Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

@z o.o., ja dawno już skojarzyłam dzięki avkowi 🙂 Witaj!

Co u Ciebie, też nie dajesz rady bez forum 🙂

Ja jestem jakby przywiązana do niego, już nie raz chciałam zrezygnować, odejść, ale nie mogę /????.

Nie piszę codziennie, ale muszę tu zajrzeć choć na chwilkę. 

Trochę przeszkadza mi nowa szata , bo nie przepadam za zmianami, ale trudno...dam radę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, z o.o. napisał:

dobra, to Wam coś powiem... to ja jestem sailorką

mi sie myli wiekszosc osob ktore piszą, nie wspomne o tych ktorzy wracają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, misty-eyed napisał:

(...)

Co u Ciebie, też nie dajesz rady bez forum 🙂 ?

(...)

 

co u mnie, no cóż, był kolejny epizod choroby, był i przeszedł, jestem w remisji od początku maja.Biorę lżejsze leki, więc czuję się lepiej, nie śpię tyle... a forum mi się podoba! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

@tosia_j, ja też mam z tym problem, ale jest kilka nicków/osób, które zapamiętuję, kojarzę z łatwością. Trudno powiedzieć od czego to zależy...

@z o.o., z tym musimy się pogodzić, niestety. Epizody będą powracać, to oczywiste, trzeba więc cieszyć się, gdy jest lepiej...;) i żyć w miarę normalnie...

Nie spałam całą noc, muszę przetrzymać do wieczora, ale jestem bardzo słaba. Ok. 2.30 wystraszyli mnie strażacy poszukujący źródła dymu na klatce. Pukali do wszystkich, nic nie znaleźli. Po tym zamieszaniu wiedziałam, że noc stracona. Nie pierwsza i nie ostatnia :(

 

Edytowane przez misty-eyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia:yeah:, cieszę się, że wpadłaś...

Współczuję Ci bólu głowy, bo choć rzadko miewam tę dolegliwość, wiem, jak przeszkadza. 

Być może nadchodzące ochłodzenie daje Ci znaki :(?

Dzisiaj upał piekielny...

Czekam na obniżenie temperatury 🙂 i ta nadzieja trzyma mnie dzisiaj przy życiu.

Oglądam mecze jednym okiem... Byle do wieczora!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam 😉

Piszcie Misiaki co tam u Was! Dawno tu nie zaglądałam i raczej nie dam rady nadrobić wątku, żeby być na bieżąco 😛 W ogóle widzę nowy image forum i jakoś tak dziwnie mi :o 

@misty-eyed  , @mirunia, @tosia_j, fajnie Was widzieć 🙂 dajcie znać co słychać, jak żyjecie? 

U mnie bez większych zmian, no może poza tą, że rozstałam się z kardiologią i zmieniłam pracę na pulmonologię (ku "uciesze" mojego pulmonologa 😂). Poza tym nadal dzielnie walczę z rzeczywistością ;) raz jest lepiej, raz gorzej, ale jakoś trzeba pchać ten wózek do przodu..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie jest tak że mam wachania nastroju. Dzięki stażowi stałem się mniej egoistyczny i zapatrzony w siebie. Aktualnie stan trochę depresyjny, 27 czerwca mam wizytę u psychiatry, wyjdę wcześniej z firmy.


z o.o. po pewnym czasie załapałem że jesteś sail, ale nic nie pisałem. Ogółem mam ostatnio słaby nastrój... Jestem umówiony za tydzień ze znajomymi, a ja się boję że znów wyjdę na dziwaka xD Jak zawsze zresztą. No ale cóż, nie będę czekał zanim nowe leki/inna dawka Solianu zacznie działać. Mówi się trudno.

 

11 godzin temu, JERZY62 napisał:

Witam w ten chłodny pochmurny dzień. 

Miłego dnia wszystkim życzę.

Straszna pogoda, co nie? Jeszcze w Pokach doszła opcja weather boost, i próbowałem wysolować Onixa :P Bo gram cały czas solo. I mi się nie udało, ale właśnie nie wiem, czy boss nie dostał boostu... Muszę poczekać na sunny, wtedy jest dobry boost do Exeguttorów (typ trawiasty).

