Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Shitstorm po wczorajszych wiadomościach w tvppis

https://wiadomosci.tvp.pl/29767200/o-jednosc-chrzescijanskiej-europy

 

Gra na emocjach wierzących, pokazują im papieża, mówi jak powinna prawilnie wyglądać Europa, a w tle puszczają zdjęcia z wyburzenia kościoła, fotorelację z zamachów, disco w kościele.

W dodatku te wypowiedzi są posklejane z różnych lat, przypomina to propagandowy filmik z yt, a nie materiał na rocznicę śmierci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, Zapomnieli dodać że to JP II rozpoczął odwiedzanie meczetów i mycie nóg muzułmanów, gdyby dziś żył to mówiłby prawdopodobnie o uchodźcach to samo co Franek. Europie potrzeba prawdziwej świeckości a nie marksizmu kulturowego czy reaktywacji Chrześcijaństwa, choć z dwojga złego wole już Kościół niż marksistów kulturowych którzy są opętani niczym Stalin i Mao w bronieniu swoich mniejszości i porąbanych wizji kosztem białych rozumnych ludzi. Oto do czego zmierzają wrogowie cywilizowanego świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka rola Papieża. Tylko, że Jan Paweł 2 robił to z Miłości do drugiego, bez względu na jego człowieczeństwo. Każdemu wybaczył. Nie potrafię tak, jak JP2 podejść do Muzułmanina i powiedzieć; Wybaczam Ci. Czy do Lewostronnego Światopoglądowo itd itp. Nie potrafię. Może i nie chcę potrafić. Chcę natomiast Pokoju na Ziemi. Dawne pragnienia zemsty zakopane, mam nadzieję raz na zawsze. Niech Bestia śpi na Wieki :!: Bestia dosyć zła już wyrządziła! My się za bardzo interesujemy tym światem i to jest Wielki Błąd! No, ale jak inaczej ? :D Przecież żyjemy tutaj, Umiłowaliśmy sobie niektórych Ludzi, Ojczyznę, Klub itd... Każdy ma swoje Idee. Życie nie tym tutaj na Ziemi życiem to Absurd! Jednak ciągnie mnie do tego Absurdu i jednocześnie do tego tu na Ziemi życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy powyższa sytuacja z filmiku jest prawdziwa, być może tak bo większość ludzi walących do Europy ma o niej blade pojęcie, a często wierzą przemytnikom którym zapłacili grube pieniądze że dają tu wszystkim pieniądze, mieszkania i samochody za friko. Tylko jestem ciekawy jak przeżyli te pół roku w Polsce to jest zastanawiające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać kogo Europejscy politycy chcą tu sprowadzać i jakie poglądy wyznają muzułmanie https://euroislam.pl/problem-z-imigracja-to-nie-tylko-terroryzm/ na pewno to ciekawsze niż zajmowanie się kolejnymi atakami terrorystycznymi.

Dla przykładu 86% Egipskich muzułmanów popiera kare śmierci za odejście od islamu, 81% popiera kamienowanie za cudzołóstwo, 100% nie pozwoliło by córce wyjść za niemuzułmanina, w innych muzułmańskich krajach jest niewiele lepiej a przecież po przybyciu do Europy poglądy im się nie zmienią, ba nawet część się jeszcze bardziej radykalizuje. Terroryzm to jest pikuś gorsze jest ich wstecznictwo i amoralność w zachodnim znaczeniu. Europa zmierza ku średniowieczu a pierwszymi jej ofiarami będą lewacy który nie tylko ich sprowadzają ale ich bronią i pozwalają na wszystko w imię politycznej poprawności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać kogo Europejscy politycy chcą tu sprowadzać i jakie poglądy wyznają muzułmanie https://euroislam.pl/problem-z-imigracja-to-nie-tylko-terroryzm/ na pewno to ciekawsze niż zajmowanie się kolejnymi atakami terrorystycznymi.

