Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś komuś zabronił jeść mięso wieprzowe? Bo z tego co przeczytałem, to niektórzy przestali je serwować. A sądzę, że w sklepie dalej się ono znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś komuś zabronił jeść mięso wieprzowe? Bo z tego co przeczytałem, to niektórzy przestali je serwować. A sądzę, że w sklepie dalej się ono znajduje.
No ale chyba uleganie prawom religijnym nie jest słuszną drogą. Kto by pomyślał że państwa które przez wiele lat walczyły o świeckość teraz ulegają dużo bardziej prymitywnemu od Chrześcijaństwa islamowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ndie.pl/imigranci-zmieniaja-nawyki-zywieniowe-niemcow-przedsiebiorcy-musza-sie-dostosowac/

Słynna niemiecka kiełbasa schodzi do podziemi, w szkołach nawet katolickich będzie tylko halal. Czekam na zakaz sprzedaży piwa bo przecież on też jest niezgodny z szariatem. Teraz narodowym niemieckim daniem jest kebab i ajram. :mrgreen:

 

Oby tylko nie zakazali tego w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ndie.pl/imigranci-zmieniaja-nawyki-zywieniowe-niemcow-przedsiebiorcy-musza-sie-dostosowac/

Słynna niemiecka kiełbasa schodzi do podziemi, w szkołach nawet katolickich będzie tylko halal. Czekam na zakaz sprzedaży piwa bo przecież on też jest niezgodny z szariatem. Teraz narodowym niemieckim daniem jest kebab i ajram. :mrgreen:

 

Oby tylko nie zakazali tego w Polsce.

 

spoksik w polszy to sie skonczy na marszu w obronie schaboszczaka napedzanym nienawiscia do wegan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś komuś zabronił jeść mięso wieprzowe? Bo z tego co przeczytałem, to niektórzy przestali je serwować. A sądzę, że w sklepie dalej się ono znajduje.
No ale chyba uleganie prawom religijnym nie jest słuszną drogą. Kto by pomyślał że państwa które przez wiele lat walczyły o świeckość teraz ulegają dużo bardziej prymitywnemu od Chrześcijaństwa islamowi.

 

Nikt nikomu nie uległ. Nie ma popytu na wieprzowinę, to jej nie sprzedają. To tak jak w Polsce nie sprzedaje się w Biedronce dziczyzny, bo ludzie, którzy chcą zjeść dziczyznę, nie będą jej poszukiwali w Biedronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś komuś zabronił jeść mięso wieprzowe? Bo z tego co przeczytałem, to niektórzy przestali je serwować. A sądzę, że w sklepie dalej się ono znajduje.
No ale chyba uleganie prawom religijnym nie jest słuszną drogą. Kto by pomyślał że państwa które przez wiele lat walczyły o świeckość teraz ulegają dużo bardziej prymitywnemu od Chrześcijaństwa islamowi.

 

Nikt nikomu nie uległ. Nie ma popytu na wieprzowinę, to jej nie sprzedają. To tak jak w Polsce nie sprzedaje się w Biedronce dziczyzny, bo ludzie, którzy chcą zjeść dziczyznę, nie będą jej poszukiwali w Biedronce.

Przecież w tym artykule była mowa że powodem jest liczna grupa muzułmanów której wieprzowina nie odpowiada i dlatego z niej zrezygnowano a nie muzułmańskie dzieci nie pytano czy chcą z niej zrezygnować. Odgórnie skazano dzieci na niejedzenie w szkole wieprzowiny bo to jest niezgodne z islamem, to kpina z laickiego państwa. Restauratorka mówi że powodem jest jej wygoda ale możliwe że jest ofiara multi kulti i poprawności politycznej, wg mnie to wprowadzenie kuchennymi drzwiami praw szariatu do Europy. Niedawno dwoje pijanych polskich imigrantów na wyspach weszło do meczetu i obrzuciło go bekonem, może nie było to za mądre, ale natychmiast skazano ich( na wiele miesięcy wiezienia i uznano to za przestępstwo o wybitnym kalibrze nienawiści, dużo większym niż wcześniejsze zabicie Polaków za to że nimi są czy za zgwałcenie setek nieletnich dziewczynek przez muzułmanów w Rotherham. Jakoś nachodźcom sikającym na chrześcijańskie kościoły nic nie grozi i mówię to jako ateista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty widzisz różnicę pomiędzy tym, że przedsiębiorca podejmuje decyzję, że nie będzie sprzedawać wieprzowinę a tym, że ktoś mu zabrania? Jak chcesz, to otwórz własny sklep z wieprzowiną w muzułmańskiej dzielnicy i ją sprzedawaj. Nikt ci przecież nie broni. Ale to nie pasuje do prostej wizji świata, w której jak ktoś rezygnuje z wieprzowiny, to jest to zamach na niepodległość i korzenie Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ndie.pl/imigranci-zmieniaja-nawyki-zywieniowe-niemcow-przedsiebiorcy-musza-sie-dostosowac/

