Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukraina


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Stala się rzecz niespodziewana, członek Fundacji Otwarty Dialog, organizacji pro ukraińskiej i otwarcie pro banderowskiej, donosi, że na wschodzie Ukrainy, w szeregach jednego z ukraińskich batalionów ochotniczych, walczą dirlewangerowcy - http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/dirlewangerowcy-w-batalionie-ajdar-relacja-polskiego-wolontariusza#

 

-- 05 Mar 2015, 18:17 --

 

Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości, że na Ukrainie rządzi neonazistowska kijowska junta, to polecam przeczytać dwa artykuły:

- ukropiteki w swoim parlamencie minutą ciszy uczcili 65 rocznicę śmierci ludobójcy Polaków Romana Szuchewycza - http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/parlament-ukrainy-uczcil-sprawce-ludobojstwa-na-polakach#

 

- dodatkowo decyzją ukropskiego parlamentu na szczeblu państwowym uczczona będzie 120. rocznica urodzin Petro Diaczenko, kata Polaków z Powstania Warszawskiego, oddanego Hitlerowi nazistę - http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/na-ukrainie-uczcza-kata-powstania-warszawskiego-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękne ze śmiechu , nasi specjaliści maja szkolić podoficerów ukraińskich .

 

Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości, że na Ukrainie rządzi neonazistowska kijowska junta, to polecam przeczytać dwa artykuły:

- ukropiteki w swoim parlamencie minutą ciszy uczcili 65 rocznicę śmierci ludobójcy Polaków Romana Szuchewycza - http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... -polakach#

 

- dodatkowo decyzją ukropskiego parlamentu na szczeblu państwowym uczczona będzie 120. rocznica urodzin Petro Diaczenko, kata Polaków z Powstania Warszawskiego, oddanego Hitlerowi nazistę - http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... zawskiego-

 

dla mnie Ukraincy gorsi od Rosjan .

Zamknął bym dla tych banderówców szczelnie granicę i nie podskakiwał Rosjanom .

Nikt nas nie obroni jak Rosja z dupy strzeli najmniejszym pierdem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą się popukac w głowę prezydent leśników i szogun Koziej jakk opracowywali w 2013 roku doktrynę obronną oparta na współpracy z Rosją. Stwierdza tez się w tej białej księdze ze co najmniej przez najbliższe 20 lat wojny w Europie nie będzie. Dzisiaj doktryna tych idiotów ma się jak pięść do oka. Jeśli będziemy mieli takich przywódców opracowujacych takie doktryny obronne to ja pier.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Upainie chcą budować "europejski wał". Taki wał to Polska powinna wybudować, żeby chronić nas przed zbrojnym bandami banderowców, którzy po trzecim majdanie jak nic ruszą rabować na zachód, bo u nich już wszystko będzie rozkradzione - http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-wznowi-prace-nad-tzw-europejskim-walem-na-granicy-z-rosja/gehywq

 

Dodatkowo Szogun coś bąkał, że rozważa możliwość wysłania na Upainę sprzętu wojskowego za darmo, znaczy się za pieniądze polskiego podatnika. Jak teki heroj, to niech sam tam jedzie i mieczem samurajskim walczy z separatystami.

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/polski-podatnik-zaplaci-za-bron-dla-ukraincow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły przeglądać całego wątku ale muszę napisać, że już mam dość. Codziennie w mediach piszą o być może zbliżającej się wojnie. Czy ktoś mógłby mnie uspokoić. Zaczynam się bać, nie znam się dobrze na geopolityce i tym wszystkim. Ale jestem przerażona. Może ktoś coś się wypowie? Czy słusznie karmię swojego świra tymi lękami? Już kilka razy nad warszawą słyszałam jak latają jakieś helikoptery. No nie mogę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak póldzie armia polska do Ukrainy to myslę, że macie lekko przesrane - to moja szczera opinia. UE dupą się na Polsce wypnie, całe NATO też, US też. Polska od dawna daje się tylko w dupę ***** a jak przyjdzie co do czego to ludzie zostaną sami. A politycy będą piersi, którzy zwiną manatki i powylatują do dzieci w US. A myślę, że Putinowi przydałoby się całe Pomorze aż do Szczecina. Na południu to akurat niewiele by sokrzystał więc nie sądzę aby się pokusił na atak w te strony - Putin jednak sięga tylko po strategiczne cele, nie robi nic "od tak".