Dla przykładu 86% Egipskich muzułmanów popiera kare śmierci za odejście od islamu, 81% popiera kamienowanie za cudzołóstwo, 100% nie pozwoliło by córce wyjść za niemuzułmanina, w innych muzułmańskich krajach jest niewiele lepiej a przecież po przybyciu do Europy poglądy im się nie zmienią, ba nawet część się jeszcze bardziej radykalizuje. Terroryzm to jest pikuś gorsze jest ich wstecznictwo i amoralność w zachodnim znaczeniu. Europa zmierza ku średniowieczu a pierwszymi jej ofiarami będą lewacy który nie tylko ich sprowadzają ale ich bronią i pozwalają na wszystko w imię politycznej poprawności.

zgodze sie, widze to na co dzien, dla mnie to jakies uposledzenie by miec poglady jak ze sredniowiecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w szwecji po lewakach jeżdżą

Madzia Ogórek, obecnie guru TVPiS przewidziała to parę tygodni temu :mrgreen:

A wracając do tego artykułu ze statystykami to lewacy już powinni się bać na bliskim wschodzie homoseksualizm moralnie akceptuje od 0 do 2%, wiem w Polsce tez mnóstwo ludzi tego nie akceptuje ale na pewno nie 98 czy 100% i dlaczego lewactwo broni tak islamu skoro szariat którego chcę większość muslimów nakazuje zrzucać gejów z dużej wysokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wczoraj był kolejny zamach. To już jest normalność w Europie.

Od kiedy jest "już"? Od "Czerwonych brygad", czy od pisiorskiego bełkotu?

 

terrorism-western-europe.jpg

Tylko że tzw czerwony terroryzm był celowy wymierzony w finansistów, polityków, instytucje a ten islamski zupełnie przypadkowy i potencjalnie każdy może zostać ofiarą. Ale racją jest to że media poświęcają jemu zbyt dużą uwagę dużo gorsze od terroryzmu jest nietolerancja islamu i zwykłe przestępstwa popełniane przez muzułmanów typu kradzieże, pobicia, gwałty o których się milczy. Ja jestem przeciwny wpuszczaniu tzw uchodźców do Europy nie z powodu terroryzmu ale z tego że będą oni obciążeniem finansowym dla Europy i problemem kulturowym przez swoją średniowieczną religie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorem słupka z 2011 jest Breivik, zwany też obrońcą Europy, białas :pirate:

 

Gdyby zsumować te wszystkie lata, to ile tysięcy ofiar by wyszło? Mniej niż 6.000, a ile osób popełni samobójstwo w 2017 w PL? więcej niż 6.000, co to ma wspolnego z tematem? Nic. Taka zabawa liczbami.

Ile osób zginie na drogach w PL w 2017? Też coś koło 6.000. 6 + 6 = 12.000, terroryści w życiu nie przebiją tej liczby, musieliby postarać się o gaz, zatrucie wody, brudną bombę, niestety zbyt mała inteligencja im na to nie pozwala. W grę wchodzą tylko karabiny, noże i ciężarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób zginie na drogach w PL w 2017? Też coś koło 6.000. 6 + 6 = 12.000, terroryści w życiu nie przebiją tej liczby, musieliby postarać się o gaz, zatrucie wody, brudną bombę, niestety zbyt mała inteligencja im na to nie pozwala. W grę wchodzą tylko karabiny, noże i ciężarówki.

Tylko że liczba ofiar terrorystów w Europie to jest ułamek tego ile osób ginie w Azji czy Afryce wskutek działań różnych islamistycznych grup choć nie koniecznie ma to podłoże czysto islamskie. My tu robimy aferę jak zginie parę osób a w takim Iraku czy Syrii nie ma tygodnia by nie było wybuchu gdzie giną setki osób plus do tego zbrodnicze działania ISiS, boko Haram itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, bijmy się na liczby :D Oprócz samobójstw i wypadków drogowych, mam w rękawie raka i zawały.

