Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

INTEL 1, no widzisz ty piszesz o edukowaniu już zdemoralizowanych ludzi a mi chodzi o to żeby rozwiązywać wszelkie problemy bardzo młodych ludzi i nie dopuszczać do tworzenia się patologii. Oczywiście to daleka przyszłość i nad tymi o których wspomniałeś też należy pracować ale wiesz to jest szerszy problem, rodzice, szkoła itd. Ja to napisałem w ogromnym uproszczeniu, nie będę tutaj poruszał wszystkich kwestii. Można by dyskutować godzinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze kazda ideologia która abstrahuje od rzeczywistej natury człowieka skazana jest na porazkę,stanie się niczym więcej jak utopią,Kapitalizm jako doktryna ekonomiczna jest najbardziej zblizony do naszej natury dlatego trwa i trwał bedzie z róznymi modyfikacjami (korekta do natury człowieka) i dodatkami (komponenty socjalne itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówki. Te nowe ani nie są bardziej ekologiczne ( wręcz są trudniejsze do utylizacji ze względu na rtęć) ani nie mają wpływu na globalne zużycie prądu ( oświetlenie to tylko około 1% zużywanej energii elektrycznej).

Ale mają jedną zasadniczą "zaletę". Są o 1000% droższe od tradycyjnych...

To nie jest kapitalizm tylko korupcja. Producenci przekupują ustawodawców.

 

W kapitalizmie człowiek miał by wybór, czy chce produkt tańszy, czy chce przepłacać w imię czegoś :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, chcesz podzielić ludzkość na dwa gatunki? Być może tak się stanie w przyszłości, coraz większa wiedza z dziedziny nauki może doprowadzić do selekcji wybiórczej ludzi o lepszych pożądanych genach. Jednak z tego co wiem stworzenie gatunku idealnego to długotrwały proces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o debile, ktorzy morderstw dokonywali kompletnie napierdoleni. Tak napierdoleni, że niczego nie pamiętali. Rano wstawali, a tam , obok w pokoju leżała zadźgana "konkubina" lub kumpel z ktorym wcześniej pili...

Wyrafinowani mordercy to są w amerykańskich filmach.

Racja, kiedyś słyszałem czy czytałem że grubo ponad połowa przestępstw jest popełniana pod wpływem alko lub dragów, morderstwa również bo to zwykle nie jakieś zaplanowane zbrodnie z premedytacja a właśnie skutki libacji, czy wręcz wypadki. Dlatego np opłaca się inwestować w drogie leczenie narkomanów( chodzi mi o twarde narkotyki) bo oni żyją zwykle z przestępstw i kradzieży choć najbardziej to opłacałoby się ich zlikwidowac bo leczenie, terapia tez za skuteczna nie jest.

Tez obracałem się nieco wśród byłych przestępców czy uciekinierów i wszystkie te osoby albo chlały albo ćpały( ci poniżej 30-tki) więc widac że to jest bardzo mocno skolerowane tylko nie wiadomo co jest przyczyna, pewnie wzajemnie się uzupełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, chcesz podzielić ludzkość na dwa gatunki? Być może tak się stanie w przyszłości, coraz większa wiedza z dziedziny nauki może doprowadzić do selekcji wybiórczej ludzi o lepszych pożądanych genach. Jednak z tego co wiem stworzenie gatunku idealnego to długotrwały proces.

Kto powiedział że na dwa? :D Można na więcej :D Moim wymarzonym światem jest ten przedstawiony w "Nowym Wspaniałym Świece" Huxley'a a tam eugenika doprowadziła do powstania podajże siedmiu klas ludzi. Nie może być tak że są tylko robole i tylko mózgowcy. Tak chce kapitalizm :P

 

