Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukraina


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Polski Putin i możnowładcy rosyjscy nienawidzą szczegolnie bo to Polska w 80tym roku i za sprawą polskiego papieża rozpad ruskiego Imperium Zła rozpoczeła i walnie sie do niego przyczyniła.

Po zaborach ruskie od zawsze mieli nas za swoja kolonie albo przynajmniej za panstwo satelickie nawet jesli wg układu warszawskiego bylismy tylko panstwem stowarzyszonym. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy to są ostatnie podrygi silnej mocarstwowej Rosji demografia jest nieubłagana Rosja ma ją jeszcze gorszą niż Polska a jedyni co tam się mnożą to muzułmanie, jeszcze trzymają ich za mordy ale jak będą stanowić większość czeka nas kolejny kalifat.

 

-- 18 mar 2015, 20:28 --

 

Byc moze sam zamach na papieza był zainicjowany przez KGB.

A wybór na papieża Polaka był prawie na pewno dziełem CIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans głupio tak, że nic nie dostajesz za swoją robotę, podobno siedziba jest w Petersburgu a Putin płaci około 4 koła plnów

 

Że ruski troll? Hehe, kiedyś bym się oburzył, dzisiaj mnie to śmieszy. Ale widzę, że dałeś się złapać na banderowską propagandę, która piszących prawdę określa ruskimi trollami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy to są ostatnie podrygi silnej mocarstwowej Rosji demografia jest nieubłagana Rosja ma ją jeszcze gorszą niż Polska a jedyni co tam się mnożą to muzułmanie, jeszcze trzymają ich za mordy ale jak będą stanowić większość czeka nas kolejny kalifat.

 

-- 18 mar 2015, 20:28 --

 

Byc moze sam zamach na papieza był zainicjowany przez KGB.

A wybór na papieża Polaka był prawie na pewno dziełem CIA.

Jakbys zgadł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbuenobo to Polska w 80tym roku i za sprawą polskiego papieża rozpad ruskiego Imperium Zła rozpoczeła i walnie sie do niego przyczyniła.

No dokładnie, co tam wszystkie działania USA i sojuszników i ostateczne gosp. wyniszczenie przeciwnika, Ruscy się osrali przed JPII!!!

 

Hans, ja od początku miałem jasne stanowisko i o tym pisałem, zasada wyboru mniejszego zła, na zewnętrzną retorykę albo to Ty się złapałeś albo osobiste urazy przesłaniają Ci zdrowe logiczne myślenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski Putin i możnowładcy rosyjscy nienawidzą szczegolnie bo to Polska w 80tym roku i za sprawą polskiego papieża rozpad ruskiego Imperium Zła rozpoczeła i walnie sie do niego przyczyniła.
Gorbaczow miał w to większy wkład niż papież razem z cała polską opozycją, a i tak kluczowa była niewydolność ekonomiczna socjalizmu i centralnego planowania i przegrany wyścig zbrojeń. Ktoś kto myśli że to papież obalił komunę ma nie po kolei w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze sam zamach na papieza był zainicjowany przez KGB.

o mój borze,jak można takie bzdury pleść, w dobie swobodnego i łatwego dostępu do wiedzy.

 

Wiedziałem ze pojawi się tu zaraz maluczki by dowartościowac sie ponizając innych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, ja od początku miałem jasne stanowisko i o tym pisałem, zasada wyboru mniejszego zła, na zewnętrzną retorykę albo to Ty się złapałeś albo osobiste urazy przesłaniają Ci zdrowe logiczne myślenie

 

To jest wybór jak między dżumą a cholerą. Ja od początku pisałem o banderowcach, nie pisałbym, gdyby nie było w tym kraju jakiegoś amoku w temacie Ukrainy i pomaganiu jej. A media głównego nurtu prawdy o tym nie mówią. Co mam pisać o ruskich? O nich wszystko wiadomo i komentarz jest zbędny. Gdyby był medialny szał na pomaganie im, to bym o tym pisał.

 

A kwestia separatystów też jest dla mnie jasna. Cenię to, że postawili się kijowskiej juncie. Oni nie szli na Kijów, to Kijów poszedł na wschód, bronili się, bo nie chcieli powtórki z Odessy z maja 2014 roku. Zresztą w rosyjskiej telewizji pokazywali, w przeciwieństwie do polskiej, że upamajdan to nie cały kraj. A że Putin im pomógł to już inna kwestia. Chciałbym żyć w kraju, którego rząd potrafi pomóc swoimi obywatelom mieszkającym poza granicami kraju.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah

Podali właśnie, że Rosja wpisała sobie w nową doktrynę wojenną "Możliwość wkroczenia do któregoś z krajów sąsiednich jeśli ten kraj będzie realizował działania sprzeczne z interesem Rosji".