 

3 godziny temu, Heledore napisał:

@JERZY62 no, mecz o wszystko. Zobaczymy co zrobi Nawałka, żeby zapobiec przegranej. Ale trochę się martwię w tej kwestii.

Meczy nie oglądam, ale słucham i czytam co się dzieje. Mam nadzieję że nasi wygrają, ale ludzie mówią, że sytuacja gorsza niż z Senegalem... Zobaczy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia, zazdraszczam czereśni 🤩 też miałam dzisiaj kupić, ale nie ogarnęłam, bo za późno wstałam 😅 cała ja!

A odnośnie pulmonologa... ten, do którego ja chodzę, pracuje w tym szpitalu gdzie kardiologia a ja teraz przeniosłam się na pulmonologię do szpitala typowo płucnego, ale nie leczę się u żadnego z tamtejszych lekarzy. Zostałam przy swojej pani doktor 😉 a jak już przy pulmonologu jesteśmy to nawiedziłam wczoraj panią doktor, żeby odebrać wyniki wymazu z gardła i dochodzę do wniosku, że biedna kobieta zacznie uciekać na mój widok z krzykiem 😂 bo pomimo 3 różnych antybiotyków i szczepionki doustnej mój gronkowiec jest i ma się dobrze :classic_ninja: a w gratisie jeszcze dwie inne bakterie, ale te już nie powinny stawiać oporu 😂

@Heledore, zmiana pracy stąd, że na kardiologii atmosfera była (przynajmniej dla mnie) już od jakiegoś czasu kiepska i ostatnie pół roku bardziej się tam męczyłam niż sprawiała mi jakąkolwiek satysfakcje praca tam, a poza tym oddziałowa z kardiologii zaczęła zachowywać się nie fair (ale tam od dawna był podział na elitę, która może wszystko i plebs😂) i po jednym jej tekście do mnie moja cierpliwość uległa skończeniu, także jakieś 3 dni później znalazło się na jej biurku moje wypowiedzenie 😉 

a sama pulmonologia na pewno nie leży na szczycie mojej listy zainteresowań jeśli chodzi o specjalizację i bardziej traktuje tą pracę jako taką na przeczekanie, co nie oznacza, że jest mi tam źle, bo tego powiedzieć nie mogę, ale zdecydowanie wolę inne dziedziny medycyny 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Serwus Wyspiarze. 

Jeszcze 5 cholernie długich dni do urlopu. Kalendarz napięty do granic możliwości, wiadomo, chciałoby się zamknąć przed urlopem wszystko co można. Ale i tak pewnie będę rozmyślał w czasie wolnym, czy zrobiłem wszystko jak trzeba.

A jakby tak wszystko rzucić w cholerę i wyjechać na Antypody 😂

Ach no tak, bym zapomniał ... żeby formalności stało się zadość, pomacham trochę barwami narodowymi na forum: 2flaga.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂 Wszystkim obecnym 🙂  

Ja, choć jestem  fanką piłki ligowej, mecze reprezentacji śledzę oczywiście. MŚ to wielkie święto futbolu.

Oglądam większość meczów, bo też mam wolne dni /chyba w środę wrócę do swoich, nie za bardzo obciążających, obowiązków 🙂 /. Syn dzisiaj w Kazaniu. Z Jego relacji wiem, że Rosjanie są bardzo dobrze przygotowania do tych mistrzostw, mieszkańcy, jak i wolontariusze, są bardzo życzliwi i serdeczni, wbrew opiniom kreowanym przez niektóre media. Ale mniejsza z tym.. W Kazaniu niemożliwy upał, na szczęście o g. 20, być może, troszkę się ochłodzi...?

Mam pewne obawy, co do meczu. Albo my jesteśmy naprawdę słabi, albo przeciwnicy są silniejsi, niż myśleliśmy...?

Nie obstawiam wyniku, ale coś mi się wydaje, że nie będzie dobrze. Jest nadzieja zawsze...czekamy więc!

Pozdrawiam Was serdecznie 🙂 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×