Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Akolita, mogę Ci odstąpić anemonkę, za darmo, mówię Ci, będzie Cię kochać (na śmierć) :mrgreen:
nie wchodź tak ochoczo w rolę mojego alfonsa :nono:

nikt mnie nie chce, a myślałam, że mam u Ciebie szanse, to się przyczepiłam :bezradny:

swatanie anemonki jest misją niewykonalną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakochałem się!

 

distorted_level68, toś kochliwy z Ciebie faciu , tacy najczęściej mają prze-jebane w życiu emocjonalno - partnerskim .

Nie wiem w jakim jesteś wieku , ale ( naprawdę szczerze ) to takie teskty puszczałem do tylko kolegów w wieku do 20 roku zycia ( najczęściej po dawce alkoholu ,żeby wydżwięk przekazu był bardziej dramatyczny i kolesie też musieli byc na bani ,żeby właściwie to odebrać ).

Możesz mówić oczywiście tutaj chcessz ( i ujj mi do tego )i to każdej ładne pupci , i jęsli jest to tylko forma komplementu to rozumiem Cie , jęsli jednak jest to stęk wygłodniałego wilczka i głębszy oddech tęsknoty za kobiecym ciałem to już lepiej się wczęśniej podrapać po jajach zanim sie cokolwiek powie,,, kobiecie .

Proszę Ci o nie komentowanie moich wypocin , są tak samo zaburzone jak ja , Ty i całe to piprzenięte Forum.

Lepiej napisz list miłosny pt." Zakochałem się ,,, do pierwszego , głębokiego orgazmu zawsze tak jest u ,,,, facetów " , a reszta to pielesze ,,,domek z kominkiem , ładny ogródek ,,,,z kart .H_UI o-smaku lody Bambino!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, nie rozkazuje, tylko sugestię rzuciłem :D:mrgreen:

 

Ja bym chętnie sobie taką brodę zapuścił, ale nie mam warunków do tego, wynika to z za małej ilości testosteronu w okresie dojrzewania, a więc czynnika, na który my mężczyźni, nie mamy zbytnio wpływu.

Poniżej 2 przykłady facetów, z wysokim poziomem i niskim, ja jestem typ pierwszy, któremu wąsy nie sięgają do brody i robi się pusta przestrzeń :pirate::lol:

Także Pani Conchita ma idealny poziom, Johnny już niekoniecznie.

 

 

[attachment=1]Johnny-Depp-beard-141048_L.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]conchita_01.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, spoważniałeś, posmutniałeś, trudno Cię na pierwszy rzut oka rozpoznać.

Ale to wciąż ta sama, stara dobra marka co kiedyś. ;)

 

Purpurowy, wyglądasz jak "poproszę latte na mleku sojowym i muffina wegańskiego". :P

Łeeee, wolę mięsiwo. ;)

 

purpurowy coś ci się do bródki przykleiło może, ta muffina :105:

po za tym tooo ciachoooo z Ciebie :lol: :lol: :lol: piernikowe :mrgreen:

To się przykleiło... a sam już nie wiem, taki bałagan w tym garażu. :P

 

Purpurowy wierzę, ze przywalisz trochę mięsa do Grudnia i będziesz konkret Św Mikołaj :D z prawdziwego wydarzenia a nie z dolepianą brodą jak większość tych pożal się Mikołajów :D

W sumie myślałem trochę żeby sobie dorobić w ten sposób, tym bardziej że znam osobiście jegomościa, który dorabia sobie jako Mikołaj z prawdziwą brodą i na brak zleceń nie narzeka. ;)

 

Purpurowy :great: na czym przyplynales do Europy?

Na brudnym pontonie, chociaż się bałem że zaraz zatonie. :lol:

 

Purpurowy , jakie wieści przynosisz od Koszałka Opałka ?

Dalej wpier---dala psychojadody , czy na leśnym odwyku ?

Koszałek Opałek jest niereformowalny... :roll:

 

Purpurowy, to jaką furę trzymasz w garażu? :smile:

Wciąż mercedesa. ;)

 

Purpurowy, broda do ogolenia :mrgreen: :mrgreen:

Łe tam, dziewczyny nie szukam, to nie muszę być piękny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×