Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Każda opcja polityczna mówi, że walczy o wolność, tylko ją po prostu bardzo różnie rozumie.

 

Dobre by było, jakby ktoś wprost powiedział "Chcemy ograniczać wolność innych, a jeszcze bardziej sami chcemy być zniewoleni w kwestiach światopoglądowych i finansowych" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda opcja polityczna mówi, że walczy o wolność, tylko ją po prostu bardzo różnie rozumie.

Nie zgadzam się z tym. Kapitalizm daje ludziom wolność, co do spożytkowania swoich pieniędzy. Socjalizm nie pozostawia wyboru, tylko nakazuje płacić przymusowe składki i ponosić odpowiedzialność zbiorową. Oczywiście kapitalizm daje wolność obrotu większością swoich pieniędzy, ale nie do końca, ponieważ powinno się płacić podatki na wojsko, policję i administracje. Taki układ powoduje to, że sfera podatkowa nie jest skomplikowana i nie jest wygórowana. Nie ma podatków dochodowych i innych dziwnych tworów przez które ludzie muszą korzystać z pomocy doradców finansowych, bo państwo skomplikowało tą sferę do granicy absurdu na czym zarabia lobby prawnicze. Podsumowując polega to na tym, że państwo powinno odpowiedzieć sobie na pytanie,co zrobić, żeby państwo nie ograniczało ludzkiej wolności, ale i żeby ludzka swawola nie rozsadziła państwa. Za to socjaliści wychodzą z założenia, że trzeba ograniczyć ludzką wolność i decydować za nich, bo ludzie są z natury głupi, chciwi i nierozsądni. Z racji tego pierwszego epitetu trzeba im narzucić milion zakazów, z racji tego drugiego trzeba im zabrać siłą pieniądze, żeby dać innym albo obrócić je w sposób w jaki nie zrobi tego sam obywatel, bo przecież państwo wie lepiej na co powiniśmy wydać swoje własne ciężko zarobione pieniądze.

 

Mimo to powinno się obalać mity socjalistów. Co do komuchów, to nie ma z nimi żadnej polemiki i należy im albo zafundować kulkę w łeb albo wygonić zagranice. Oczywiście nie komuchów, którzy tylko są tacy światopoglądowo i nie pchają się do polityki, bo każdy ma prawo do swoich poglądów. Ale jeśli komuch się pcha do władzy, to trzeba zareagować ostro, bo jest potencjalnym zagrożeniem dla wolności obywateli z racji tego, że jego rządy grożą państwu totalitaryzmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to socjaliści wychodzą z założenia, że trzeba ograniczyć ludzką wolność i decydować za nich, bo ludzie są z natury głupi, chciwi i nierozsądni.

Mnie chodzi o to, że oni ludziom tego nigdy nie powiedzą tymi słowami. Będą ich wabić do siebie hasłami "wolności" obyczajowej.

 

Mam takiego znajomego byłego SLDowca i byłego Palikociarza, obecnie nie wiem i nie chcę wiedzieć i dla niego wolność to prawo do aborcji i żeby państwo dawało środki antykoncepcyjne za darmo jego przyjaciółkom :lol: Oprócz tego nikt mu nie może kazać chodzić do kościoła i myć uszu, więc jest prawdziwie wolnym człowiekiem ;)

 

Każdy mówi o "wolności". Każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim,

 

No to ustaliliśmy, że sa to poglądy prawicowe, a nie wszechobowiązujące, więc nie muszą być one prawdziwe. To, co dla Ciebie jest zboczeniem, nie jest zboczeniem dla kogoś o odmiennych poglądach, i nie jest zboczeniem dla lekarza

 

Lekarz to nie wyrocznia. Dlatego ludzie powinni myśleć samodzielnie i wiedzieć czym jest zboczenie zamiast potem pisać, że zboczenie nie jest zboczeniem bo lekarze tak mówią. A lekarze muszą tak robić bo taki jest prikaz od polityków sterowanych przez gejowskie lobby. Dlatego mówię : szukajcie prawdy a znajdziecie ale żeby dojść do prawdy trzeba przestać brać za pewnik oficjalną wersję - niezależnie od strony.

 

I dlatego mam poglądy konserwatywno liberalne bo one nic nikomu nie narzucają. Nie zmuszają dzieci do patrzenia się na zboczenia i nie ma tu dyskusji o tym co jest zboczeniem a co nie. Jak się za dużo mówi o morderstwach to zwiększa się liczba morderców i ludzi bojących się morderców. Nagrywają filmy o zdradach, ludzie myslą, że tak się żyje i powstają paranoje dotyczące zdrad oraz więcej zdrad. W ten sposób telewizja manipuluje ludźmi. To samo jest z homoseksualizmem. Dzieci oglądające pary homo mogą mieć z tego powodu skrzywioną psychikę. Mało tego nie tylko dzieci bo kiedy normalny człowiek taki jak ja próbuje podchodzić do takiego problemu z empatią i wczuć się w to co może myśleć gej albo pedofil żeby go zrozumieć potem może złapać nerwicę dotyczącą tych tematów. A potem jeszcze jakaś szmata powie, że skoro mam takie poglądy to pewnie chodzi o jakieś ukryte tendencje i mimo, że wiem, że to nieprawda to kiedy człowiek zacznie to analizować to wszystko hipotetycznie staje się prawdą. Uważam, że dziecko nie powinno widzieć patologii, zboczeń itd a co jest zboczeniem to o tym decyduje natura i nikt inny, a natura stworzyła kobietę i mężczyznę, którzy kochają się i współżyją ze sobą i w ten sposób z miłości powstają dzieci. Można powiedzieć, że spłodzenie dziecka z miłości to odtworzenie boskiego procesu kreacji - tylko, że lewak tego nie rozumie i z natury buntuje się przeciwko prawom natury. Człowiek stawia siebie w pępku świata i uznaje, że mu wszystko wolno - właśnie takie postawy są uznawane przez religie za demoniczne. Nie dziwię się temu bo takie coś prowadzi do upadku społeczeństwa. Jeśli to społeczeństwo upadnie to przez lewaków i postawę "wszystko wolno a każdy musi to tolerować" czyli w sumie taka "tolerancja", która sama nie toleruje innych. Z definicji pasuje do biblijnego szatana :D Dlatego lewacy nienawidzą kościoła, a nie z tych powodów, dla których ja go nie cierpię. Mi kościół przeszkadza z tego samego względu co lewica - narzucanie innym swojej wizji. Ale katolik przynajmniej jest tolerancyjny jeśli postępuje zgodnie ze swoją wiarą a lewacy to najbardziej nietolerancyjni ludzie na świecie.

 

-- 18 lip 2014, 23:33 --

 

znów dziwne myślenie. to jest tylko domaganie się tolerancji, a nie wiekszych praw. Na czym owe wieksze prawa polegają? Oświeć mnie - będę mieć 2 głosy w trakcie głosowania? Albo dostanę zapomogę za orientację? Na czym niby te wieksze prawa polegają? Jakieś konkrety.

 

Domaganie się tolerancji, jak to brzmi, masakra... Tolerancja jest naturalna, ludzie nie tolerują właśnie tego DOMAGANIA SIĘ. A o jakie prawa chodzi? Adopcja dzieci i małżeństwa.