Ale na chwilę poważniejąc - moim zdaniem Intel słusznie napisał że z powodu genetyki społeczeństwo idealne jest niemożliwe. Skoro tak, to na tym polu należy coś działać. Nie chodzi o to żeby od razu rach-ciach podzielić ludzkość na Nad- i Podludzi w ciągu tygodnia. Ale myślę że dobrym pomysłem dla ludzkości jest rozwój tej dziedziny medycyny. To stwarza olbrzymie możliwości. Jeżeli udałoby się nam przykładowo operować na genach kilkudniowego płodu i już na tym etapie "naprawić" DNA jeżeli badanie wykaże że u dziecka mogą pojawić się wady wrodzone - to czy nie byłby to krok naprzód? Chyba tylko wielbiciele Chazana byliby przeciwni :P Myślę że na przestrzeni kilku pokoleń można by w znacznym stopniu zmniejszyć liczbę ludzi "ze skazami". Wyobraźcie sobie co by było gdyby takie możliwości były przy waszych narodzinach - i czy nie chcielibyście żeby wasi rodzice zapobiegawczo poprosili lekarza o "naprawienie" kilku miejsc w waszym kodzie genetycznym, przez co żaden z nas nie cierpiałby nigdy na depresję, nerwicę, schizofrenię, nie miał skłonności do picia czy ćpania? Oczywiście mówię to trochę na wyrost - takie prawo science-fiction - bo nie dam głowy czy naukowo dowiedziono powiązanie DNA z nerwicą a nie chce mi się szukać teraz (ale jestem pewien że jeśli nie udowodniono, to przynajmniej środowisko naukowe mocno skłania się ku opinii że alkoholizm może być dziedziczny), ale chodzi mi o samą ideę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, jak już zaszliśmy tak daleko, wydaje mi się że to już lepiej brzmi. Całkiem realna jest naprawa wadliwych genów tylko zastanawiam się czy to będzie dostępne dla wszystkich. Może będzie taki okres kiedy zostanie odkryta nowa rewolucyjna metoda szybszego " ulepszania ludzi" a stać będzie na nią tylko bogatych. Może być również tak że będzie to się odbywać po woli wraz z postępem medycyny i niczym dziwnym modyfikacja genetyczna nie będzie. Już teraz potrafimy wyeliminować wadliwe geny a ta dziedzina nauki dopiero raczkuje. Jak wiadomo ludzie też mają swoją mroczną naturę i różnie mogą się potoczyć nasze losy.

 

Zaraz od Korwina dojdziemy do rozważania o zakrzywieniu czasoprzestrzeni ;) Powróćmy do realnego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalizm który chce zaprowadzić Korwin jest krwiożerczym systemem, w którym dobrze żyje się tylko właścicielom firm, a nie klasie pracującej. Ja chcę Polski dla ludzi pracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz od Korwina dojdziemy do rozważania o zakrzywieniu czasoprzestrzeni ;) Powróćmy do realnego świata.

Racja :D Zatem! :

 

[videoyoutube=Tr6OkJbaXqQ][/videoyoutube]

 

Raz: o w mordę jeża, jak pan Korwin kaleczy angielszczyznę. Dwa: "nigger". Czy pan Korwin używając tego słowa - umyślnie bądź nie - nie traci na wiarygodności? Ciężko będzie mu rozwalać Unię jeśli zostanie z PE wyrzucony. Tym razem, mimo iż doceniam wywód logiczny jaki zaprezentował tłumacząc się z tej akcji mnie nie przekonał. To podstawowa ogólnoświatowa etykieta językowa i pan Korwin powinien o tym wiedzieć. A przynajmniej w grze zwanej polityką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie mówi źle po angielsku, ma po prostu ciężki akcent starszego Polaka.

 

Ja już od dobrych paru lat nie wiem, czy on różne rzeczy mówi, bo uważa, że to są dobre argumenty, czy wyłącznie po to, żeby ludzi sprowokować. Polityk, który świadomie zraża do siebie ludzi, nie może nic osiągnąć*. Dlatego nie zależy mi, żeby w parlamencie był Korwin we własnej osobie, tylko młodzi politycy, którzy od Korwina uczyli się ekonomii i historii, natomiast mogą mówić nie obrażając rozmówców/innych ludzi po drodze.

