Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, misty-eyed napisał:

Dzień dobry Kochani...

Koszmarna zmiana, zupełnie mi to nie odpowiada. Jestem za stara na zmiany...czyli to forum już nie dla mnie 🤔😁

Cześć :) Mnie też się nie podoba...może przywykniemy? :classic_rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, misty-eyed napisał:

Dzień dobry Kochani...

Koszmarna zmiana, zupełnie mi to nie odpowiada. Jestem za stara na zmiany...czyli to forum już nie dla mnie 🤔😁

Cześć :) Mnie też się nie podoba...może przywykniemy? :classic_rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem , 

 mój profil w nagłówki jest opisany jako " ukończony 0%" ,

 czy muszę wyrazic zgode na te 3 podpunkty ,żeby ruszyć dalej ?

  • zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z usług **Wirtualnej Polski, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji „desktop”, jak i „mobile”, (dalej „Usługi WP”), w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych **Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez **WPM SA, **Wirtualną Polskę oraz **Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj. (wszystkie definicje oznaczone symbolem „**” opisane są w polityce prywatności)
  • zgadzam się na przesyłanie przez Wirtualną Polskę, zarówno w imieniu własnym, jak i na zlecenie innych osób informacji handlowych drogą elektroniczną
  • zgadzam się na używanie przez Wirtualną Polskę, zarówno w imieniu własnym, jak i na zlecenie innych osób telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

 dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

mam problem , 

 mój profil w nagłówki jest opisany jako " ukończony 0%" ,

 czy muszę wyrazic zgode na te 3 podpunkty ,żeby ruszyć dalej ?

  • zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z usług **Wirtualnej Polski, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji „desktop”, jak i „mobile”, (dalej „Usługi WP”), w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych **Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez **WPM SA, **Wirtualną Polskę oraz **Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj. (wszystkie definicje oznaczone symbolem „**” opisane są w polityce prywatności
  • zgadzam się na przesyłanie przez Wirtualną Polskę, zarówno w imieniu własnym, jak i na zlecenie innych osób informacji handlowych drogą elektroniczną
  • zgadzam się na używanie przez Wirtualną Polskę, zarówno w imieniu własnym, jak i na zlecenie innych osób telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

 dzieki

 jest tu dział " aktywne wątki " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×