 

-- 18 lip 2014, 23:34 --

 

Poza tym nie podoba mi się to, że ludzie mogą zmieniać płeć, robić operacje plastyczne co prowadzi do takiego pomieszania, że już nie wiadomo co mi się może podobać a co nie. Ludzie w ten sposób tworzą taki matrix a przecież chodzi o odwrotność czyli dążenie do miłości i akceptacji takimi jacy jesteśmy...

 

-- 18 lip 2014, 23:38 --

 

Bo co, bo Tobie się to nie podoba? Jak się nie podoba, to siedź w domu, nie wychodź, to nie będziesz ich widzieć. I po problemie, bo to znowu Twój problem, a oni mają takie samo prawo do okazywania sobie uczuć na ulicy, jak ktoś inny. I nie Ty decydujesz, czy ktoś inny chce na to patrzeć, czy nie. Jak nie chce, to niech nie patrzy. Obrzydliwe poglądy masz.

 

To Ty masz obrzydliwe poglądy. Jakby ludzie chcieli srać na środku ulicy to też mają do tego prawo i to problem ludzi, którzy muszą tam chodzić i to wdychać? To przecież odwrócenie kota ogonem. Pary hetero też nie powinny zbytnio się brandzlować na ulicy tak jak to nieraz robią bo to sąintymne prywatne sprawy ludzi.

 

Jakby więcej było takich ludzi jak Ty, tak "tolerancyjnych", to chyba bym rozważyła emigrację, bo cięzko żyje się wsród ludzi, którzy chcą narzucić komuś sposób zycia, gusty i ograniczac.

 

Przecież jedyne co robię to obrona właśnie przed narzucaniem sposobu życia itd. OBRONA a Ty to odwracasz, znów typowo lewackie odwracanie kota ogonem.

 

-- 18 lip 2014, 23:39 --

 

Ale właśnie z różnorodności rodzi się dyskusja. Cenię różnorodność, nie ustalam, co dla kogoś powinno być sztuką, a co nie. Zwisa mi to. Jak czegoś nie lubię, to mówię, że mi się nie podoba, ale nie mam nic przeciwko, zeby ktoś inny zawiesił sobie nad kominkiem nawet najbardziej okropne dzieło sztuki nowoczesnej, bo mi to w żaden sposób nie szkodzi. Jeśli tobie to działa na nerwy, to jest to poważny symptom.

 

ja mówię zupełnie o czymś innym niż prywatne zainteresowania ludzi. Mówię o tym co jest promowane i narzucane przez popkulturę i media.

 

-- 18 lip 2014, 23:40 --

 

Rety, czemu ulubionym słowem prawicowym jest "promocja"? Luźny seks? Uważam, że seks jest fajny, jeśli uprawiany jest z miłością albo bez, ale bez ranienia innych. Tak, żeby obie strony były zadowolone. A co do luźnego seksu, to czy nie jest on odpowiedzią na "luźny prawicowy seks dystyngowanych ojców rodzin" w poprzednich stuleciach i ich zakłamanie? W burdelach często przesiadywali tacy panowie, którzy obowiązek wierności nakładali tylko na żonę.

 

Taaa winą rozwiązłości seksualnej i ruchania się z kim popadnie i zdrad jest prawica i ojcowie rodzin z poprzednich stuleci :D Nieźle :D

 

-- 18 lip 2014, 23:42 --

 

Ja się nie domagam szacunku, ale równych praw, bo nie zależy mi na szacunku kogoś o takich poglądach. nie będę mówić z pokorą, bo moja seksualność to nie mój problem, tylko innych, którzy chyba mają za mało swoich problemów, albo są nieszczęśliwi i chcą pognębić innych.

 

To teraz masz niby nierówne prawa?

 

I znów przeczysz sam sobie w jednym zdaniu. Zgadzam się z pierwszą częścią. Orientacja, a nawet jej manifestowanie nie godza w innych. W drugiej części znów wracasz do poglądu "zdrowe i naturalne", czyli do tego, co Ty uważasz za zdrowie i naturalne. Czyli: bądźcie wolni, ale my, prawicowcy, wam opiszemy, na czym ta wolność polega i co nam się nie podoba.

 

Jakieś zasady muszą obowiązywać, nie może być anarchii bo by Cię teraz wyjebali jacyś kolesie z domu bo są silniejsi i sobie mogą tutaj zamieszkać. Wolność opiera się na poszanowaniu drugiego człowieka i większość sobie nie życzy gender i promocji homoseksualizmu. Na to lewacy mają już receptę - narzucić "tolerancję" siłą i wmówić głupiemu społeczeństwu te poglądy. A ja się właśnie temu sprzeciwiam i chciałbym żeby ludzie myśleli sami bez pomocy mediów, autorytetów, lekarzy itd.

 

-- 18 lip 2014, 23:44 --

 

cyklopka,

 

dla niego wolność to prawo do aborcji i żeby państwo dawało środki antykoncepcyjne za darmo jego przyjaciółkom

 

Haha no i właśnie podobne poglądy prezentuje tutaj zmęczona_wszystkim, zmęczenie daje się we znaki kobiecie :P Prawo do aborcji, potem będzie prawo do morderstwa ale już kara śmierci i marihuana zła :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi o "wolności". Każdy.

Liberałowie mówią o daniu ludziom jak największej swobody. Ale nie mogą im dać 100% wolności, bo się może skończyć jak za króla Sasa, kiedy to ludzie sobie hulali i doszło do rozbioru Polski. Po prostu musi być ktoś, kto patrzy długoterminowo i widzi skutki różnych decyzji. Znaczna część społeczeństwa na to nie zwraca uwagi, dlatego tak popierali Gierka jak brał kredyty na potęgę. Bo teraz będzie dobrze, a że póżniej będziemy musieli zaciskać pasa i ponieść konsekwencje ( albo nie my, tylko przyszłe pokolenia), to trudno.

Za to Socjalizm, to ideologia, która nie powstała jak głosi na miłości do bliżniego, tylko na zawiści. Bo przecież nikt nie może mieć więcej, musi być po równo i koniec. To kapitalizm wyrównuje szanse, bo daje ludziom takie same prawa przez to, że nie ingeruje w rynek. Gdy państwo ingeruje w rynek, to zamiast konkurencji, która jest domeną głównego rynku i motorem napędowym rozwoju, powstaje korupcja i monopol. W końcu państwa wspiera różnego rodzaju lobby i przez to zabija równe szanse do wzbogacenia się. Poza tym gdy chcesz zapłacić za usługę dajmy to medyczną, to pieniądze nie trafiają bezpośrednio do lekarza. Przepływ pieniędzy wygląda tak rząd- ministerstwo zdrowia- lekarz. Rząd i ministerstwo zdrowia ( które przecież nie leczy, tylko jest szlachtą do utrzymania) to pośrednicy. Gdyby tak sprywatyzować szpitale, to pieniądze za usługe trafiają do lekarza bezpośrednio i koszta spadają, bo i pośrednicy znikają. Dlatego socjalizm to bydlacka ideologia, która tak naprawdę jest złodziejem w przebraniu Matki Teresy :D

Za to komunizm, to ideologia, którą stworzyła banda jakiś skurwysynów. Jakby na to nie patrzeć to i socjalizm i komunizm to ideologie stworzone przez złodziei, tylko ta pierwsza wprowadza swój monopol przez manipulacje, a ta druga przez terror.