Poza tym, Putin sam od siebie nie zaatakuje ale wykorzysta każdy najmniejszy pretekst, żeby to zrobić - wbrew wszystkiemu to bardzo dobry strateg jeśli chodzi o wizerunek światowy i w takiej sytuacji zawsze będzie mógł powiedzieć: ale sorry, przecież to Polacy nas zaatakowali.

 

Zresztą pamiętam cała tą aferę z tarczami antyrakietowymi, gdzie Polacy na własną rekę muszą postawić wyrzutnie rakiet, tak wychodzi, że akurat w stronę Rosji - wtedy Putin po raz pierwszy uznał, że Polska zbroi się w kierunku Rosji i już były groźby palcem.

 

Swoją drogą tak Polska pomaga Ukrainie a oni Embargo na mięso z Polski nakładają i chyba do dnia dzisiejszego go nie ściągnęli - więc wht? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki wjazd Rosji na Polskę może wyglądać? Od razu zaczną od Stolicy, granic kraju? Przepraszam za moją niewiedzę, ale nie myślę teraz trzeźwo. Jestem jak przestraszone dziecko, któremu trzeba objaśnić co i jak? Kurwa może ja się zaszyję na swojej wsi 120 km od Stolicy. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, a jak mówili, że koniec świata nadchodzi to ludzie sie z Amerykanów śmiali, że sobie bunkry budują - trzeba było brac z nich przykład ;).

 

Haha nie sądzę aby Warszawa była szczególnie strategicznym celem dla Putina - obstawiam tylko i wyłącznie Pomorze. Reszta Polski jest zupełnie bezużyteczna.

 

-- 18 mar 2015, 00:09 --

 

blah!blah!, dobrze napisane. Mieszkasz poza Polską?

Daleko mieszkam, w ogóle nie w Europie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekłabym, że wszędzie poza Europą i Arabią (nie wpliczając Emiratów) jest o wiele lepiej ;). Mi sie żyje bardzo przyjemnie, płace podatki ale widzę ich rzeczowe efekty a nie taka dziura bez dna jak w PL. Prawo jest zarąbiste i ogranicza się do nie robienia drugiemu człowiekowi krzywdy, a nie ma miliardów przepisów, które regulują ilość razy robiania kupy w ciągu dnia (;)). Nie ma Uni Europejskiej (thanks God!!!!). I co najważniejsze mam góry i ocean. Więcej do szczęścia mi nie potrzeba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że pomorze... rany boskie wykończy mnie to wszystko nerwowo. A jak jednak wjadą do centrum to gdzie najlepiej spier*alać?

Najlepiej wskoczyć do klozetu i się spóścić ;).

 

A Ty to tak na serio pytasz?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah

Podali właśnie, że Rosja wpisała sobie w nową doktrynę wojenną "Możliwość wkroczenia do któregoś z krajów sąsiednich jeśli ten kraj będzie realizował działania sprzeczne z interesem Rosji".

Masakra. Wczoraj słuchałem Korwina który twierdził, że amerykańscy żydowscy masoni dążą do wywołania wojny w Europie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prędzej Putin umrze niż zaatakuje Polskę, zimna wojna trwała 45 lat a jakoś nie doszło do bezpośredniego starcia ZSRR z zachodem choć sytuacja była często daleko bardziej zaogniona. Jedynie państwa bałtyckie zwłaszcza Łotwa z liczną mniejszością rosyjską mogą czuć się zagrożone, choć tak naprawdę niczego pewnym być nie można a ja mieszkam blisko morskiej granicy z Rosją i byłbym jednym z pierwszych do odstrzału. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zleży od Putina....

Ostatnio słuchałem Korwina i w jednym miał rację. Cała ta sprawa z Ukrainą jest wywołana jednym. Majdanem. Putin jak ognia boi się majdanu i tego że większości Rosjan zachce się demokracji i społeczeństwa obywatelskiego a nie daj Bóg do tego wolnych i uczciwych wyborów. Sprawa Niemcowa nie pomaga.....

Boi się przewrotu stąd Putin gra na instynktach mocarstwowych Rosjan by zyskać ich względy hasłami pt "Patrzcie jak świat się z nami liczy bo jesteśmy Impreium wielkim i potężnym z bronią atomową. My wyznaczamy granice z kim i jakim państwem chcemy sąsiadować."

