem Polaków.

 

Socjal ,przyciąga nierobów.Gdyby w Polsce byłby socjal jak na Zachodzie.Było by tu pełno Ahmedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Socjal ,przyciąga nierobów.Gdyby w Polsce byłby socjal jak na Zachodzie.Było by tu pełno Ahmedów.

 

Szwabica znalazła rozwiązanie na ten niewątpliwy argument. Mianowicie podrzucić Polsce tych najbardziej niechcianych, ale z przynależnym socjalem takim jak w szwabii. Oni ( unia czyli tak naprawdę szwaby i państwa lennicze ) mieliby to płacić ( bodajże przez rok czy dwa- nie pamiętam teraz ). I to był jeden z argumentów "za" poprzedniej ekipy...

Tylko wyobraźmy sobie sytuację, w której roszczeniowa, agresywna małpa mieszkająca w Polsce otrzymuje za samo bycie małpą większe zasiłki niż niejeden ciężko pracujący Polak.

Tak więc z tym mitem, jakoby małpy nie chciały u nas mieszkać ze względu na niski socjal należy się szybko rozprawić. Socjal mieli mieć dokładnie taki sam jak "u siebie" czyli w reichu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja lewak i liberał.Nie lubię islamu.Powód to,terroryzm.I narzucanie tych chorych praw.Z koranu.

Kontrola internetu,czyli co ? Zakaz stron z gołymi babkami ? stron nie katolickich.Pomysł jest kontrowersyjny.Z jednej strony,zgadzam się śledzić ISIS.Z drugiej,jak nap;iszę.Że wolę Wyborczą od Gazety Polskiej pójdę siedzieć ?

Tylko, że obawiam się.Ze terroryści znajdą inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadzieja w madrym glosowaniu. gdyby Polacy w wiekszosci glosowali na te Twoja nowoczesna czy tam razem, to w Polsce tez juz by sie mocno dzialo i zadne syny Odyna by Ci nie pomogly :P

 

PIS też nie jest doskonały.To partia dewotów i Rydzyka.

Gdyby to była prawda mieli by góra 10% poparcia. Na Pis głosują głównie ludzie którym nie podobają się zmiany po 1989 r czy wręcz uważają że ciągle rządzi nami komuna. Czynnik religijny czy Rydzykowy jest mocno przeceniany a winne są temu media typu TVN czy wybiórcza. No i wiele osób popiera PiS głownie dlatego że przeciwstawiają się tzw uchodźcom i ślepej polityce Brukseli to akurat PiSowi się trafiło inaczej prawdopodobnie by sami nie mogli rządzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcą by PRL wrócił ? Naprawdę ? Tego pragną / A,gdzie tu komuna ? Jest.Ja czytam Wyborczą,bo zgasdzam się z liberalną zasadą gazety.
Uważają że PRL wciąż trwa bo nie było żadnego upadku komuny.

 

I słusznie uważają bo nie było.Komuniści najpierw oddali władzę w zamian za kapitał i uprzywilejowanie w nowym systemie.A potem dzięki kapitałowi i uprzywilejowaniu odzyskali władzę.

Co do uchodzców najwiekszym problemem nie są zamachy tylko pospolita przestępczność która gwałtowie rośnie wraz z przybywaniem imigrantów z krajów afryki i bliskiego wschodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcą by PRL wrócił ? Naprawdę ? Tego pragną / A,gdzie tu komuna ? Jest.Ja czytam Wyborczą,bo zgasdzam się z liberalną zasadą gazety.
Uważają że PRL wciąż trwa bo nie było żadnego upadku komuny.

 

I słusznie uważają bo nie było.Komuniści najpierw oddali władzę w zamian za kapitał i uprzywilejowanie w nowym systemie.A potem dzięki kapitałowi i uprzywilejowaniu odzyskali władzę.

Co do uchodzców najwiekszym problemem nie są zamachy tylko pospolita przestępczność która gwałtowie rośnie wraz z przybywaniem imigrantów z krajów afryki i bliskiego wschodu.

 

dokładnie tak, ile było takich sytuacji kiedy policja spisuje jakiegoś imigranta za wykroczenie, a nagle spod ziemi wyrasta kilkuset agresywnych jego braci w wierze? i to policja nagle potrzebuje pomocy w postaci ogromnych posiłków?

 

i to jest wyszkolona policja więc wyobraźmy sobie jak ma sie czuc np. facet który idzie ze swoją kobietą po ulicy i która nagle jest wyzywana przez grupkę imigrantów, a on ma świadomość, że nie bedzie zadnej honorowej walki tylko jak uszkodzi któregoś, to może mieć przeciw sobie nawet cały zorganizowany kilkutysięczny przestępczy imigrancki klan rodzinny?

 

nic dziwnego, że ludzie się po prostu wyprowadzają oddając tym samym przesteń imigrantom we własnym państwie... przestrzeń która cały czas się rozrasta.

 

i to, że Szwecja już bez pomocy z zewnątrz się nie obejdzie to nie są dla mnie żadne spiskowe wymysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×