 

-- 18 lip 2014, 22:52 --

 

Ja się nie domagam szacunku, ale równych praw,

Jak to mawiał Nietzsche " krzydwa nie dzieje się przez nierówne prawa, tylko przez roszczenie sobie równych praw" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natura i nikt inny, a natura stworzyła kobietę i mężczyznę, którzy kochają się i współżyją ze sobą i w ten sposób z miłości powstają dzieci. Można powiedzieć, że spłodzenie dziecka z miłości to odtworzenie boskiego procesu kreacji - tylko, że lewak tego nie rozumie i z natury buntuje się przeciwko prawom natury.

Natura jest osobą? Natura jest bogiem?

 

Oj, chłopie, w innym temacie pisałeś, że nie można być niczego pewnym, nawet tego, że świat istnieje, a tu nagle z pełnym i nabożeństwem piszesz, że osobowa natura istnieje, świadomie stworzyła świat i nawet ustaliła dla niego reguły, których mamy przestrzegać. Do tego nikt nie uprawia seksu i nie płodzi dzieci bez miłości.

 

Nie zrozum mnie źle, ja jestem konserwatywna, ale mam uczulenie na tego typu dyskurs i brak konsekwencji.

 

Jeśli to społeczeństwo upadnie to przez lewaków i postawę "wszystko wolno a każdy musi to tolerować" czyli w sumie taka "tolerancja", która sama nie toleruje innych.

Ostatnio w jednym tolerancyjnym kraju antifa dostała po mordzie od imigrantów, o których dobrobyt walczy :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka,

Natura jest osobą? Natura jest bogiem?

 

Oj, chłopie, w innym temacie pisałeś, że nie można być niczego pewnym, nawet tego, że świat istnieje, a tu nagle z pełnym i nabożeństwem piszesz, że osobowa natura istnieje, świadomie stworzyła świat i nawet ustaliła dla niego reguły, których mamy przestrzegać. Do tego nikt nie uprawia seksu i nie płodzi dzieci bez miłości.

 

Niczego takiego nie pisałem... Ciężko jest czasem dyskutować bo ludzie normalne polskie słowa interpretują jakoś dziwnie, tak że nawet bym się nie spodziewał, że tak się da :D

 

Natura nie jest osobowa ale to jest pewien fakt, który każdy może zaobserwować, że dziecko rodzi się naturalnie dzięki stosunkowi płciowemu kobiety i mężczyzny i jeśli dziecko jest stworzone i wychowane w miłości to ma dużo większe szanse na szczęście niż inne dzieci.

 

Nie zrozum mnie źle, ja jestem konserwatywna, ale mam uczulenie na tego typu dyskurs i brak konsekwencji.

 

Kwestia Twojej interpretacji bo ja bardzo konsekwentnie piszę to co uważam a jest to logiczne i analizowane od każdej strony więc jedynie nieporozumienia językowe mogą powodować problemy :P

 

Ostatnio w jednym tolerancyjnym kraju antifa dostała po mordzie od imigrantów, o których dobrobyt walczy :brawo:

 

Antifa nie walczy o żaden dobrobyt więc to dobrze, że dostała po mordzie, chociaż sam przemocy nie popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lewactwem trzeba jechać równo między innymi z marksizmem kulturowym. Ten cały marksizm kulturowy, który promuje dewiacje i robi ludziom chaos semantyczny w głowach, to zapalnik do upadku cywilizacji. Nasza cywilizacja opiera się na twierdzeniu Arystotelesa, że jest norma i dewiacja. Skoro się nazywa w mediach homoseksualistę " kochający inaczej" i mówi się że to normalne, to tak naprawdę robi się z tego normę. Skoro wszystko jest normą, to na logikę przestaje istnieć coś takiego jak norma. Do tego nazywanie socjalistów prawicą. Ludzie mają mętlik w głowach i nie odróżniają prawicy od lewicy. Nazywają pis skrajną prawicą, chociaż pis to partia o socjalistycznych poglądach. Nazywają Hitlera skrajnym prawicowcem, chociaż za jego rządów panował w Niemczech narodowy socjalizm.

Nie chodzi o to, żeby gejów wrzucać do pieca i wykluczyć ze społeczeństwa, ale muszą się pogodzić z tym, że nie dostaną dzieci do adopcji ani ślubu. Mogą sobie żyć w społeczeństwie, ale niech przestaną sobie ciągle pieprzyć, że należą im się ch.uj wie jakie prawa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lekarz to nie wyrocznia. Dlatego ludzie powinni myśleć samodzielnie i wiedzieć czym jest zboczenie zamiast potem pisać, że zboczenie nie jest zboczeniem bo lekarze tak mówią. A lekarze muszą tak robić bo taki jest prikaz od polityków sterowanych przez gejowskie lobby. Dlatego mówię : szukajcie prawdy a znajdziecie ale żeby dojść do prawdy trzeba przestać brać za pewnik oficjalną wersję - niezależnie od strony.

Dalej to samo - Twoja prawda jest jedyna i obowiązująca. Nie, tak po prostu nie jest. Znalazłeś tylko prawde dla siebie. Wolisz taką, ok. Żyj sobie z nią.

 

I dlatego mam poglądy konserwatywno liberalne bo one nic nikomu nie narzucają.

nie, no skąd. One tylko ograniczają wszystko to, co "niekonserwatywne".

 

Nagrywają filmy o zdradach, ludzie myslą, że tak się żyje i powstają paranoje dotyczące zdrad oraz więcej zdrad.

Już aż ręce opadają, jak ktoś pisze takie brednie. Lepiej zlikwidować kinematografię...

 

Dzieci oglądające pary homo mogą mieć z tego powodu skrzywioną psychikę. Mało tego nie tylko dzieci bo kiedy normalny człowiek taki jak ja próbuje podchodzić do takiego problemu z empatią i wczuć się w to co może myśleć gej albo pedofil żeby go zrozumieć potem może złapać nerwicę dotyczącą tych tematów.

Ty naprawde jesteś chory. Nikt normalny nie wpada w nerwicę mając do czynienia z jakimkolwiek zjawiskiem. Ty naprawde siebie nie czytasz? Zarzucasz homoseksualistom, ze są winni Twojej nerwicy, bo się zagłębiałeś w temat? to brzmi jak wariactwo. Poważnie tego nie widzisz?

 

A potem jeszcze jakaś szmata powie, że skoro mam takie poglądy to pewnie chodzi o jakieś ukryte tendencje i mimo, że wiem, że to nieprawda to kiedy człowiek zacznie to analizować to wszystko hipotetycznie staje się prawdą.

A, więc teraz znowu wina kogoś innego. Zawsze winien jest ktoś inny. Ty masz problemy ze sobą, ale zawinili "oni". :roll:

 

 

A o jakie prawa chodzi? Adopcja dzieci i małżeństwa.

 

to akurat zwykłe ludzkie prawa, a nie ma w nich nic nadzwyczajnego.

 

Poza tym nie podoba mi się to, że ludzie mogą zmieniać płeć, robić operacje plastyczne co prowadzi do takiego pomieszania, że już nie wiadomo co mi się może podobać a co nie.

 

Znowu obarczasz innych swoimi problemami. Zrozum, nie jesteś pępkiem świata.

 

To Ty masz obrzydliwe poglądy. Jakby ludzie chcieli srać na środku ulicy to też mają do tego prawo i to problem ludzi, którzy muszą tam chodzić i to wdychać? To przecież odwrócenie kota ogonem. Pary hetero też nie powinny zbytnio się brandzlować na ulicy tak jak to nieraz robią bo to sąintymne prywatne sprawy ludzi.