Współczuję tym wszystkim biedakom, którzy narodzili się w dzikich krajach, ale jestem obywatelem EU i na tym się skupiam, nie będę płakał nad bombą na targu w Iraku, mam poważniejsze problemy do ogarnięcia w swoim życiu, na które mam wpływ, a na Irakijski targ nie.

Jestem świadom tego, że wprowadzam trochę zamęt w temacie i sprowadzam na nieodpowiednie tory, także dyskutujcie z NN4Vem, a ja się będę przyglądał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V,

Od kiedy jest "już"? Od "Czerwonych brygad", czy od pisiorskiego bełkotu?

 

a nie pomyślałeś, że chodziło mu o zamachy na tle religijnym, które ani z czerwonymi brygadami ani z pisem nie mają nic wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy zdziwią się moim zdaniem, ale jestem przeciw. Niestety, mam nieprzyjemność mieszkać w dzielnicy z obcokrajowcami. Nie napisze jakiej narodowości. I wybaczcie, ale to jest skaranie boskie. Co na drodze, to nieprzyjaciel, dewastują wszystko, co mają w zasięgu ręki, wieczorami strach tamtędy iść mimo, że jest to dość ruchliwa ulica. Są głośni i nie liczą się z innymi. Zaczepiają ludzi na ulicy. Nie są w stanie się dostosować. I niestety, ale problem ma całe miasto, a nie tylko jedna ulica...

Rozumiem, kiedy obcokrajowiec pracuje, asymiluje się, dołącza do społeczności. Nie mam wtedy nic przeciwko. Ale Oni nie chcą tego robić. Zbijają się w grupy, których mieszkańcy się boją. Są roszczeniowi, nie dają od siebie nic i uważają, że się im wszystko należy.

 

Bo tak się kończy wpieprzanie ich po kilkuset do jakichś baraków mieszkalnych zamiast porozpieprzać na minimalne grupki daleko od siebie, wtedy musieliby się przystosować. A jak nie, niech wypierdalają z powrotem do Syrii do swoich wiosek ulepionych z gówna jak coś im się nie podoba. Jak by to byli prawdziwi uchodźcy przed wojną to w życiu by się tak nie zachowywali, widać ze to ekonomiczne bydło nierobów.

Czytałem kiedyś książkę socjolog nie pamiętam jak się ona nazywała Nonie Darwish czy jakoś tak, która badała zjawisko emigracji islamu, jak ich populacja regionalnie przekraczała bodajże 3% zaczynały się jazdy, była cała rozpiska zachowań w zależności od wielkości populacji.

I temat nie jest obcy bo część mojej dalszej rodziny tam mieszka, konkretnie w Gelsenkirchen. W mediach tego nie opisują ale te kurwy to potrafią szczać na środku chodnika, zaczepiać i obmacywać kobiety na ulicach, wybijać szyby w oknach i sklepach kradnąc z nich towar a najgorzej podobno to jest w galeriach handlowych bo tam to nawet potrafią dzieciaki do doniczek srać. Policja bezradna a część funkcjonariuszy rzyga już tą pracą i odchodzi ze służby.

 

A w mediach cisza. A jak zamach to zawsze ktoś kto miał obywatelstwo danego kraju. Następne gówno prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. W moim mieście radnym i znanym i szanowanym lekarzem jest Syryjczyk. Pozostali imigranci, których znam, to Wietnamczycy z centrum handlowego (uczciwie pracują, płacą podatki itd.) oraz Arabowie różnych narodowości (znam jednego Marokańczyka) i Turcy w barach z kebabem. Ty chyba nie lubisz kebabu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy imigranci, których znam, to ciężko pracujący, normalni ludzie. Nie mam pojęcia, skąd się biorą ci terroryści.

