Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukraina


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Komorowskiego ostatnio widziałem na żywo i o dziwo miał dość mocne przemówienie z okazji 70. rocznicy operacji Market-Garden, bo on zawsze tak gada o wszystkim i o niczym, taki prezydent z Polski, a konkretnie z całej Polski. Chociaż jeśli wezmę pod uwagę tylko wizerunek to on odpowiada mi najbardziej, ot taki uśmiechnięty prezydent w stylu amerykańskim. Telewizja robi z niego niedźwiedzia, a na żywo wygląda na o wiele mniejszego. Kwach to u mnie przegrał pijaństwem w Katyniu i chyba gdzieś na Ukrainie, Kaczyński był taki jak piszesz, jakiś obrażalski, choć nie odmówię mu ikry.

 

Na Wałęsę nie mogę patrzeć, dureń co banderowcom się w pas kłania:

0003JTTNXY1BIKBW-C116-F4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizja robi z niego niedźwiedzia, a na żywo wygląda na o wiele mniejszego.
ma chyba 175 cm co jak na prezydenta w Polsce to dużo bo zarówno Wałęsa, Kwach jak i Kaczyński nawet 170 cm nie mieli ja to bym przy nich jak gigant wyglądał. :mrgreen: A Wałęsa najbardziej mnie wkurza poparciem dla islamu, dał nawet nagrodę kiedyś jakiemuś islamiście, no ale każdy wie że on za dużo rozumu nie ma a jedyna jego zasługa to rzekomy skok przez płot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałęsa to zwykły Bolek,agent bezpieki.Kaczyński miał jakieś tam poglądy w przeciwieństwie do Bronka,ale zdradził naród podpisując traktat lizboński.Kwaśniewski to pijak i łachudra,no ale ludzie go chyba za to właśnie lubili że to taki swój chłop pijaczek i kombinator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś Hans mieszkał przy granicy z Ukrainą i by Ci uprzejme ludki z Noworosji zaczęły pukać do okna to byś z kolei krzyczał brawo Ukry lać Noworosję. Niby prosta zasada, że jak dwóch wrogów się wyniszcza to się cieszymy ale jednak żyjąc teraźniejszością i porównując potencjał militarny logiczne jest trzymanie kciuków aby Ukraińcy powstrzymywali Ruskich jak najdalej od Polski. Poza tym czego się spodziewałeś, co miałby innego zrobić Poroszenko jak chyba tylko na siły nacjonalistyczne może liczyć w przeciwstawianiu się Ruskim. Jasne, że UPA to zbrodniarze i stanowisko Polski powinno być twarde w tej sprawie, uznanie tych wydarzeń za ludobójstwo czy jak to się tam klasyfikuje i ogólnie stosunki ograniczonego zaufania do Ukrainy, jednak porównując UPA, które niejako walczyło o niepodległość swojego narodu haniebnie mordując polskich cywili to wciąż jednak wypadają trochę lepiej od takich bolszewików co najeżdżali cudze ziemie i mordowali ich mieszkańców, można by się zastanowić czy Polacy nie zrobiliby tego samego pod zaborami gdyby mieli taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego dla Polaków niż banderowcy. Gdyby dysponowali choć częścią możliwości takich jakie miał Związek Radziecki, to by nie było już komu po polsku mówić.

 

-- 16 Oct 2014, 18:46 --

 

Ukraina chce dostawać polski węgiel za darmo:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,16805313,Piechocinski__Ukraina_chce_otrzymywac_polski_wegiel.html

 

Ja do tego dorzucę największy pomnik Bandery na świecie postawiony w Warszawie i wagony wideł oraz siekier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina jest na naszych oczach sprzedawana Putinowi jak i nie została już mu oddana. Merkel za cenę kontaktów gospodarczych z Putinem postanowiła zarzucić swój plan podboju gospodarczego przynajmniej zachodu Ukrainy. Na wyraźne wojskowe Niet Putina odstąpiła, bo on z kolei nie chciał stracić olbrzymiej strefy swoich wpływów. Oczywiście o narodzie ukraińskim nikt już nie myśli bo kto będzie kładł miliardowe kontrakty gospodarcze z Rosją za cenę wolności jakiegoś tam biednego prostego ludu. Putin nie dał zakłócić granicy post sowieckiej Rosji z UE która przebiega na granicy Polsko-Ukraińskiej. Pytanie jednak czy Putinowi apetyt w polityce neo kolonialnej nie będzie rósł w miarę jedzenia.

Czy nie wyciągnie ręki po pre bałtykę aż w końcu po Polskę?

Komentatorzy różnych opcji prócz zwolenników moskiewskich zgodnie mówią że Zachód w starciu z Putinem przez swoją bierność i agenturę rosyjską w krajach UE działającą poniósł sromotną klęskę.