Nie, bo sranie na ulicy podpada pod odpowiednią kategorię zachowań, które mogą być karane grzywną. Tak samo akt seksualny w publicznym miejscu. Też uważam, ze osobiste sprawy powinno się załatwiać w domu, ale to nie oznacza, ze mam sobie odmawiać zwykłych przyjemnych odruchów, np. trzymania się za rękę, pocałowania, przytulenia, bo chodzi gdzieś jakiś nawiedzony oszołom, który sobie tego nie życzy.

 

 

Przecież jedyne co robię to obrona właśnie przed narzucaniem sposobu życia itd. OBRONA a Ty to odwracasz, znów typowo lewackie odwracanie kota ogonem.

 

Przeczytaj, co napisałam powyżej. I jedź do krajów islamskich, tych najbardziej ortodoksyjnych. sprawdziłbyś się wśród talibów, którzy chodzą i "napominają" ludzi na ulicy. Jak nie narzucasz mi swoich poglądów - narzucasz, bo twierdzisz, że nie wolno mi okazywać jakichkolwiek uczuć na zewnątrz.

 

 

ja mówię zupełnie o czymś innym niż prywatne zainteresowania ludzi. Mówię o tym co jest

promowane i narzucane
przez popkulturę i media.

 

znów to ukochane słowo promocja. Kiepsko z Tobą, jeśli wiecznie boisz się, ze ktoś ci coś narzuci, tak jak z tą kobietą, o której pisałeś, ze rzekomo doprowadziła Cię do nerwicy, bo sobie zacząłeś wmawiać homoseksualizm.

 

Taaa winą rozwiązłości seksualnej i ruchania się z kim popadnie i zdrad jest prawica i ojcowie rodzin z poprzednich stuleci :D Nieźle :D

 

Nie, nie twierdzę, ze to ich wina, ale pokazuję, ze prawicowy tradycyjny styl życia był nieźle zakłamany.

 

To teraz masz niby nierówne prawa?

 

Związki partnerskie - nie ma. Dziedziczenie - bardzo droga sprawa. to tylko przykłady.

 

 

Jakieś zasady muszą obowiązywać, nie może być anarchii bo by Cię teraz wyjebali jacyś kolesie z domu bo są silniejsi i sobie mogą tutaj zamieszkać. Wolność opiera się na poszanowaniu drugiego człowieka i większość sobie nie życzy gender i promocji homoseksualizmu

 

A dlaczego Twoje prawa mają obowiązywać? I skąd to przypuszczenie, że większość sobie nie życzy?

A ja się właśnie temu sprzeciwiam i chciałbym żeby ludzie myśleli sami bez pomocy mediów, autorytetów, lekarzy itd.

 

No to właśnie wtedy będzie anarchia. bo każdy człowiek zaburzony będzie mieć swoją opinię i głosił swoją prawdę. Gdyby było więcej ludzi takich jak Ty, to własnie skończyłoby to się pogromem.

 

dla niego wolność to prawo do aborcji i żeby państwo dawało środki antykoncepcyjne za darmo jego przyjaciółkom
Haha no i właśnie podobne poglądy prezentuje tutaj zmęczona_wszystkim, zmęczenie daje się we znaki kobiecie :P Prawo do aborcji, potem będzie prawo do morderstwa ale już kara śmierci i marihuana zła :D :D :D

 

Nie jestem za aborcją, bo można zapobiegać ciąży, a sa sytuacje, w których przerwać ciążę można i sa one prawnie ustalone. Środki antykoncepcyjne, oprócz zasadniczego celu, są też lekiem na zaburzenia hormonalne, więc nie rozumiem dlaczego miałyby być nierefundowane. Marihuana? nie mam nic przeciwko, ale jak patrzę na to, co piszesz, to obiecuję sobie być ostrożna, zebym nie miała takiego chaosu we łbie :D

Oczywiście, możesz sobie żartować, ze zmęczenie daje się mi we znaki, ale sam wiesz, że to Ty masz problem, a nie ja. Dziwię się, dlaczego tak nie dopuszczasz do siebie możliwości, ze sam sobie stworzyłeś własne problemy. Przeczytaj, kto tu jest tak naprawde zmęczony? Ja sobie żyję w realu, spotykam się z dziewczyną, jakoś staram sie naprawić swoje życiowe błędy. Czy to ja nieustannie piszę o myślach samobójczych? Czy to ja nawijam te bełkotliwe posty o natręctwach i swoim analizowaniu siebie? gołym okiem widac, ze jest w Tobie taki chaos, że nie radzisz sobie z nim, o czym zresztą piszesz. Stworzyłeś sobie mase problemów, za których winą chcesz obarczać innych. Nie leczysz się, bo wiesz wszystko lepiej od lekarzy (w twoim oczywiscie mniemaniu). Czytając Twoje wypowiedzi myślę sobie, że naprawdę dobrze, ze takie pomieszanie zmysłów zostało mi oszczędzone. :D

 

-- 19 lip 2014, 00:37 --

 

Nie chodzi o to, żeby gejów wrzucać do pieca i wykluczyć ze społeczeństwa, ale muszą się pogodzić z tym, że nie dostaną dzieci do adopcji ani ślubu. Mogą sobie żyć w społeczeństwie, ale niech przestaną sobie ciągle pieprzyć, że należą im się ch.uj wie jakie prawa. :D

 

Nie muszą się pogodzić z tym, bo czasy się zmieniają i trudno powiedzieć, co będzie za kilka lat, a co dopiero w przyszłości. Poza tym są inne sposoby obejścia problemu adopcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, popieram w pełni. Lewactwo robi mętlik w głowach i nawet mi na chwilę zrobiło przez co chciałem się zabić bo uznałem, że skoro nie ma żadnych wartości to życie nie ma sensu. Ale jednak wartości są i należy pracować u podstaw ośmieszając lewackie teorie i dbać o normalność. zmęczona_wszystkim,

Dalej to samo - Twoja prawda jest jedyna i obowiązująca. Nie, tak po prostu nie jest. Znalazłeś tylko prawde dla siebie. Wolisz taką, ok. Żyj sobie z nią.

 

Nie ma mojej jedynej prawdy. Obowiązujący jest pogląd, że najważniejsza jest wolność człowieka, którą ogranicza taka sama wolność innych ludzi. To jest normalność, zdrowie i... prawica. Lewactwo promuje odwrotny pogląd - najważniejsza jest tolerancja, a wolność i tolerancja to nie to samo. Wolność to miłość a tolerancja to uznanie wolności innych. Lewacy budują jakieś swoje ideologie i nie tolerują tego, że ktoś ma inne zdanie. Zmuszają ludzi do tolerancji nienormalności i promują tę nienormalność poprzez media, autorytety itd. Pozwalają na wszystko oprócz logicznego myślenia i tego co może to myślenie pobudzić. Dlatego pewnie skun jest nielegalny bo człowiek zaczyna po tym odróżniać iluzję (albo zaczyna sobie wkręcać swoje iluzje, to już zależy od człowieka) i wtedy jest poza kontrolą rządu co jest im nie na rękę. Lewakom nie na rękę jest to żeby mieć inne zdanie, uważać za najważniejsze wartości miłość i rodzinę - oni tego nienawidzą. Nie chcą żeby człowiek wierzył w Boga. Chcą tylko żeby ludzie zaspokajali swoje potrzeby jak zwierzęta. Żryć, srać, kasa jest od państwa, edukacja jest państwowa więc ludzie mogą być dowolnie ogłupiani i kontrolowani. A jak ktoś jest bardziej świadomy? No to wariat, oszołom. Pechowcy lądują w szpitalach psychiatrycznych, szczęśliwcy wybijają się ale nic nie mogą zrobić bo lewackich ogłupiaczy jest więcej.

