Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukraina


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Ukraina to kraj rządzony przez oligarchów i nie ważny kto niby rządzi czy Putin, Majdanowcy czy Janukowycz tak naprawdę to oligarchowie sa najważniejsi do nich należy ponad 80% ukraińskiej gospodarki. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/prawdziwi-wladcy-ukrainy-oto-najpotezniejsi-oligarchowie,376420.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Tymoszenko to jakiś pierdolnięty babsztyl, powinni ją byli na Syberię wywieźć to by tak szybko nie wróciła.

 

-- 30 mar 2014, 13:08 --

 

Kliczko mógłby zostać prezydentem Ukrainy to w przyszłości jakby w Polsce Kaczka został to byłaby dobra beka gdyby stanęli obok siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjaśniło sie. To ruskie trole zaatakowały przestrzeń. Dzisiaj opisane w gazecie wyborczej machlojki troli propagandystów rosyjskich. Tak sie zastanawiałem. Czemu wszyscy na tym sronecie tacy jaskrawo putinowscy. Jak pisałem że chyba atak rosyjskiej ambasady na onet to miałem po 100% na czerwono...a tu takie numery:). Wystarczy kilkunastu czubków i forum opanowane

może i częściowo to prawda, ale wiele osób popiera Putina lub przynajmniej nie jest promajdanowska z własnej woli, po części to reakcja na tą medialną propagandę promajdanowską sączącą się z mediów.

 

w takim razie każdy z nich jest po-je-ba-ny. ...bo w TV tak to ja odwrotnie? Odlot. Ale zgadzam się z tobą że tak może być...tylko że to jest troling. Zwykły troling.

 

A tymoszenko to chyba celnie podsumował Celiński i zgadzam się z nim. Ona ma coś ostro z garkiem i to niestety jest ta tragedia Ukrainy. Z ktorej strony by nie przyszła wladza to coś musi z na być nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w tej sprawie leszkowi można wierzyć. Pewnie ma informacje z pierwszej ręki...dostał pewnie info że jeszcze nie wszystko stracone i jeszcze może sie udać Millerowizostać premierem, więc na razie nie ma potrzeby interwencji puki piłka w grze...a im dłużej ta sprawa interwencji sie ciągnie tym bardziej mi żal Rosji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrainy to chyba faktycznie już nie ma, przynajmniej na jej wschodzie skoro tam sobie kilkadziesiąt osób zajmuje budynki państwowe i siedzi w nich

 

-- 07 kwi 2014, 20:55 --

 

a wcześniej pewnie niemało ich przyjechało z Rosji pobawić się w rewolucję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wschodzie Ukrainy dochodzi o kolejnych upokorzeń Rosji(i oczywiście państwa ukrainskiego). Putin i otoczenie byli pewni że tam będzie to samo co w Kijowie i że wystarczy iskra i ludzie masą poprą Rosję...2 tyś ludzi to jest żenada. Do tego pewnie połowa z nich to turyści z Rosji, cześć to jakieś Rosyjskie pionki....Tym bardziej że polityką państwa ukrainskiego jest bierność. Nic im nie grozi, mogą wszystko, a jest ich 2 tyś w kilkuset tyś mieście i w takim czasie.

 