Ci agenci złapani ostatnio w liczbie dwóch w Polsce to nie jest raczej nawet promil tych ludzi z dawnego WSI co kapują na nas ruskim :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz jest dość przewidywalny, Rosja dołuje coraz bardziej gospodarczo aż w końcu powie USA i UE- znieście sankcję albo nie pozostanie nam nic innego jak zaatakować kraje bałtyckie a potem i dalej. I świat po raz kolejny odpuści kacapom i odciągnie w czasie konieczną eliminację arsenału militarnego tej dziczy, już niedługo będą chyba karmić swój naród nabojami bo rubel leci, prognozy przyszłego pkb i budżetu coraz gorsze a zbrojenia biją rekordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo to będziecie wszyscy na czworaka uciekać do Rosji i prosić o schronienie tak samo jak to robili w unii skrzywdzeni biedni imigranci, którzy obcinają teraz głowy. Takie kraje jak Rosja czy Japonia nie są skażone jakąś poprawnością, mają świadomość i szacunek dla własnego Narodu. Z czasem zobaczymy gdzie będzie większa dzicz.

Jak nie islamiści, to ruscy skinheadzi obetną, a takich jest u nich od cholery :). A co do muzułmanów w Rosji, to w samej Moskwie jest ich co najmniej 2 miliony. Piesek Putina, głowa Czeczenii Ramzan Kadyrov nakazał Czeczenkom chodzić w chustach i publicznie podkreślał, że kobieta musi być posłuszna mężowi, zachwalając nawet zabójstwa honorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skinheadzi przynajmniej nie tolerują imigrantów

To takie same bestie jak islamiści, powinni se stworzyć nazikalifat gdzieś pośrodku chaosu na Bliskim Wschodzie.

 

Traktowanie imigrantów to podwójne standardy. Gdyby prof. Pawłowicz stwierdziła, że apostatów należy wieszać, z każdej strony szłyby głosy potępienia, oburzenia, zniesmaczenia, pewnie nawet i pozwy sądowe. Jednakże taki pogląd jest szeroko rozpowszechniony nie tylko wśród muzułmanów w krajach muzułmańskich (gdzie niekiedy nawet 3/4 ankietowanych popiera mordowanie apostatów), ale i nawet wśród muzułmanów na Zachodzie, zwłaszcza wśród młodzieży, gdzie nawet 1/3 muzułmanów w wieku 16-24 lat popiera karę śmierci za apostazję. Podobnie rzecz się ma z poglądami muzułmanów na prawa kobiet, LGBT i innych zwolenników 'niemuzułmańskich zachowań seksualnych' (np. cudzołóstwo), osób pijących alkohol czy zażywających inne narkotyki, innowierców... Pieszczą się z nimi, dają zasiłki, mieszkania socjalne, chronią przed krytyką, prześladując prawnie osoby krytykujące, a grzyb islamizmu wzrasta.

 

Młodzież muzułmańską radykalizują idee rozsiewane, sponsorowane przez "przyjaciół Zachodu", takich jak Katar czy Arabia Saudyjska, państwa o prawach tak samo odrażających, a może nawet i gorszych jak te panujące w znienawidzonym Iranie czy Assadowskiej Syrii. Nie wiem, czy bez usunięcia tych szejków, emirów, potentatów ropy naftowej, którzy fundują meczety i organizacje muzułmańskie, opanowanie nowotworu islamizmu w ogóle jest możliwe. U nas ci sami sponsorzy dostają Ordery Uśmiechu za łaskawe zasponsorowanie operacji rozdzielenia sióstr syjamskich, gdzie ich własne córki więzione są w domach, bez możliwości samodzielnego ich opuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, ale nie słyszałem o meczetach w Rosji, mają swoją kulturę i religię
W Rosji jest więcej muzułmanów niż w całej UE ale póki co dominują tam w miarę umiarkowani Tatarzy i ci ze środkowej Azji bo Ci z Kaukazu już mniej. No ale nie wykluczone że w przyszłości będą tak radykalni jak ci na zachodzie Europy a może i w państwie islamskim. Póki co Putin ich trzyma za mordę i etniczni Rosjanie podobnie ale oni się rozmnażają dużo bardziej od innych i w przyszłości ich rola wzrośnie. Zresztą rola Rosji będzie prawdopodobnie maleć ich ludność się kurczy, na wschodzie Syberia zasiedlają już Chińczycy a taki przywódca jak Putin nie trafia się często i po nim może być znowu jak za Jelcyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że Rosja zajęła Ukrainę... Zostawiła tylko małe obszary, ale dużą część granicy z Polską przejęła. Hihi. Potem wojna była Rosji z NATO, sam walczyłem.

 

widzę Cię nie inaczej, jak tylko w takiej herkulesowej zbroi z włosami majtanymi na wietrze w boju :mrgreen:

 

mi się z kolei ostatnio śniła powtórka jałtańska, cały zachód się na nas wypiął dupą, zamknęli dla Polaków wszystkie granice (!) a ruska swołocz stawiała u nas pomniki putinowi i masowo gwałciła wszystko co się da. może lepiej uciekać na zmywaki póki jest możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×