 

Przykład muzyki: ludzie słuchają tego co im się podoba, radio bada rynek i puszcza im to czego chcą słuchać. Odwrotność tego to radio puszcza taką muzykę jaka im się podoba bo mają podpisane kontrakty, a następnie wmawia się ludziom, że to fajna muzyka i oni tego słuchają. To już manipulacja i tak robi lewica. Tworzą "matrix" i mówią ludziom co mają robić, co jest prawidłowe i buntują ludzi przeciwko sobie. To jest właśnie wina socjalizmu i za dużej roli państwa. Z drugiej strony banki. Likwidacja socjalizmu przy obecnym systemie bankowym to wybór mniejszego zła. Nie wiem co człowiek może z tym zrobić, pewnie nic. Za to na swoje poglądy mam wpływ i cieszę się, że nie jestem zdemoralizowanym lewusem.

 

nie, no skąd. One tylko ograniczają wszystko to, co "niekonserwatywne".

 

A no tak, w sumie powinni przecież pozwolić na morderstwa, gwałty itd bo to konserwatywne bzdury, że się tego zabrania... :roll: Do tego prowadzi myśl lewacka - do zaniku moralności i zasad. To choroba duszy czy jej brak?

 

Ty naprawde jesteś chory. Nikt normalny nie wpada w nerwicę mając do czynienia z jakimkolwiek zjawiskiem. Ty naprawde siebie nie czytasz? Zarzucasz homoseksualistom, ze są winni Twojej nerwicy, bo się zagłębiałeś w temat? to brzmi jak wariactwo. Poważnie tego nie widzisz?

 

No to weź pod uwagę, że takie to ma skutki i to nie tylko w moim przypadku bo nerwice są coraz częstszą przypadłością naszych zdemoralizowanych czasów. Tak się dzieje kiedy ktoś ma empatię i chce dobrze dla każdego i stara się zrozumieć motywy tej zdemoralizowanej części świata. Lewak nawet o tym nie pomyśli bo nie wie co to sumienie i moralność oraz empatia i pewnie się nie zastanawia nad takimi kwestiami. To jest dopiero choroba zwana psychopatią.

 

A, więc teraz znowu wina kogoś innego. Zawsze winien jest ktoś inny. Ty masz problemy ze sobą, ale zawinili "oni". :roll:

 

Taaa ja jestem winny, że mam takie problemy. Żebym był za to winny musiałbym wymyślić te lewackie teorie, które zawiniły. Widocznie sam sobie takie zarzuty stawiałem, co nie? Kurwa co za znieczulica i lewackie gadanie. Dzięki takim osobom jak Ty maleje mi wrażliwość i empatia...

 

to akurat zwykłe ludzkie prawa, a nie ma w nich nic nadzwyczajnego.

 

Taa a niedługo w morderstwach nie będzie niczego nadzwyczajnego :roll: To są prawa RODZINY czyli kobiety i mężczyzny. Dla egoizmu dwóch pedryli albo lesb dziecko ma cierpieć? Co za demoralizacja, podobnie jak popieranie aborcji w każdym przypadku tak jakby tego chciały palikmioty.

 

Znowu obarczasz innych swoimi problemami. Zrozum, nie jesteś pępkiem świata.

 

Oooo nie. To pedały nie są pępkami świata. To debile z problemami, którzy muszą sobie coś takiego robić nie są pępkami świata. Ja nie piszę tylko w swoim imieniu tylko w imieniu wszystkich ludzi, którzy chcą żyć w normalnym świecie a przegrywają życie przez wszechobecne patologie. Ale dla lewaków wszystko wolno, ot tolerancja :mrgreen:

 

Nie, bo sranie na ulicy podpada pod odpowiednią kategorię zachowań, które mogą być karane grzywną. Tak samo akt seksualny w publicznym miejscu. Też uważam, ze osobiste sprawy powinno się załatwiać w domu, ale to nie oznacza, ze mam sobie odmawiać zwykłych przyjemnych odruchów, np. trzymania się za rękę, pocałowania, przytulenia, bo chodzi gdzieś jakiś nawiedzony oszołom, który sobie tego nie życzy.

 

No właśnie sranie na ulicy jest karane grzywną i pewnie niedługo lewacy to zniosą. Oszołomstwem to jest nieodmawianie sobie takich odruchów. Co Ty zwierzęciem jesteś, że nie umiesz się opanować? Jak małpa? Nosz kuraw to jest patologia. Jak coś jest zakazane prawem to nie znaczy, że to niemoralne i odwrotnie - jak coś wolno to nie znaczy, że to moralne. Ale lewak nie myśli samodzielnie i patrzy na to co jest dozwolone bo nie ma sumienia i moralności...

 

 

Przeczytaj, co napisałam powyżej. I jedź do krajów islamskich, tych najbardziej ortodoksyjnych. sprawdziłbyś się wśród talibów, którzy chodzą i "napominają" ludzi na ulicy. Jak nie narzucasz mi swoich poglądów - narzucasz, bo twierdzisz, że nie wolno mi okazywać jakichkolwiek uczuć na zewnątrz.

 

Niczego takiego nie twierdzę. Twierdzę, że nie powinno się manifestować takich spraw a już na pewno nie powinien to być temat polityczny i telewizyjny. W głowach się popierdoliło i w dupach poprzewracało... :roll:

 

 

znów to ukochane słowo promocja. Kiepsko z Tobą, jeśli wiecznie boisz się, ze ktoś ci coś narzuci,

 

Nie piszę teraz o sobie tylko o ludziach, a szczególnie dzieciach. Ale tak już jest, że mając takie poglądy jakie miałem i o których piszę teraz byłem atakowany przez lewaków tak jak teraz przez Ciebie. I wiedziałem, że mam rację. No i niestety wziąłem pod uwagę to, że mogę nie mieć racji. Lewacy tego nie robią więc pewnie nie wiesz o czym mówię bo generalnie większość lewaków nie ma refleksji i nie bierze pod uwagę przeciwnej wersji. A widzisz, ja wziąłem i przez to wpadłem w poważne kłopoty. Teraz wiem, że to był błąd ale mądry Polak po szkodzie. Poza tym przez to, że tak jest i media manipulują dużą częścią ludzi jest ciężej znaleźć tych pozytywnych ludzi, którzy mają swoje zdanie. Większość powtarza za mediami i autorytetami a to pierwszy krok do upadku społeczeństwa.

 

Nie, nie twierdzę, ze to ich wina, ale pokazuję, ze prawicowy tradycyjny styl życia był nieźle zakłamany.

 

To nie pokazuj bo to nic nie wnosi do dyskusji, miało być manipulacją ale wyszło marnie.

 

Związki partnerskie - nie ma. Dziedziczenie - bardzo droga sprawa. to tylko przykłady.

