Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, Nie, nie... generalnie odpisałem na zdjęcie Abry u góry chciałem pogrubić no i skopiowałem najbliższą komendę na pogrubienie, która była w twoim nicku no jebudu mi na zielono, już mi się nie chciało zmieniać.

Ech... szkoda, myślałam, że To jednak o mnie chodzi ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja noclegowalam glownie w aucie

nocki w aucie ,,, nie !!! Wolałbym już pod gołym niebem .

A tak poza tym w Polsce są lepsze góry i lepsze jeziora i nawet lepszy klimat .

I co to w ogóle za zdjęcie ,że Twarzy nie widać ?,,, a nawet profil z daleka i co to ma być ?--- zdjęcie portretowe ?

Dawaj tu co lepszego ! ;)

-sorry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nocki w aucie ,,, nie !!! Wolałbym już pod gołym niebem .

 

Za zimno było w nocy :D

 

A tak poza tym w Polsce są lepsze góry i lepsze jeziora i nawet lepszy klimat

Nie porównuje tego, każde góry są piękne na swój własny, osobliwy sposób, po polskich też dużo chodze :)

 

I co to w ogóle za zdjęcie ,że Twarzy nie widać ?,,, a nawet profil z daleka i co to ma być ?--- zdjęcie portretowe ?

Nie znalazlam nigdzie tutaj zadnej informacji ze ma byc portretowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a byłaś w Szczelińcu ( Góry stołowe )?

 

Stołowych jeszcze nie zwiedzalam ale wszystko przede mna

 

poza tym kto się wybiera w Europę bez zapasowych kaleson, szpiwora i wełnianych skarpet od babci Jadzi ?

To był spontan

Gdybym nie była zaburzona nie przesiadywalabym tutaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był spontan

 

szczerze, podziwiam . I tak sama , czy jeszcze z kimś ? Musisz być na swój sposób wyjątkowa . A widoczek , pewnie jak Ty sama przepiękny ;) .Wczoraj to sie chciałem trochę z Tobą poprzekomarzać , mam nadzieję ,że nie uraziłem ;)

Też "kocham" góry ( w wielu byłem , nawet we Francji-Cevennes ),,, ale powiem Ci ,że z czas( 45 lat ) przytępia we mnie odczucia estetyczne , coraz mniej ( jeśli w ogóle jest ) we mnie spontana ,zachwytu , a coraz więcej wygodnictwa . 12 lat temu normalnie z plecakiem w bieszczady ,,, a teraz bez auta i hotelu ani rusz . Dupa siada , sił coraz mniej ,,, w dodatku dorobiłem się syna , a gdzie z ośmiolatkiem po górach brykać całymi dniami . Jednak co nasze , to nasze ,,, wiesz chyba z czasem umiera w nas ten pierwiastek młodości ,który przejawia się w szaleństwie, zrywności i niekalkulowaniu .

Pozdrawiam.

Fajnie ,że jesteś .

PS .

W lato jestem zaproszony do Norwegii( rodzina ). Zawsze było moim marzeniem zobaczyć norweskie fiordy ,,, a mi sie nie chce , wolałbym w domu na kanapie trawy się najarać i pozdwiedzać myślami Peru .

Sorry za off -top. Cierpie na ADHD i czasami jak się nakręcę to hamulce szwankują ;)pitolę i pitolę,,,,a miałbyc tylko komentarz do zdjęć,,,, no po prostu zaburzony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×