Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy uciekają przed biedą,nędzą,głodem.
Z tym głodem to nie przesadzaj, ten problem jest ekstremalnie marginalny, raczej wyjeżdżają po to żeby sobie dorobić na mieszkanie, dom, nowe auto albo po prostu tam żyć bo łatwiej tam żyć na poziomie nie wypruwając sobie żył w pracy tak jak w Polsce bywa.

 

Czyli po prostu,emigracji zarobkowi.Materialiści jak nic.

carlosbueno, duże pieniądze lubią spokój, wielkie - cisze, a podatki względem bezpieczeństwa to drugorzędna sprawa. Do Polski też przyjeżdżają, chociaż głównie tzw. klasa średnia już szukająca bezpieczeństwa. Mówi się, że zamożni boją się i nie wiedzą co myśleć, zwłaszcza teraz, gdy PiS gryzie wszystko i wszystkich na lewo i prawo.

Z tą ucieczką do Polski to bajdurzenie.Bogaci nie wyjeżdzają bo bogatych nigdy nie dotkną problemy związane z imigrantami.Bogaci mieszkają na strzeżonych osiedlach w dobrych dzielnicach,imigrantów widują rzadko i dlatego popierają ich przyjazd.

Negatywne skutki islamizacji odczuwa tylko biedota i średniacy ale oni nie będą uciekać z bogatego zachodu do biednej Polski bo tu (na razie) nie ma muzułmanów,

 

Cóż biednemu zawsze wiatr w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale klasa średnia, albo po prostu biali tubylcy już uciekli w większości z dużych miast na przedmieścia. Tereny bliżej centrum ale poza ścisłym centrum które pełni funkcje turystyczno-biznesowe są zdominowane przez imigrantów; głównie kolorowych i muzułmanów, a jedynymi białymi są tam Polacy albo tubylcy narkomani i alkoholicy. Widziałem to na własne oczy w UK i NL ale sądząc po programach które oglądałem, relacjach innych chyba jest podobnie w całej zachodniej Europie. Może to nie do końca na ten temat ale jak dalej pójdzie to oni z przedmieść uciekną za granicę bo strefy wpływu ludności napływowej się rozszerzają a nikt nie chcę mieszkać w dzielnicy z dużą przestępczością, gdzie pełno jest kobiet w burkach i gniewnych młodych arabów czy murzynów.

 

W Polsce też ;)

 

Zauważ że to ogólny trend.W ogóle migracja wygląda tak : wieś->miasto->przedmieścia.Kogo tylko stać to ucieka z miasta właśnie na bogate,dobrze skomunikowane z miastem,przedmieścia.Sam bym chciał mieć domek w takim miejscu ale nigy nie będzie mnie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady,z tym marzeniem o emigracji.Już za rządów PO,wszyscy wyjeżdżali.Bo pisowska propaganda,mówiła o wielkiej biedzie.Jakoś nie było widać milionów Polaków .Na emigracji,teraz też nie ma.Wyjeżdżają ,mało zaradni.Ci co nie umieją znaleźć sobie lepszego życia tu w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady,z tym marzeniem o emigracji.Już za rządów PO,wszyscy wyjeżdżali.Bo pisowska propaganda,mówiła o wielkiej biedzie.Jakoś nie było widać milionów Polaków .Na emigracji,teraz też nie ma.Wyjeżdżają ,mało zaradni.Ci co nie umieją znaleźć sobie lepszego życia tu w Polsce.
Ci najmniej zaradni to właśnie zostają bo jednak wyjazd łączy się z jakimś ryzykiem czy rozłąką. Ci najbardziej zaradni zwykle zostają bo oni se wszędzie poradzą, a wyjeżdżają tacy średniacy plus gro ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, długami albo jedzie z chęci poznania świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoskie MSW zakazało eksmisji imigrantów na bruk

 

 

Migranci i uchodźcy we Włoszech nie będą więcej wyrzucani z nielegalnie zajmowanych budynków, jeśli wcześniej nie zostanie im zagwarantowane inne miejsce zamieszkania - postanowiło MSW w Rzymie zapowiadając zmianę zasad postępowania w takich przypadkach.