 

Związki partnerskie myślącym ludziom nie są potrzebne a dziedziczenie czy dane ze szpitala to akurat powinny być sprawy załatwione w łatwiejszy sposób. Po prostu to wina socjalizmu, podatków i obowiązujących durnych praw. Głównie socjalizmu bo dziedziczenie na wolnym rynku to byłby jeden papier podpisany w obecności prawnika a dzisiaj to papierologia i durne przepisy.

 

A dlaczego Twoje prawa mają obowiązywać? I skąd to przypuszczenie, że większość sobie nie życzy?

 

A czemu Twoje? Moje ponieważ są zdrowe i opierają się o moralność a nie dowolność robienia wszystkiego jakby chcieli lewacy. Większość sobie nie życzy - to jasne, pogadaj z ludźmi poza netem i zobaczysz co sądzi większość.

 

 

No to właśnie wtedy będzie anarchia. bo każdy człowiek zaburzony będzie mieć swoją opinię i głosił swoją prawdę. Gdyby było więcej ludzi takich jak Ty, to własnie skończyłoby to się pogromem.

 

nie bo po pierwsze nie ma czegoś takiego jak człowiek zaburzony. Musiałaby istnieć obiektywna norma a tej lewacy przecież nie spełniają bo to oni pasują do zaburzeń. Każdy zreszta powinien móc głosić swoją prawdę ale człowieka zaburzonego nikt by nie słuchał gdyby nie został obwołany autorytetem w mediach. Coś cienko Ci idzie ta argumentacja na siłę, to może skończ? :)

 

 

Nie jestem za aborcją, bo można zapobiegać ciąży, a sa sytuacje, w których przerwać ciążę można i sa one prawnie ustalone

 

i tak powinno zostać, a lewacy od palikmiota próbowali to zmieniać... PiS zresztą też tylko w drugą stronę.

 

Środki antykoncepcyjne, oprócz zasadniczego celu, są też lekiem na zaburzenia hormonalne, więc nie rozumiem dlaczego miałyby być nierefundowane.

 

Dlatego, że każdy powinien sam sobie za to płacić. Refundacja to lewacki pomysł, który oczywiście jest debilny w większości przypadków. Kasa państwa nie jest bez dna a póki co nie stać ich na refundację leków na raka czy poważne choroby. Ale lewak chce mieć środki antykoncepcyjne taniej albo za darmo... no cóż tak jak pisałem dla tych ludzi liczy się tylko własna dupa a moralność nie istnieje. Nie życzę Ci tego ale jak zachorujesz (albo ktoś bliski) na coś to zobaczysz o co chodzi z refundacją leków i dlaczego antykoncepcja nie powinna być finansowana.

 

Marihuana? nie mam nic przeciwko, ale jak patrzę na to, co piszesz, to obiecuję sobie być ostrożna, zebym nie miała takiego chaosu we łbie :D

 

To Twoja subiektywna opinia, a wg mojej to Ty masz wielki chaos i burdel w głowie - do tego zresztą prowadzi oderwanie się od zasad i lewacki zanik moralności.

 

Oczywiście, możesz sobie żartować, ze zmęczenie daje się mi we znaki, ale sam wiesz, że to Ty masz problem, a nie ja.

 

Nie to Ty wiesz, a chwyty lingwistyczne nie pomogą Ci w tej dyskusji bo bardzo łatwo je dostrzegam. Fajnie wymyślona sugestia ale kojarzy mi się z wyparciem i projekcją :)

 

Dziwię się, dlaczego tak nie dopuszczasz do siebie możliwości, ze sam sobie stworzyłeś własne problemy.

 

Bo właśnie przez dopuszczenie takiej możliwości zacząłem mieć problemy ale koniec z tym. takie dyskusje podnoszą mnie na duchu i dodają pewności siebie bo widzę teorie, które są tak debilne, że utwierdzam się w swojej racji. W sumie dzięki bo tego mi było potrzeba tak naprawdę - większej pewności siebie.

Przeczytaj, kto tu jest tak naprawde zmęczony?

Czytam i widzę, że zmęczona_wszystkim, Torres to zdrowy byk i nawet gole strzela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w jedno popołudnie na festynie zarobiłam ładnych parę stów na hospicjum :yeah: Tak, wierzę, że Polacy są z natury życzliwi, pracowici i lubią czynić dobro, natomiast chory system (poprzedni i jego obecne popłuczyny) wyciąga z ludzi to co najgorsze - cwaniactwo, kombinatorstwo, złodziejstwo.

 

-- 18 lip 2014, 18:58 --

 

dlatego chciałabym, żeby istniał w kraju taki ustrój i takie prawo, żeby każdy mógł się utrzymać ze swojej pracy i żeby opłacało się być uczciwym.

I to jest piękny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w jedno popołudnie na festynie zarobiłam ładnych parę stów na hospicjum :yeah: Tak, wierzę, że Polacy są z natury życzliwi, pracowici i lubią czynić dobro, natomiast chory system (poprzedni i jego obecne popłuczyny) wyciąga z ludzi to co najgorsze - cwaniactwo, kombinatorstwo, złodziejstwo.

 

-- 18 lip 2014, 18:58 --

 

dlatego chciałabym, żeby istniał w kraju taki ustrój i takie prawo, żeby każdy mógł się utrzymać ze swojej pracy i żeby opłacało się być uczciwym.

I to jest piękny pomysł.

Pomysł rzeczywiście piękny, szkoda tylko że w obecnych warunkach niemożliwy do zrealizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą się pogodzić z tym, bo czasy się zmieniają i trudno powiedzieć, co będzie za kilka lat, a co dopiero w przyszłości. Poza tym są inne sposoby obejścia problemu adopcji.

Pewnie dlatego zdelegalizowali przywilej posiadania broni, bo człowiek zdrowy na umyśle przywrócił by równość w naturze, gdyby zobaczył, że homosie wychowują dzieci :D

A dlaczego Twoje prawa mają obowiązywać? I skąd to przypuszczenie, że większość sobie nie życzy?

Bo jeszcze nie wszyscy zgłupieli. Kiedyś chłopcy się bawili godzinami na podwórku, wchodzili na drzewa, bawili się samochodami albo w jakieś wojny i to wyrabiało w nich poczucie męskości, a dziewczynki miały swoje zabawy i to wyrabiało w nich kobiecość. To było normalne. A teraz wprowadzają jakiś gender, gdzie chłopcy mają się malować szminkami i latać w sukienkach. Przecież na taki pomysł mógł wpaść tylko jakiś lewacki matoł i do tego kawał skurw.ysyna.

Niczego takiego nie twierdzę. Twierdzę, że nie powinno się manifestować takich spraw a już na pewno nie powinien to być temat polityczny i telewizyjny. W głowach się popierdoliło i w dupach poprzewracało...

Otóż to. Eurowizje wygrywa jakiś transwestyta przebrany za kobiete... z brodą. Ma prawo się ubierać jak chce, ale ten wynik, to była polityczna decyzja. Przez chwile nie wiedziałem, gdy wyszedł na scenę czy oglądam festival muzyczny, czy pokaz w cyrku. To oczywiście moje subiektywne odczucie i nie zamierzam zwalczać takich ludzi, ale jestem przeciwny ich promocji.

I to jest piękny pomysł.