A aneksja Krymu to też porażka Rosji... to że zostali do tego zmuszeni jest porazką. Bo tak to należy rozumieć. Gdyby nie ta akcja to Putin mógłby już sie pakować. To wszystko jest ostatecznie rozgrywane na uzytek wewnętrzny, a w rzeczywistości Rosja wcale nie chciała tego krymu. To tylko balast ekonomiczny. Zależało im na korzyściach politycznych i strategicznych jakie daje obecnośc na krymie, ale administracyjne zarządzanie i aneksja terytorium to już kłopot. To jest z resztą stara jak świat doktryna. Polityka zewnętrzna jest tylko narzędziem polityki wewnętrznej i służy jej interesom. To co robił Putin trwało 20 lat i na majdanie sie miało zakończyć spektakularną porazką...Tam musiała być reakcja. Jest ona jednak obliczona na uwielbienie spranych rosyjskich mózgów...ana zewnątrz Rosja jawi sie coraz słabsza. Już samo to że taka interwencja największe panstwo świata stacza na skraj recesji ekonomicznej...przecież to jest śmieszne. Rosja to jednowymiarowy kolos. Wystarczy namieszać z cenami surowców i on leży w konwulsjach. Mój znajomy pracuje w Rosji jako inżynier i zarabia kilkanaście tyś/mieś. Są tam polacy, francuzi, holendrzy, anglicy...a rosjanie na placu budowy. Oni gospodarkę mają na poziomie 3 świata.Tyle tylko że dzięki rządom twardej ręki potrafili wykorzystać surowce i stworzyć potęgę finansową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Polska ma gospodarkę 1 mm powyżej poziomu 3 świata, odciąć kapitał zagraniczny i nawet nie leżymy w konwulsjach a już w trumnie ;]

A tak przy okazji, jak dziś przeczytałem o dwóch nowych pajacach w polskiej polityce, jednym jakimś mecenacie z Niemiec reprezentującym rodziny katyńskie i drugim jeszcze lepszym cymbale- Tomaszu obity pusty łeb Adamku to myślę, że jeszcze niech pojawi się trzeci klaun do wyborów i Polacy powinni masowo błagać Putina o interwencję w Polsce, zawsze to lepiej jeden głupek z gołą klatą niż całe stado arcydebili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja, po której monarchą zostaje Andrzej Gołota! :105: Człowiek w świecie obyty, za oceanem od wielu lat, odważny-wyszedł do ringu na Tysona, małomówny lecz konkretny a i jak trzeba umie zagrać nieczysto kierując się zasadą cel uświęca środki-ciosy w jajka rywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, Z tą fatalną sytuacją gospodarki rosyjskiej bym nie przesadzał, maja przecież jedną z bardziej liberalnych gospodarek świata z jednym z najniższym obciążeń podatkowych( podatk liniowy 13 procent) przecież wielu Korwinistów wychwala Putina pod niebiosa. To co powiedzieć o skrajnie zadłużonych krajach UE skoro gospodarka Rosji rzekomo kona.

 

A co do Adamka to kolejny kato- narodowy oszołom nawet partie z tego nurtu sięgają po celebrytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronić Polski bym chyba nie bronił , ale na dokonanie czystki etnicznej o znamionach ludobójstwa na banderowcach bym się pisał. Ale oni to chyba za głupi i na to są, Niemców zaorali i się nauczyli,Japończycy dostali dwie atomice i też się nauczyli, a banderowcom to nawet zaoranie+dwie atomice nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, Z tą fatalną sytuacją gospodarki rosyjskiej bym nie przesadzał, maja przecież jedną z bardziej liberalnych gospodarek świata z jednym z najniższym obciążeń podatkowych( podatk liniowy 13 procent) przecież wielu Korwinistów wychwala Putina pod niebiosa. To co powiedzieć o skrajnie zadłużonych krajach UE skoro gospodarka Rosji rzekomo kona.

 

A co do Adamka to kolejny kato- narodowy oszołom nawet partie z tego nurtu sięgają po celebrytów.

Carlos co do Adamka masz rację :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy kiedy w Polsce jakiś sportowiec przyzna się do ateizmu a tak większość szczyci się katolicyzmem ( Adamek najbardziej ale tez Stoch, Radwańska, niegdyś Citko też)

 

A wracając do tematu przynajmniej częściowo to jestem ciekawy jak zwolennicy teorii zamachu smoleńskiego wytłumaczą to że dziś Tusk i Putin w komitywie nie są jeden mówi że grozi nam wojna a drugi niedługo zakaże eksportu wszystkiego z Polski , gdzie się podziała miłość tego duetu, czy bardziej służalczość Tuska na pasku Putina.