 

Zgodnie z nowym rozporządzeniem, o którym informują w sobotę media, dach nad głową będzie zapewniany tym migrantom, którzy mają prawo do opieki i ubiegania się o azyl.

Decyzja ta została podjęta po tym, gdy w Rzymie doszło w czwartek do poważnych starć między policją a kilkuset uchodźcami, głównie z Erytrei i Etiopii, których siłą eksmitowano z nieużytkowanego budynku koło dworca Termini. Na znak protestu przeciwko wyrzuceniu z biurowca migranci koczowali kilka dni na placu, a gdy policjanci podjęli próbę ich usunięcia stamtąd, zaatakowali ich. Funkcjonariusze odpowiedzieli użyciem armatek wodnych.

Według mediów w czasie zamieszek doszło do użycia siły po obu stronach. Aresztowano czterech migrantów, którzy atakowali policjantów.

Wiele kościelnych i humanitarnych organizacji stanęło w obronie wyrzuconych ludzi, wśród których są kobiety i dzieci.

Dziennik "La Repubblica" podkreśla, że decyzja MSW zabraniająca przeprowadzania eksmisji w przypadku braku miejsc zastępczych dla migrantów to próba znalezienia równowagi między poszanowaniem praworządności i ochroną tych, którzy nie mają dachu nad głową. Rozporządzenie ma zostać wysłane w najbliższych dniach do władz lokalnych w całym kraju.

Na sobotę zapowiedziano w Rzymie marsz protestacyjny przeciwko eksmisji z budynku koło dworca. Mają w nim wziąć udział niektórzy z wyrzuconych stamtąd migrantów oraz działacze ruchów i organizacji społecznych, upominający się o ich prawa. Na przebiegiem manifestacji będą czuwać wzmocnione patrole sił porządkowych.

 

 

źródło:

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-wloskie-msw-zakazalo-eksmisji-imigrantow-na-bruk,nId,2433237

 

 

 

 

 

Wyjeżdżasz na wakacje, wracasz, a w domu.... Co oni mają w głowie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady,z tym marzeniem o emigracji.Już za rządów PO,wszyscy wyjeżdżali.Bo pisowska propaganda,mówiła o wielkiej biedzie.Jakoś nie było widać milionów Polaków .Na emigracji,teraz też nie ma.Wyjeżdżają ,mało zaradni.Ci co nie umieją znaleźć sobie lepszego życia tu w Polsce.
Ci najmniej zaradni to właśnie zostają bo jednak wyjazd łączy się z jakimś ryzykiem czy rozłąką. Ci najbardziej zaradni zwykle zostają bo oni se wszędzie poradzą, a wyjeżdżają tacy średniacy plus gro ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, długami albo jedzie z chęci poznania świata.

 

Czy praca na zmywaku,to chęć poznania świata.Z okolic moich pare osób wyjechało.To Norwegii i Holandii.Jak,to mówią za chlebem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady,z tym marzeniem o emigracji.Już za rządów PO,wszyscy wyjeżdżali.Bo pisowska propaganda,mówiła o wielkiej biedzie.Jakoś nie było widać milionów Polaków .Na emigracji,teraz też nie ma.Wyjeżdżają ,mało zaradni.Ci co nie umieją znaleźć sobie lepszego życia tu w Polsce.
Ci najmniej zaradni to właśnie zostają bo jednak wyjazd łączy się z jakimś ryzykiem czy rozłąką. Ci najbardziej zaradni zwykle zostają bo oni se wszędzie poradzą, a wyjeżdżają tacy średniacy plus gro ucieka przed wymiarem sprawiedliwości, długami albo jedzie z chęci poznania świata.

 

Czy praca na zmywaku,to chęć poznania świata.Z okolic moich pare osób wyjechało.To Norwegii i Holandii.Jak,to mówią za chlebem.