Bez obrazy detektyw, ale gdy patrze na twoje poglądy, to wieszczyłbym koniec naszemu narodowi gdybyś doszedł do władzy. Za twoich rządzów byłaby taka bieda, że prosilibyśmy o pomoc humanitarnom kraje afrykańskie, żeby nam jakie banany wysłali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rzeczywiście piękny, szkoda tylko że w obecnych warunkach niemożliwy do zrealizowania.

Wiadomo, że ideał to nie jest coś, co jest łatwo osiągalne, ale coś co ma nam przyświecać.

 

I każdy nawet najmniejszy krok, nawet o pół stópki w pożądanym kierunku jest ważny. Ja to mierzę rosnącą liczbą ludzi, którzy widzą, że nie powinno być tak jak teraz ani tak jak mówi większość polityków oraz z pośród nich tych którzy mają odwagę coś zrobić.

 

Nawet jeśli nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną realizować wszystkich wartości, w które wierzymy, nie powinniśmy tych wartości zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, z Tobą faktycznie nie da się dyskutować, więc nie warto rozmawiać. O ironio, Tobie się naprawde wydaje, że Twoje argumenty są logiczne i że łatwo obaliłeś wszystko, co napisałam, a przecież wyszło dokładnie to, co pisałam wczesniej. Tylko ty widzisz swoją genialność argumentowania, nikt poza tym, więc niech Ci będzie, chorym trzeba przytakiwac, jak się leczyć nie chcą. Niech chory myśli, że jest Napoleonem :D

Twoja obsesja na punkcie lewaków i przypisywania innym swoich obaw jest patologiczna. Wszystko dobre to prawica, wszystko złe to lewica - oto narzucony schemat myślenia. Jak ktoś ma lewicowe poglądy, to nie ma duszy, refleksji, jest głąbem - ot, takie gadanie chorego. Jestem małpą, bo na spacerze chcę normalnie chwycić partnerkę za rękę, a to przecież niemalże nimfomania :D I jakieś durne pomysły, że lewica chce pozwalać na morderstwa. Z czymś takim się nie polemizuje, bo szaleństwo nie ma logiki.

Na szczęście nie muszę udowadniać takim typom jak ty, że nie jestem takim tępym osobnikiem za jakiego mnie uważasz. A skoro myślisz, ze mam chaos w głowie - myśl sobie tak, może ci będzie lepiej, ale to Ty się męczysz, a nie ja. Więcej pisac nie mam zamiaru, bo ludzi chorych się leczy, a nie dyskutuje się z nimi, bo sprowadziłbyś mnie do poziomu swojego szaleństwa i braku sensownych argumentów poza powtarzanym na okrągło: Prawo to ja, tylko ja mam rację. Niech ci będzie, ze jestem lewakiem, jesli w jakiś sposób poprawi Ci to samopoczucie i pozwoli żyć bez takiego burdelu w głowie, jaki masz teraz, i który wiele osób może zobaczyć bez większego problemu, prosze bardzo. Ja akurat poglądy mam różnorodne, a w kwestii gospodarki jestem za wolnym rynkiem. Ale jak tu dyskutowac z kimś, kto twierdzi, ze nie mam duszy, refleksji, jestem tępa, bo osmielam się podwazyć jego wypowiedzi, które na 10 km wołają: Lekarza!!! I to szybko!!! Tacy jak Ty sprawiają, ze wielu ludzi jest najeżonych wobec konserwatywnego liberalizmu, bo o ile z innymi mozna porozmawiać, można dyskutowac, bez obrażania, to z toba się nie da, bo sobie wmówiłeś, że Twoje argumenty są takie wspaniałe, tymczasem dla normalnego człowieka brzmią bardziej jak bełkot. Życze wyleczenia się, żeby twoje zaburzenia nie przekształciły się w fizyczne akty agresji, bo skoro problemy tkwią tylko i wyłącznie zewnątrz, to jak bardziej ci odbije, możesz poczuć chęć, zeby je usuwać. I na pewno ułożyłbyś sobie jakąś chorą (z Twojego punktu widzenia jak najbardziej logiczną) teorię, jak gostek z Norwegii. Oby nie...

 

-- 19 lip 2014, 14:37 --

 

Bo jeszcze nie wszyscy zgłupieli. Kiedyś chłopcy się bawili godzinami na podwórku, wchodzili na drzewa, bawili się samochodami albo w jakieś wojny i to wyrabiało w nich poczucie męskości, a dziewczynki miały swoje zabawy i to wyrabiało w nich kobiecość. To było normalne. A teraz wprowadzają jakiś gender, gdzie chłopcy mają się malować szminkami i latać w sukienkach. Przecież na taki pomysł mógł wpaść tylko jakiś lewacki matoł i do tego kawał skurw.ysyna.

 

A kto zabrania chłopcom bawić się na dworze? I to godzinami? Stawiałabym na gry komputerowe a nie gender :D I tu przydałoby się coś, co obie płcie odciągnęłoby od komputera i komórki i rozwinęło sprawność. Ale to już kwestia edukacji, wiekszego nacisku na organizowanie dodatkowych zajeć, które stanowiłyby konkurencję wobec gier komputerowych. A przypadek przebierania, o którym mówisz, jest jednostkowy, ale z braku argumentów pojawia się za każdym razem. Ale dla pewności lepiej zdelegalizować bale przebierańców, bo jeszcze jakiś chłopiec mógłby się, nie daj boże, przebrać za kogoś w sukience, np. księdza :D

 

Otóż to. Eurowizje wygrywa jakiś transwestyta przebrany za kobiete... z brodą. Ma prawo się ubierać jak chce, ale ten wynik, to była polityczna decyzja. Przez chwile nie wiedziałem, gdy wyszedł na scenę czy oglądam festival muzyczny, czy pokaz w cyrku. To oczywiście moje subiektywne odczucie i nie zamierzam zwalczać takich ludzi, ale jestem przeciwny ich promocji.

 

Eurowizja to konkurs, w którym decyzje są najczęściej polityczne, bo w grę wchodzą najczęściej przyjaźnie między krajami, itp. Raz inne czynniki, innym razem jeszcze inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, z Tobą faktycznie nie da się dyskutować, więc nie warto rozmawiać

 

Miło mi, ze przyznajesz się do nieumiejętności dyskusji i braku argumentów :)

 

Widzę, że masz straszne problemy z ego więc niech Ci będzie. Wygrałaś jesteś genialna a Twoje lewackie teorie są super. Jeśli to ma Cię dowartościować to masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Eurowizje wygrywa jakiś transwestyta przebrany za kobiete... z brodą. Ma prawo się ubierać jak chce, ale ten wynik, to była polityczna decyzja. Przez chwile nie wiedziałem, gdy wyszedł na scenę czy oglądam festival muzyczny, czy pokaz w cyrku. To oczywiście moje subiektywne odczucie i nie zamierzam zwalczać takich ludzi, ale jestem przeciwny ich promocji.

 

Eurowizja to konkurs, w którym decyzje są najczęściej polityczne, bo w grę wchodzą najczęściej przyjaźnie między krajami, itp. Raz inne czynniki, innym razem jeszcze inne.

A weź ogarnij to. Ja na przykład tak mam, że wiem, że Eurowizja jest głupia, a i tak zawsze obejrzę.

Jak Donatan i Cleo na długo przed Eurowizją spłodzili ten teledysk ze spoconymi cycami, to wszyscy mówili, że żal, wiocha i kurewstwo.

