Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

naziola ;-D gdzie Ty mieszkasz, chętnie bym sie wybrał z tobą na takie spotkanie, musi być niezła polewka.

Mieszkam w Siedlcach. A polewka rzeczywiście była niezła. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes moim bohaterem :great: jaka opcje polityczna popierasz?

Popieram narodowych socjalistów. Ale nie hitlerowców, tylko polskich narodowych socjalistów, można powiedzieć że lewicę narodową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzysz ze jeszcze cos takiego istnieje w tych czasach? albo kłamią albo są nawiwni i głupi. po nastepne nie wierzyłbym w polityków żadnej opcji

Polecam zapoznać się z działalnością Nacjonalistycznego Stowarzyszenia Zadruga. To ich popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pielegnuje przekonanie, ze "duch czasu" zmierza do globalizacji, i lepiej brnąć w tym kierunku. narodowsc bedzie tracic na znaczeniu.

 

i ja ma takie poglądy. Jedynie globalizacja pozwoli na podbój kosmosu. chyba za dużo sc i-fi się naczytałem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pielegnuje przekonanie, ze "duch czasu" zmierza do globalizacji, i lepiej brnąć w tym kierunku. narodowsc bedzie tracic na znaczeniu.

No to ja mam ciut inne poglądy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liberalizm konserwatywny jest ideologią wg mnie słuszną,pielęgnuje uniwersalne wartości będąc zarazem otwarta na nowe mozliwosci które testuje i te dobre przyswaja,złe zas odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki INTEL 1, ale kurczę teraz to sam nie wiem bo dla mnie to tak na 90% jest Hudson, jakoś niejednoznacznie tu wygląda jednak, jak mieszanka ich obu z przewagą Hudsona ;p deader powinien wiedzieć :)

Stawiam na Hicks'a, bandaż jako element licentia poetica ;) W końcu misja na LV-426 była ostatnią w jego karierze, ale obrazek z avatara może przedstawiać go z jakiejś wcześniejszej akcji ;)

 

-- 24 lip 2014, 07:20 --

 

Śmieciówki czyli umowy cywilno-prawne płaca minimalna nie obowiązuje ja mam legalnie 1000 zł brutto czyli 720 netto wypłaty za miesiąc, a teoretycznie można pracować(wykonywać zlecenie, dzieło) nawet za darmo.

Ale korwinowcy boją się że po ustaleniu płacy minimalnej znikną także śmieciówki (bodajże to postulował Kaczyński jeszcze kilka miesięcy temu) i to tego boją się najbardziej bo nagle okaże się że albo zamykają firmę albo będą żyli tak jak reszta ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie konserwatywne, a to pewnie powodowane jest pewnie twoja chorbą, trzymasz sie tego co znane, co bezpieczne, dlatego wszystkie twoje obszary podporzadkowane sa bezpieczenstwu.

Właściwie to ja jestem socjalistą.

 

-- 24 lip 2014, 12:37 --

 

Nie może być lewicowej-narodowiec.To się wyklucza.

 

http://lewicanarodowa.blogspot.com/p/lewica-narodowa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale korwinowcy boją się że po ustaleniu płacy minimalnej znikną także śmieciówki (bodajże to postulował Kaczyński jeszcze kilka miesięcy temu) i to tego boją się najbardziej bo nagle okaże się że albo zamykają firmę albo będą żyli tak jak reszta ludzi ;)

 

Nie było śmieciówek ludzie robili na czarno, choc tez spora część robi nich zamiast normalnego etatu bo to taniej pracodawcy wychodzi. Korwin chce aby wszyscy robili jak na smieciówkach a nawet jeszcze dalej bo nie chcę odprowadzać od pensji ZUS-u i składki zdrowotnej. Wg Korwina zarobilibyśmy wtedy co najmniej 2 razy więcej i każdego by było stać na prywatną służbę zdrowia i edukację za którą i tak często płacimy i tak mimo składek, ale znając naszych wspaniałych pracodawców tak różowo by nie było. Za pensję do łapy na poziomie 2,8 tys pracodawca ponosi koszty 4,8 tys ale nie chce mi się wierzyć że te całe 2 tysiące by trafiły do pracownika a nie chciwych łap kapitalisty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale korwinowcy boją się że po ustaleniu płacy minimalnej znikną także śmieciówki (bodajże to postulował Kaczyński jeszcze kilka miesięcy temu) i to tego boją się najbardziej bo nagle okaże się że albo zamykają firmę albo będą żyli tak jak reszta ludzi ;)

 

Nie było śmieciówek ludzie robili na czarno, choc tez spora część robi nich zamiast normalnego etatu bo to taniej pracodawcy wychodzi. Korwin chce aby wszyscy robili jak na smieciówkach a nawet jeszcze dalej bo nie chcę odprowadzać od pensji ZUS-u i składki zdrowotnej. Wg Korwina zarobilibyśmy wtedy co najmniej 2 razy więcej i każdego by było stać na prywatną służbę zdrowia i edukację za którą i tak często płacimy i tak mimo składek, ale znając naszych wspaniałych pracodawców tak różowo by nie było. Za pensję do łapy na poziomie 2,8 tys pracodawca ponosi koszty 4,8 tys ale nie chce mi się wierzyć że te całe 2 tysiące by trafiły do pracownika a nie chciwych łap kapitalisty. ;)

Otóż to, dlatego uważam że świat który proponuje pan Janusz jest pod tym względem piekłem. On często powołuje się na Chiny jako swego rodzaju wzór... i taką samą melodią śpiewa mój szef :twisted: Więc sorry, nie, dziękuję :P

 

Też myślę że ludzie wcale nie zarabialiby więcej, jedynie pracodawca by sobie zostawiał więcej. To jest właśnie ta kapitalistyczna "wolność" - przecież gdyby dzisiaj wprowadzić takie zasady bez uprzedniego zrównania wszystkiego z ziemią, to wszyscy stali by się "wolnym" niewolnikami, bo teoretycznie każdy mógłby otworzyć swój biznes, a w praktyce udupiła by go szybko korporacja która jest na rynku od lat. Więc - z powrotem z własnego biznesu do roli pracownika, tylko dymanego z jeszcze większym uśmiechem szefostwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×