Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, kia_ sportage, uroki sezonu. Szef w tym roku był w Poznaniu na targach ogrodniczych (Gardenia) i wychaczył klienta który kupuje bardzo duże ilości kwiatków. Jeszcze 3 takie wielkie akcje przygotowawcze i wszystko trochę zwolni. Ale póki co trzeba to przetrwać ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, na razie nie mam, myślę... jakiś spacer, bo szkoda dnia. Wczoraj po pracy i zakupach przeszłam z kijkami 6 km. Staram się co drugi dzień wyczynowo chodzić bo dojeżdżam samochodem w ciągu tygodnia do pracy, mam mało ruchu. Trochę opalić bym się chciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, zapracowana jestem, a teraz ostatnio bardziej... czas projektów organizacyjnych, jest kwiecień, planuję organizację przyszłego roku szkolnego...

Nie, to nie ja, to jedna z miss świata, chciałabym tak wyglądać. Zaraz wstawię na chwilkę fotkę to sobie przypomnisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, hey! po Ci ta sesja? jakaś alternatywa kofeiny?

 

Lilith, może właśnie niektórzy inaczej nie potrafią, tylko muszą zalać się w trupa, bo inaczej nie potrafią się "bawić"... nic nie poradzisz...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popracowałam dzisiaj trochę w domu-sprzątanie, pranie, bo wczoraj nie miałam na to ochoty. Kilka godzin poświęciłam na prasowanie :(

Kurz denerwuje, więc odkurzacz musiał przez krótki czas zakłócić niedzielny spokój sąsiadom, trudno.

Bardzo zmęczyłam się, nie mam już tyle energii co przed laty. Kiedyś to nie był dla mnie problem, a teraz jest!!

Teraz odpoczywam, nastawiam się psychicznie na jutrzejszą wizytę u stomatologa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Serwus

Podobnie jak wiosną 2016 i tym razem na forum sprowadza mnie kryzys. Jak to jest, że najbardziej wyczekiwana pora roku sprawia najwięcej bólu

Carica, widzę że karierę na forum robisz. Gratuluję zielonego żabotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×