Masakra. Wczoraj słuchałem Korwina który twierdził, że amerykańscy żydowscy masoni dążą do wywołania wojny w Europie. :bezradny:

 

Gdzie podali? Podaj źródło, najlepiej rosyjskojęzyczne. W końcu pewnie czytasz dokumenty źródłowe, c'nie?

 

-- 18 mar 2015, 20:57 --

 

Byc moze sam zamach na papieza był zainicjowany przez KGB.

o mój borze,jak można takie bzdury pleść, w dobie swobodnego i łatwego dostępu do wiedzy.

 

Wiedziałem ze pojawi się tu zaraz maluczki by dowartościowac sie ponizając innych:)

 

Zbychu, podobno mnie zignorowałeś. Osz Ty, nie dość, że idiota, to i kłamczuszek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinda jak juz pisałem to co piszesz jest podobnie jak ty mniej warte niz zero,jestes bardzo naiwny by nie rzec dziecinny w oglądzie rzeczywistosci jaka cie otacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Hans bo widzisz ja nie czytam/oglądam/słucham takich mediów polskich, a dokładniej czytałem przez pewien czas tylko raporty z działań zbrojnych, co kto zdobył, gdzie ruscy już dotarli. Gdybym to ode mnie zależało to przekaz byłby utrzymany w tonie z jednej strony podkreślenia Rosji jako największego obecnie zagrożenia dla Polski i obiektywnych raportach z konfliktu jako przeciwwagi dla absurdalnych kłamstw Kremla, a z drugiej strony jasno mówiło by się też o silnych nacjonalistycznych wpływach w obecnie rządzących Ukrainą i o nierozwiązanych, i negowanych przez Ukrainę wydarzeniach z przeszłości bolesnych dla Polski.

 

Natomiast widzę, że nie muszę już niczego czytać o Ukrainie vs Rosji bo Ty wiesz wszystko, byłeś w Donbasie od początku, na Krymie też, aktywnie uczestniczyłeś, rozmawiałeś, pewnie też z drona albo satelity widziałeś pola walk, wiesz kto jest ukraińskim obywatelem separatystą a kto rosyjskim turystą, żołnierzem albo też ukraińsko-rosyjskim wiejskim rozbójnikiem za ruble. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze sam zamach na papieza był zainicjowany przez KGB.

o mój borze,jak można takie bzdury pleść, w dobie swobodnego i łatwego dostępu do wiedzy.

To akurat nie żadna bzdura przecież Ali Agca robił to na zlecenie władz ZSRR i to powszechnie znana historia. Co nie znaczy że papież obalił komunę był niewygodny jak wielu innych np Popiełuszko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Ukrainy to mnie już ten temat nudzi, zbyt medialnie roztrząsany codziennie od roku 1/3 wiadomości w tv zwłaszcza tvp to Ukraina, ile można.

 

-- 18 mar 2015, 21:33 --

 

carlosbueno, że powszechnie znana, ale wcale niekoniecznie mająca potwierdzenie w prawdzie. To jedna z wielu hipotez.

może i tak ale nie można zarzucić osobie która to pisze, mówi że jest to bezpodstawne jak to że w polskim parlamencie są sami prawie żydzi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podali? Podaj źródło, najlepiej rosyjskojęzyczne. W końcu pewnie czytasz dokumenty źródłowe, c'nie?

Na pytanie gdzie podali no gdzie?

Chciało by się odpowiedzieć w d....wiadomo gdzie...

A gdzie mogli podać?

W rządowych reżimowych mediach. Potem od razu robiąc kampanie wiadomo komu pokazali Leśniczego jak zwołuje w związku z tym nadzwyczajne pilne zebranie RBN w związku z tą sprawą...

Zebranie na którym jak zwykle żadna strategia taktyka albo nawet decyzja nie zapadnie jak zwykle z resztą. Kaczyński i słusznie odmówił chodzić na to pseudozebranie ktore nie ma zadnej mocy sprawczej ani decyzyjnej. Służy tylko dla PRu prezydenta. Posiedzą sobie jednak pogadają wypją kawe i pójdą....do domu.

Wygoogluj sobie....jeśli Cie to interesuje. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×