 

*Aczkolwiek obecnie ludzie mają tak dość wszystkiego, że teraz mu już poparcie nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym on w ogóle gada, płaca minimalna ma znikomy wpływ na bezrobocie, popyt na nisko wykwalifikowaną siłą roboczą jest zbyt mało elastyczny, prędzej bym go wyrzucił z PE za szczekanie takich głupot niż za to niggerowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym on w ogóle gada, płaca minimalna ma znikomy wpływ na bezrobocie

Według korwinowców ustalenie płacy minimalnej sprawi że stracą pracę wszyscy ci którzy pracują na śmieciówkach, plus pracodawcy zmniejszą zatrudnienie przez to że większa pensja pracownika = większy podatek pracodawcy = mniejszy zarobek dla pracodawcy. Nie mówię że to w 100% bzdura - znając ludzi i ich zdolność do kombinowania motywowanego chciwością, jestem w stanie się zgodzić z tym wywodem. Tyle że absolutnie nie zgadzam się z panem Korwinem że walkę z tym trzeba prowadzić w postaci blokowania płacy minimalnej, tylko w drugą stronę - uświadamiać pracodawców że co za dużo to niezdrowo ;) i że nic im się nie stanie jak zrezygnują z jednego z domków letniskowych ;)

 

prędzej bym go wyrzucił z PE za szczekanie takich głupot niż za to niggerowanie :)

Mnie osobiście ten "nigger" nie uraził, w końcu świat jest pełen czarnuchów, ciapatych i cebulaków ;) Tyle że chodzi o to że pan Korwin używając tego słowa w pewien sposób "obniżył poprzeczkę". Po prostu w polityce takich słów się nie używa. Ktoś powinien go spoliczkować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki INTEL 1, ale kurczę teraz to sam nie wiem bo dla mnie to tak na 90% jest Hudson, jakoś niejednoznacznie tu wygląda jednak, jak mieszanka ich obu z przewagą Hudsona ;p deader powinien wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRUL KORWIN :D

Warto przypomnieć, że poglądy Korwina się zmieniły jakieś 13 lat temu jak dobrze pamiętam.

Zawsze jego poglądy są dostosowane do sytuacji politycznej.

Ktoś kto nie chcę wypłacać ludziom renty, zrobić wolną eutanazje jak w Belgii(Połowa użytkowników forum była by już nieaktywna) i pozbawić praw wyborczych kobiet nie ma dobrze ;-)

Powinien razem z nami pisać w dziale mocnych zaburzeń.

Zresztą, zawsze uważałem że poglądy są dobre o ile nie są skrajne.

Sam jestem PISowcem, nie lubię Kaczyńskiego, ale oceniam za to co dana partia robiła za swoich rzadów, a było lepiej więc wniosek prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według korwinowców ustalenie płacy minimalnej sprawi że stracą pracę wszyscy ci którzy pracują na śmieciówkach

Śmieciówki czyli umowy cywilno-prawne płaca minimalna nie obowiązuje ja mam legalnie 1000 zł brutto czyli 720 netto wypłaty za miesiąc, a teoretycznie można pracować(wykonywać zlecenie, dzieło) nawet za darmo. Korwinowcy jak zwykle naginają rzeczywistość pod swoja ideologię, podobnie skrzeczą o jakiś niby to wielkich wydatkach np na bezrobotnych a ten śmieszny zasiłek dostaje raptem coś koło 10 % zarejestrowanych bezrobotnych. W polskim prawie jest tyle luk i możliwości że naprawdę można zatrudniać ludzi i prowadzić działalność omijając wiele podatków choć pewnie uczciwiej i lepiej było jakby tego nie trzeba było robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem PISowcem, nie lubię Kaczyńskiego, ale oceniam za to co dana partia robiła za swoich rzadów, a było lepiej więc wniosek prosty.

Wniosek jest taki, że ci się zwoje poprzepalały ty... pisowczyków jeb.any :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×