Słynna niemiecka kiełbasa schodzi do podziemi, w szkołach nawet katolickich będzie tylko halal. Czekam na zakaz sprzedaży piwa bo przecież on też jest niezgodny z szariatem. Teraz narodowym niemieckim daniem jest kebab i ajram. :mrgreen:

 

Oby tylko nie zakazali tego w Polsce.

 

spoksik w polszy to sie skonczy na marszu w obronie schaboszczaka napedzanym nienawiscia do wegan

Nie jestem wegan.

Czy ty widzisz różnicę pomiędzy tym, że przedsiębiorca podejmuje decyzję, że nie będzie sprzedawać wieprzowinę a tym, że ktoś mu zabrania? Jak chcesz, to otwórz własny sklep z wieprzowiną w muzułmańskiej dzielnicy i ją sprzedawaj. Nikt ci przecież nie broni. Ale to nie pasuje do prostej wizji świata, w której jak ktoś rezygnuje z wieprzowiny, to jest to zamach na niepodległość i korzenie Europy.

 

Grecy woleli bardziej baraninę :mrgreen: ale,to szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam kilka " newsów " albo " plotek " . Jeszcze nie sprawdzałam.

Jako że za nie długo egzamin , a z miateriałem jesteśmy sporo do przodu, mamy luźne lekcje.

Dostaliśmy za zadanie zrobić projekt w którym przedstawiamy swoje miasto bądź kraj .

Mam w klasie sporo uchodźców. Ostatnio są bardzo wzburzeni i rozgadani.

A zatem :

News/Plotka NR . 1 - Od czego zaczęła się wojna w Syrii ? Od tego że jacyś ludzie napisali na murach " W Turcji jest rewolucja " . A bawiące się dzieci , dopisały " W Syrii też " . Jakaś organizacja - najprawdopodobniej ISIS - dorwała te dzieciaki, powyrywała im paznokcie a potem je pobili, tak że dzieci tego nie przeżyły. Rodziny dzieci , a w sumie ojcowie, poszli do organizacji tłumaczyć że to były tylko " dziecinne zabawy i wybryki " . Matki płakały że staciły dzieci przez taką błahostkę . Na co ISIS odpowiedziało Ojcom " dajcie nam swoje żony , to Wam zrobimy nowe dzieci " .

I ponoć od tego zaczęła się Wojna w Syrii .

 

News / Plotka NR 2 : Zapomniałam nazw miast i miejsc , bo były w języku arabskim. Ale ponoć pewnego dnia czy tam przez trzy dni, jechał korowód aut z Ludźmi z ISIS ( około 100 sztuk ) z jednego miasta do drugiego ( w różnych państwach ) o czym wiedziała na kilka dni przed Ameryka i Rosja .

I nikt nie zareagował . Przejechali tak sobie. Są filmiki na odpowiednich stronach , gdzie ISIS pokazuje, jak bombardowane zostają pojedyńcze auta ISIS w miastach , w pobliżu cywilów ( nie przejmując się ewentualnymi zabitymi , czy rujnowanymi miastami ) .Inne filmiki zaś ukazują jak 1000 ludzi z organizacji wyżej wymienionej , stoi na środku pola, na pustej przestrzeni , jak podają swoją lokalizację i stoją tam cały dzień , czekając aż ktoś zacznie do nich strzelać . Ale nikt nie strzela .