 

-- 09 kwi 2014, 21:31 --

 

Oto oralny popis Adamka, nie wiem czy się śmiać czy płakać, mówi jak agent kleru o nikłej inteligencji i ubogim słownictwie. Jedynym jego celem politycznym jest walka z aborcją i obrona kościoła.

 

[videoyoutube=O785mqlj1Gg][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, zadawałem sobie w myślach to samo pytanie, co z tymi wszystkimi, którzy zarzucali Komorowskiemu i Tuskowi bycie agentami Niemiec i Rosji, ale na onecie znalazłem odpowiedź - Tusk i Putin szli ręką w rękę jeszcze w jakiś czas po zamachu, ale potem Putin zaczął stale wystawiać Tuska do wiatru i teraz Tusk w zemście kąsa Putina ile tylko może. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie dziwie że nie sypią sie jakies prace naukowe na temat onetowego fenomenu...Najgorsze jest to, że czasem te komentarze na prawdę sa w stanie mnie z równowagi wyprowadzić. Ludzie te wszystkie rzeczy piszą tam na poważnie. Jeden z drugim butów wiązać nie potrafią, ale politykę i geopolitykę ostatnich wieków to mają w małym paluszku...

 

Co do Adamka to czego sie można po nim spodziewać? Koleś jeszcze 2 tygodnie temu myślał o powrocie do wielkiej formy, co wybił mu z głowy jakiś chyba Ukrainiec. Teraz padlina z solidarnej polski liczy że Adamkiem sie odbiją od dna. Ja osobiście jestem zachwycony że te zakapiory typu Kurski, Kępa, Ziobro w końcu padną. Szkoda tylko troche Dorna i Cymańskiego

 

A co do Ukrainy to Hans chyba sie zafiksowałeś na tych banderowców. To jest tak nieuczciwe i nic nie wnoszące. Jeszcze bym zrozumiał jakbyś był ministrem spraw zagranicznych Rosji i cynicznie chciał coś ugrać. Nie czaje czemu ciągle piszesz na zasadzie 50 mln Ukraińców=50mln banderowców którzy myśla tylko jak pozabijać jak najwięcej polaków. Piszesz Niemcy, Japończycy ale Ukraińcy nie piszesz. Czemu nie piszesz hitlerowcy, wyznawcy jakiegoś cesarza joszimito itd..? No przecież inteligentny z ciebie facet i zdajesz sobie sprawę że sytuacja nie jest 0-1..no w zasadzie dla ciebie to jest 0-0. Nawet sie nie da do tego odniesć...Przecież ci banderowcy na Ukrainie szturmowali parlament i strzelali do jakiegoś mera, czy szefa msw. No przecież to sie tak kupy nie trzyma, że ja już nie wiem o co ci chodzi...Jak zamkną tych z flagami czerwono-czarnymi w klatkach i zabiją to nadal będziesz i tak pisał o banderowcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj w jakim Ty świecie żyjesz, nie wiesz, że w polskiej polityce nikt nie ginie i jak jedna gównołajba tonie to szczury się rozbiegają na te, które jeszcze się utrzymują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temat Ukrainy zarówno tu jak i w mediach jakoś padł. W sumie to dobrze są ważniejsze sprawy, rocznica smoleńska i pokazywanie mordy Macierewicza co gwarantuje spadek notowań PiS.

 

Na tych terenach( obecnie ukraińskich) od wieków panowały możne wielkopańskiej rody, na tych polskich polscy wielohektarowi magnaci na ruskich jacyś ruscy kniaziowie, a ci Ukraińcy których jeszcze wtedy o tym nie wiedzieli że nimi są, byli zwykłymi chłopami. Dziś jest nieco podobnie rządzą tam przebogaci oligarchowie a ciemny lud liczy na odpadki z pańskiego stołu nie ważne czy Putinowskie czy EUropejskie. Typowy los krajów które z feudalizmu przeszły bezpośrednio do ponowoczesności bez mieszczaństwa, klasy średniej i krótkim narzuconym okresem industrializacji( ale tylko wschód kraju stąd tam tęsknota do sojuzu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×