Co ludzie mają z tym zmywakiem, spośród kilkuset Polaków którzy znam i pracują, pracowali za granicą może z 2 osoby pracowały na zmywaku i to czasowo. A to że Polacy wyjeżdżają na zachód głównie z powodów ekonomicznych to chyba wiadomo i nikt nie twierdzi inaczej, poza radykalnym antypisem który uważa że Polacy uciekają przez faszystowskim Pisem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://euroislam.pl/niemcy-59-uchodzcow-nie-skonczylo-zadnej-szkoly/

O to ci wykształceni inżynierowie i lekarze z Syrii :mrgreen: Gdyby jeszcze chcieli chociaż pracować fizycznie, tam wykształcenia nie trzeba ale to poniżej ich aspiracji, gdy tymczasem gro imigrantów z Europy środkowo- wschodniej zasuwa fizycznie mimo wyższego wykształcenia. No ale dla Eurolewactwa wykształceni Polacy są gorsi od prymitywnych Afrykanów czy Arabów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=HMQkV5cTuoY][/videoyoutube]

 

„Pamiętaj, pamiętaj, noc 9 listopada [Noc kryształowa] – stłuczone szkło, ogień i zmowa. Nie znam powodu, dla którego nasza własna zdrada powinna zostać zapomniana.

 

Obudź się, niemiecka Śpiąca Królewno. Czy słyszysz głos obowiązku? Świat kompletnie oszalał. Dlatego jesteśmy tu, aby pomóc, mój skarbie.

 

Uwaga, Niemcy powstają. Ale tym razem jesteśmy kurewsko mili. Autorytarne, nacjonalistyczne przygłupy, takie silne ze swoimi pochodniami i widłami – nie jesteście ludźmi, jesteście przeszłością. Prawdziwi Niemcy idą po was. Lepiej bierzcie nogi za pas.

 

Dziesięć milionów kasków rowerowych na horyzoncie; markowe kurtki Jack Wolfskin maszerują nocą; sandały marki Birkenstock uderzają w ziemię; chrupanie kebaba i musli – dźwięk wstrząsający światem. Guten Tag, prawdziwi Niemcy są tu. Jesteśmy najgorszym snem ksenofobów.

 

Wołacie o silnych przywódców, ogrodzenia i mury. Ale trzeba mieć większe jaja, żeby być takimi jak my. Ponieważ my jesteśmy niemiecko-mili, niemiecko-liberalni, niemiecko-współczujący, niemiecko-troskliwi, niemiecko-rozsądni, niemiecko-społeczni, niemiecko-powściągliwi, niemiecko-pokojowi.

 

Powiedz to jasno, powiedz to głośno: Jesteśmy dumni, że nie jesteśmy dumni! Jesteśmy tu, żeby przypominać, że my kiedyś też byliśmy głupcami. Maniacy z potwornymi fryzurami – o tak, my też to przerabialiśmy. Zaufajcie naszemu doświadczeniu Teutonów, bo my wiemy, dokąd wiedzie bycie dupkiem.

 

Organizują wam wybory, abyście wybrali to, co najlepsze, ale my postrzegamy to jako test na inteligencję. Oblaliście go! My odrobiliśmy lekcję, więc posłuchajcie naszej rady – trzymajcie się razem, spróbujcie być mili i niemiecko-otwarci, niemiecko – multikulti, niemiecko-skromni, niemiecko-wspierający słabych i biednych. Niemcy-sąsiedzi, Niemcy-tolerancja, Niemcy-konstytucja, Niemcy – kaucja za puszki.

 

Powiedz to jasno, powiedz to głośno: Jesteśmy dumni, że nie jesteśmy dumni! Godność ludzka jest niezbywalna. Nauczycie się tego, skoro nawet my to pojęliśmy. Nie jesteśmy już morderczymi wandalami. Bądźcie mili, albo przyjdziemy po was w naszych sandałach wkładanych na skarpety. Nasze ręczniki znajdą się na waszych leżakach. Wegańskie kiełbaski w naszych brzuchach.

 

[Mała niemiecka dziewczynka]: Hej, wy, głąby! Przyjrzyjcie się dobrze tym pełnoprawnym obywatelom Republiki Niemiec w roku 2016. Mają prawo robić wszystko to, na co mają, kurwa, ochotę, wy durne gównomózgi! A wiecie dlaczego, kutafony? Bo to są pierdolone istoty ludzkie, takie jak ty i każdy inny. Słyszałeś o imperatywie kategorycznym, dupku? Poczytaj Kanta, cipo! On także był …

 