 

News /Plotka NR 3

Ponoć w tej wojnie tak na prawdę chodzi o ropę naftową ( Erde öl - jeśli dobrze to przetłumaczyłam ) na której zależy bardzo Ameryce. Ponoć niektóre miasta płacą Ameryce jakieś sumy za to , by zostały one jak najmniej dotknięte wojną. Do tego Ameryka zażądała określonej liczby ropy.

 

 

Ponoć obecna sytuacja między arabami jest taka że zabijają się wyznawcy tej samej wiary , mieszkańcy tych samych miast , sąsiedzi , rodzina...

Imigranci są zdania że jak tylko wojna się skończy chcą wrócić do siebie, bo nie wiążą wizji swojego życia z Europą .

 

 

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, ISIS nie zaczęła wojny w Syrii, ona wtedy przynajmniej oficjalnie nawet jeszcze nie istniała. A co do Ameryki to swoje 3 grosze dorzuciła ich osłabianie tyranów i wprowadzanie demokracji kończy się zawsze tym samym wojną domową i triumfem radykalnego islamu, tylko nie wiem czy to wychodzi im przypadkiem czy to zaplanowana strategia mająca osłabić bliski wschód a poprzez falę uchodźcze Europę. Dopóki żył Kadaffi, Saddam itd był tam w miarę spokojnie a nawet względnie dostatnio zwłaszcza w Libii czego nie można o tym co dział się po ich obaleniu, teraz chcą obalić Assada który świętym nie jest ale mimo wszystko po jego obaleniu byłoby jeszcze gorzej. Mam nadzieję że Trump nie pójdzie drogą Bushów i Obamy, choć islamskich fundamentalistów wspierał już Raegan żeby walczyli z komunistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, ISIS nie zaczęła wojny w Syrii, ona wtedy przynajmniej oficjalnie nawet jeszcze nie istniała. A co do Ameryki to swoje 3 grosze dorzuciła ich osłabianie tyranów i wprowadzanie demokracji kończy się zawsze tym samym wojną domową i triumfem radykalnego islamu, tylko nie wiem czy to wychodzi im przypadkiem czy to zaplanowana strategia mająca osłabić bliski wschód a poprzez falę uchodźcze Europę. Dopóki żył Kadaffi, Saddam itd był tam w miarę spokojnie a nawet względnie dostatnio zwłaszcza w Libii czego nie można o tym co dział się po ich obaleniu, teraz chcą obalić Assada który świętym nie jest ale mimo wszystko po jego obaleniu byłoby jeszcze gorzej. Mam nadzieję że Trump nie pójdzie drogą Bushów i Obamy, choć islamskich fundamentalistów wspierał już Raegan żeby walczyli z komunistami.

 

 

Oni mówili że " niedokładnie posprzątano . Że pozbyli się tylko dwóch przywódców a to nie wiele zmienia bo można wybrać nowego a do tego czasu ludzie robią głupoty bo nie ma nad nimi Bata ".

Moja nauczycielka pytała własnie o Kadafiego. A co do Trampa , to cytuję " prezydent jest jeden, a za plecami ma grupę ktora rządzi Ameryką , grupę która ustanowiła system władzy kraju, prezydenci mogą się zmieniać i gadać głupoty , ale tamci ludzie będą prowadzic tą samą polityczną strategie".

 

 

To może była to jakaś pierwsza bakteria Isis ? Albo światu nie ujawniono prawdziwej daty powstania Isis?