Bo w Polsce ponad 90% z nich jest nieszkodliwa a często więcej wnosząca do społeczeństwa niż rodowici Polacy. Jest tak dlatego że jest ich mało i nie tworzą grup, musza się przystosować, poza tym spora cześć z nich studiowała w Polsce i tu została a to spora różnica w porównaniu do często półanalfabetów osiedlających na zachodzie Europy. A Ukraińcy to jeszcze inna para kaloszy robią za tanią siłę roboczą tak jak Polacy na zachodzie.

Muzułmańscy imigranci w latach 70 czy 80 tych też nie stanowiły większego problemu, zaczęły się one w latach 90-tych i wynikały raz z ogromnej ich ilości a dwa większego radykalizmu 2 pokolenia które nie chciało już być tylko tanią siła roboczą, choć w większości nie uzyskało kwalifikacji by nią nie być. No i oczywiście islam się zradykalizował dzięki wpompowaniu setek miliardów przez saudyjskich wahabbitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. W moim mieście radnym i znanym i szanowanym lekarzem jest Syryjczyk. Pozostali imigranci, których znam, to Wietnamczycy z centrum handlowego (uczciwie pracują, płacą podatki itd.) oraz Arabowie różnych narodowości (znam jednego Marokańczyka) i Turcy w barach z kebabem. Ty chyba nie lubisz kebabu?

 

Lubię kebab. Znasz Wietnamczyków? Rozmawiałaś kiedyś z nimi? Ze swoim radnym też rozmawiałaś?

 

Ok to rozwinę co o tym myślę bo miałem do czynienia z imigrantami:

 

Ukraińcy - gdy przyjechali tu uciekając przed wojną w 2015 była to zastraszona grupa ludzi z przekonaniem że władza może z nimi wszystko, co wynieśli ze swojego kraju. Jak w urzędzie nie potrafili czegoś załatwić od razu wyciągali kasę. Brali często najgorszą i najcięższą robotę na czarno i część z nich potem nie dostawała kasy. Skosili wszystkie najgorsze oferty pracy z rynku których nikt u nas się podjąć nie chciał. Biorąc pod uwagę że u siebie zarabiali 3, 4 krotnie mniej niż tu na czarno to się zajebiście ustawili. Teraz część z nich się wyspecjalizowała, nieraz są ogłoszenia o pracę w polskim i ukraińskim języku. Część z młodych studiuje. To oni a nie partia PIS dzielców przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i spadku bezrobocia.

 

Chińczycy/Wietnamczycy - nacja cwaniaków i krętaczy mających problem z polskim językiem, zatrudniają Polaków do załatwiania im formalności w kraju. Masa z nich to niewolnicy zapierdalający na Pana który ich tu sprowadził. Większość ma nielegalny pobyt, co umożliwia niektórym dokonywanie przestępstw głównie przerzucaniu towarów przez granice i pozostaniu niewykrytym. Ciężko odróżnić jednego od drugiego. Te cechy pozwoliły im się władować i rozwinąć w każdym znaczącym kraju, tą samą metodą. Jak któryś ma problem to od razu "ja nie po polski ja nie zać polski" ale jak powiesz mu pokaż dokumenty chuju" to ci powie "tylko nie chuju tylko nie chuju". Zatrudniają Polaków na lepszych warunkach niż nasi rodacy. Nie płacą uczciwie podatków (ciągle zmieniają nazwy firm albo zakładają nowe) a w ich galeriach nie można płacić kartą za to są wszędzie dookoła bankomaty - jak sądzisz dlaczego?

Cechy niezwykłe - niesamowita pogoda ducha, otwartość i optymizm

 

Turcy - luzacy i gawędziarze, czasem porywczy i kłótliwi. Masa z nich haruje w kebabach (ale nie tych sieciowych) Masa też na straganach. Poza tym widziałem ich tylko ze dwa razy jak rejestrowali działalności gospodarcze, w większości mają legalny pobyt i handlują czym popadnie.

 

Co do pojedynczych przypadków ciemnoskórych lekarzy mieli nazwiska ale brzmiące francusko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×