I większość Rosjan zasłuchanych w propagandowe reżimowe rządowe media (skąd my to znamy? Czyżby nie z naszego podwórka?) daje sie na to złapać tak samo jak Niemcy po 1 wojnie dali sie złapać na hasła Hitlera.

Do tego Putin przetestował zachód i widzi że tak samo w sprawie Gruzji tak i Ukrainy za 1 ojro handlu zachód na krew i trupy Ukraińców palcem nie kiwnie. Do tego coś w tym jest, że Putin może mieć poczucie, że NATO go okrąża. Jedno jednak Putin ma. Coraz wiekszy potencjał militarny. Być może dojdzie do wniosku jak sprawa Ukrainy przycichnie i wschodnie republiki zachód sprzeda mu za miske ryżu, że w końcu pora brać się za państwa Bałtyckie. Pare lat i może w takiej czy innej formie coś na kształt ZSRR by się stworzyło. Podejrzewam, ze narazie są to plany marzenia rosyjskie, ale czasem od marzen do realizacji tylko jeden krok......a Ukraina w całości czy też części i tak zostanie Putinowi sprzedana.

Pytanie tylko co będzie jak wyciągnie łape po kraje bałtyckie. Wtedy albo Nato zda egzamin i postawi sie militarnie - może Putin się cofnie, albo będzie wojna światowa, albo zachód sprzeda państwa Baltyckie w promocji w pakiecie doda Polskę przez co zatoczymy koło i wrócimy do roku 80tego.

Jeśli zaiste Rasputin wyznaje hasło "Największym dramatem Rosji jest rozpad ZSRR i trzeba robić wszystko by do tego powrócić" to wszystko jest możliwe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły przeglądać całego wątku ale muszę napisać, że już mam dość. Codziennie w mediach piszą o być może zbliżającej się wojnie. Czy ktoś mógłby mnie uspokoić. Zaczynam się bać, nie znam się dobrze na geopolityce i tym wszystkim. Ale jestem przerażona. Może ktoś coś się wypowie? Czy słusznie karmię swojego świra tymi lękami? Już kilka razy nad warszawą słyszałam jak latają jakieś helikoptery. No nie mogę!

 

Jedno jest pewne - ukropiteki za wszelką cenę chcą wciągnąć Polskę w swoją wojnę z Rosją. U nas pożyteczni idioci dają się na to łapać, a do tego politycy robią tak jak im US-mani zagrają, czyli też ciążą w stronę zaognienia sytuacji. A media przeniknięte są przez banderowską V kolumnę w Polsce, warto je wyłączyć, bo nic tylko straszą Rosją, albo pokazują "bohaterskich" neonazistów na wschodzie Ukrainy.

 

-- 18 Mar 2015, 19:07 --

 

Czyżby to była Kanada lub USA? :D

CA ;).

 

Ja bym się tak nie cieszył. Kanady była tym dla banderowców, czym Argentyna dla nazistów. Tam się aż od nich roi i jeśli padnie hasło "rezat Lachiw", to stanie się pułapką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaiste Rasputin wyznaje hasło "Największym dramatem Rosji jest rozpad ZSRR i trzeba robić wszystko by do tego powrócić" to wszystko jest możliwe....
no własnie ZSRR a Polska do niego nie należała od nas oczekuje się co najwyżej bycia sojusznikiem a nie częścią składową Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans głupio tak, że nic nie dostajesz za swoją robotę, podobno siedziba jest w Petersburgu a Putin płaci około 4 koła plnów

Ostatnio słuchałem Korwina i w jednym miał rację. Cała ta sprawa z Ukrainą jest wywołana jednym. Majdanem. Putin jak ognia boi się majdanu i tego że większości Rosjan zachce się demokracji i społeczeństwa obywatelskiego a nie daj Bóg do tego wolnych i uczciwych wyborów.

Umysł geniusza wielkiego wodza wielkiego kraju, bał się Majdanu w kraju, więc najechał sąsiada bo u niego był Majdan, dorobił się sankcji gosp. i coraz bardziej zbliżać się będzie do Majdanu w swoim pałacu, kretyn a nie wódz, lepiej by wódkę chlał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×