Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

__Jack__

Użytkownik
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. __Jack__

  WORTIOKSETYNA (Brintellix)

  Chciałem spróbować tego leku jeszcze jako ostatniej deski ratunku. Lekarz jednak stanowczo mi odradził ten lek. Powiedział ,że drogi nie znaczy dobry i ,że przepisywał ten lek pacjentom i ,że ogólnie źle na niego reagują i ,że nie ma sensu. Uległem jego presji i dalej zostaje przy Agomelatynie. Ogólnie chyba nie ma "cudownej tabletki", która poprawi samopoczucie. 11 lat łykam LPD i z marnym skutkiem tak podsumowując. Zresztą przeglądając to Forum to jakoś ciężko natrafić na osobę której te leki coś pomagają.
 2. __Jack__

  CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

  Z Intelem źle się coś dzieje. Tak by się na pewno odezwał. Coś chyba musi być nie tak. Do więzienia raczej nie poszedł bo dałby znać kiedy ma rozprawę. Oby nie to co najgorsze... W grudniu idę do lekarza na wizytę. Spróbuje jeszcze leku brintellix. Już chyba ostatnia alternatywa w moim przypadku. Agomelatyna dobra jest niestety jedynie jako lek nasenny, ale mimo wszystko jakoś funkcjonuje, pracuje w gównianej pracy i jeżdżę na treningi. Brakuje mi jednak trochę energii do życia, pewności siebie - mam negatywne nastawienie do świata i ludzi, nerwowość, drażliwość przez co unikam z nimi kontaktu. Męczy mnie też trochę niepokój który łapie wieczorami. Po pracy siedzę przed internetem albo oglądam streamy lub czytam sportowe artykuły. Z ludźmi na stopie prywatnej mam bardzo ograniczony kontakt praktycznie do minimum. Sam nie wiem czy to choroba czy starokawalerskie nawyki a może kwestia wieku ,że po 30-stce już się tak nie chcę być aktywnym.
 3. __Jack__

  CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

  Depakiniarz fajnie Cię znowu widzieć i fajnie ,że masz urlop od choroby :). Carica głowa do góry będzie dobrze.Jak koledzy mogli dojść do formy to i Tobie się uda. Ja ostatnio byłem na urlopie w Egipcie i Izraelu. Jeździłem na wielbłądzie, nurkowałem na rafie. Proponowali mi Ci egipcjanie nawet haszysz i marihuane, ale nie skorzystałem, chociaż miałem ochotę sprawdzić jak mi to poprawi nastrój. Modliłem się o zdrowie płacząc przy ścianie płaczu razem z Żydami i dotknął mnie syndrom Jerozolimski. Tak jeszcze z ciekawostek średnia krajowa w Egipcie to 120 dolarów miesięcznie . W Polsce mamy eldorado. Samopoczucie jednak do dupy. Obniżony nastrój, niepokój który łapie zwłaszcza wieczorami. Wszystko na tej super nowoczesnej agomelatynie. Chętnie bym coś zmienił ,ale nie mam alternatywy. SSRI i wenlafaksyna to chyba najlepsze leki antydepresyjne. Nie powodują przynajmniej niepokoju.
 4. __Jack__

  Renta na zaburzenia psychiczne,depresja etc..

  Ja się starałem o rentę na Depresje Nawracającą w 2013-2014 roku. Miałem 3 komisje. Pierwsza w Zusie potem druga odwoławcza w Warszawie i trzecia przez skierowanie Sądu w Lublinie. Wszystkie wnioski niestety odrzucono. Trwało to z 8 miesięcy. Niestety , ale prawda jest taka, że zapomnij o rencie na takie zaburzenia. Nie jest takie proste ją otrzymać nawet pomimo długiej choroby( ja miałem jeszcze problemy z nogą i składałem na dwie choroby z orzeczeniem o niepełnosprawności). Poza tym musisz mieć świadomość ,że lekarze z komisji będą robili wszystko ,żeby Ci tej renty nie przydzielić. Trzeba być naprawdę chorym i podkreślam całkowicie niezdolnym do pracy ,żeby ją otrzymać- jeździć na wózku, mieć poważnie chory kręgosłup itd w przypadku zaburzeń psychicznych mieć schizofrenię z kartoteką szpitalną ew w rzadkich przypadkach CHAD to można się starać. Lepiej uderzyć na komisje po stopień Niepełnosprawności- tutaj można ugrać( jak dobrze przyaktorzysz stopień umiarkowany) Ale na orzeczeniu pracodawca będzie widział na co chorujesz i też w sumie lipa. Ja wyrobiłem takie orzeczenie ,ale z niego finalnie w ogóle nie skorzystałem.
 5. __Jack__