Ja tylko powtarzam co mówią Araby. A oni mówili że to sprawka Isis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, ISIS nie ISIS, problemem jest cały świat islamu który nijak się nie da pogodzić z demokracją , prawami człowieka itd. a ISIS jest jego zbrojnym choć wcale nie wypaczonym odłamem, oni po prostu realizują zalecenia koranu, Hadisów i powielają zachowania Mahometa. Można całkowicie zniszczyć ta organizacje a zamachom i destrukcji ładu w świcie islamu i tak to nie zapobiegnie. Dzisiaj nawet w uznawanej do niedawna za łagodny odłam islamu Indonezji czy Malezji dochodzi do mordów w jego imię i do wprowadzania odgórnie prawa szariatu, to ogólnoświatowa tendencja i nie widać światła w tunelu a raczej pogrążanie się w mrokach średniowiecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiesz , skoro mają problemy w głowach i skomplikowane wyznania relogijne to niech sobie żyją tam u siebie , na kupie. A nie rozwlekają swoje nieszczęscie na reszte Świata. Jeśli problem tkwi w nich samych , to i sami powinni sobie poradzić. Powtorze - jesli problem tkwi własnie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiesz , skoro mają problemy w głowach i skomplikowane wyznania relogijne to niech sobie żyją tam u siebie , na kupie. A nie rozwlekają swoje nieszczęscie na reszte Świata. Jeśli problem tkwi w nich samych , to i sami powinni sobie poradzić. Powtorze - jesli problem tkwi własnie tutaj.
Rozwlekają bo to religia misyjna, do tego uważają się za lepszych, mniej zepsutych od tzw świata zachodu. Jesli spojrzymy na demografię Islamu to w państwach gdzie kilkadziesiąt lat temu byli mniejszością np w Libanie dziś są większością, w Iraku czy Syrii z licznej mniejszości Chrześcijańskiej pozostały nędzne resztki, wszędzie islam zwycięża czy to przez wyższą rozrodczość, czy przez prześladowania, wypędzenia czy fizyczną eksterminacje, w Europie też może być podobnie choć w większości krajów nie ma nawet 10 % obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiesz , skoro mają problemy w głowach i skomplikowane wyznania relogijne to niech sobie żyją tam u siebie , na kupie. A nie rozwlekają swoje nieszczęscie na reszte Świata. Jeśli problem tkwi w nich samych , to i sami powinni sobie poradzić. Powtorze - jesli problem tkwi własnie tutaj.
Rozwlekają bo to religia misyjna, do tego uważają się za lepszych, mniej zepsutych od tzw świata zachodu. Jesli spojrzymy na demografię Islamu to w państwach gdzie kilkadziesiąt lat temu byli mniejszością np w Libanie dziś są większością, w Iraku czy Syrii z licznej mniejszości Chrześcijańskiej pozostały nędzne resztki, wszędzie islam zwycięża czy to przez wyższą rozrodczość, czy przez prześladowania, wypędzenia czy fizyczną eksterminacje, w Europie też może być podobnie choć w większości krajów nie ma nawet 10 % obecnie.

 

 

Wiesz wydaje mi się że rozwlekli na tyle i tam , gdzieś my im pozwolili. Sądzę że to główny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słynna niemiecka kiełbasa schodzi do podziemi, w szkołach nawet katolickich będzie tylko halal. Czekam na zakaz sprzedaży piwa bo przecież on też jest niezgodny z szariatem.

 

Bez piwa, jak widać, też można obchodzić Oktoberfest!

 

[videoyoutube=666C4SYADgU][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słynna niemiecka kiełbasa schodzi do podziemi, w szkołach nawet katolickich będzie tylko halal. Czekam na zakaz sprzedaży piwa bo przecież on też jest niezgodny z szariatem.

 

Bez piwa, jak widać, też można obchodzić Oktoberfest!

 

[videoyoutube=666C4SYADgU][/videoyoutube]

 

 

 

Ileż oni tego piwa piją, szklanki jak dla dziecka . To im żal nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ndie.pl/niemcy-mikolaj-zwolniony-potepianie-malzenstw-dziecmi/

Lewactwo w natarciu choć nie wiem co z prawdziwą lewicą ma wspólnego zakaz krytyki maleństw z nieletnimi i pedofilią. Lewica stanęła po stronie pedofilów i gwałcicieli nie pierwszy raz a przecież feminizm jest dla niej taki ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, To nie jest do końca reprezentatywne, murzyni zawsze statystycznie będą lepsi w nogę i wielu innych sportach wymagających szybkości, wytrzymałości czy siły. Do tego dla czarnych ale i też arabów którzy fizycznie nie dorównują czarnym kariera piłkarska to często jedyna szansa na uznanie i duże pieniądze, na karierę w innych dziedzinach nie mają chęci, predyspozycji, wykształcenia. W reprezentacji Anglii, Holandii czy Francji już w latach 80-tych grało sporo czarnych podczas gdy wtedy stanowili oni mniej niż 1% społeczeństwa dziś w UK czy Francji też jest ich mniej niż 10% a w reprezentacji stanowią często ponad połowę. Nie mam nic przeciwko czarnym w sporcie lepiej jak robią to niż handlują dragami czy żyją z socjalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×