Natomiast po Eurowizji jak wygrał ten cały Thomas/Conchita, to nagle wypociny Donatana i Cleo urosły do rangi wiekopomnego dzieła muzycznego niedocenionego przez skorumpowanych sędziów i ostoi prawdziwej kobiecości i wartości rodzinnych :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto zabrania chłopcom bawić się na dworze? I to godzinami? Stawiałabym na gry komputerowe a nie gender :D I tu przydałoby się coś, co obie płcie odciągnęłoby od komputera i komórki i rozwinęło sprawność. Ale to już kwestia edukacji, wiekszego nacisku na organizowanie dodatkowych zajeć, które stanowiłyby konkurencję wobec gier komputerowych. A przypadek przebierania, o którym mówisz, jest jednostkowy, ale z braku argumentów pojawia się za każdym razem. Ale dla pewności lepiej zdelegalizować bale przebierańców, bo jeszcze jakiś chłopiec mógłby się, nie daj boże, przebrać za kogoś w sukience, np. księdza

A dlaczego takiego programu nie mogli opracować psycholodzy, tylko musiały to zrobić feministki ? Niektóre femnistki są w porządku , a niektóre to po prostu niedoruchane baby, które mają jakiś problem ze sobą i muszą na innych przelewać swoje frustracje. Dlatego nigdy im nie zaufam. Poza tym jeśli taki fachowiec jak Lew Starowicz uważa ten program za głupi, bo nie da się zniwelować różnić płciowych, to pojawia się u mnie czerwona lampka. Tym bardziej, że był przypadek chłopca, który po tym programie miał spore problemy psychiczne, ale tego razwiedka z tvn-u nie puściła na wizji. Oczywiście biorę pod uwagę, to że mógł to być odosobniony przypadek, ale to co mówił Starowicz mnie zaniepkoiło. Tym bardziej, że nie żaden fanatyczny katol, który trąbi dokoła, że gender to upadek cywilizacji, tylko facet, który podszedł do tego w sposób naukowy.

Natomiast po Eurowizji jak wygrał ten cały Thomas/Conchita, to nagle wypociny Donatana i Cleo urosły do rangi wiekopomnego dzieła muzycznego niedocenionego przez skorumpowanych sędziów i ostoi prawdziwej kobiecości i wartości rodzinnych

Faktycznie tak było. Ale ja po prostu jestem zdziwiony, że jakiemuś transwestycie nawet się ogolić nie chciało i wyglądał jak małpa w cyrku. Ciekawe kto za rok wygra ? facet z piersiami ? A może jakiś goryl, co by mnie nie wcale nie zdziwiło, bo głupota lewactwa nie zna granic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest tak, że on normalnie ma brodę i wolałby być kobietą bez brody, tylko normalnie ma słaby zarost, a brodę sobie domalowuje, bo ma taką fantazję. Maryla Rodowicz sobie wsadza pióra w d*** i biega po scenie z kiełbasą.

 

Scena się rządzi swoimi prawami.

Z koleżankami na kółku szekspirowskim grałyśmy scenkę gdzie byli sami faceci, do tego rozmawiali o brodach i jakoś mi to nie zaszkodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest tak, że on normalnie ma brodę i wolałby być kobietą bez brody, tylko normalnie ma słaby zarost, a brodę sobie domalowuje

No tak, ale ja nie nawołuje by prawnie zakazać takiego wyglądu, tylko cisnę bekę z tego :D . To po prostu moje subiektywne odczucie i jeśli komuś się to podoba to droga wolna. Gdybym próbował prawnie jak Tomasz Adamek zakazać takich występów ( co swoją drogą jest szczytem głupoty) to wyszedłbym na jakiegoś kretyna.

 

-- 19 lip 2014, 15:38 --

 

No i zastanawiam się na ile zadecydowały o wygranej zdolności wokalne, a na ile wygląd, który musiał spowodować erekcję u nie jednego lewaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w jedno popołudnie na festynie zarobiłam ładnych parę stów na hospicjum :yeah: Tak, wierzę, że Polacy są z natury życzliwi, pracowici i lubią czynić dobro, natomiast chory system (poprzedni i jego obecne popłuczyny) wyciąga z ludzi to co najgorsze - cwaniactwo, kombinatorstwo, złodziejstwo.

 

-- 18 lip 2014, 18:58 --

 

dlatego chciałabym, żeby istniał w kraju taki ustrój i takie prawo, żeby każdy mógł się utrzymać ze swojej pracy i żeby opłacało się być uczciwym.

I to jest piękny pomysł.

Pomysł rzeczywiście piękny, szkoda tylko że w obecnych warunkach niemożliwy do zrealizowania.

Ale kiedyś tam będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z homoseksualizmem. Dzieci oglądające pary homo mogą mieć z tego powodu skrzywioną psychikę. Mało tego nie tylko dzieci bo kiedy normalny człowiek taki jak ja próbuje podchodzić do takiego problemu z empatią i wczuć się w to co może myśleć gej albo pedofil żeby go zrozumieć potem może złapać nerwicę dotyczącą tych tematów.

LOL gdyby tak było to każdy psycholog, prawnik i sędzia byłby znerwicowany :D I seksuolog, i psychiatra i multum innych... Jest całkiem na odwrót: jeśli możesz złapać nerwicę po tym jak porozmyślasz na temat homoseksualistów - to jesteś nienormalny (obiektywnie, nie obrażalczo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to było całkiem dobre wykonanie, mimo że faktycznie broda + szminka nie wyglądają zbyt apetycznie.

 

Wiem, te modelki od Cleo powinny były mieć wąsy, to byśmy zapunktowali. Nie przewidzieli koniunktury :twisted:

 

Ale i tak głosowałam na Czarnogórę :great:

[videoyoutube=Xym7CQFFTOU][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

 

No tak, ale ja nie nawołuje by prawnie zakazać takiego wyglądu, tylko cisnę bekę z tego :D

 

No własnie i to jest naturalna reakcja, na co lewacy czują ból dupy i oburzenie bo mają chujową samoocenę i ego i w efekcie można spowodować w ten sposób problemy u kogoś kto ich nie miał. To jest właśnie to ściąganie w dół tych, którzy osiągnęli lepszy stan umysłu i niestety człowiek przesiąka tym jak trafia na środowiska pełne lewaków i czuję się odmieńcem z powodu swojej normalności. Ale z tym to już człowiek powinien po prostu walczyć, o to żeby ludzie nie pozamieniali się totalnie w lewaków, wśród których normalny człowiek będzie się czuł źle. A niestety propaganda medialna do tego zmierza i efekty już widać po społeczeństwie.

 

-- 19 lip 2014, 16:46 --

 

deader, nie, to wynika z empatii i próby zrozumienia problemów tych ludzi. Już od dziecka tak mam, że jak ktoś cierpi to czuję się jakbym sam był na jego miejscu, jak ktoś się skompromituje to jest mi za tą osobę wstyd nawet jeśli jej nie znam. To jest cecha, która świadczy o wrażliwości i jest pozytywna ale niestety żyjąc w takim świecie trzeba się tego pozbyć i stać się bezdusznym. Gdybym po prostu stwierdził "ja nie mam takich problemów, to jest ich problem" i nie przejmował się problemami świata i cierpieniem ludzi to pewnie byłbym szczęśliwy przez cały czas. A ta lewacka propaganda uderza właśnie w takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×