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Trochę wzrasta łaknienie po wieczornym zażyciu. U mnie przynajmniej tak było, ale niewiadomo jak ty zareagujesz.
 6. __Jack__

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Miesiąc co najmniej trzeba czekać. Lek rozlicza się po 6-8 tygodniach. Po zwiększeniu dawki normalne ,że nastrój się pogorszył. Trzeba niestety w pierwszych tygodniach pomęczyć się ze skutkami ubocznymi.
 7. __Jack__

  AGOMELATYNA (Valdoxan)

  Pół roku na Ago i zero poprawy, Słaby lek jak dla mnie , ale biorę go z braku alternatywy. Przerobiłem już wszystkie leki i nie mam już chęci ani ochoty brać się za nowe gówno. W mojej opinii wszystkie LPD są do dupy. Mam depresje lekooporną.
 8. __Jack__

  BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

  Zażywałem ten lek przez 4 miesiące w 2015. Niestety w moim przypadku kompletnie nie pomógł. Nasilał lęki,niepokój,myśli samobójcze. Pamiętam ,że szybko po nim się budziłem i nie potrzebowałem dużo snu. Miałem co prawda kilka pozytywnych strzałów( chyba ze 3) ,że przez pół dnia czułem się lepiej, ale lek w ogólnej ocenie porażka i musiałem go odstawić.
 9. __Jack__

  CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

  Czasami lepiej wyrzucić złość i wygarnąć coś komuś. Tylko my - osoby z depresją żyjemy w ciągłym poczuciu winy i łatwo to poczucie winy u nas wywołać. Niektóre osoby często to wykorzystują i nami manipulują. Ja staram się pracować cały czas nad swoim charakterem. Jakiś czas temu stwierdziłem ,że dosyć z uległością. Staram się w niektórych sytuacjach zachowywać stanowczo inaczej Cię zniszczą w świecie pogoni za pieniądzem i wyścigiem korporacyjnych szczurów. Wkurza mnie coraz bardziej poruszanie się samochodem po ulicach. Wystarczy przejechać 60 km i ma się dwie trzy niebezpieczne sytuacje na drodze. Trzeba myśleć za siebie i za innych. Pomijam już samych kierowców, ale najbardziej wkurza mnie niefrasobliwość pieszych i rowerzystów. Pierwsi pchają się na pasy pod koła albo przebiegają przez ulicę. Dzisiaj strąbiłem ostro jedną babę co przebiegła mi przed samochodem a ostatnio jak wracałem to debile zrobili sobie wieczorem wycieczkę rowerową bez oświetlenia na głównej trasie między miejscowościami. Ktoś by wyprzedzał to by ich pozabijał. Ja zauważyłem ich w ostatniej chwili. Dzisiaj na cmentarzu na wsi Baba zostawiła auto na zakręcie i zrobiła korek,że ja jebie. Jeżdże 12 lat i póki co nie miałem jakiś kolizji ,ale czasami mam wrażenie ,że to tylko kwestia czasu.Podziwiam pracę zawodowych kierowców. Jest bardzo ciężka i niebezpieczna. Co do zdrowia to lipa. Zażywam półśrodek - agomelatyne. Pesymistyczne myślenie o przyszłości, niepokój, brak radości i energii do życia. Jedyny plus to lepsze zasypianie. Najbardziej boli to poczucie winy, które ciągle odczuwam.
 10. __Jack__