…niemiecko-oświecony, niemiecko-odpowiedzialny. Niemcy – cykliści. Niemcy – segregacja śmieci. Niemcy – mistrzowie świata w futbolu. Niemcy – wybaczanie. Niemcy – pszeniczne piwo. Niemcy – nie zapomnij. Niemcy – radość jazdy autem. Niemcy – wolność słowa. Niemcy – Europejczycy. Niemcy – jedność. Niemcy – Fanta. Niemcy – różnorodność. Niemcy – bezinteresowność. My jesteśmy Niemcami! Nie wy! My!”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tak się nagrywa wstrząsające sceny z tonącymi "uchodźcami"

[videoyoutube=36&v=-m6Lk1qunS4][/videoyoutube]

 

Coś ala tefałenowska prowokacja

[videoyoutube=1d1LL4BxH0g][/videoyoutube]

 

...nawiasem mówiąc niepojęte jest, że po takim dowodzie manipulacji ktokolwiek to gównoo jeszcze ogląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem raczej zdecydowanie przeciwnikiem imigrantów wpychanych na zasadzie relokacji czyli "bierzcie bo musicie". Przecież oni tutaj nawet nie chcą być po jednym dniu uciekną do Niemiec albo do jakiejś Francji. Więc nie podoba mi się narzucanie jakiś kwot imigrantów i temu jestem przeciwny. Zdecydowanie tam trzeba im pomagać na miejscu przecież dookoła tyle krajów islamskich w których aktualnie nie panuje wojna albo jest chociaż spokojniej niż w Syrii.. na przykład Turcja. No ale po co tam jak zasiłki w Niemczech. :P Jestem za to za mądrą polityką migracyjną. Nie bronię nikomu tutaj schronić się przed wojną bo nie wiem.. jakiś bliskich mają tutaj lubią ten kraj co to za problem? Jeśli zaakceptują dookoła panujące zasady nikt im przecież nie broni tutaj mieszkać w spokoju płacić podatki i pracować. Ale trzeba po prostu pamiętać że w Polsce są tutaj gośćmi tutaj panuje inna kultura. Tak jak ja gdy jadę do obcego kraju ludzie wymagają żebym się dostosował do kultury tak samo powinno być u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuje Intela ,że nie zmienia poglądów.

Ja też nie,ale trzeba wyjaśnić.Jedną rzecz,lewica i liberałowie.Nie chcą islamizacji Europy.Ktoś rozpuszcza,taką plotkę.

Nie wiem czy chcą czy nie chcą ale do tego doprowadzą swoja polityką. Są albo tak głupi i zideologizowani albo na czyiś usługach. Do tego takie przyjmowanie tzw uchodźców to okazja do zarobienia paru groszy przez biurokratów, różne organizacje itp i nie obchodzi ich że prawdziwi uchodźcy to kilka procent z całej tej masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.o2.pl/artykul/lidl-rozsierdzil-klientow-wymazali-krzyze-z-opakowan-6161889066976897a

Chorą polityczna poprawnością zakażeni są tez właściciele, zarządcy prywatnych firm. Usunęli krzyże ze świątyń z opakowań produktów spożywczych, pewnie żeby nie obrazić muzułmanów choć nawet nie wiem czy oni się tego domagają czy tak prewencyjnie zrobiono. Usuwano już krzyże z emblematów klubów piłkarskich jak Real czy Inter to teraz czas na resztę, czekam kiedy zaczną demontować kościoły i usuną krzyże z flag wielu państw europejskich, po Szwecji tego się spodziewam niedługo. I to mówię jako ateista a nie jakiś katol. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuje Intela ,że nie zmienia poglądów.

Ja też nie,ale trzeba wyjaśnić.Jedną rzecz,lewica i liberałowie.Nie chcą islamizacji Europy.Ktoś rozpuszcza,taką plotkę.

Nie wiem czy chcą czy nie chcą ale do tego doprowadzą swoja polityką. Są albo tak głupi i zideologizowani albo na czyiś usługach. Do tego takie przyjmowanie tzw uchodźców to okazja do zarobienia paru groszy przez biurokratów, różne organizacje itp i nie obchodzi ich że prawdziwi uchodźcy to kilka procent z całej tej masy.

Z tym,że wielu lewicowców.To ateusze i nie chcą,żyć w religijnym terrorze.Takim czy innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×