  Esketamina

  no lepsze 400-600 zł i się lepiej czuć niż zdychać. Przynajmniej się spróbuje tego gówna i zobaczy się czy da jakiś efekt.
 11. __Jack__

  Esketamina

  10 Października tego roku J&J złożyła wniosek do Europejskiej Agencji Leków o dopuszczenie. Pod koniec 2019 lub na początku 2020 ma zostać zatwierdzony. Jednak pojawiły się komplikacje i problemy. https://pharmaphorum.com/news/janssen-preps-for-fda-panel-grilling-esketamine/
 12. __Jack__

  CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

  Samopoczucie chujówka u mnie. Tzn chujowo ale stabilnie . Czekam na ketaminę do nosa tylko z nową generacją leków wiąże jakieś nadzieje. Liczę po wielu latach tego jebanego marazmu nadejdzie w końcu moment triumfu. Dzisiaj zakupiłem nowy telefon Huwawei P20 Lite w komisie. Sztuczny afrodyzjak i chwila delikatnie lepszego nastroju . Chociaż ciężko było mi podjąć decyzje na który telefon się zdecydować i czy kupić go w sklepie RTV czy komisie. Depresja zabija siłę woli. W takich błahych rzeczach najbardziej uświadamiam sobie jakim kaleką psychicznym jestem. Nie potrafię podejmować zdecydowanych decyzji i prowadzić swojego życia w sposób zdecydowany. Inna sprawa ,że jestem nieufny. Żyjemy w takim kraju jakim żyjemy i trzeba tysiąc razy sprawdzić czy coś nie jest kradzione, kombinowane jak się coś kupuje z drugiej ręki.
 13. __Jack__

  Esketamina

  No to fajnie by było gdyby pojawiła się już w przyszłym roku. Na pewno spróbuje tego specyfiku jak się pojawi na rynku. Nie mam już i tak nic do stracenia. Wszystkie LPD przetestowałem i niestety z marnym skutkiem.Zobaczymy jeszcze jak to zadziała i czy będzie jakiś efekt. Papier wszystko przyjmie i zawsze jest wiele obietnic i zachwalania jak nowy lek wchodzi na rynek. Pokaże wszystko praktyka i rzeczywistość .
 14. __Jack__

  Esketamina

  Zatwierdzenie to jedno a jeszcze rejestracja i dystrybucja. Tutaj piszą ,że w 2022 r. będzie dopiero złożony wniosek o rejestracje leku w Europie i USA. Pewnie pojawi się w 2023 r. Czyli jeszcze co najmniej 5 lat zdychania . Ciekawe też w ogóle czy to gówno coś zadziała w praktyce i pomoże na nasze objawy co też nie jest tak na 100% powiedziane. Znając rzeczywistość będzie spore rozczarowanie. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Celon-Pharma-moze-podpisac-umowe-partneringowa-dot-leku-na-depresje-w-pol-19-wywiad-7605368.html
 15. __Jack__

  CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

  No to fajnie. Dobrze się czujesz i masz już emeryturę zapewnioną i looz finansowy. Wyścigu szczurów w kapitalizmie się niestety nie uniknie. Ostatnio wykorzystuje swoje gadżety detektywistyczne i bawię się w detektywa . Pracuje dla jednej z głównych sieci telefonów komórkowych. Wiadomo firma jest jedna ale każdy salon to nasza konkurencja. Wszystko to outsourcing i firmy pod tym samym szyldem zaciekle ze sobą konkurują o klientów. Byłem w kilku salonach podając się za potencjalnego klienta zainteresowanego usługą. Kiedy dochodzi już do finalizacji sprzedaży blefuje panience ,że się zastanowię jeszcze i jutro podejdę do punktu tam gdzie mieści się nasza placówka sfinalizować umowę ,że tam mam bliżej i jakaś pani stamtąd do mnie dzwoniła w sprawie tej oferty. Sprawdzam jakich argumentów używają ,żeby nas oczernić i zatrzymać klienta u siebie. Rąbią dupę jak się tylko da. Mam z tego niezły ubaw . Wpuściłbym to w neta byłoby na pewno sporo wyświetleń .
×